Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2004., 13:25   #1
Chanel

Vidim da ovdje na forumu ima jako puno cura koje koriste chanelovu kozmetiku.

Da budem iskrena osim parfema, crnih sjena i ostalih sjena nista njihovo nisam koristila.

Eh, sada, obzirom da sam u vjecitoj potrazi za puderom za masnu kozu, otisla sam na CH...stranicu i naisla na stotinu nekih stavri.

Uglavnom izmedju ostalog naisla sam na tonik ili gel za T zonu T-mat shine control...

eh, onda sam naisla na nesto sto ide preko toga, kao ucvrsivac pudera ili sta vec, da se ne razljeva na masnoj kozi

--Base lumiere-long lasting make up base.

E kada sam dosla do tekucih pudera, puder krema, kamenihih pudera crkla sam.

Imam pitanje za vas, da li je iko koristio neki od navedenih proizvoda

I ako neko moze da mi preporuci puder (tekuci + kamen ili samo jedan ukoliko se pretvara u prah ili sta vec) za masnu kozu, ali jako masnu, ne problematicnu i sa nevidljivim porama

Hvala puno



P.S. probala sam famozni MF adapt i nista, super je kada se nanosi divno izgleda pola sata, a onda se sav rastopi, bar na mojoj T zoni.
__________________
:cheer:
Lampica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 04:27   #2
Koristila sam davno neki tekuci puder. Bio je lagan i neprimjetan. Svi su komentirali kako nemam sminku, a imam prekrasan ten. Ali nije mi se dalo davati po sezdeset dolara za tekuci puder, pogotovo sto nije imao zastitu od sunca.

Sto se mene tice, Chanel je preskup za preparativu. Ali mozda koji komad dekorative, za onaj "specijalni feeling"...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 07:44   #3
Kad sam kupovala puder u limoni prodavačica mi je preporučivala baš neki od chanela za masnu T zonu. Rekla mi je da je dosta cura zadovoljno s tim puderom. Ja nisam uzela taj jer moja nije baš masna, više normalna. Uzela od Lancome teint idole ali sam i s tim pogriješila jer mi je presuh. Mislim da bi ti taj bio dobar, i ladyinred ga je hvalila.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 10:03   #4
je, Lancomov teint idole mnoge cure na forumu hvale, ali bit će da ne čitaju ovaj topic i jeftiniji je od Chanela.

ja sam od Chanela davno kupila nekakvu emulziju za "spaljivanje" prištića. ne valja. puno sam platila ali nema baš nikakvog efekta.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 10:36   #5
Ja si nikada ništa nisam kupila od channela... hebiga, baš je preskupo... ali sam dobila

Na poklon sam dobila sjenu... kombinacija 4 nijanse.. bila je odlična,

Parfem Chanel 5 neslavno završio...

Trenutno imam ovaj lak. Odličan je, koristim ga za specijalne prilike.
Pokloni su od prijateljice koja je radila u parfumeriji, gdje se prodavala između ostalog chanel kozmetika. Zbog lošeg prometa zatvorili su je, baš se pitam zašto
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 11:11   #6
meni chanel ima genijalna sjajila... najbolja su ova sedefasta, boje za svaki dan... već sam ih par potrošila skroz.
__________________
enhancing colours since 1938

w! pssst! it's a secret!!
Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 17:47   #7
Quote:
Acid kaže: Pogledaj post
meni chanel ima genijalna sjajila... najbolja su ova sedefasta, boje za svaki dan... već sam ih par potrošila skroz.
Hm,kud sad ovo procita. Bas danas me prodavacica nadmudrila.Ja drzala u ruci od chanela koje mi je super stajalo na usnama i ona mi preporuci dior kiss.I naravno,ja uzmem dior.Razocarala sam se al stash.Drugi put ne idem bez chanel sjajila iz radnje.
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 11:50   #8
Ja imam par chanel-ovih sjajila koja su se pokazala kao najbolja od svih koje sam probala i naravno parfem Allure Preparativnu od njih nisam nikada kupovala,na tom polju sam se vise,manje ogranicila na Vichy,Biotherm i Clinique
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 11:53   #9
Quote:
LadyInRed kaže:
je, Lancomov teint idole mnoge cure na forumu hvale,
on je za masnu kozu ili
__________________
:cheer:
Lampica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 11:56   #10
imala sam njihovu kremicu jednom Hydramax, dobra je bila a mami sam kupovala one anti age kremice Precision cini mi se, jako je bila zadovoljna.

Trenutno se ne bavim time, preskupo mi, umjesto mami jedne kremice kupim radije sineku igracku (cijena je ista ) a od osmjeha koji pri tom dobijem, mam izgledam - svjeze
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 12:06   #11
Ja sam si u nedelju u Limoniju upiknula novo sjenilo od Chanela, broj 79 Spices (bjelkasta, zlatkasta, roskasta i smeckasta ). Sjenila su cisti zakon i vrijede svaku od 300 kn! Nanosena mokrim pemzlom (kak se kaze pemzl na hrvatski??? Vec sam pocela zaboravljat) izgledaju jos lijepse!
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 12:06   #12
Kist!
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 13:39   #13
Quote:
Lampica kaže:
on je za masnu kozu ili
pa na njemu ne piše da je za masnu kožu. ali je takve teksture, dosta je suh, da će ti ga preporučiti u parfumeriji između ostalih pudera za masnu kožu. meni je odličan. a jeftiniji je bar malo od ostalih iz te "klase".
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 13:58   #14
ja imam dosta stvari od Chanela, pa da krenemo:

- base lumiere - illuminating base, to se kao stavi prije pudera, a poslije kreme - ništa spektakularno, malo duže traje make-up, ali ništa posebno - preskupo za to što daje

- tekući puder - double perfection fluide - prva liga, najbolji puder koji sam dosad imala, za mješovitu kožu, nijansa 30 (u zadnje vrijeme baš te nijanse nema za kupiti)

- sjenila - super, puno bolja od npr. lancomovih u teksturi

- lakovi za nokte- preskupi, niš posebno, bacila pare

- krema za podočnjake, odn. neki fluid, nemrem se sjetit kak se zove, netko preporučio tu na forumu, pa ja kupila - bez veze, preskupa zabava.

