Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2017., 15:56   #2481
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
društvo što kažete za ovaj kanger?
Cijena je povoljna za cijeli kit - loše strane su da ti nema TC što i nije minus ako ga ne koristiš. Veliki minus je sam tank, mini C ili Protank 5. Onu donju bazu gdje montiraš grijač drže samo dva o-ringa za razliku od subtanka gdje se ta baza fizički zavidavala za ostatak tanka. Potencijalno, ako ne paziš, može se odvojiti u torbi i onda imaš poplavu. Te gumice ako iti malo slabije drže opet imaš curenje i poplavu.

Kanger je zeznuo i zakomplicirao stvar sa ovim oznakama grijača, SS u SSOCC u biti označava materijal kućišta a ne vrstu žice. Žicu raspoznaješ po boji gumice (izolatora) na dnu grijača. Ćirni link za objašnjenje a recenziju pogledaj pa vidi da li ti paše taj sistem.
Prokurative is offline  
Old 03.02.2017., 16:42   #2482
ok, puno hvala. ohladila sam se na poplavu u torbici. ne treba mi to
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 04.02.2017., 13:33   #2483
Quote:
hrc123 kaže: Pogledaj post
Nemam TN. poslao sam mail u nkon pa ću vidjeti što oni kažu. Javim rezultat... Hvala!
U četvrtak stigle baterije koje sam naručio 13.12.2016. U međuvremenu su mi poslali nove... Valjda je negdje u pošti zapelo...
hrc123 is offline  
Old 04.02.2017., 15:04   #2484
super
__________________
True rebels always walk alone, anyway...
mixes&tracks - mixes only
60nine is offline  
Old 07.02.2017., 23:45   #2485
Je li ovo Lamingtons pod novim imenom? Ako je netko u FB grupi neka proba saznati da li se postotak mijenjao ili je ostao na 8-10%
Prokurative is offline  
Old 08.02.2017., 01:29   #2486
@Prokurative - evo ti screenshot sa jedne od FB grupa, pa ak ti pomaže...

http://prntscr.com/e5vldn
__________________
True rebels always walk alone, anyway...
mixes&tracks - mixes only
60nine is offline  
Old 08.02.2017., 09:08   #2487
Lamingtons!
Koliko sam shvatio, ide otprilike 20%, a aroma je u pakiranju od 10ml.
Naručeno.

Zadnje uređivanje discoHR : 08.02.2017. at 09:19.
discoHR is offline  
Old 08.02.2017., 19:24   #2488
Quote:
60nine kaže: Pogledaj post
@Prokurative - evo ti screenshot sa jedne od FB grupa, pa ak ti pomaže...
kako sam i mislio, bočica arome za 120-140ml
Prokurative is offline  
Old 08.02.2017., 20:03   #2489
Aha, L ide na 10%, dvije bočice su dosta za 200ml. Još bolje.
Onih 20% se odnosilo na Istriu, krivo sam ranije pročtao.
discoHR is offline  
Old 09.02.2017., 00:35   #2490
Moze mi netko preporucit za pocetnika koji prelazi s kutije cigara neki starter kit za 300-400 kuna da nije prevelik i jednostavniji a da je kvalitetan zahvaljujem, viidim da spominjete nesto usta pluca pa mi nije bas jasno ako moze netko pojasnit
gjurin is offline  
Old 09.02.2017., 10:49   #2491
https://mtmstore.hr/aspire-pockex-pocket-aio/
http://parilica.hr/e-cigarete/joyete...h-aio-kit.html
http://parilica.hr/e-cigarete/joyete...o-aio-pro.html

To su all in one ecig. Jednostavnije od toga ne ide. Nema podešavanja ičega,samo toči i vozi. Za prvu e cig dušu dalo

