Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2008., 15:47   #81
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
sta se to primjenjuje, to stvarno nisam znao, pa jel iko kažnjen onda, ja nevidim da je neko kažnjen za sve ove baklje štase bacaju, a vidim stalno članke uefa kaznila dinamo s 50.000eura, uefa kaznila ovo , uefa kaznila ono.....a niko ne spominje, neznam bubam bezveze ivan horvat mladić iz zg dobio kaznu od 10.000kn zbog bacanja baklji, to još nigdje nisam vidio
a zakaj bi i trebao bit kaznjen netko kad nikaj ne funkcionira u ovoj drzavi....jesi vidio kad clanak.....gosp.xy kaznjen zbog korupcije,silovanja,pedofilije,krade,ubojstva,plja cke........i ostalih sranja kaj se dogadaju.....pola sabora se sastane zbog bakljade a poskupljenje goriva,vode.....nikaj.....boli ih kurac....uzas u kakvoj drzavi mi zivimo....kaj je nama najveci problem bakljada i takve se treba kaznjavat a pravi lopovi i kriminalci????NISTA
 
Old 31.07.2008., 15:50   #82
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
ovako meni baklje osobno ne smetaju, pa pobogu ne gađaju mene, bacaju na teren, meni prvenstveno smeta to što poslje navijači seru kad dolaze kazne, onda idem ulicom i čitam po zidovima sloboda navijačima, ček di je tu logika, vi radite sranja klub će plačat i dokle tako, pa naravno da treba stat na kraj il nać neki kompromis, ovi nek bacaju baklje a kad dodje klubu kazna nek ta ista udruga koja piše sloboda navijačima nek plate tih 15.000 švicasrskih franaka šta je dinamo dobio protiv linefilda nil kak se već piše taj klub, eto im slobode.

a ti konju "nevolja" seljačino baklje nisu vezane samo uz hnl, nismo mi jedini koji bacamo baklje, tema se ne zove bakljada u 1.hnl, stog pizdo zajebi, prvi si počo vrijeđat pa stoga molim moderatore da uzmu obzir ove uvrede koje mu šaljem, da me zbog njega ne banate bezvez
daj debilu ocito nemas veze sa nogometom....niti ne znas kakvu represiju trpimo i zato je tu taj SLOBODA NAVIJACIMA....ja sam osobno za baklje a bacanje u teren-po potrebi
 
Old 31.07.2008., 16:47   #83
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
A ja pokušavam shvatiti zašto je tolika tragedija da nema više bengalki...
nemoj pokušavat shvatit.
zakaj se baklje bacaju na teren? zato kaj se ljude hapsi zbog baklje, a kriminalci i mafijaši poput mamića tj . malverzanti i manipulatori uspiju zavadit nas međusobno. to je tragično i žalosno.

a ti nemoj ni pokušavat shvatit zakaj, jer nećeš to nikad shvatit. uzalud ti trud. isto brijem da je meni uzalud tebi govorit da se ostaviš nečega o čemu nemaš pojma. jebote kao da ja idem doktorima govorit o kirurgiji i liječenju bolesti....
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 31.07.2008., 16:55   #84
balkane, balkane moj

nego kolko vi godina imate? 14?

kad pređete 20 skuzit cete da ima i pametnijih stavari od petardi, stoga do tad zbogom
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Old 31.07.2008., 17:09   #85
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
balkane, balkane moj

nego kolko vi godina imate? 14?

kad pređete 20 skuzit cete da ima i pametnijih stavari od petardi, stoga do tad zbogom
Pa to je Božo Sušec
B52 is offline  
Old 31.07.2008., 17:24   #86
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
balkane, balkane moj

nego kolko vi godina imate? 14?

