Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2009., 20:14   #41
mlinarska-prekvalifikacija-molbe se predaju do 22.10.2009 u školi,ja zvao,jos ne znaju cijenu jer zavisi koja je srednja skola prije zavrsena
serafinzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 00:57   #42
Quote:
serafinzg kaže: Pogledaj post
mlinarska-prekvalifikacija-molbe se predaju do 22.10.2009 u školi,ja zvao,jos ne znaju cijenu jer zavisi koja je srednja skola prije zavrsena
Moram reci da su stvarno glupi..i ja sam zvao..pa ako smo zavrsili cetverogodisnju skolu znaci da nije bilo sta..i mogli bi reci okvirno koliko prekvalifikacija traje i koliko otprilike dođe...tak me nerviraju..zvat cu ih opet..pa javim koliko dođe i koji je iznos...
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 01:42   #43
Ljudi, može jedno pitanje ? Pošto "kasno palim" i pošto su me ljudi uvjeravali
da ne postoji prekvalifikacija za med. sestru , dali netko zna hoće li i ove godine ponovo primati ili je to to ?
nana_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 14:37   #44
Quote:
nana_25 kaže: Pogledaj post
Ljudi, može jedno pitanje ? Pošto "kasno palim" i pošto su me ljudi uvjeravali
da ne postoji prekvalifikacija za med. sestru , dali netko zna hoće li i ove godine ponovo primati ili je to to ?
Postoji prekvalifikacija u Mlinarskoj,možda će biti i ove godine,moždda ne zavisi zbog prilagodbe zakona evropskoj uniji.Traje najmanje dvije i pol godine,i da bi upao moraš proći njihovu selekciju.Ako si slične struke,tj imaš malo predmeta za polagati razliku cijena je oko 16000 kuna,a ako imaš i koju cijelu godinu ko moja frendica onda se penje i do 35000.Za te novce i u tom roku možeš završiti i višu i imati veću kvalifikaciju i lakše naći posao.
mojca1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 02:15   #45
16000 kuna ??? To je provjerena info ili ??
Malo previse ipak, sto je, je.... Ja sam zavrsila veterinarsku i
dosta su srodne škole pa sam mislila da je ipak nešto manja cifra
Znam da se za to novce moze i viša, samo je problem što meni
treba nešto vanredno, a viša med. se ne moze polaziti na taj način....
nana_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 12:44   #46
Ima u BiH, malo košta i kratko traje
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 17:14   #47
Svi koji su iz Zagreba ili okolice preporucam Uciliste Magistra Vitae, imaju prekvalifikacije za puno zanimanja,
a profesori su odlicni, susretljivi te su termini predavanja vrlo fleksibilni, samo pohvale.. na njihovim stranicama
pise koje sve programe imaju.
crnjak_xrace is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 18:14   #48
Prekvalifikacija

Dakle od frenda mali je završio trgovačku školu pred nekih godinu -godinu i pol i to vrijeme je bez posla ,završio je za prodavača (spletom okolnosti).Međutim neki dan me pitao što on treba napraviti za prekvalifikaciju u turističkog vodiča jer sam se ja bavio time ,ali to je bilo samo godinu dana i preko veze.
Dakle zna li tko što on točno napraviti,dakle zavrešni prodavač sa željom za turističkog vodiča?Mislim da već "govori" dva jezika,talijanski i engleski pa me zanima hoće li mu se to priznati ili
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 20:40   #49
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Dakle od frenda mali je završio trgovačku školu pred nekih godinu -godinu i pol i to vrijeme je bez posla ,završio je za prodavača (spletom okolnosti).Međutim neki dan me pitao što on treba napraviti za prekvalifikaciju u turističkog vodiča jer sam se ja bavio time ,ali to je bilo samo godinu dana i preko veze.
