Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 24.11.2003., 13:26   #1
Angry Doktori, cvijeće, kave i ostala sr.

Moja mala mora svako toliko posjećivati razne doktore. Počeli smo kad je navršila dva mjeseca s neuropedijatrom. U mom gradu je samo jedan! Upisuje se jedan jedini dan u mjesecu a na red se dođe za jedno stoljeće. I sad, naravno da tražim vezu...i nađem je i dođem na red za par dana. Veza mi kaže 'obavezno kupi bombonijeru i kavu', ja naravno kupim, doktorica sretno primi. Čemu to?
Kad se malena tek rodila, trebala je vadit krv...sestra kaže 'moram joj izvadit iz glave', ja na to 'ajme molim vas nemojte u glavu' a ona meni 'nemojte vi mene učiti kako se vadi krv' Jesam njoj trebala donit kavu?

Kad smo bili u Zagrebu, sestra kaže 'moram u glavu', ja opet ' molim vas nemojte' a ona meni ' draga moja, ništa se ne brini, ja to radim godinama, neće beba ni osjetiti bla bla'. Zašto je ova toliko ljubazna a niš joj nisam dala?

Ili recimo slučaj uzv kukova. Po novome se to radi svakoj bebi. I sad, moj pedijatar svu djecu šalje kod doktora X koji to naplaćuje 200kn. Kad je mala napunila mjesec, kaže dr da mora na uzv kukova. Ja kažem ' aha, kod doktora X', a on meni 'ne,ne, vi ćete ići u Biograd u bolnicu? Taj u Biogradu je mukte.
I ja pametno zaključujem kako je doktor X kupio uzv, završio dvotjedni tečaj i lijepo zarađuje. Pedijatri koji su sigurni da s kukovima sve štima, šalju djecu kod X, za one koji možda imaju problem postoji 'pravi' doktor u bolnici. Pravi biznis, nema što.

Koji se cazzo događa?
Može li se uopće računati na dobar pregled i lijepu riječ bez kave i bombonijere?
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:43.