Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2013., 12:51   #521
mene zanima kako muratu nije čudno izbivanje sonera i ajlin u isto vrijeme, cijeli dan i noć u večeri su imali broma u većoj količini pa su se mogli oduprijeti ( meni soner u nekim scenama djeluje starije od alija)
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 12:55   #522
samo malo fali da ne proplače za njom

Quote:
tajva kaže: Pogledaj post
Da , Caroline je Aliju otvorila oči ... Zašto bi branio čast žene koja ne želi ništa njegovo.

A odlazak Ribara ... on prvenstveno poštuje Cemilinu želju da se sve prekine . Koškao se tamo sa Alijem , i njoj je odmah pozlilo .

Za njeno dobro , popušta , da se smire strasti . Ponudio je ruku i pomoć , no ona ne traži to , ona želi da ju svi puste na miru . Zahvalna mu je , ali mu nije dala odobrenje , da joj čuva leđa . Kako on nije nasilnik ni nametljiv čovjek , nema mu druge nego da ode .
Iskreno ne razumijem, o kakvoj se sad časti Cemile tu radi. Ona svoju
čast ima. Stalno. I nije ničim to ugrozila. Mislim da je Ali ovdje samo
okrenuo pilu naopako. On brani "svoju čast", ipak je njega
Cemila iskoristila. I povrijedila njegove tanašne osječajčiće
brižnog oca, budućeg oca i muža. Fakat katastrofa. Dođe mi da ga tako jadnog privinem na grudi.
I dalje ne razumijem Ribara, on je na svojem posjedu.
Možda on ima neki gandijevski stil osvajanja. I pomaganja.
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje
zenzo117 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 13:41   #523
Nemam ja problema sa Cemile , ali ima javnost . Kako to da je razvedena žena , sama žena , trudna ?
Vidjeli smo na kojim je mukama bila da se to ne sazna , a vidjeli smo i reakcije u bolničkom hodniku ...

Priznajući silovanje , Ali skida odgovornost s nje . No , priznao je dok se još nadao da ju može dobiti . Sad ima trudnu suprugu i tužbu nad glavom i mijenja priču .
tajva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 13:53   #524
Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post
mene zanima kako muratu nije čudno izbivanje sonera i ajlin u isto vrijeme, cijeli dan i noć u večeri su imali broma u većoj količini pa su se mogli oduprijeti ( meni soner u nekim scenama djeluje starije od alija)
u pravu si ,Ali je markantan,na stranu to sto je kreten ....Soner nezanimljiv, mrtvo puhalo. Izmedju njega i Ajlin ne vidim nista , od kemije ni k !!A ja sam kemicarka s iskustvom i zena koja tajnu zna , vrlo mjerodavna
rosa canina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 14:54   #525
Quote:
rosa canina kaže: Pogledaj post

Esma je promijenila garderobu i naglo ozdravila , ima nesto u tome kad kupim nove cipele ili neku krpicu , odmah se osjecam bolje
Ahaaaaaa, a to je to znači sad je meni sve jasno zbog cega se ona taaako brzo oporavila

Nego nisam skontala jel se ona onda rastala od ribara ili mu je i dalje zena, samo ono, ošla malo u mir i tisinu pa ce vratit jednog dana?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 15:38   #526
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Ahaaaaaa, a to je to znači sad je meni sve jasno zbog cega se ona taaako brzo oporavila

Nego nisam skontala jel se ona onda rastala od ribara ili mu je i dalje zena, samo ono, ošla malo u mir i tisinu pa ce vratit jednog dana?
Za sad osim Ribarevih prisjecanja i tracanja onog uposlenika iz vile Aliju nema konkretnih cinjenica . U vrijeme utapanja Ribarevog sina on nije zivio s Esmom . Da li su se rastali ? ...kada ? ....zbog cega ili koga ??.... pod kojim okolnostima je ubijena zena zbog koje je Ribar bio u zatvoru.?....sve je to nejasno i sigurno postoji nekakva tuzna prica koju cemo uskoro cuti
rosa canina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 20:10   #527
Ako se ne varam, ribar je bio ubio tu svoju ljubavnicu jer je htjela otic od njega....ak se dobro sjecam

btw, bas mi je bilo simpaticno ono ''gledanje u radio''
fora mi je tak, kak se prije radio slušao u stavu mirno, a ne ko dns kad moš radit po kući, i usput slusat muziku, ovo mi je bilo bas ono slatko, pogotovo baka, skoro je zagrlila radio kad je čula Metea

