Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Gdje ste "više doma", na tekmama repke ili svog kluba?
Repka 71 30.21%
Klub 164 69.79%
Glasovatelji: 235. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2008., 14:18   #41
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
kaj sa time hoćeš reći da je Mamić išta manji mafijaš???
ne...ja nisam rekao da mamic nije mafijas ali je on rekao da prati repku jer su u klubovima mafijasi sto znaci da po njemu,u repki nema mafijasa a u klubovima ima,sto je apsurd jer svi znamo kakvo je stanje i u klubovima i u hns-u
 
Old 24.09.2008., 14:20   #42
da i?
nije li ono.. malo lakše birati klub za koji ćeš navijati nego reprezentaciju?

osim toga, nije napisao da prati. ne izvrći. pogledaj naslov teme.

Quote:
dino1989 kaže: Pogledaj post
sto znaci da po njemu,u repki nema mafijasa a u klubovima ima,
ovo ti se zove strawman, google je tvoj prijatelj
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 24.09.2008., 14:58   #43
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
da i?
nije li ono.. malo lakše birati klub za koji ćeš navijati nego reprezentaciju?

osim toga, nije napisao da prati. ne izvrći. pogledaj naslov teme.



ovo ti se zove strawman, google je tvoj prijatelj
je li on rekao da u klubovima ima mafije a u repki nema-JE....je li to istina-NIJE jer ih ima i u klubovima i hns-u
 
Old 24.09.2008., 15:13   #44
Quote:
dino1989 kaže: Pogledaj post
je li on rekao da u klubovima ima mafije a u repki nema-JE....
a gdje to točno?
http://i33.tinypic.com/vqjub5.jpg

kako se sad osjećaš kad sam ti dokazao da se penješ po staklima?
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 24.09.2008., 15:14   #45
Quote:
dino1989 kaže: Pogledaj post
da....istina,takvi su i pozeljni,a ne navijaci,jos su tu i uvijek vjerni,turisticka agencija za gostovanja
Ne nego je po meni na tekmi repke, koja je i tak otišla u k, puno poželjniji kulturni zagrepčanin koji će doć pogledat tekmu i povremeno navijat nego pijani 16-godišnjak koji će meni na mom Sjeveru reći da se maknem "jer bi on pjevo" i popeo se na štangu, bolje nego neki hercegovac koji će preko "rođe" nabavit kartu i pjevat "juru i bobana" i sigurno bolje od kretena koji mi dodju na sjever na repki i okolo pišu "Torcida Ma/du/st/zg etc" i misle da su veliki navijači.
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 24.09.2008., 15:53   #46
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Ne nego je po meni na tekmi repke, koja je i tak otišla u k
repka je otišla u kurac? na temelju jednog poraza?

Ja shvaćam da je tebi klub draži, to je tvoje pravo na kraju krajeva. Ali daj onda budi barem malo objektivan.
Ta repka koja je "u kurcu" čak i da joj je najviši domet ikad bilo samo sudjelovanje na ovoliko SPa i EPa na koje je došla, i dalje bi bila miljama ispred bilo kojeg hrvatskog kluba.
Čitav svijet se divi upravo kontrastu naše lige i čudesne reprezentacije koja je iznikla iz tako neplodnog tla, novinarka Guardiana je jedan od svojih članaka prije tekme s Eng posvetila upravo tome.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 24.09.2008., 15:55   #47
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
repka je otišla u kurac? na temelju jednog poraza?

Ja shvaćam da je tebi klub draži, to je tvoje pravo na kraju krajeva. Ali daj onda budi barem malo objektivan.
Ta repka koja je "u kurcu" čak i da joj je najviši domet ikad bilo samo sudjelovanje na ovoliko SPa i EPa na koje je došla, i dalje bi bila miljama ispred bilo kojeg hrvatskog kluba.
Čitav svijet se divi upravo kontrastu naše lige i čudesne reprezentacije koja je iznikla iz tako neplodnog tla, novinarka Guardiana je jedan od svojih članaka prije tekme s Eng posvetila upravo tome.
misim da nije mislio na igru reprezentacije, nego navijački folklor oko nje
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 24.09.2008., 15:59   #48
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
misim da nije mislio na igru reprezentacije, nego navijački folklor oko nje
nisam sigurna ali iskreno se nadam da si u pravu
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 24.09.2008., 16:02   #49
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
repka je otišla u kurac? na temelju jednog poraza?

