Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2014., 21:18   #1
1.5 dCi dizne

Pozdrav!

Znači, imam clio II, 2002., 1.5 dCi, 60kW i dizne mi ne valjaju.
Tih 1.5 ima 100 vrsta, jesu dizne iste pa je razlika u kompjuterima ili su baš same dizne različite na svakom modelu? Znači, moram tražit baš od 60ke ili mi pašu sa bilo kojeg 1.5? I kako to ide s tim nekakvim kodovima koje te dizne kao imaju? Ne kužim se u to pa se raspitujem, tražim najjeftinije rješenje. Mehaničar mi je rekao da mi je repariranje ovih 1100kn po komadu a to mi je daleko previše trenutno.

Hvala na čitanju!
__________________
Hvala na pažnji! :)
Andrej1604 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 21:28   #2
Quote:
Andrej1604 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Znači, imam clio II, 2002., 1.5 dCi, 60kW i dizne mi ne valjaju.
Tih 1.5 ima 100 vrsta, jesu dizne iste pa je razlika u kompjuterima ili su baš same dizne različite na svakom modelu? Znači, moram tražit baš od 60ke ili mi pašu sa bilo kojeg 1.5? I kako to ide s tim nekakvim kodovima koje te dizne kao imaju? Ne kužim se u to pa se raspitujem, tražim najjeftinije rješenje. Mehaničar mi je rekao da mi je repariranje ovih 1100kn po komadu a to mi je daleko previše trenutno.

Hvala na čitanju!
Ne pašu sa bilo kojeg jer su dizne različite.. Kodovi se lako rješe za razliku od forda.. Ono što bi te trebalo brinit je uzrok zbog kojeg su dizne otišle i ako su otišle zbog tog zbog čeg najčešće i odlaze onda ćeš morati raditi i pumpu jer ti ne vrijedi uopće popravljat dizne ako ne rješiš uzrok rikavanja dizni.. 1100kn po komadu je ok cijena, možda možeš proći negdje i nešto jeftinije no ne bitno... Isto tako možda ti nisu odjednom otišle sve 4 dizne nego npr samo dvije pa ćeš se malo i tu izvuć..
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 21:32   #3
1100kn po komadu repariranje? Koliko ja znam, trebalo bi biti dosta jeftinije. Raspitaj se kod Purića. Najbolje ti je reparirati.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 21:45   #4
Hvala na odgovoru.

Ovo što kažeš da je cijena ok, ne kažem da nije, valjda postoji razlog zašto to toliko košta. Ali to je 600€ za sve 4 a za te pare odem u Italiju, uzmem kompletnu mašinu i popijem kavu usput. Mislim, mogao bih da ih imam.
Tako da, jedino rješenje mi je tražit polovne dizne.

Šta točno treba provjerit? Kako?
__________________
Hvala na pažnji! :)
Andrej1604 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 21:46   #5
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
1100kn po komadu repariranje? Koliko ja znam, trebalo bi biti dosta jeftinije. Raspitaj se kod Purića. Najbolje ti je reparirati.
Raspitat ću se, hvala!
__________________
Hvala na pažnji! :)
Andrej1604 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 21:53   #6
nisu sve iste . tražiš po svom motoru ili uzorku . Zbog odstupanja pri proizvodnji injektora, ubrizgana količina goriva može varirati između stvarne i izračunate količine. Nakon proizvodnje utvrđuju se ta odstupanja za svaki injektor te se utvrđuje kalibracijska vrijednost, zatim se vrijednost pretvara u kod koji je otisnut na injektor. Ovaj kod je programiran za svaki cilindar u upravljačku jedinicu motora. Koristeći se kodovima, upravljačka jedinica motora ispravlja izračunatu količinu goriva pojedino za svaki cilindar te stoga poboljšava rad motora i emisiju ispušnog plina. Ovom funkcijom nove kalibracijske vrijednosti mogu se unijeti u upravljačku jedinicu motora prilikom zamjene injektora ili ECU-a motora. Kodovi se sastoje od 16 znakova koji su upisani na injektoru i upisuju se u ecu
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 22:07   #7
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
nisu sve iste . tražiš po svom motoru ili uzorku . Zbog odstupanja pri proizvodnji injektora, ubrizgana količina goriva može varirati između stvarne i izračunate količine. Nakon proizvodnje utvrđuju se ta odstupanja za svaki injektor te se utvrđuje kalibracijska vrijednost, zatim se vrijednost pretvara u kod koji je otisnut na injektor. Ovaj kod je programiran za svaki cilindar u upravljačku jedinicu motora. Koristeći se kodovima, upravljačka jedinica motora ispravlja izračunatu količinu goriva pojedino za svaki cilindar te stoga poboljšava rad motora i emisiju ispušnog plina. Ovom funkcijom nove kalibracijske vrijednosti mogu se unijeti u upravljačku jedinicu motora prilikom zamjene injektora ili ECU-a motora. Kodovi se sastoje od 16 znakova koji su upisani na injektoru i upisuju se u ecu
Wow, nisam znao da se toliko daleko ide s optimizacijom!
__________________
Hvala na pažnji! :)
Andrej1604 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 09:42   #8
Na 1.5 dci odu injektori zbog pumpe. Trebalo bi prvo vidjet filter goriva i nač komade strugotine.

Nakon toga čišćenje svih vodova, rezervara, lajtunga, povrata.. Svega kaj je povezano s gorivom.
Inače ti novi/rabljeni injektori neće trajati duže od par dana dok se opet ne useru strugotinom.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 10:08   #9
Točno kaže kolega. Provjeriti delphi pumpu jer ona tamani injektore. Ako je krenulo ljuštenje pumpe onda ju hitno zamjeni jer će ti ostale injektore srediti.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 14:09   #10
Znači, ako je gorivo čisto i nema strugotina trebao bi bit ok kad se zamijene dizne?
__________________
Hvala na pažnji! :)
Andrej1604 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 14:21   #11
Quote:
Andrej1604 kaže: Pogledaj post
Znači, ako je gorivo čisto i nema strugotina trebao bi bit ok kad se zamijene dizne?
Da bit će sve ok ako su ti injektori stradali od nečeg drugog a ne od špene, no to ti mora utvrdit netko stručan tko zna o čemu se točno radi a ne neko tko nema iskustva s time.. Dakle drž se bošiste ako ne želiš dvaput ili triput plaćat isto...
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.