Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2010., 13:45   #1
Marbo

Ima li netko iskustva s Marbo losionom i šamponom u liječenju navedenih promjena na vlasištu? Hvala!
jorja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 14:42   #2
Quote:
jorja kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s Marbo losionom i šamponom u liječenju navedenih promjena na vlasištu? Hvala!
Ja nikad čula za njih, gdje si ih vidjela?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 15:40   #3
ni ja nisam čula za njih
Jedina asocijacija na Marbo su mi one grickalice, čips i to
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 23:43   #4
evo link na njihov web http://www.marbo-kosa.com/
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 01:38   #5
i mene zanima o tome!
Campbell23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 16:08   #6
Molim ako netko ima iskustva sa tim preparatom da napiše svoja iskustva. Planiram uskoro kupiti, a s obzirom na cijenu ne bi htjela kupovati mačka u vreči. Naime, šampon dođe 80 kn, losion 270, a aktivator 480 kn. Šampon i losion su namjenjeni kod ispadanja kose, a aktivator za ponovni rast na ogoljelim ili prorjeđenim mjestima. E sada, teta u biljnoj trgovini se kune da je to jedino šta stvarno valja i stvarno djeluje. Ali sam još neodlučna...
__________________
Ne postoje glupa pitanja... Postoje samo glupi odgovori...
Mrvica-Pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 16:37   #7
probala sam šampon, ali meni nije nista djelovao ( dobro ja sam probala hrpu toga) sto ne znaci da tebi nece.
jedino mi je pomogao crni šampon + minoxidil 5% (otpadala kosa zbog lijekova) u kombinaciji sa pivskim kvascem, al ovako preparati nista.
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 18:43   #8
ja sam koristila marbo losion, nije pomoglo ama baš ništa
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 17:26   #9
Wink

Moja teta ima alopeciju koristi ga već nekih mjesec dana i vidno joj je pomagao-više ne nosi periku Ona koristi šampon, losion i aktivator.
Šampon se umasira i ostavi par minuta, a ne ispire odmah.

Sastav je u potpunosti biljni:
Ružmarin, kopriva žarna, bršljan, kadulja, orah, čičak list, češnjak, breza, kamilica, bijela vrba…. planinska izvorska voda,sok limuna, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl Betaine.
bridget-cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 23:52   #10
Ja sam koristio aktivator + sampon!
oko 3 mjeseca da upotpunim zaliske i smanjim opadanje kose.
Nikakvih znakova nove kose na zaliscima a dobio sam i osip (alergiju) po licu i vratu!!!
Tumba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 23:50   #11
A ja baš mislila da valja... i na njihovim stranicama se kunu u djelotvornost svojih proizvoda
__________________
Ne postoje glupa pitanja... Postoje samo glupi odgovori...
Mrvica-Pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 23:55   #12
bridget-cro meni kosa ne opada tako da mi ne treba losion, a i teta u biljnoj mi je rekla da se ne mora koristiti sve iz kolekcije , jedino bi mi trebao aktivator jer mi je oduvijek kosa malo rijeđa na određenom području zbog hormona i to se nikada nije sredilo čak ni uz terapiju hormonima.Tako da bi to htjela dovesti u red. Planirala sam uzeti aktivator i šampon jer piše na njihovim stranicama da je bolji učinak uz šampon
__________________
Ne postoje glupa pitanja... Postoje samo glupi odgovori...
Mrvica-Pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 14:57   #13
i ja imam na dijelu rijeđu kosu(tocnije na desnom zalisku). mala je i kratka i nikad ne naraste. hormoni su mi ok bili. pa sam se odlucila kupit aktivator i sampon-nista mi nije pomoglo.
djevojka-broj-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 18:24   #14
Quote:
jorja kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s Marbo losionom i šamponom u liječenju navedenih promjena na vlasištu? Hvala!
Marbo je najveća prijevara na hrvatskom tržištu!

Srpski proizvod kojeg reklamiraju da je za sve, perut, androgenu alopeciju a ne koristi ništa. Ja sam ga kupio i koristio cijeli paket skoro godinu dana i tek tada sam shvatio kakva ovca sam. Poslao im email i odgovorili mi kako su uvjerenja da je to najbolji proizvod na svijetu (tj. na tržištu). Tek sam tada shvatio kakvi su to amateri.

Gledaj samo reklame, 'pomogao svima, garantirano pomaže'..totalna muljaža, srbi su dobri u tome. S čim garantiraju ako ne vračaju novac? Tipični 'made in Serbia' proizvod koji je tamo duplo jeftiniji, i nitko ga ne kupuje dvaput, te mislim da se nigdje ne prodaje osim u ex-yu zemljama,

Da, i ona teta u ljekarni više ne govori dobro o njima jer su je kupci iskritizirali, meni se čak i ispričala.
Problemsolver is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 17:13   #15
ja sam isprobala aktivator i šampon, nije ništa pomoglo, čak mi se kosa počela perutati od kako sam koristila, žali bože bačenog novca i lažne nade
ivkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 22:41   #16
pa neće vam izrasti bujna kosa od jedne bočice aktivatora.
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 20:10   #17
Quote:
Problemsolver kaže: Pogledaj post
Marbo je najveća prijevara na hrvatskom tržištu!

