Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2014., 06:46   #1121
Quote:
lexi3 kaže: Pogledaj post
Hvala ti.
I da, jel trebam znati nesto prije pirsiranja? Tipa jel trebam obuci siroku majcu ili tako nesto? I jel se smijem i dalje baviti rekreacijom (pitam zbog znojenja) ili izbjegavati neke određene vježbe za trbušnjake?
apsolutno izbjegavaj znojenje odnosno rekreaciju isprva jer znoj može uzrokovati crvenilo, iritaciju pa čak i infekciju jer je to doslovno RUPA u tvom tijelu. tijelo ti i bez toga može krenuti odbacivati nakit i inficirati, mislim da se svatko može strpiti malo
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 07:02   #1122
ovo na majici mi je bas fora, iako nije da uvijek nosim skroz uske stvari.. nisam lik koji nosi odjecu povise pupka, pa mi je onda bas super kad se nekad samo malo nadzire.. ne smeta mi ni na haljinama, on je dio mene i ne mogu zamisliti da ga nemam ili da ga skinem.
Zapinjanje se desi jednom u 1-2 mjeseca i ne boli samo te iznenadi malo, kao da te netko iznenada povuce za uho nakon nekog vremena zaboravis da ga imas, to je tvoja mala, slatka, sexy tajna..
ona1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 08:28   #1123
bušila sam obrvu u zg piersing studiu i skroz sam zadovoljna..i još bi par stavila al nema trenutno para

šteta kaj se zatvaraju i kaj akcija ne traje još neko vrijeme
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 10:54   #1124
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post

Meni se nedavno dogodilo, nakon 10 mjeseci nosenja, da sam skinula piercing prvi put na dulje od par minuta, imala sam ga izvadenog 2-3 sata i rupica je do pola bila zarasla. Nisam vise mogla gurnut nakit, nesto nevjerojatno. Kao da skoro nikad nije bilo rupice koja je i kvarila tokom tih 10 mjeseci, curila limfa, ma svasta. Na kraju sam sama ponovno probusila to i sve je bilo u redu.
Meni se to i dan danas desava nakon 10 i pol godina, takoder na pupku
Dok nausnice stvaaaarno rijetko kada nosim, znalo je proci valjda i po godinu dana i nikome nis, bez problema sve

p.s. bila sam uzela neke na ebay-u, to ne da se upalilo.. kirurski celik ali je kuglica bila plasticna koja mi je iritirala (provjerila sam tako sto sam tu kuglicu zavidala na stari pierce) tako da pazite sto kupujete
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 17:38   #1125
Quote:
daphne149 kaže: Pogledaj post
Meni se to i dan danas desava nakon 10 i pol godina, takoder na pupku
Dok nausnice stvaaaarno rijetko kada nosim, znalo je proci valjda i po godinu dana i nikome nis, bez problema sve

p.s. bila sam uzela neke na ebay-u, to ne da se upalilo.. kirurski celik ali je kuglica bila plasticna koja mi je iritirala (provjerila sam tako sto sam tu kuglicu zavidala na stari pierce) tako da pazite sto kupujete
I meni je tako, na usima nikad nista ne nosim pa i dalje mogu provuc nausnicu za posebne prigode ili nesto.

Bas mi je zao sto ti se upalilo to zbog ebay pirsa, nikad mi se to nije dogodilo.

Ali dogodilo mi se da sam kupila pretezak pirs (to je bilo ovo sto sam ga morala izvadit na 2-3 sata). Toliko me bolio i pekao pupak. Od onda ne nosim taj teski pirs. Sad preko zime necu ni nosit visece, smeta mi kad visi nesto.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 09:45   #1126
pa

Quote:
sara kaže: Pogledaj post
zanima me kolko i di imate piercing (rincica)
ja imam samo u uhu ali svida mi se pirsing u nosu
mozda cu jednom imati piercing u nosu
ja imam nekoliko piercinga na penisu i jako sam zadovoljan time
stari65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 14:58   #1127
Tko stvarno ima tu želju i namjeru to će i učiniti bez značajnijeg straha. Nema ništa u tome lošeg ako je dobni uvjet zadovoljen. Nos mi je dvije i pol godine probušen, tako da mogu reći da s vremenom iz osobnog bauka postaje jedna lijepa navika.
__________________
kakav potpis?
mrmlj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 18:12   #1128
jezik, nos i tragus imam. Imala sam i monroe dok mi u 5.mj.herpes nije prešao na njega.
u 10.mj.imam operaciju i morat ću na kratko skinut dotične, s tim da na nos neću vratit jer mi je ionako krivo zaraso a nemam srca bit bez njega - kad sam ga prije koji mj.izvadila raskrvarilo se i nisam mogla vratit, ne moram ni govorit da sam odma u studio odletila i tam mi je žena sa žicom 3 puta prolazila kroz rupu ugl.tako da do tad neću radit nijedan, a nakon operacije ću stavit na uho rook i snug, mooožda opet sitni monroe
imam tragus 6 g. ^^
blackwidow- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 21:08   #1129
Ima li tko iskustva sa septumom? Imam par pitanja.

