Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2014., 18:21   #21
Oprostite za offtopic, ali imam jedno pitanjce.

Novopečeni sam vlasnik Audija 2010 godište. Zanima imate li neovlašteni servis u ili oko Zagreba koji možete preporučiti, a kvalitetno je opremljen za Audi elektroniku. Naime, mislim ugraditi originalna kožna sjedala sa el. upravljanjem, grijanjem i ventilacijom, a moj Audić ima sjedala vulgaris. Dakle traži se dobra vještina sa Audi elektronikom, provlačenjem kabela, čačkanje po CPU, i sl.
d.theman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 18:25   #22
imas na vw Club Croatia clana TIHI...taj ti moze ugradit i pipu za vodu u gepeku ako zelis.....
audi-vw skoro isto i sve zna.....

nadam se da sjedala imas.....i instalaciju....


ili imas audi exlusive....blizu policijske skole u dubravi prema markusevcu s lijeve strane...
petric je gazda....ako ti lova nije problem
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 18:41   #23
Sjedala sam našao. Od instalacija ne znam što treba ali mislim da se može naći..

Potrebno je imati opremu za elektroniku, spajanje na CPU i sl....Tihi je tebi radio?

Audi Exclusive? Nisam čuo ništa o njima. Možda Auto Exclusive, Vukovarska 269D? Koja je razlika u odnosu na ovlašteni?
d.theman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 19:02   #24
tihi je radio skoro svima na vw-clubu od struje,xenona,cpu,raznih preinaka i ugradnji

audi exlusive radi Audije i sigurno mogu to ugraditi,,,nadji na fejsu pa pogledaj sto rade.....za cijene neznam.....
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 19:12   #25
Quote:
vhrkac kaže: Pogledaj post
@ Henry-----moj je bio bxe motor 1,9tdi golf 5 sa 180000km.....tad je riknuo dihtung....na njemackim forumima su pisali da im je cak i na oko 120000km odlazio.....nuspojave su kad vozis preko 130 da potrosi vodu...voda udje u cilinder i izadje kroz auspuh van....
puno njih tipuje na cep posude vode pa na hladnjak ispusnih plinova(koji se premosti za kontrolu) i na kraju bude dihtung.....
ja sam dao skinuti glavu,odnio je meho na obradu i na kraju stavio viktor renz dihtung i nove sarafe te promijenio letece(INA)
ps nisam znao da je INA njemacki proizvodjac dijelova.....


@LYman...naravno da nakon 15 godina mora nesto otici...
ps nisam vozio samo jedan 1,9tdi nego vise njih.....
zanimljivo je samo da se stalno prica da je 1,9 nepoderiv a da 2,0tdi nevalja(tj imaju problema sa glavom i uljnom pumpom i diznama)
dok se o 1,9 suti....iako i on nije bas bez greske.....
ja sam to tek saznao kad sam se suocio s problemom pa sam potrazio na net-u o tome....dotad je 1,9 bio "sveta krava"
svabe pisu o tome ali nasi to kriju kao zmija noge.....
a cuvao sam ga ko oko u glavi..iako je vozen svaki dan 100km nikad ga nisam hladnog nagazio,uvijek ulje frisko,sve mijenjao na vrijeme ali eto...

@ NOVO 90---rekao sam ti odmah...
nadam se da je kod vas popravak jeftiniji nego kod nas,,,
i obvezno nosi glavu na obradu i pregled...
400 km kod nas u bosni u gradisci
Novo90 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.