- rumenilo - ok, bolje od npr. lorealovog, ali jednako kao ostala visoka klasa

to bi bilo to. Ono što preporučujem je tekući puder i sjenila ak baš imaš para da ne znaš na kaj bi još potrošila. Shiseido mi ipak ima bolja sjenila, odn. najbolja od svih marki.

matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 14:05   #15
znači od Chanela eventualno sjenila

ja sam se inače naprobavala skupih sjenila, kad smo kod toga, u različitim prigodama u životu. slažem se da razlika u teksturama sjenila itekako postoji. ali ne vidim osobno razliku u kvaliteti sjenila od Collistara i MaxFactora naspram Chanela ili Lancome-a. kažem, osobno. imala sam i jedne i druge prilike probati, meni je to totalno isto. mislim, boja, naneseš, razmažeš, u čemu je razlika? nekako sam uvijek mislila da se razlika vidi u puderu, maskari, laku za nokte, sjajilu, ali sjenilu baš i ne. kakva su to onda sjenila "nove generacije" od Chanela?
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 14:34   #16
Dakle, ja bih uvijek prije kupila shiseidovo sjenilo, nego chanelovo, ali i chanelova su super. Ono što bih uvijek i ponovno kupila od chanela je tekući puder.

Meni je osobno razlika u sjenilima to što su ova skuplja puno finije teksture i nekako bolje prijanjaju i postojanija su. već pod prstima se osjeti razlika. Jeftinija sjenila su grublja i dosta se brzo skupe u kapku, a na samom sjenilu se onako napravi one grudice na površini, skore se, if you know what I mean.
Činjenica je da se puno veća razlika vidi u puderu nego u sjenilu.

Zaključak - ta sjenila nisu toliko bolja koliko su skuplja.
Zašto ja onda obično kupim skuplje? - prvo zato što si to u ovom trenutku mogu priuštiti, a veliki sam ovisnik i zaljubljenik u kozmetiku, pa mi nije teško ni u parfumeriji štošta uvaliti , a onda zato što mi to sve jako dugo traje. Imam pet-šest različitih "duplih" sjenila i te nijanse stalno mijenjam i to mi sve traje oko godinu dana, poslije, ako i ne potrošim, bacim ili dam ako ima zainteresiranih.

Ali, kaj se tiče postojanosti, možeš si kupiti i jeftinije sjenilo i onda onu bazu za sjenila od art decoa što košta 50 kuna i držat će isto dugo. A ta baza za sjenila isto traje jaako dugo.

Bok.
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 14:45   #17
aha shvatila sam

Quote:
matsa kaže:
Meni je osobno razlika u sjenilima to što su ova skuplja puno finije teksture i nekako bolje prijanjaju i postojanija su. već pod prstima se osjeti razlika. Jeftinija sjenila su grublja i dosta se brzo skupe u kapku, a na samom sjenilu se onako napravi one grudice na površini, skore se, if you know what I mean.
Činjenica je da se puno veća razlika vidi u puderu nego u sjenilu.
pa evo, na to sam konkretno mislila. ako ti dođe pod ruku, probaj sjenila od MF iz linije earth spirit ili bilo koje Collistarovo sjenilo. cijena im je oko 70 kn, traju do 2 godine i imaju upravo to - vrlo finu, podatnu teksturu, onak sjajno, mekano, fino, razmazivo, postojano meni se nikada još nisu napravile grudice ili da mi se razdijelilo između kapka. ali, ja stavljam bezbojnu podlogu pudera ili sjenila prije svakog šminkanja, skupim ili jeftinijim sjenilom.

vjerovatno da imam novaca, počastila bih se tako jednom ekskluzivnom stvarčicom kao što je chanel sjenilo za masu novaca. daje ti feeling da nosiš nešto posebno, specijalno iako zapravo to uopće nije istina....ah,mi žene
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 14:58   #18
Imam 2-3 njihova laka za nokte. Inace mi se redovito desava da nakon sto nalakiram nokte i odstojim s rukama u zraku pola ure obavezno negdje zapnem pa mi se lak na noktu "zguzva". Sa Chanelovim lakovima mi se jos to nije desilo (za sad) posto mi se cini da se dosta brzo suse i stvrdnu.
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 15:12   #19
collistarova sjenila su mi odlična, samo šta su meni boje malo šugave, imali su one special editione od 4 sjenila (okrugla bijela kutija) koja su genijalno, po meni, najbolji odnos cijena/kvaliteta. a lancomeova sjenila su mi loša... kupila sam neko, 250 kn sam pljunila, tekstura mi je jako loša (s obzirom na cijenu) - razočarana sam. nisam nikad imala shiseido sjenilo ali već duže vrijeme pikiram jedan duo tamno zelena- ciklama koj mi je odličan
__________________
enhancing colours since 1938

w! pssst! it's a secret!!
Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 15:14   #20
citam i zavidim svima koji koriste sjenila. ja to ne znam staviti smrc smrc. jednom sam dala profesionalki, ni to nist nije valjalo.
charlize is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:05.