kad pređete 20 skuzit cete da ima i pametnijih stavari od petardi, stoga do tad zbogom
odi ti gledat arsenal, byern i ostale. a dinamo i hnl prepusti nama koji ga gledamo. ...u skokovima
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 31.07.2008., 17:32   #87
da kažen svoje mišljenje u vezi baklji. pošto san se sa sjevera pribacija na istok ima oko 5 godine, baklje mi nisu stran pojam i torcidu ne mogu zamislit niti jendu utakmicu bez istih, i nek ih momci pale jer je to tradicija i meni to lipo izgleda, al defintinivno se topovski udari( ćitaj ćiketi,bombe) moraju smanjit ili skroz izbacit, jer nije normalno da ih bace po 20-30 ćak i više kao na derbiju lani, da čoviku srce odpane kako to grmi, plus šta se ne smi bacat bengalke u evropskin takmićenjima.
neka mira triba postojat, a ne da klub za koji navijaš ispašta u evropi.
gluposti ka šta su marsej,totenham, su nas koštale, više nije potriba to ponavljat.
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 31.07.2008., 17:41   #88
@istok
ne znan jel se ukupno 20,30 bacilo topovskih cilu proslu sezonu,a sigurno nije na jednoj utaknici
mislin da je maximalno bilo 5 i to protiv Dinama u 10 misecu
ST! is offline  
Old 31.07.2008., 17:42   #89
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
nemoj pokušavat shvatit.
zakaj se baklje bacaju na teren? zato kaj se ljude hapsi zbog baklje, a kriminalci i mafijaši poput mamića tj . malverzanti i manipulatori uspiju zavadit nas međusobno. to je tragično i žalosno.

a ti nemoj ni pokušavat shvatit zakaj, jer nećeš to nikad shvatit. uzalud ti trud. isto brijem da je meni uzalud tebi govorit da se ostaviš nečega o čemu nemaš pojma. jebote kao da ja idem doktorima govorit o kirurgiji i liječenju bolesti....
zato jer onaj ko donosi zakon ima u cilju sljedeće a to je prikrivanje afera, nepisanje o bitnin temema za ovu državu,itd. nije to samo s navijačima, šta mene brine kara o vlatki pokos, moniki kravić i slićno.

moramo svatiti da u nas krminalci sami donose i sukreiraju zakone, to je začarani krug u kojemu je vlada-oporba-mafija u sprezi. diraju se malo oko izbora al nikome ne pada kapa s glave.

ako već nemaju rješenje za sudstvo,korupciju, di su dokazano nesposobni moraju negdi postić rezultate a najlakše in je s navijačima. da se razumimo ima i među njima debila i to je činjenica, al po meni je većina njih radi svog kluba tu i nek momci pale baklje ako in je gušt, ustalom za svoj klub pati njihov đep,obitelj, njihov put - njihova pokora.

kad vidin koliko se ljudi javi po netu raspavljat o ovome pomslija bi da je prosjek hnl 20 000 po utakmici. brate ja iden već 20 godina na sjever i istok i nije mi pala dlaka s glave. pa ubija bi se da dok gledan bijele ne tuću bubnjevi sa sjevera i piva torca. to nije to.

mislin u svmu je potribna granica al previše se pljuje i osuđuje, te huligani,te koljači dice, a ko je to poginija od utakmica,niko. dok od nerada-rada države, uređnja vanjske politike i unutarnje smo dužni mmfu puste pare,jebu nas sa svih strana, a mi se uvatili baklji ko top teme, presmiješno.
ginit će nan dica kad nas srbi stignu u standardu a inflacija dere.
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 31.07.2008., 17:44   #90
Quote:
ST! kaže: Pogledaj post
@istok
ne znan jel se ukupno 20,30 bacilo topovskih cilu proslu sezonu,a sigurno nije na jednoj utaknici
mislin da je maximalno bilo 5 i to protiv Dinama u 10 misecu
možda san pretjera al brate meni je i to puno, posebno kad udre 1 put, kasnije ih samo ćekan. ne znan meni ne odg, da igra zvezda aj,aj. pa nek dovedu i debelu bertu na sjever.