Prvo i najbitinije - koji se nakit stavlja kao inicijalni? Stvarno ne zelim ring.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 07:39   #1130
možeš staviti barbell s jako malim kuglicama, bit će skroz neprimjetno( koliko pirs na faci može biti neprimjetan, jel )
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 11:34   #1131
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
možeš staviti barbell s jako malim kuglicama, bit će skroz neprimjetno( koliko pirs na faci može biti neprimjetan, jel )

Odlično, nadala sam se tom odgovoru! Hvala.

Sad jos samo moram ekipu na poslu početi lagano privikavati na tu ideju. U standardima nam stoji da ne smijemo imati piercinge na licu, ali vjerujem da se to pravilo moze zaobići.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 14:43   #1132
Sutra napokon pirsanje jezika.

Nakon tragusa, helixa, pupka i bradavice konačno je i jezik došao na red.
nosupergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 14:51   #1133
Quote:
nosupergirl kaže: Pogledaj post
Sutra napokon pirsanje jezika.



Nakon tragusa, helixa, pupka i bradavice konačno je i jezik došao na red.

Super!
Kod koga se pirsas?


U Zagreb Studiu je jučer bila akcija - svaki pirs samo 150 kn za žene, a u cijenu je bilo uključeno i bušenje i inicijalni nakit. Sva sam u bolovima pa sam propustila super priliku za septum.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 15:15   #1134
Irena, Octopus. Ona sutra ima 40% na svo pirsanje (nakit uključen) povodom dana žena, stigneš sutra spirsati septum.

Kod nje sam radila i sve ostale pirseve i žena je zbilja genijalno nježna.
nosupergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 15:29   #1135
Piercing [združeni topic]

Quote:
nosupergirl kaže: Pogledaj post
Irena, Octopus. Ona sutra ima 40% na svo pirsanje (nakit uključen) povodom dana žena, stigneš sutra spirsati septum.



Kod nje sam radila i sve ostale pirseve i žena je zbilja genijalno nježna.

Super, hvala na informaciji!

Nego, koliko će mi dugo nos biti natečen nakon pirsanja?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 15:34   #1136
Irena
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 15:48   #1137
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Super!
Kod koga se pirsas?


U Zagreb Studiu je jučer bila akcija - svaki pirs samo 150 kn za žene, a u cijenu je bilo uključeno i bušenje i inicijalni nakit. Sva sam u bolovima pa sam propustila super priliku za septum.
nije bio svaki

ja glupača otišla ujutro oko pol 10 reko izbjeć gužvu, htjela sam si tragusić surface vratit(jer sam prije par godina povadila 90% pirseva) kad ono ne vrijedi na surface i mikrodermale
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 15:53   #1138
Piercing [združeni topic]

Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
nije bio svaki



ja glupača otišla ujutro oko pol 10 reko izbjeć gužvu, htjela sam si tragusić surface vratit(jer sam prije par godina povadila 90% pirseva) kad ono ne vrijedi na surface i mikrodermale

Jesi vratila na kraju il si odustala?

Ostavljam otvorenu opciju da sam mutava, al na ireninoj stranici ne mogu naći cijene nakita. I kak da si onda izračunam cijenu?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 16:15   #1139
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Jesi vratila na kraju il si odustala?

Ostavljam otvorenu opciju da sam mutava, al na ireninoj stranici ne mogu naći cijene nakita. I kak da si onda izračunam cijenu?
Cjenik
Ostale cijene nakita su u webshopu.
__________________
Put that cookie down!
SwayOdd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 16:18   #1140
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post

U Zagreb Studiu je jučer bila akcija - svaki pirs samo 150 kn za žene, a u cijenu je bilo uključeno i bušenje i inicijalni nakit. Sva sam u bolovima pa sam propustila super priliku za septum.
Ogrnuh se tugom.
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.