Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2011., 03:21   #1
Najbolje prijateljice ikad

Dakle, moja prijateljica, nazovimo je A, najbolja je prijateljica ikad. Zašto, pitate se?

Zbog sisa. Naime, ona ima prijateljicu, nazovimo je B, koja ima odlične sise. Nadalje, ja sam opetovano pred A i B spominjao dotične sise, osvrćući se posebno na njihovu kakvoćnost i voluminoznost. Moji interesi nisu prošli nezapaženo, jer A je prijateljica koja sluša i suosjeća, za razliku od onih koje govore 'aha', pritom misleći na novu frizuru Jelene Veljače. Konačno, večeras, ispravno pretpostavljajući da se dosađujem, A je u moje ime (i̶s̶k̶o̶r̶i̶s̶t̶i̶l̶a̶) oplemenila pijanstvo B i poslala mi MMS sa slikom njenih sisa, prvo u grudnjaku, a potom i potpuno obnaženih.

Je li vas kada prijateljica iznenadila ovako dražesnom i ujedno ganutljivom gestom?
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 03:45   #2
mene su iznenadili frendovi sa slikom neprastog mladića koji je svejedno uspio naći košulju s koje hoće prsnuti s prsa gumb. broji li se to?

nije me to baš razveselilo jer me mms probudio, a i morala sam mjesec dana izbjegavat susret gdje bi me taj gumb mogao pogoditi u glavu.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 11:40   #3
Moji prijatelji meni sami šalji svoje slike.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 13:19   #4
Moja prijateljica mi je dala najvažniju stvar na svijetu (da, da, dobro ste pročitali - Frane mi je važniji i od Zeke!) - mog Franu

Ja sam božićna luđakinja, a moja prijateljica me voli, sluša i podržava, i kad je shvatila da imam okićenu antenu, a ne bor, nabavila mi je Franu, i to skroz iz drugog grada. Frane je pritom doživio mnoge pustolovine, pa je ispalo dvostruko dobro - sad ga imam, plus kratimo duge noćne sate u zabavnim i vrckavim prepričavanjima njegovih dogodovština do našeg susreta u Dnevnom Boravku.

Moja prijateljica je najbolja prijateljica. Nisu prijatelji oni koji te stave na lijekove, nego oni koji ti daju bor!
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 17:10   #5
Meni je prijateljica za jedan Bozic poklonila frajera. Dosla je doma u (recimo) grad A iz grada B. Pri polasku je u gradu B pokupila svog poznanika za kojeg je bila sigurna da ce mi se svidjeti i dovela ga u grad A. Svi smo skupa izasli, tip mi se nije pretjerano svidjeo (zgodan, al' sminker do bola ) no namjera je bitna.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 17:36   #6
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Dakle, moja prijateljica, nazovimo je A, najbolja je prijateljica ikad. Zašto, pitate se?

Zbog sisa. Naime, ona ima prijateljicu, nazovimo je B, koja ima odlične sise. Nadalje, ja sam opetovano pred A i B spominjao dotične sise, osvrćući se posebno na njihovu kakvoćnost i voluminoznost. Moji interesi nisu prošli nezapaženo, jer A je prijateljica koja sluša i suosjeća, za razliku od onih koje govore 'aha', pritom misleći na novu frizuru Jelene Veljače. Konačno, večeras, ispravno pretpostavljajući da se dosađujem, A je u moje ime (i̶s̶k̶o̶r̶i̶s̶t̶i̶l̶a̶) oplemenila pijanstvo B i poslala mi MMS sa slikom njenih sisa, prvo u grudnjaku, a potom i potpuno obnaženih.

Je li vas kada prijateljica iznenadila ovako dražesnom i ujedno ganutljivom gestom?

Imaš sisa po internetu koliko god hoćeš, nemoj biti jadan.


Meni je prijateljica pomogla samim time što je bila ružnija od mene, kad bi ih ona pošla obljubljivati oni bi bježali meni.
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:08   #7
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Je li vas kada prijateljica iznenadila ovako dražesnom i ujedno ganutljivom gestom?
Ne, meni niti jedna prijateljica nije slala na mob. gole sise druge pijane prijateljice.
Baš su dosadne.

Jednom mi je prijatelj postavio na desktop nekakvu polugolu tetu... i to u doba kada sam tek dobila računalo i bila potpuno bespomoćna i primorana gledati tu golu tetu svaki put kada sam upalila računalo, jer ju nisam znala maknuti .
A onda je došao svećenik posvetiti kuću.
Pa je okruglica pred njim sasvim nesmotreno zatvorila stranicu koju je gledala i "puf", pojavila se teta