U parenju postoje dvije tehnike uvlačenja. Jedna je usta pluća-kao kod običnih cigareta,uvučeš dim u usta i udahneš ga. Direkt u pluća je točno to,udahneš iz ecig direktno u pluća u jednom povlačenju.
Grimko is offline  
Old 09.02.2017., 10:49   #2492
@gjurin dobro dosao! Uvijek nam je drago kad se ljudi odluce ostaviti klasicne cigarete i preci na elektroniku. Nemoj se sad zamarati sa usta pluca i DL (direct lung). Kao pocetnik koji zeli jednostavnije naci ces si neki kit za pocetak je najvaznije da se prebacis na elektroniku i parit ces na slican nacin kao sto si pusio, dakle, prvo usta pa onda pluca. Kasnije se mozes igrati sa slozenijom opremom i DL, ako te bude zanimalo, ako ne - opet dobro. Bitno da nades sto ti odgovara. Razlike u cijenama u domacim i stranim shopovima su velike, ali iz vana se duze ceka. A sad, ako ces cekajuci popusiti steku cigareta onda opet nisi ustedio nista ))
Za pocetak reci odakle (iz RH ili van) bi narucio pa ce neko od kolega koji malo vise prate opremu pomoci..

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
ona1 is offline  
Old 09.02.2017., 11:10   #2493
Quote:
ona1 kaže: Pogledaj post
@gjurin dobro dosao! Uvijek nam je drago kad se ljudi odluce ostaviti klasicne cigarete i preci na elektroniku. Nemoj se sad zamarati sa usta pluca i DL (direct lung). Kao pocetnik koji zeli jednostavnije naci ces si neki kit za pocetak je najvaznije da se prebacis na elektroniku i parit ces na slican nacin kao sto si pusio, dakle, prvo usta pa onda pluca. Kasnije se mozes igrati sa slozenijom opremom i DL, ako te bude zanimalo, ako ne - opet dobro. Bitno da nades sto ti odgovara. Razlike u cijenama u domacim i stranim shopovima su velike, ali iz vana se duze ceka. A sad, ako ces cekajuci popusiti steku cigareta onda opet nisi ustedio nista ))
Za pocetak reci odakle (iz RH ili van) bi narucio pa ce neko od kolega koji malo vise prate opremu pomoci..

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
Imam blizu puf puf ducan pa sam mislio tamo uzeti
gjurin is offline  
Old 09.02.2017., 11:23   #2494
Ovo sto ti je Grimko napisao stvarno je jednostavno, a i prilicno kvalitetnije od cigara na kojima smo mi pocimali. Mozda te sad ne zanima previse podataka, mozda ti ih je vec previse, ali s vremenom ces vidjeti i izabrati si neki tempo kojim ces pratiti novotarije i eventualnu upgrade-ati se.
Za pocetak uzmi nesto tekucine i 2 grijaca da imas za rezervu, a onda kad si mozes priustiti cekanje od mjesec dana, pogledaj si rezervne na fasttechu ili gearbestu puno je jeftinije. Ja uvijek kazem, sve ti je planiranje. Ako ostanes bez necega u toj pocetnoj fazi, lako je moguce da ces se vratiti cigaretama. Ako vidis da ti neka od ovih cigareta bas odgovara, mozda da uzmes jos jednu na FT, dodu cca 100kn, tako da nikad ne ostanes bez baterije, tekucine, grijaca..
Hrabro naprijed, tu smo za pomoci!

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
ona1 is offline  
Old 09.02.2017., 11:49   #2495
Quote:
gjurin kaže: Pogledaj post
Imam blizu puf puf ducan pa sam mislio tamo uzeti
odeš fino u dućan - kažeš im sve ovo što si nama rekao - oni će ti najbolje znati preporučiti što bi ti bilo najbolje, vjerojatno i uz demonstraciju i korisne savjete...