Dakle zna li tko što on točno napraviti,dakle zavrešni prodavač sa željom za turističkog vodiča?Mislim da već "govori" dva jezika,talijanski i engleski pa me zanima hoće li mu se to priznati ili
Sto mu darkwoodskih bubnjeva! https://www.forum.hr/showthread.php?t=282304
TheRusvaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 18:10   #50
Question Prekvalifikacija

pozdrav svima!
ja sam treci i zavrsni razred srednje trogodisnje strukovne skole i zanima me prekvalifikacija,nisam iz zagreba ili okolice pa me zanima gdje se u zg može ici na prekvalifikaciju tj.cetvrti razred?
vec sam kontaktirao neke skole u mojoj okolici te sam upoznat da prvo ide polaganje razlike,pa onda cetvrti razred.ovdje nemoraju struke biti srodne,te na predavanjima nisam obavezan jer je nastava konzultativnog tipa.
da li neko od vas zna cijene prekvalifikacije u zg,te kako je tamo organizirana nastava?
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 13:02   #51
mogo si napisat koji smjer završavaš, uglavnom ak je nekaj nesrodno plagat ćeš razlike i onda 4. godinu. ne možeš to samo tak, ić za konobara a završit gimnaziju.
adidasfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 14:17   #52
zavrsavam smjer instalater klimatizacije,znam da moram polagat razliku predmeta i onda tek ic 4.godinu,ovdje kod mene ima samo ekonomska,komercijalist i mislim da cekaju verifikaciju za turistickog komercijalista/tehnicara...ja bih polagao razliku i onda isao 4.razred za ekonomista,njima uopce nije vazno koji si smjer,samo ti njima daj novce a posto je kod nas zaista skupo gotovo 8000kn pitam za zagreb koliko kosta tamo i kako je tamo organizirana nastava
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 12:28   #53
Sta stvarno nitko nezna nista o prekvalifikaciji/doskolovanju??
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 10:45   #54
ja sam to radio u dbk, cijena je bila 6000 kn, ovisi koliko predmeta imas za polagat.
jedan semestar polazes razliku, drugi polazes 4 god i u 6 mj matura.
amex is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 14:59   #55
Quote:
amex kaže: Pogledaj post
ja sam to radio u dbk, cijena je bila 6000 kn, ovisi koliko predmeta imas za polagat.
jedan semestar polazes razliku, drugi polazes 4 god i u 6 mj matura.
a kako je organizirana nastava?konzultativno ili ides poslijepodne na predavanja?
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 16:31   #56
posljepodne, stoga da ti se raspored mijenja, a nekad nemas ni predavanja po 3 ili 4 dana.
na predavanja moras dolazit, tako ćeš lakse proć.
amex is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 17:59   #57
Quote:
amex kaže: Pogledaj post
posljepodne, stoga da ti se raspored mijenja, a nekad nemas ni predavanja po 3 ili 4 dana.
na predavanja moras dolazit, tako ćeš lakse proć.
aha,koju si ti trogodisnju zavrsio prije i sta si kasnije upisao,mislim za prekvalifikaciju?jel bilo dosta razlikovnih ispita?
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 20:29   #58
bilo mi je 9 razlikovnih ispita i 18 predmeta u 4 god.
Kuhar - turističko hoteljerski komercujalist
amex is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 20:58   #59
Quote:
amex kaže: Pogledaj post
bilo mi je 9 razlikovnih ispita i 18 predmeta u 4 god.
Kuhar - turističko hoteljerski komercujalist
18 predmeta?
a cijena se odreduje prema broju ispita i predmeta?
znas li da li mozda imaju zanimanje:ekonomist?
da li znas mozda postoji li neki popravni ako neuspijes sve pohvatat ili druga prilika za maturu?
ili sve ponovno placas?
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 01:49   #60
Quote:
_TiNo_ kaže: Pogledaj post
18 predmeta?
a cijena se odreduje prema broju ispita i predmeta?
znas li da li mozda imaju zanimanje:ekonomist?
da li znas mozda postoji li neki popravni ako neuspijes sve pohvatat ili druga prilika za maturu?
ili sve ponovno placas?
http://www.edukacija.hr/ustanova/puc...b/19/programi/
Tu si pogledaj...
efos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:01.