Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2010., 09:54   #21
Što se tiče Grobara u Zagrebu, nedavno sam pričao s curom koja je tada radila u 24 sata. Možda još uvijek radi, nije bitno. Piše za Crnu kroniku i dobra si je s pandurima. Uglavnom, ona je tada bila u policijskoj akademiji gdje su nakon kamenovanja i molotovljevih, panduri odveli Grobare.

Stvar je u tome da sam ja, i ne samo ja, od murijaka već čuo da su ovi bili prestravljeni i da kad ih se pitalo tko želi ići na utakmicu, da su samo dvojica digla ruku.

Sad mi je ta cura to potvrdila.

Sumnjam da bi s dve strane čuo istu priču, a da nije istinita.
 
Old 20.01.2010., 10:01   #22
Quote:
Uvijek istok kaže: Pogledaj post
Droga, mislim da je WoB napisao dosta realan tekst, vjerojatno bi se medijski saznalo da su naši išli na "uzvrat" i bila bi slična situacija s dočekom. Vjerojatno niti Boysa ne bi bilo više jer uzmi u obzir da bi te dočekali ujedinjeni Grobari, Delije, UF....
Čekaj, čekaj, čekaj...

Pa nije to bilo u 19. stoljeću...

BBB su u Beogradu bili 4, 5, 6 sati, i više nego dovoljno da se mobitelima obavijeste svi željni tarapane i napada na ustaše... Pogotovo jer su naši na tekmi navijali, kamera ih je snimala, tako da je baba Jevrosima u Divčibarama na svom crno-bijelom EI Niš televizoru vidjela da su tamo...

Poslije je bilo dosta napada, ali da su oni to mogli puno bolje odradit, mogli su...
 
Old 20.01.2010., 10:03   #23
Quote:
droga24/7 kaže: Pogledaj post
ajme majko... jel puše jugo? kriza? kaj je?

a nije li to možda i bit svega da se doslo tako ... aj dosadni ste s tom ljubomorom priznajte da nam se zapravo divite ali necete priznat i bok
Dijete drago.
zovi čovika is offline  
Old 20.01.2010., 10:20   #24
Quote:
droga24/7 kaže: Pogledaj post
da podgorica i bg su kao isto..??????? a na pitanje o delijama pa sam sebi si dao odgovor (boldano).. samo kaj je to valjda bila najjaca opsada i pratnja kaj sam ja vidio do sad...
pa nisu isto,i vama plus sta ste otisli gori
cekaj oko cega je uopce prica
Boxs is offline  
Old 20.01.2010., 10:23   #25
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Čekaj, čekaj, čekaj...

Pa nije to bilo u 19. stoljeću...

BBB su u Beogradu bili 4, 5, 6 sati, i više nego dovoljno da se mobitelima obavijeste svi željni tarapane i napada na ustaše... Pogotovo jer su naši na tekmi navijali, kamera ih je snimala, tako da je baba Jevrosima u Divčibarama na svom crno-bijelom EI Niš televizoru vidjela da su tamo...

Poslije je bilo dosta napada, ali da su oni to mogli puno bolje odradit, mogli su...
pa vi ste imali 20 dana da se pripremite za Delije i sta sad
cinjenica je da je ako policija na razini da se tesko moze ista desit,nevjerujem da ste iz dvorane ispraceni sa samo 2 policajca koja su vas pratila u vlaku
Boxs is offline  
Old 20.01.2010., 10:32   #26
Quote:
Boxs kaže: Pogledaj post
pa vi ste imali 20 dana da se pripremite za Delije i sta sad
cinjenica je da je ako policija na razini da se tesko moze ista desit,nevjerujem da ste iz dvorane ispraceni sa samo 2 policajca koja su vas pratila u vlaku
Od 10 tvojih postova, 9 je na rubu retardacije.

Sve, baš sve krivo pokopčaš, povežeš i loše si informiran...
 
Old 20.01.2010., 10:35   #27
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Od 10 tvojih postova, 9 je na rubu retardacije.

Sve, baš sve krivo pokopčaš, povežeš i loše si informiran...
i totalna sam faca

slobodno reci sta sam kriva napisa

aj priznaj da me napadas zato sta san te na drugom topicu nazva zidovom

Zadnje uređivanje Boxs : 20.01.2010. at 11:11.
Boxs is offline  
Old 20.01.2010., 11:12   #28
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Što se tiče Grobara u Zagrebu, nedavno sam pričao s curom koja je tada radila u 24 sata. Možda još uvijek radi, nije bitno. Piše za Crnu kroniku i dobra si je s pandurima. Uglavnom, ona je tada bila u policijskoj akademiji gdje su nakon kamenovanja i molotovljevih, panduri odveli Grobare.