Inđi jesam ja to dobro vidla ili su svi davali saučešće Meteu a ne mužu joj?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 20:27   #528
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Ako se ne varam, ribar je bio ubio tu svoju ljubavnicu jer je htjela otic od njega....ak se dobro sjecam

btw, bas mi je bilo simpaticno ono ''gledanje u radio''
fora mi je tak, kak se prije radio slušao u stavu mirno, a ne ko dns kad moš radit po kući, i usput slusat muziku, ovo mi je bilo bas ono slatko, pogotovo baka, skoro je zagrlila radio kad je čula Metea

Inđi jesam ja to dobro vidla ili su svi davali saučešće Meteu a ne mužu joj?
Na pogrebu su većinom bili đaci i profesori , Metea poznaju , a Sedata ne .
Njih su se dvojica na kraju razumjeli , u tuzi . Lijepo je od Sedata da je predao pismo , nije morao .
tajva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 21:16   #529
ova seija ponovno reće u pon u istom treminu na novoj tv.
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 23:14   #530
je l druga sezona?koji bi ono termin?
simmke is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 23:15   #531
Quote:
tajva kaže: Pogledaj post
Na pogrebu su većinom bili đaci i profesori , Metea poznaju , a Sedata ne .
Njih su se dvojica na kraju razumjeli , u tuzi . Lijepo je od Sedata da je predao pismo , nije morao .
Ma znam, al svejedno svi su oni znali da se udala, pa došli su joj na svadbu...nezz meni se to nekak čini, da su htjeli prikazati u prenesenom značenju kako su svi znali da se Mete brinuo za nju, i na neki način njega smatraju ''odgovornim'' (nezz kak da se drugačije izrazim ) za nju, što se po meni vidjelo na Sedatovom licu kad je u čudu gledao kako svi prilaze Meteu a ne njemu, njezinom suprugu, i tak mu onda dolazi iz dupeta u glavu kako nije bio kraj nje u teskim trenutcima...nezz možda sam previse zabrijala, al tako mi se učinilo
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 00:42   #532
Vozdrica

Malo ću o nečem što je bilo ranije, kasnim 2 epizode...

Quote:
rosa canina kaže: Pogledaj post
ne zna: Za sad osim Ribarevih prisjecanja i tracanja onog uposlenika iz vile Aliju nema konkretnih cinjenica . U vrijeme utapanja Ribarevog sina on nije zivio s Esmom . Da li su se rastali ? ...kada ? ....zbog cega ili koga ??.... pod kojim okolnostima je ubijena zena zbog koje je Ribar bio u zatvoru.?....sve je to nejasno i sigurno postoji nekakva tuzna prica koju cemo uskoro cuti :kava
Ribar je otišao od Selme da bi živio sa ženom u koju se zaljubio i koju je na kraju ubio. Kako je to Turska, logično je i da se razveo od Selme, jer sumnjam da bi neka Turkinja 50-ih godina prošlog vijeka, živjela u vanbračnoj zajednici. A tu svoju drugu ženu, ubio je kad je odlučila da ga ostavi.
Sin je najvjerovatnije živio sa majkom. Ribar ih je oboje ostavio.

Jedino mi je nejasno, da li je mali izvršio samoubistvo zbog toga što ih je otac napustio i otišao da živi sa drugom ženom ili zato što mu je otac postao ubica i završio u zatvoru!?

