Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2008., 08:07   #1
Question informacija

prvo pzdravljam sve forumase posto sam novi . molim vas informaciju ako netko zna gdje u zgb postoje trgovine "KRZNO"zagreb ili trgovine specijalizirane za prodaju muske kozne odjece(sportske jakne) ? hvala
jebezdovcanec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 13:20   #2
Quote:
jebezdovcanec kaže: Pogledaj post
prvo pzdravljam sve forumase posto sam novi . molim vas informaciju ako netko zna gdje u zgb postoje trgovine "KRZNO"zagreb ili trgovine specijalizirane za prodaju muske kozne odjece(sportske jakne) ? hvala
Krzno ima sjedište u Harambašićevoj ulici, ako se ne varam. skreni s Zvonimirove prema jugu i voziš se skoro do kraja ulice. Firma je s lijeve strane, mislim da još uvijek imaju i tvornički dućan.
Može se dogovoriti i izrada po mjeri.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 15:44   #3
Quote:
jebezdovcanec kaže: Pogledaj post
prvo pzdravljam sve forumase posto sam novi . molim vas informaciju ako netko zna gdje u zgb postoje trgovine "KRZNO"zagreb ili trgovine specijalizirane za prodaju muske kozne odjece(sportske jakne) ? hvala
imaš u podsusedu,susedgratski vidikovec br.41-kožna konfekcija ljubas,oni prodaju,i rade po mjeri
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 23:03   #4
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Krzno ima sjedište u Harambašićevoj ulici, ako se ne varam. skreni s Zvonimirove prema jugu i voziš se skoro do kraja ulice. Firma je s lijeve strane, mislim da još uvijek imaju i tvornički dućan.
Može se dogovoriti i izrada po mjeri.
Ispričavam se zbog pogrešne informacije!! Nisam bio tamo dva-tri mjeseca, u međuvremenu je prostor na kojem je bilo "Krzno" postao gradilište. My bad.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.