Ja shvaćam da je tebi klub draži, to je tvoje pravo na kraju krajeva. Ali daj onda budi barem malo objektivan.
Ta repka koja je "u kurcu" čak i da joj je najviši domet ikad bilo samo sudjelovanje na ovoliko SPa i EPa na koje je došla, i dalje bi bila miljama ispred bilo kojeg hrvatskog kluba.
Čitav svijet se divi upravo kontrastu naše lige i čudesne reprezentacije koja je iznikla iz tako neplodnog tla, novinarka Guardiana je jedan od svojih članaka prije tekme s Eng posvetila upravo tome.
Ne, krivo si me shvatila, nisam mislio da je nogometno u k, tako nekaj može reći ili debil ili apsolutni nepoznavatelj nogometa kao igre. Mislio sam da je otišla navijački u k, atmosfera je lošija nego ikada, sve je puno pozera, klauna sa onim smješnim šeširima, prave navijačke skupine gotovo da i ne postoje na domaćim tekmama, sve se pretvorilo u tvornicu novca kakvu viđamo u Engleskoj, Nike krpice, Fordovi i Žuja, iskreno meni se sve više gadi, a sad su tu još i Uvijek Vjerni... Tu je reprezentacija propala, ali tako to valjda ide, ili uspjeh ili oldschool nogomet. Imati prave navijače i biti uistinu uspješan danas je u nogometu nažalost nemoguća misija.
Uostalom, pravi navijač je tu i da je repka najlošija na svijetu, zar ne?
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 24.09.2008., 16:13   #50
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
a gdje to točno?
http://i33.tinypic.com/vqjub5.jpg

kako se sad osjećaš kad sam ti dokazao da se penješ po staklima?
daj si opet procitaj sve odgovore moje i svoje pa ces shvatit da ti cijelo vrijeme govorim tocno kaj je on napisao a ti ubacujes i dodajes
 
Old 24.09.2008., 16:19   #51
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Ne, krivo si me shvatila, nisam mislio da je nogometno u k, tako nekaj može reći ili debil ili apsolutni nepoznavatelj nogometa kao igre. Mislio sam da je otišla navijački u k, atmosfera je lošija nego ikada, sve je puno pozera, klauna sa onim smješnim šeširima, prave navijačke skupine gotovo da i ne postoje na domaćim tekmama, sve se pretvorilo u tvornicu novca kakvu viđamo u Engleskoj, Nike krpice, Fordovi i Žuja, iskreno meni se sve više gadi, a sad su tu još i Uvijek Vjerni... Tu je reprezentacija propala, ali tako to valjda ide, ili uspjeh ili oldschool nogomet. Imati prave navijače i biti uistinu uspješan danas je u nogometu nažalost nemoguća misija.
Uostalom, pravi navijač je tu i da je repka najlošija na svijetu, zar ne?
Dobro, već sam se prepala. Čuj, s obzirom na broj onih koji bi već nakon 1 poraza smjenili Bilića više me apsolutno ništa ne bi iznenadilo.
Složila bih se djelomično s tobom. Istina je da sve veća komercijalizacija prati reprezentativni nogomet i da je to postalo do te mjere popularno da kada su velika natjecanja svi se odjednom sjete pratit nogomet pa makar ni ne znali razliku između 3-5-2 i 4-4-2 te s kim je Hrv bila u kvalifikacijama.
To je normalna pojava, jednako tako su Dinamo-Ajax gledali i oni koji ne prate HNL a pravi navijač se vidi na utakmici Dinamo-Šibenik.
Ali pazi da se stvar recimo kojim čudom obrne i da D ili H završe u LP i to u skupini s jednom Barcelonom i da se taj uspijeh ponovi i sljedeće godine (plus eventualno korak dalje) ne bi više postojala razlika između klubova i reprezentacije odnosno i klubove bi zahvatio taj negativni fenomen komercijalizacije.
Ne smijemo brkati takve instant navijače od pravih a ima ih hvala bogu dosta i na tekmama repke, uostalom nije li baš navijanje ono čime se dičimo i nije li uvijek utjeha : "nema veze što nismo prvaci Europe barem imamo najbolje navijače" ?
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 24.09.2008., 16:28   #52
Quote:
dino1989 kaže: Pogledaj post
daj si opet procitaj sve odgovore moje i svoje pa ces shvatit da ti cijelo vrijeme govorim tocno kaj je on napisao a ti ubacujes i dodajes
Tebi se očito sve mora crtat da bi nekaj shvatil.