Selma se malo "pogubila" nakon što ju je ribar ostavio, a kap koja je prelila čašu, bilo je sinovljevo samoubistvo.

Ribar, s druge strane, ne mogavši se izboriti s osjećajem krivice jer je svojim postupcima izazvao tragediju, a opet, u nemogućnosti da išta promijeni, svjestan da vrijeme ne može vratiti nazad i ispraviti sve pogreške koje je učinio, po izlasku iz zatvora, ne vraća se svom nekadašnjem životu, nego ostavlja sve i odlučuje živjeti život, od danas do sutra, kao običan ribar.
( Kako mi je to samo poznato! )
Zatvor je bio nedovoljna kazna. On se nastavlja kažnjavati i na slobodi.
Poznanstvo sa Alijem donosi promjene u njegov život.
Naizgled nezainteresovan, ustvari je, duboko u svemu što se, Aliju i njegovima, dešava.
U Aliju, on vidi sebe. U Cemile, Selmu. U njihovoj djeci, svoga sina.
Počinje se polako buditi. Želi im pomoći.
Da im se ne desi isto što i njemu. I njegovoj porodici.
To je njegovo iskupljenje i ozdravljenje. Katarza.
Kad pažljivo sluša Alija. I kad se sa njim svađa. Kad pomaže Cemile. I kad ju prosi.
Kad spasi Omera od utapanja.
( Opet imam deja vu i "puca" me saudade. )
Quote:
rosa canina kaže: Pogledaj post
lol:..Ali je markantan,na stranu to sto je kreten 504:
Što ga više gledam , sve mi je sličniji ( još uvijek jedinstvenom i neponovljivom ) Mustafi Bulutu iz BBO.
Ovaj monolog, kad Ali objavljuje svima kako je „samo malo“ silovao Cemile i to iz ljubavi, tipičan je MB monolog.
Isto ovako, on se ponašao i rezonovao.
„Ja nisam učinio Cemile ništa loše. Ja, djeco...ja nisam naudio Cemile. Samo sam htio da Cemile bude moja žena, kao i prije. I otac tog djeteta sam ja. Ja sam. Dijete koje nosi Cemile je moje. Je li jasno? Moje. Dijete je moje. I doktori će izliječiti i Cemile i dijete. To je Akarsu. Dijete je moje. I prezime tog djeteta je Akarsu. Ko nije čuo neka čuje, ko nije znao neka zna! Ja sam otac djeteta. Ja sam!“

Mustafa B. je na kraju, što bi mi u Bosni rekli, doš'o tobe, a šta će biti sa Alijem još ćemo vidjeti.
.
Quote:
...Soner nezanimljiv, mrtvo puhalo.
Auu, roso, nemoj tako oštro! Nije valjda da ti je tako bzvz.
Malo sam istraživala. Nije on tako star kao što mislimo.
Valjda je to do uloge i imagea tih godina. Tip je '75. godište.
Znači, imao je 35 godina kad se serija počela snimati, a neki 17 - 18 godina između Sonera i Aylin i nije neka strašna razlika.
Npr. ja ne bih ni sad oprostila Draganu Nikoliću, a kamo li prije 20-ak godina!
Par sličica Metea Horozoglua ( pazi prezimena! ) koje nisu iz serije. Da malo uporedimo.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m1...6w4po1_500.jpg
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lg...r3s3o1_500.jpg
Quote:
...Izmedju njega i Ajlin ne vidim nista , od kemije ni k !!A ja sam kemicarka s iskustvom i zena koja tajnu zna :rofl , vrlo mjerodavna :mig rofl:
x 3

Mali Omer za kraj ( navikla me Sapa )
„Kad god se odrasli isprljaju ovosvjetskom prljavštinom zagrle djecu. Žele se oprati i očistiti dječijom čistoćom. Ali se i djeca isprljaju kad narastu. I onda i oni traže dijete koje će zagrliti. Da li će odrasli ikad shvatiti da, umjesto traženja dječijih zagrljaja da bi se očistili, trebaju očistiti svijet od prljavštine?“

Edit: Uvijek poredim slične likove i situacije. Iz života, filma, serije, romana. Ne zamjerite.