Od tog dana znam postavljati i micati desktop sličice.
Moj prijatelj me svakog dana u svakom trenutku čini naprednijom osobom
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:09   #8
Nikad mi ni jedna prijateljica nije slala slike ni svojih sisa, a bome ni sisa prijateljica.
Cak mislim da me to ni ne bi nesto posebno razveselilo, bolje da me razveseli nekako drugacije.
Zapravo, kaj je to posebno veselo u slikama sisa, pa makar bile kvalitetne i voluminozne?
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:16   #9
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Nikad mi ni jedna prijateljica nije slala slike ni svojih sisa, a bome ni sisa prijateljica.
Cak mislim da me to ni ne bi nesto posebno razveselilo, bolje da me razveseli nekako drugacije.
Zapravo, kaj je to posebno veselo u slikama sisa, pa makar bile kvalitetne i voluminozne?
Meni ne šalju svoje slike, ali mi dopuštaju da ih opipam.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:31   #10
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Meni je prijateljica za jedan Bozic poklonila frajera. Dosla je doma u (recimo) grad A iz grada B. Pri polasku je u gradu B pokupila svog poznanika za kojeg je bila sigurna da ce mi se svidjeti i dovela ga u grad A. Svi smo skupa izasli, tip mi se nije pretjerano svidjeo (zgodan, al' sminker do bola ) no namjera je bitna.
Slažem se, namjera je najbitnija. Iako, da su sise bile loše, ne bih otvarao topic o njima, ali bih joj kupio čokoladu kao znak zahvalnosti i poticaj za slanje drugih sisa u budućnosti, nadajući se da će biti bolje.

Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Nikad mi ni jedna prijateljica nije slala slike ni svojih sisa, a bome ni sisa prijateljica.
Cak mislim da me to ni ne bi nesto posebno razveselilo, bolje da me razveseli nekako drugacije.
Pa nisam napisao je li vam prijateljica poslala gole sise druge prijateljice, nego otprilike je li vas obradovala jednako dražesnom i ujedno ganutljivom gestom.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:34   #11
ajd, mi molim te reci koliko imas godina kada te toliko fasciniraju gole sise


ja bih ubila frendicu da napravi nesto tako
orka12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:35   #12
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
Imaš sisa po internetu koliko god hoćeš, nemoj biti jadan.


Meni je prijateljica pomogla samim time što je bila ružnija od mene, kad bi ih ona pošla obljubljivati oni bi bježali meni.
a, ti inace biras frendice po ruznoci
orka12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:48   #13
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Iako, da su sise bile loše, ne bih otvarao topic o njima, ali bih joj kupio čokoladu kao znak zahvalnosti i poticaj za slanje drugih sisa u budućnosti, nadajući se da će biti bolje.
Izostavio si bitnu infomaciju - velicinu i stupanj opiranja gravitaciji :znatizeljna:
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:59   #14
Quote:
orka12 kaže: Pogledaj post
a, ti inace biras frendice po ruznoci

Ma nee, upotrijebila sam rijeć ružnoća da ne mislite da sam ja neka ufurana koka. Evo mogu reći i ovako, ja sam najljepša od lijepih.
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 19:40   #15
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Izostavio si bitnu infomaciju - velicinu i stupanj opiranja gravitaciji :znatizeljna:
Mislim da mi taman stane u ruku - koja je ogromna - ali, to ćemo još morati testirati. Stupanj opiranja gravitaciji - zavidan. Bradavice - velike, u trenutku fotografiranja ukrućene i usmjerene malo prema gore. Obrub oko njih - savršene boje, ne nameće se previše, ali decentno ističe bradavicu, te se na vanjskom rubu neprimjetno stapa s kožom.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 20:52   #16
A da pošalješ slike cica?
jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 20:57   #17
i onda je svizac zamotao cokoladu i ti si se probudio
orka12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 21:01   #18
Quote:
orka12 kaže: Pogledaj post
a, ti inace biras frendice po ruznoci
a ti ne radiš to?
pa to ti je mast hev. ružna prijateljica je jednako važna kao dobre cipele
i traperice u kojima di guza izgleda seksi. nikad van bez nje.
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 21:19   #19
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Slažem se, namjera je najbitnija. Iako, da su sise bile loše, ne bih otvarao topic o njima, ali bih joj kupio čokoladu kao znak zahvalnosti i poticaj za slanje drugih sisa u budućnosti, nadajući se da će biti bolje.
sto se to ne zove mito?

Quote:
Pa nisam napisao je li vam prijateljica poslala gole sise druge prijateljice, nego otprilike je li vas obradovala jednako dražesnom i ujedno ganutljivom gestom.
zapravo jest
na moj slinavopateticnosamosazaljevajuci sms (napisan nakon dvije pive) duhovitim me odgovorom nasmijala i razveselila



Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Mislim da mi taman stane u ruku - koja je ogromna - ali, to ćemo još morati testirati. Stupanj opiranja gravitaciji - zavidan. Bradavice - velike, u trenutku fotografiranja ukrućene i usmjerene malo prema gore. Obrub oko njih - savršene boje, ne nameće se previše, ali decentno ističe bradavicu, te se na vanjskom rubu neprimjetno stapa s kožom.
ovo si krasno napisao
sad bih i ja rado vidjela sliku sisa, cisto da vidim je li istina da slika govori vise od rijeci
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 21:46   #20
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Mislim da mi taman stane u ruku - koja je ogromna - ali, to ćemo još morati testirati. Stupanj opiranja gravitaciji - zavidan. Bradavice - velike, u trenutku fotografiranja ukrućene i usmjerene malo prema gore. Obrub oko njih - savršene boje, ne nameće se previše, ali decentno ističe bradavicu, te se na vanjskom rubu neprimjetno stapa s kožom.
a imal' madež na desnoj malo poviš bradavice?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.