što se gore navedenog Pockex-a tiče - ne bi ga preporučio iako je vrlo jednostavan za korištenje...

zašto ne?
frendica ga uzela nedavno (na preporuku iz dućana) kao zamjenu za dvogodišnji Spinner 2 sa Evod tankom, navikla je na m2l i evod 1.8-2.0 ohm grijače i male rupe za zrak na samom tanku, a pockex ima širi driptip i nema kontrolu zraka niti kontrolu jačine voltaže (što je imala na spinner 2 bateriji)...

uglavnom, nije joj pasala prevelika količina pare sa 0,6ohm grijača koji su došli u Pockex paketu, a nitko u dućanu joj nije rekao da postoje i 1.8ohm grijači sa Nautilus atty-a koji pašu na Pockex... možda bi bilo bolje s njima, ali nije još probala...

iskreno - ni meni koji parim na 0.6-0.7 ohm nešto između M2L i DL (prema m2l) sa Merlin atty-em (RDA, ne mini) nije Pockex dobro sjeo kad sam probao njen - previše zraka mi ima nekako...

eto - čisto za informaciju...

ps:
dobrodošao i sretno - naoružaj se strpljenjem i nemoj se vraćat na analogne
__________________
True rebels always walk alone, anyway...
mixes&tracks - mixes only
60nine is offline  
Old 09.02.2017., 12:48   #2496
@60nine dobar post i savjeti, al mislim da ce mu trebat neki vape_dictionary za to procitati.
Uglavnom, mozda je bolje pocetniku ne pocimati ispod 1 ohm-a, ali nije pravilo, npr. moja prijateljica je pocela na .6 i zadovoljna je na joyetech eGo AIO

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
ona1 is offline  
Old 09.02.2017., 12:57   #2497
moja isprika ako moj post ima previše "čudnih" termina i kratica ali sve se da izguglati... a i rado pojasnim...

još jedan savjet, da se nadovežem na post iznad mojeg - svakako nabaviti nešto što koristi grijače koji dolaze u raznim otporima - tipa od 0.5 do 2.0... pa da se može uzeti po jedan od svakog otpora i lako se nađe što najbolje odgovara...

i svakako nešto što ima regulaciju dotoka zraka na sam grijač (većina i ovih all-in-one novijih to ima, nažalost Pockex nema)

inače, za sve početnike - evo doc fajl koji je napisao član jedne vaperske grupe na facebooku, a ja ga malo ispravio (gramatički) i dopunio... mislim da su svi osnovni pojmovi objašnjeni i navedeni (svakako ću rado nadopuniti ako nešto bitno fali)

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...noob_mod1.docx
__________________
True rebels always walk alone, anyway...
mixes&tracks - mixes only
60nine is offline  
Old 09.02.2017., 15:38   #2498
jel netko probao avorijine baze? ili da se i dalje držim pink mulea? ulovila me žuta minuta, samo bih skladištila
inače kupila sam prije cca mjesec i pol dana grey label 6mg (1 litru, da ne usfali) i mogu reći da je izvrsna baza. baš je fino lagana i ne udara u pluća. taman za mojih 0,5 ohma.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 09.02.2017., 15:42   #2499
kupio ja nekidan Avoriu 75/25 3mg litru... stavio u friđ, nisam još probao...

do sad sam redom koristio samo Pink Mule Purple label (70/30 sa 3, 6 i 0mg) i recentnije Grey label (80/20 sa 3 i 0mg)... Pink Mule mi je do sad bio ok, ali možda malo skup...

javim komentare za Avoriu kad smiješam nešto s njom... (iako sam pročitao na više strana da je ekipa hvali i da ne osjeti neku razliku između ova dva navedena proizvođača)
__________________
True rebels always walk alone, anyway...
mixes&tracks - mixes only
60nine is offline  
Old 09.02.2017., 16:05   #2500
evo treba mi pomoci mislim naruciti Eleaf iStick PICO 75W TC starter kit s mtmstora samo mi nije jasno koji tocno grijac zamjenski da uzmem ako netko moze pomoci s stranice jer nevidim za taj model niti jedan pa mi nije jasno
gjurin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:11.