Stvar je u tome da sam ja, i ne samo ja, od murijaka već čuo da su ovi bili prestravljeni i da kad ih se pitalo tko želi ići na utakmicu, da su samo dvojica digla ruku.

Sad mi je ta cura to potvrdila.

Sumnjam da bi s dve strane čuo istu priču, a da nije istinita.
mislim da smo mi to MORALI bolje odraditi... 3 puta se skupljali, od toga izgubili 30% ljudi, a na kraju "neki" su samo protrčali, sjeti se, da ih je skoro lupio njihov autobus i pogodio koktel s naše strane...
al dobro... ja bi gledao slike u ovom topicu uz komentar, a ne djetinjasto "mi ovo, di ste vi bili"...
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Old 20.01.2010., 11:28   #29
Quote:
casual_firm kaže: Pogledaj post
mislim da smo mi to MORALI bolje odraditi... 3 puta se skupljali, od toga izgubili 30% ljudi, a na kraju "neki" su samo protrčali, sjeti se, da ih je skoro lupio njihov autobus i pogodio koktel s naše strane...
al dobro... ja bi gledao slike u ovom topicu uz komentar, a ne djetinjasto "mi ovo, di ste vi bili"...
Hmmm... Sjeti se koji je to kaos bio, koliko informacija, da li dolaze, od kud dolaze... Mislim da su BBB to odradili za 10 s obzirom na okolnosti... Nismo mi vojska, niti smo imali helikopter. Murije je bilo isto masu, 5 ljudi je ganjalo 10 specijalaca s one strane ulice, tako da je napad bio samo iz onih ulaza.

Taj dan su sranja bila na 5 mjesta u gradu, a drugi dan u novinama naslovi u stilu: BBB nadmudrili policiju. Tako da ne bih baš rekao da smo to morali bolje odradit. Bilo je to jako dobro. Ne moramo bit mitomani kao neki drugi, ali ne moramo bit niti kritični kad za to nema potrebe...

Ali dobro... Nije bitno... Činjenica je da su se Grobari gadno usrali.
 
Old 20.01.2010., 11:34   #30
Svaka čast svima koji su išli na ta gostovanja to se nebi smilo podcjenjivat.Virujte mi i Podgorica se itekako može mjerit sa Beogradom jer smo bili debelo na nož dočekani,moglo je tragično završit bija sam tamo i znam o čemu pričam bilo je tu svega.A to šta je tribalo kako se moglo je bilo pa prošlo idemo dalje do novog gostovanja nadam se u Beogradu.
19-HŽV-50 is offline  
Old 20.01.2010., 12:14   #31
Quote:
Boxs kaže: Pogledaj post
U Podgorici upad u grad bez pratnje,uzimanje transa posli utakmice
Oni dosli uz bijesnu pratnju i policijsku opsadu Splita na drugo poluvrime
Gle vraga,vama su Delije bile u gradu,sta nije isto kao da su dosli nekakvi Varvari

i ti te nekekve varvare uspoređuješ sa događajima 1990.
ono yugoslavija,milicija
da nisi smješan bio bi žalosno
i svi vi koji pljujete po 13.05.1990.

zatvorili mi temu za slike gostovanja na europskim utakmicama i prijateljskim utakmicama širom europe SVIH NAŠIH GRUPA,
i zamisli koje sve započeo onaj jalni smrad wob srboljub kojem sam već napisao svoje
,
toliko od mene ovdje
devas is offline  
Received Infraction
Old 20.01.2010., 12:17   #32
Quote:
devas kaže: Pogledaj post

i ti te nekekve varvare uspoređuješ sa događajima 1990.
ono yugoslavija,milicija
da nisi smješan bio bi žalosno
i svi vi koji pljujete po 13.05.1990.

zatvorili mi temu za slike gostovanja na europskim utakmicama i prijateljskim utakmicama širom europe SVIH NAŠIH GRUPA,
i zamisli koje sve započeo onaj jalni smrad wob srboljub kojem sam već napisao svoje
,
toliko od mene ovdje
Ti si toliko glup da nisi uspio skontat da ti je momak aludira na utakmicu C.Zv - Inter i bus delija koji je uša u Zagreb . A ti s pilecim mozgom ne da si krivo shvatio nego si i poceo s vrijeđanjem..

A vidi onog sofokla gore koji se registrira u 2 sata ujutro da bi napisao onaj inteligentan post..

A vidi tek @spitke u svom stilu, napadaji realnosti ga pucaju najranije ujutro , uberi liku priču.. njemu je rekla novinarka 24 sata ( jebote koje novine ) da je čula od neke pripravnice policajke kako su samo dvojica od 150-200 grobara podigla ruku za odlazak na utakmicu !? I čovjek sa 40 godina u guzici to dođe ode pricat na forum !!!??? Daj popij ljekove , smiri maštu i pricaj kako ste izmislili izraz : " crta "

I sad ovaj @droga24/7 koji drži sliku @spitke na zidu umjesto Hrvatskog grba normalno da sljepo vjeruje u ovu prdotinu svijetskih razmjera. I Šta onda ocekivat za 10 godina kad krenu price od @drogine i @praskatonove generacije ???

