Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2012., 22:37   #81
Lidl alati moja procijena

Što se tiče lidlovih alata nemam nikakvih zamjerki ,stavio bih ih uz bok i malo jačim markama (Black&Decker) ja imam skoro sav alat i služi me savvršeno a koristim ga često. Što se tiče cijene ona je sasvim opravdana za takav komad hobi alata.
__________________
Hebeš život brez sra..a!!!
ltc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 22:41   #82
Quote:
diabolica kaže: Pogledaj post
Parkside set za modeliranje i graviranje

Ovaj set je u 10 mjesecu koštao 149 kuna, a sada će od 05,01,02012, koštati cijelih 199 kuna. Cijelih 50 kuna razlike.
Da mi je znati da li je i u njemačkoj tako.
Da smo pravi potrošači koji cijene robu koju kupuju, bojkotirali bi kupnju ovog seta.
To je samo zakon ponude i potražnje (očeš-nećeš)
__________________
Hebeš život brez sra..a!!!
ltc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 19:55   #83
Quote:
ivan 2 kaže: Pogledaj post
Pozdrav; pošto se radi o Lidlu i parkside alatima pitanje ć postaviti ovdje!
Kupio sam aparat za varenje za 400 kuna u Lidlu u Đakovo, i u kompletu bi trebala biti maska za varenje (naočale); no međutim oni u pakovanju nije bilo stakala, zaštitnog stakla i zatamnjenoga.
Odnjeo sam aparat nazad u lidl, i sad poslovodja kaze da to mora valda nazad slat u Zg i tako dalje pa da će se javit.
Jel ima netko iskustva koliko će vremena trebati da se riješi ( 3 dana, tjedan dana, ...)???
Pozdrav
Pozdrav. evo upravo sam bio u lidlu i gledao ovaj aparat za varenje,pa me interesuje vrijedili sto, znaci vise kao hobi,za ponesto zavariti....
jerkoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 16:21   #84
Pozdrav svima!
Mene jako zanima aku bušilica.
Sad,nisam pratio dok mi nije trebalo-zanima me kad ih je zadnji put bilo,odnosno,kad bi ih moglo biti?
Meni se nekako čini da iste stvari ponavljaju jednom godišnje?

Spominju se 2 modela-18 i 24v,sjeća li se tko cijena?
KenParker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:16   #85
ako radiš s njom 24 v, inače druga, ako je razlika u cijeni velika, čak 50 kn.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 07:11   #86
Znaš li o kojim se cijenama radi?
Meni bi vjerojatno manja poslužila(za rad s iveralima).
KenParker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:45   #87
Pozdrav svima!
Pretrazujem net iz razloga sto ni sam neznam kako , kod mene se zadesila aku-busilica parside splindlel-ck 18v.
Crkao joj je prekidac za pokretanje bolje reci istopio se.Posto se javljam iz Srbije, a ovde kod nas lidla nema , pa ni servisa za parkside, ima li ko ideju kako da resim problem.
zeljkobata is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 08:31   #88
Parkside Glodalica POF 1300

Parkside glodalica, imam dosta Parkside alata i za tu cijenu mislim da je to odličan alat za kućnog majstora koji to povremeno treba. Kupio bih si njihovu glodalicu jer isto tako očekujem da će biti dobar omjer cijene i kvalitete. Da li netko zna, može li se Parkside nabaviti negdje a da nije u Lidlu, jer ovi nisu nikad to uvezli i valjda ni neće?
__________________
Nedozvoljena prikrivena reklama - obrisano!
Codegun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 09:22   #89
Quote:
zeljkobata kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Pretrazujem net iz razloga sto ni sam neznam kako , kod mene se zadesila aku-busilica parside splindlel-ck 18v.
Crkao joj je prekidac za pokretanje bolje reci istopio se.Posto se javljam iz Srbije, a ovde kod nas lidla nema , pa ni servisa za parkside, ima li ko ideju kako da resim problem.
Nađi nekoga u Hrvatskoj, tamo blizu granice, dogovori se sa njim da pošalješ robu na servis pa kad stigne dođeš i pokupiš. Ali ako nemaš račun - papire , bolje i ne pokušavaj, više potrošiš love, nego što je vrijednost robe.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 09:23   #90
Quote:
Codegun kaže: Pogledaj post
Parkside glodalica, imam dosta Parkside alata i za tu cijenu mislim da je to odličan alat za kućnog majstora koji to povremeno treba. Kupio bih si njihovu glodalicu jer isto tako očekujem da će biti dobar omjer cijene i kvalitete. Da li netko zna, može li se Parkside nabaviti negdje a da nije u Lidlu, jer ovi nisu nikad to uvezli i valjda ni neće?
To je njihova robna marka, nemože se kupiti nigdje drugdje.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 13:16   #91
Imam Parkside set za modeliranje i graviranje, hot glue pištolj i lemilo od 30W i moram priznati da sam 100% zadovoljan sa svime; traje, ne gubi kvalitetu rada sa vremenom, lako se održavaju...
Za cijelnu koju sam platio, alati su super.
__________________
Der Herbstwind hält, die Segel straff...
humveeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 15:42   #92
Je li tko kupovao svrdla u Lidlu?Zanimaju me iskustva.

http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...ndex_26884.htm

Može li se ovo za što upotrijebiti ili su izrađeni od "blata"?
KenParker is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 22:43   #93
LUTRIJA. U mom kompletu (drukčiji je i ima borere za drvo, metal i kamen) ima ih koji kad sa stegnu u bušilicu na vrhu "plešu" za svoj cijeli promjer - naročito oni za drvo. Sa ovima za metal sam bušio čelični lim 15mm. Razvrtači za drvo su ok i super jeftini.
__________________
Bez potpisa
AKAjet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 21:57   #94
Baš te u plavoj kutiji (2 kompleta) koristim i sasvim su ok. Više nego zadovoljan. Samo koliko se sjećam kad sam ih ja uzimao bili su oko 50 Kn
pixel pixić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 16:39   #95
Trimer

Molim znalce da mi kažu o ovom timeru nešto više.http://www.lidl.si/cps/rde/xchg/lidl...ndex_26413.htm
miroslav1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 19:48   #96
Quote:
miroslav1 kaže: Pogledaj post
Molim znalce da mi kažu o ovom timeru nešto više.http://www.lidl.si/cps/rde/xchg/lidl...ndex_26413.htm
Kakav timer??
g-sad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 20:35   #97
Ma kakav je da je pokosit će sve na toj karti koju si postao. Nije slovenija baš velika
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 20:37   #98
Vjerojatno misli na ovo :
http://www.lidl.si/cps/rde/xchg//lid...fferdate=&ar2=
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 19:44   #99
pozdrav svima .dali mi netko moze dati adresu parkside servisa,naime imamvisoko tlačni perač kojemu je puknula ručka tj."pištolj" pa mi treba druga a nemam garanciju može li mi netko pomoći?
zfitos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 19:52   #100
Quote:
zfitos kaže: Pogledaj post
pozdrav svima .dali mi netko moze dati adresu parkside servisa,naime imamvisoko tlačni perač kojemu je puknula ručka tj."pištolj" pa mi treba druga a nemam garanciju može li mi netko pomoći?
evo da si se bar malo potrudio našao bi traženo na prošloj stranici ove teme
d2267 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.