Srpski proizvod kojeg reklamiraju da je za sve, perut, androgenu alopeciju a ne koristi ništa. Ja sam ga kupio i koristio cijeli paket skoro godinu dana i tek tada sam shvatio kakva ovca sam. Poslao im email i odgovorili mi kako su uvjerenja da je to najbolji proizvod na svijetu (tj. na tržištu). Tek sam tada shvatio kakvi su to amateri.

Gledaj samo reklame, 'pomogao svima, garantirano pomaže'..totalna muljaža, srbi su dobri u tome. S čim garantiraju ako ne vračaju novac? Tipični 'made in Serbia' proizvod koji je tamo duplo jeftiniji, i nitko ga ne kupuje dvaput, te mislim da se nigdje ne prodaje osim u ex-yu zemljama,

Da, i ona teta u ljekarni više ne govori dobro o njima jer su je kupci iskritizirali, meni se čak i ispričala.

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, totalna muljaza, Srbi su dobri u tome.. hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Ok, sad sam se malo smirio.. U stvari, nisam jos. Hahahahahahahahahahahahahahahaha.. Pa ti si zbog neceg bas gnjevan.
Da li je ovo tema o Srbima ili o preparatu protiv ispadanja kose. Ne vjerujem da clanovima foruma pored njihovih problema trebaju jos i tvoji nacionalisticki ispadi.
Kakav moron.
Predrag Zak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 21:59   #18
Quote:
Problemsolver kaže: Pogledaj post
Marbo je najveća prijevara na hrvatskom tržištu!

Srpski proizvod kojeg reklamiraju da je za sve, perut, androgenu alopeciju a ne koristi ništa. Ja sam ga kupio i koristio cijeli paket skoro godinu dana i tek tada sam shvatio kakva ovca sam. Poslao im email i odgovorili mi kako su uvjerenja da je to najbolji proizvod na svijetu (tj. na tržištu). Tek sam tada shvatio kakvi su to amateri.

Gledaj samo reklame, 'pomogao svima, garantirano pomaže'..totalna muljaža, srbi su dobri u tome. S čim garantiraju ako ne vračaju novac? Tipični 'made in Serbia' proizvod koji je tamo duplo jeftiniji, i nitko ga ne kupuje dvaput, te mislim da se nigdje ne prodaje osim u ex-yu zemljama,

Da, i ona teta u ljekarni više ne govori dobro o njima jer su je kupci iskritizirali, meni se čak i ispričala.

I otkud tebi da je ovo uopste srpski proizvod? Mogao si se malo informisati prije komentara! Nije ovo chips!
Predrag Zak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 00:29   #19
i ja sam koristila. dvije bočice šampona i losiona sam potrošila. apsolutno nikakve promijene nije bilo. čak mi je fitoval više pomogao iako isušuje kosu i navikneš se nakon nekog vremena. osim toga, šampone sam užasno brzo potrošila. puno ga je trebalo da nešto opere. smrdi po češnjaku ali to mi je bio najmanji problem jer sam već bila očajna. ne vidim sastav losiona, ali koliko se sjećam, dosta se osjetio alkohol u njemu.
mislim da je 15 puta pametnije staviti češnjak na glavu, prati sa nekim blagim šamponom (možda dječjim) i eventualno ispirati kosu čajem (kopriva, ružmarin, đumbir..)
__________________
"Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away." Antoine de Saint-Exupery
Anna Freud is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 15:13   #20
Kako sam ja shvatio, ovaj proizvod je vise za alopeciu areatu, te kod alopecie androgenetice i ostalih vrsta i nije bas ucinkovit. Naime, alopecia areata je poremecaj koji se moze sanirati ovakvim preparatima, uz kortikosteroide i jos poneke tretmane, ali ostale vrste alopecie se lijece malo teze ili nikako. E sad, oni koji imaju alopeciu areatu, svakako bi mogli da probaju ovaj preparat kao mogucnost u lijecenju, a ovi drugi, medju kojima sam i ja, nazalost moraju traziti nesto ucinkovitije. Ono sto sam ja nasao da sigurno djeluje su pilfud losion, Nerilex (Nirel) sampon i cisteca pjena S+L za vlasiste, ali ni to nije vjecnog karaktera i nakon odredjenog vremena se cini kao da organizam stvori rezistenciju prema njima.. Cuo sam da bi za neke dvije godine trebalo da se proizvede lijek koji ce biti do sad najucinkovitiji u borbi protiv celavosti, ali pojma nemam kako se zove..
Predrag Zak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:18.