Zadnje uređivanje Daša : 27.02.2013. at 01:07.
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 00:46   #533
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Ma znam, al svejedno svi su oni znali da se udala, pa došli su joj na svadbu...nezz meni se to nekak čini, da su htjeli prikazati u prenesenom značenju kako su svi znali da se Mete brinuo za nju, i na neki način njega smatraju ''odgovornim'' (nezz kak da se drugačije izrazim ) za nju, što se po meni vidjelo na Sedatovom licu kad je u čudu gledao kako svi prilaze Meteu a ne njemu, njezinom suprugu, i tak mu onda dolazi iz dupeta u glavu kako nije bio kraj nje u teskim trenutcima...nezz možda sam previse zabrijala, al tako mi se učinilo
Evo, da se malo nadovežem. Slično i ja mislim o ovome, a i o mnogim drugim nelogičnostima i nerealnostima koji po meni nekad imaju i to nazovimo preneseno značenje, simboliku, poruku, ili služe da se naglasi dramatika ili umjetnički dojam... Tu negdje meni spada i Selmina priča, njeno "ozdravljenje" i povlačenje kako bi Ribaru i Džemili oslobodila put. Čista dobrota.

A Ribarevo povlačenje pred Alijem.
Što drugo raditi kad je Ali u pitanju. Kako je taj čovjek naporan, koji udav... on kad vidi Ribara dodatno poludi, i kako je uzaludno kad se Džemile stane s njim prepirati, ne, ne može se s njim izaći na kraj, trebalo bi se svladati i šutjeti, šutjeti, pustiti ga da ode, ... grozno, koji osjećaj izaziva, ono dobijam napad panike kad ga gledam, otvorila bi prozor, udahnula... Šta je - je, glumac je odličan. I mene podsjeća kao i Dashu na Engina i Kenana.

A ima u ovoj lijepoj seriji i "običnih nebuloza", ali da ne bi prevladao dark sarcasm in the classroom ja neću o njima

Aylin i Soner.

Ja sam i počela gledati ovu seriju od epizode u kojoj Aylin izlazi na večeru sa Sonerom, očekuje prosidbu, a dobija nemoralnu ponudu...
Pomislila sam što ova mala radi sa ovim stričekom (rosa). I kad jadna slomljena trči u večernjoj haljini uz zvuke Nights in white satin...(slažem se sa Combo o sceni), a ja se pitam kakva je ovo turska serija... Pa njeni lomovi, vjenčanje, mučno...

On mi je izgledao okrutan i bešćutan, a onda, kako je vrijeme prolazilo shvatila sam da itekako ćuti, da u njemu vrije. Pogriješio je, a ja sam pokušala razumjeti kako izgleda svijet po Soneru. Bogati neženja kojeg žene salijeću, brine o bolesnom bratu, postao je cinik kojem je moto: sve ima svoju cijenu...
I dogodio mi se klik - prihvatila sam ga, odnosno njih. Glumac odličan!

Aove njihove ledene scene na plaži. Ja ih gledam samo kao lijepe slike. I Sonerovo suzdržavanje je džentlmensko, neće on koristiti situaciju, sjetim se Arsena i „nježnih godina „ (ne budi, ne budi se mila jer nije još vrijeme za to).

I da spomenem Osmana. Malog, crnog pilića.