Naproni ste , kurca vi ode ne razumite .. nema se ode s kim pricat .. nekoliko normalnih vaših momaka pise ode , ostali su svi sinusproblem i slicni.....
__________________
Figli di una vecchia mentalità...

Zadnje uređivanje wob : 20.01.2010. at 12:54.
wob is online now  
Received Infraction
Old 20.01.2010., 12:29   #33
Quote:
devas kaže: Pogledaj post

i ti te nekekve varvare uspoređuješ sa događajima 1990.
ono yugoslavija,milicija
da nisi smješan bio bi žalosno
i svi vi koji pljujete po 13.05.1990.

zatvorili mi temu za slike gostovanja na europskim utakmicama i prijateljskim utakmicama širom europe SVIH NAŠIH GRUPA,
i zamisli koje sve započeo onaj jalni smrad wob srboljub kojem sam već napisao svoje
,
toliko od mene ovdje
dečko nek ti spitka proda cvike ,,,nisam mislio sa događaje 13.05.1990 ,nego na Inter-Zvezda
Boxs is offline  
Old 20.01.2010., 13:06   #34
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
daj odjebite od tog kompleksasa..nek pita i tko od njegovih bio priveden u zagrebu taj dan..preventivno se privodilo sve zive,al bas sve zive taj dan kad zvezda igrala u ZAPRESICU!..nije bilo bitno kojoj grupi pripadas ako si imao prebivaliste u Zg..osiguranje je bilo nenormalno,valda jos jedino takvo kad je Bush dolazio.ostaje cinjenica da je jedino moguce nesto napraviti kad ti gosti dodju na iznenadjenje,pa ni policija nije organizirana..a mi smo otisli i korak dalje,dobili su no pasaran grobari u zagrebu..
nek pise woodoo ako je bio na toj tekmi..ja onakvu nabrijanu atmosferu nisam nikad vidio..isli su ljudi koji veze nemaju sa utakmicama..

i od 250 ljudi koji krenuli na mlade,kolko je bbb bilo?ok,tako se dijelile karte,al pricat da nam 150 ljudi vrh,mozer jebeno ljubomorna osoba..
ja uopce ne sumnjam da bi vas gro otislo gore..na kraju taj neki kurcev mentalitet imate,sto doduse u toj situaciji i nije dobro..ali ovako srati..neznam..
Daj prekinite više, ko ima iti malo utakmica u nogama onda taj zna, da ako milicija oće nešto osigurat, onda to i osigura i onda se ne žali ni love, ni ljudstva, ni represije, ni peglanja ljudskih prava, je i onda se može i ovo i ono, ali malo i vrlo riskantno. Sad govorit, ovo je tribalo ovako, a ovo onako.... daj malo se sredite.
zovi čovika is offline  
Old 20.01.2010., 13:13   #35
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
daj odjebite od tog kompleksasa..nek pita i tko od njegovih bio priveden u zagrebu taj dan..preventivno se privodilo sve zive,al bas sve zive taj dan kad zvezda igrala u ZAPRESICU!..nije bilo bitno kojoj grupi pripadas ako si imao prebivaliste u Zg..osiguranje je bilo nenormalno,valda jos jedino takvo kad je Bush dolazio.ostaje cinjenica da je jedino moguce nesto napraviti kad ti gosti dodju na iznenadjenje,pa ni policija nije organizirana..a mi smo otisli i korak dalje,dobili su no pasaran grobari u zagrebu..
nek pise woodoo ako je bio na toj tekmi..ja onakvu nabrijanu atmosferu nisam nikad vidio..isli su ljudi koji veze nemaju sa utakmicama..

i od 250 ljudi koji krenuli na mlade,kolko je bbb bilo?ok,tako se dijelile karte,al pricat da nam 150 ljudi vrh,mozer jebeno ljubomorna osoba..
ja uopce ne sumnjam da bi vas gro otislo gore..na kraju taj neki kurcev mentalitet imate,sto doduse u toj situaciji i nije dobro..ali ovako srati..neznam..
Moram biti iskren i reći da ne znam uopće o čemu se tu priča...ne znam šta su boysi još mogli taj dan napraviti,pa bio sam kod Doma sportova,od murije se nisam mogao okrenuti...tako da za to,kao i onaj odlazak u Bg zaslužuju samo i isključivo veliki plus...
Problem je ovdje što neki ne mogu realno i normalno komentirati kada pročitaju upise onog starijeg gospodina(navijački guru i moralna vertikala)...
WOODOO CHILE is offline  
Old 20.01.2010., 13:38   #36
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
A vidi tek @spitke u svom stilu, napadaji realnosti ga pucaju najranije ujutro , uberi liku priču.. njemu je rekla novinarka 24 sata ( jebote koje novine ) da je čula od neke pripravnice policajke kako su samo dvojica od 150-200 grobara podigla ruku za odlazak na utakmicu !? I čovjek sa 40 godina u guzici to dođe ode pricat na forum !!!??? Daj popij ljekove , smiri maštu i pricaj kako ste izmislili izraz : " crta "