al bilo ih je puno više o 5 100%. triba to smanjit jer će neko najebat.
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 31.07.2008., 17:54   #91
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post

al bilo ih je puno više o 5 100%. triba to smanjit jer će neko najebat.
već je najebao od topovkog, ali od baklje nitko u zadnjih par godina, bar ne ozbiljnije
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 31.07.2008., 17:57   #92
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
al bilo ih je puno više o 5 100%. triba to smanjit jer će neko najebat.
pa na zadnjem maksimiru je najeba onaj glupi vatrogasac sta je mislia da je to bengalka.
ma kako je sada nista ne treba dirat.bengalke tribaju biti i bit ce.
nevolja is offline  
Old 31.07.2008., 18:50   #93
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
da kažen svoje mišljenje u vezi baklji. pošto san se sa sjevera pribacija na istok ima oko 5 godine, baklje mi nisu stran pojam i torcidu ne mogu zamislit niti jendu utakmicu bez istih, i nek ih momci pale jer je to tradicija i meni to lipo izgleda, al defintinivno se topovski udari( ćitaj ćiketi,bombe) moraju smanjit ili skroz izbacit, jer nije normalno da ih bace po 20-30 ćak i više kao na derbiju lani, da čoviku srce odpane kako to grmi, plus šta se ne smi bacat bengalke u evropskin takmićenjima.
neka mira triba postojat, a ne da klub za koji navijaš ispašta u evropi.
gluposti ka šta su marsej,totenham, su nas koštale, više nije potriba to ponavljat.
a fala kurcu jedan pametan, baš to ja pokušavam cjelo vrijeme ovim debilima utuvit u njihove prazne glave, zašto bi klub ispašto stalno zbog debila, navijanje sve je dopustivo pa i paljenje jebenih baklji, al bacanje u teren to je primitivizam koji njima nemoš objasnit, svi tolko vole svoje klubove, a boli ih kurac sta ovi moraju plaćat uefi, al đabe ti je to njima objasnjavat, to su djeca, ak nisu djeca onda su djeca u glavi
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Old 31.07.2008., 18:52   #94
e al istok, fulo si, nisu najebali protiv totenehema zbog bengalki, neg zbog toga sto su navijaci donjeli pjetla na stadio i zaklali ga sto je bile provokacija, no nis strasno, niti jedan ovdje kao veliki navijac to nezna, a meni seru da neam pojma o hrv ligi
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Old 31.07.2008., 18:55   #95
ma pa najbolje da ne znan zašto smo izbaćeni protiv spursa, al svejedno glupost.

kaže na tv oko 250 torcide u malti.

evo šta piše na glasu dalmacije... 200 navijača Hajduka na stadionu, a još stotinjak torcidaša čeka ispred stadiona jer im je skupa ulaznica od 30 €.
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 31.07.2008., 19:04   #96
bilo je bengalki i svega al su prvenstveno kaznjeni zbog pjetla, ne kuzim kak su ga uspjeli unjet u stadion, aj unjet bengalku al pjetla??????
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Old 31.07.2008., 19:26   #97
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
e al istok, fulo si, nisu najebali protiv totenehema zbog bengalki, neg zbog toga sto su navijaci donjeli pjetla na stadio i zaklali ga sto je bile provokacija, no nis strasno, niti jedan ovdje kao veliki navijac to nezna, a meni seru da neam pojma o hrv ligi
ja stvarno nemogu virovat da imas 20 godina.neznas ni procitat post kojeg citiras
nevolja is offline  
Old 31.07.2008., 19:45   #98
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
ja stvarno nemogu virovat da imas 20 godina.neznas ni procitat post kojeg citiras
daj na hrvatski prevedi, koji post neznam procitat kojeg citiram
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Old 31.07.2008., 20:12   #99
Objašnjavati navijačima sa istoka i zapada sa svih stadiona svijeta smisao bakljade i općenito navijačkog pokreta ravno je Sizifovom poslu...
I neznam zašto nakon toliko uletavanja i napisa kako zbog baklji nema ljudi na stadionima i utakmicama jednostavno ne počnete ignorirati iste...
Nema smisla, pogotovo ovom balkanskom mentalitetu!
Boreia Proasteia is offline  
Old 31.07.2008., 20:23   #100
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Pa to je Božo Sušec


Kralju

Aj u kuratz
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.