Obožavam ga gledati kako gleda... Piljim u njega dok on promatra sve njih i događaje oko sebe ... i ništa ne razumije, a nažalost sve razumije (citiram tajvu)... gleda, snima, skenira onim svojim pogledom i uhvati bit, srž.
Scena kad Ali odlazi nakon silovanja. Njihov kontakt očima i Osmanovo: „Tata je naudio mami, ne znam točno što joj je napravio, ali u očima sam mu vidio strah i sram...“

I famozna zidna dekoracija – uokvireni tapecirung s uzorkom "chesterfield" sofe.
E, sad je i ja vidim u svakom uredu. Bilo valjda moderno tih godina. Ne izgleda mi kao Turkish style, više British kao i spomenuta sofa. Godinama već kupujem razne časopise o interijerima, vidjela sam razne ideje kako uokviriti - svašta, pa i postaviti samo prazan okvir ako je zanimljiva podloga, recimo od cigle (čini mi se da je Ezel to imao). Ali nisam naišla da "ovo" iima neki naziv i da je po nečemu specifično.
hala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 00:48   #534
Evo ja ću upasti kao padobranac samo da izrazim oduševljenje s serijom
Počela sam gledati prije dva dana ..nažalost tek sam na trećoj epizodi, svi ste već daleko daleko ispred , ali morala sam
Gleda i cijelo vrijeme imam kuglu u grlu..mali Osman..fantastično odglumljeno
Serija je vrlo realna i vrlo uvjerljiva.
način na koji su prikazali odnose unutar obitelji mi se strašno svidio..nema prenemaganja, sve vrlo uvjerljivo i prirodno
Još je rano za neka pitanja , ali sigurno će ih biti Nemogu baš gledati kako bi htjela , ali definitivno me serija osvojila

Ono što mi se jako sviđa ,ali nekako mi nije uvjerljivo je kostimi ..slabo poznajem Tursku kulturu i običaje osim onoga što sam kroz serije vidjela , ali jeli moguće da su se tada tako oblačili
Jeli bi mi htio netko na pm staviti link ako ima gdje epizode s nove tv?
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 00:56   #535
Quote:
dasha1602 kaže: Pogledaj post
Malo ću o nečem što je bilo ranije, kasnim 2 epizode

Jedino mi je nejasno, da li je mali izvršio samoubistvo zbog toga što ih je otac napustio i otišao da živi sa drugom ženom ili zato što mu je otac postao ubica i završio u zatvoru!?

(
Dok sam puštala svoj post vidjeh i tvoj.
Bila je jedna scena, nekakav flashback, malog je za nešto ta ljubavnica optužila i Ribar je vjerovao njoj, a ne sinu, čini mi se da je mali pismo ostavio i nakon toga se utopio.
hala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 02:32   #536
Vozdrica

Quote:
nety kaže: Pogledaj post
Evo ja ću upasti kao padobranac samo da izrazim oduševljenje s serijom
Kakav padobranac nety! Buyrun, vrata nisu zaključana.
Nije ova tema ( a ni ostale na forumu ) ničije privatno vlasništvo, pa da treba dozvola za postati na njima.
Quote:
Ono što mi se jako sviđa ,ali nekako mi nije uvjerljivo je kostimi ..slabo poznajem Tursku kulturu i običaje osim onoga što sam kroz serije vidjela , ali jeli moguće da su se tada tako oblačili
Kostime sam i ja primjetila.
Interesantno, gledala sam neke turske serije sa ultra modernim kostimima i nisu me uopšte dojmili. Svi su mi bili ili too much ekstravagantni ili cajkasti ili totalno neprimjereni radnji i prostoru.
Ili neupotrebljivi za nas, obične smrtnike. I ništa od svega toga nisam zapamtila.
A kako gledam ovu seriju, ne samo da sam ih pimjetila i zapamtila, nego sam poželjela imati dosta stvarčica koje nose i Karolin, i Aylin i Inci, i Berin.
Vjerujem da su se tih godina u Turskoj tako oblačili. To je doba otvaranja Turske prema Zapadu, prozapadne vlade, doba sveopće amerikanizacije Turske, NATO pakta, doba vladanja svjetskih modernih muzičkih pravaca i ritmova...pa tako i doba mode na zapadnjački način.
Quote:
Jeli bi mi htio netko na pm staviti link ako ima gdje epizode s nove tv?
Mislim da ćeš, najvjerovatnije, nastaviti gledati seriju na istom mjestu kao i do sada.
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 10:01   #537
Ribareva priča je prikazana u vidu sjećanja , bez puno detalja . Kad je našao ljubavnicu , otjerao je Selmu , a ova se nastanila u kući . Optužila je dijete da je slomilo neku vazu , ili nešto slično . Dijete je objašnjavalo da nije krivo , ali Ribar nije vjerovao i pljusnuo ga je . Mali se drugi dan bacio u bazen ... sjećam se , da je objašnjavao Aliju , da više ne može dići ruku na nekoga .
Kad ga je ljubavnica htjela napustiiti , ubija ju . Ribar ide u zatvor , a Selma je vraćena u kuću , i tamo životari , pod nadzorom osoblja .