Rekla mu novinarka A što reć za lika koji baci neku foru i misli duhovit je do ubera, pa trči registrirat se pod drugim nickom - "Ej!" - odgovorit sam sebi sam sebi u stilu "to care, kralju" sa ovim smajlijima

Tko puši njegove priče gori je od njega
WHmeister is offline  
Old 20.01.2010., 13:56   #37
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
A vidi tek @spitke u svom stilu, napadaji realnosti ga pucaju najranije ujutro , uberi liku priču.. njemu je rekla novinarka 24 sata ( jebote koje novine ) da je čula od neke pripravnice policajke kako su samo dvojica od 150-200 grobara podigla ruku za odlazak na utakmicu !? I čovjek sa 40 godina u guzici to dođe ode pricat na forum !!!??? Daj popij ljekove , smiri maštu i pricaj kako ste izmislili izraz : " crta "
To je priča koju je izvjesni murijak ispričao pred više nas. Em murijak nema motiva lagat, jerbo nije mlađahni internet huligan koji se nadmeće čiji tata je jači, em i nema maštu da smisli takvu priču iz ničega.

A nedavno mi je identičnu priču ispričala i novinarka Crne kronike za koju znam da je bila tamo. Sad, je li to belosvetska zavera, i je li taj murijak ševi tu novinarku pa joj je ispričao tu priču, ne znam, ali sumnjam...

Mašte imam, ali to ne zloupotrebljavam za razliku od MITOMANA 1950.
 
Old 20.01.2010., 14:00   #38
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
To je priča koju je izvjesni murijak ispričao pred više nas. Em murijak nema motiva lagat, jerbo nije mlađahni internet huligan koji se nadmeće čiji tata je jači, em i nema maštu da smisli takvu priču iz ničega.

A nedavno mi je identičnu priču ispričala i novinarka Crne kronike za koju znam da je bila tamo. Sad, je li to belosvetska zavera, i je li taj murijak ševi tu novinarku pa joj je ispričao tu priču, ne znam, ali sumnjam...

Mašte imam, ali to ne zloupotrebljavam za razliku od MITOMANA 1950.
Spitka daj koliko tocno imas godina, ne provociram nego me ozbiljno zanima?
pantagana1950 is offline  
Old 20.01.2010., 14:01   #39
Quote:
WHmeister kaže: Pogledaj post


Rekla mu novinarka A što reć za lika koji baci neku foru i misli duhovit je do ubera, pa trči registrirat se pod drugim nickom - "Ej!" - odgovorit sam sebi sam sebi u stilu "to care, kralju" sa ovim smajlijima

Tko puši njegove priče gori je od njega
Upri prstom u drugoga. Grupa koja je najjača na internetu i čiji svaki pripadnik na ovom forumu ima tri Torcida nicka, dva BBB nicka i po jedan ciganski i grobarski, mene ide optuživat za kloniranje. I to lik s 8 postova, znači evidentno nečiji klon.

Žalosno.

Za sve nickove do sad za koje ste mislili da sam ja, dokazao sam tko su, što je najbolje i neki vaši su znali tko su, ali su šutili, a nedavno sam saznao i za Ej! Riječ je o vrlo poznatom BBB koji mi je dobar frend, ali mi iz zajebancije nije odgovarao na pm.

Ne davi.
 
Old 20.01.2010., 14:03   #40
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
To je priča koju je izvjesni murijak ispričao pred više nas. Em murijak nema motiva lagat, jerbo nije mlađahni internet huligan koji se nadmeće čiji tata je jači, em i nema maštu da smisli takvu priču iz ničega.

A nedavno mi je identičnu priču ispričala i novinarka Crne kronike za koju znam da je bila tamo. Sad, je li to belosvetska zavera, i je li taj murijak ševi tu novinarku pa joj je ispričao tu priču, ne znam, ali sumnjam...

Mašte imam, ali to ne zloupotrebljavam za razliku od MITOMANA 1950.
Tooooooooooooooooo!
Inace nisi mi odgovorio na pitanje jeli bilo napada na Delije u Zagrebu kada su igrali sa Interom
i normalno te pitam,nemoj odma se ponasat kao dite kojoj su uzeli zvečku
Boxs is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.