Pa normalno je da mafije ima u svim sportovima, pa tako i u HNS-u (tko tvrdi suprotno, taj nije normalan), ali utjecaj mafije u HNS-u je vezan uz karte i ostale pizdarije koje mene ne interesiraju jer i onako ne odlazim na utakmice repke.

Ali, mafijaš Mamić je upropastio Dinaomo u svim segmentima. Klub je dotaknuo dno. Nikad lošije nije igrao, a nema ni naznaka da će biti bolje. Klub egzistira samo kao Mamićeva firma za preprodaju igrača.

Dokle god je taj cigan u klubu, ja se više "osjećam doma" uz repku.

Jel sad jasnije?
Beetlejuice is offline  
Old 24.09.2008., 16:37   #53
Quote:
dino1989 kaže: Pogledaj post
daj si opet procitaj sve odgovore moje i svoje pa ces shvatit da ti cijelo vrijeme govorim tocno kaj je on napisao a ti ubacujes i dodajes
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 24.09.2008., 19:03   #54
Quote:
Beetlejuice kaže: Pogledaj post
Tebi se očito sve mora crtat da bi nekaj shvatil.

Pa normalno je da mafije ima u svim sportovima, pa tako i u HNS-u (tko tvrdi suprotno, taj nije normalan), ali utjecaj mafije u HNS-u je vezan uz karte i ostale pizdarije koje mene ne interesiraju jer i onako ne odlazim na utakmice repke.

Ali, mafijaš Mamić je upropastio Dinaomo u svim segmentima. Klub je dotaknuo dno. Nikad lošije nije igrao, a nema ni naznaka da će biti bolje. Klub egzistira samo kao Mamićeva firma za preprodaju igrača.

Dokle god je taj cigan u klubu, ja se više "osjećam doma" uz repku.

Jel sad jasnije?
sve je to meni jasno i u vecem dijelu se slazem sa tobom,ali on je rekao da u klubu ima mafije a u hns-u nema,ali ok...pustimo sad to,nema veze
 
Old 24.09.2008., 19:06   #55
Quote:
dino1989 kaže: Pogledaj post
ali on je rekao da u klubu ima mafije a u hns-u nema,
ma GDJE? nađi taj post. dokaži. podupri taj dugi jezik dokazima.

ti ili namjerno ne želiš ili jednostavno ne možeš shvatiti..
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 24.09.2008., 20:32   #56
Quote:
dino1989 kaže: Pogledaj post
sve je to meni jasno i u vecem dijelu se slazem sa tobom,ali on je rekao da u klubu ima mafije a u hns-u nema,ali ok...pustimo sad to,nema veze
Stvarno mi je drago da se slažemo.

Evo, još ti razjasnim ovu malu sitnicu o mafiji i na konju smo

Quote:
Beetlejuice kaže: Pogledaj post
Dokle god je mafijaš u klubu, moj glas ide za repku
To je taj sporan post.

U njemu Bitlđus ne spominje mafiju, nego Mamića. Mafijaš ili cigan su sinonimi za Mamića.
Znači Mamić(mafijaš) je glavni i jedini uzrok zbog kojeg Bitlđus stavlja repku ispred svog voljenog kluba. To ti je cijela mudrost.

Jel da ti je sada sve jasno?!
Beetlejuice is offline  
Old 24.09.2008., 23:06   #57
Poštujem koji više vole klub,ali doista sam iznenađen anketom...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 24.09.2008., 23:12   #58
Dokle god je mafijaš u klubu, moj glas ide za repku

je to je taj post na koji sam mislio jer tako i pise,nisam ja znao da on tu direktno misli na mamica,da je tako napisao sve bi bilo jasnije,ali iz ovoga se vidi da se misli opcenito na mafiju u hrv klubovima
 
Old 24.09.2008., 23:18   #59
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 24.09.2008., 23:54   #60
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
Ma to je najpametnije.


Beetlejuice is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:26.