Dakle , nije ni Ribar bio cvijeće , no to što je počinio , to ga je promijenilo . Kad je izašao iz zatvora nije se vratio u vilu , nego živi u baraci , u pokori . Tu je upoznao Alija i Cemile , ostalo znamo ...

Komentirala se Sonerova suzdržanost na plaži ... ima veze s Arsenovim " nježnim godinama " , a ima veze i sa odlaskom . Zašto započinjati nešto , što ne misli nastaviti ... Ne bi ga mučili obziri da je to neka druga , tipa Mesude , ali ovo je Aylin . Ne želi buditi uzaludna očekivanja , ni njoj ni sebi .
tajva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 10:56   #538
Quote:
tajva kaže: Pogledaj post
Komentirala se Sonerova suzdržanost na plaži ... ima veze s Arsenovim " nježnim godinama " , a ima veze i sa odlaskom . Zašto započinjati nešto , što ne misli nastaviti ... Ne bi ga mučili obziri da je to neka druga , tipa Mesude , ali ovo je Aylin . Ne želi buditi uzaludna očekivanja , ni njoj ni sebi
Naravno.
Njene "nježne godine" nisu prepreka njihovoj vezi, nego Murat.
Ali da je Soner drukčiji bezobzirno bi iskoristio njenu slabost.
Ja sam dok gledam ovu seriju sva u arsenovskom, melankoničnom modu.
hala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 11:47   #539
Dasha
Malo je reći oduševili me...nevjerovatno koji splet emocija...cemille koja se nada da ih je Osmanov boravak u bolnici zbližio, berrin koja kao majka dijete gleda svoju majku i na licu joj se vidi da misli opet je najsela , ništa od svega toga neće biti
Aylin koja se u toj cijeloj situaciji okrenula sebi i gleda samo sebe...njezina bezbrižnost kojom jede dok joj je brat u bolnici me zaprepastila
Caroline mi nije baš uvjerljiva , ali dajem joj šansu
Mete ..u borbi sam sa sobom i svojim bijesom
jedva čekam da malac krene na popodnevni hrkanac i nadam se da će trajati koliko i 4a epizoda

Kako sam bacila oko na vaše postove vidim da će cemille završiti u zatvoru, a sa završetkom treće ep vidim i zašto Ajme mogu si misliti kako će se to odraziti na cijelu obitelj Način na koji je ona prikazana , kao stup obitelji koja se brine o djeci, otpraća i dočekuje iz škole, rješava probleme mi ej vrlo realan..stvarno svaka čast
Zato volim turke..serije (ne sve naravno) su fenomenalne Način na koji su likovi prikazani i gluma ..sve vrhunsko Ako nešto nevolim nevolim glumatanje i prenemaganje Neznam kad ću stići sve ove ep pogledati , ali jedva čekam
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 19:17   #540
Ajd nek smo napokon vidli taj između SyA

Predivna mi je scena svi zagrljeni u krevetu

Svadba, svadba wuhuhuhuuu kad sam vidjela one šarene ukrase na trenutak pomislih da gledam neku meksičku seriju, kod njih su uvijek takve boje šarene, vesele

Neriman i ekipa na najjače

Kak mi je super epizoda u kojoj nema AyC
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.