Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2010., 22:09   #1001
kakve su vam menge nakon poroda?
moja prva je bila najnormalnija kao i prije, a ova druga već 5 dana kreće al nikako da konačno krene... užas, stavim uložak - ništa na njemu, onda stavim dnevni jer mi ovaj smeta - e onda krene malo onako smeđe (kao zaostatak od prošle) i tako u krug... danas prvi dan da je bilo naznaka crvene krvi i nadam se da će sutra to napokon bit to... stalno si mislim da sam možda trudna.... al onda opet, koristili smo zaštitu, ne bi smjela bit... ma jooooj...
Peky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 12:05   #1002
stigla druga menga nakon poroda, sa skoro 3 mjeseca zakašnjenja od prve!! bila sam luda već!! radila test naravno... joj izluditi ću s tim mengama uz dojene!!
LaaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 23:32   #1003
Evo je i meni, a nema ni tri mjeseca od poroda jos
Pitanjce.. jel imao ko problema sa umetanjem tampona nakon poroda? Jbt, imam osjecaj ko da rupa nije vise tamo di je bila.. pa trebalo bi bit sire, a ne uze
Nakurac mi ide, ne mogu tampon bezbolno stavit
__________________
veliki gmiz
beba gmiz
meow is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 00:03   #1004
moj ciklus je totalno u banani. TOTALNO.
išo je jedno vrijeme prva nakon 21 dan, druga nakon 30, pa 21, pa 30. onda se ovo smuljano još više smuljavilo-nije mi došla na 21 nego opet na 30. ja poludila, 2 testa ispišala u međuvremenu, negativni.
i sad nakon tih svih, dođe jedna BOLNA. ko stare. a ove me nisu boljele. i nisam imala "predmenstrualni" smeđi iscjedak ko ovaj put, a do sad sam ga uvijek dobivala par dana prije menge.
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 12:21   #1005
moja tetka stigla 3,5 mjeseca nakon poroda, s tim da sam nakon poroda krvarila skoro 2 mjeseca, a nakon toga su me morali malo recnuti jer su me prejako zašili pa sam opet slinavila, mislim ...katastrofa. nova fora je da me dan dva prije nego ću procuriti rastura bol identična trudovima. iskreno se nadam da to neće biti tako zauvijek.
__________________
BUTIGA
kangaroooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 07:39   #1006
Mamice ajde pomagajte odgovorima!

Nakon što sam rodila menga je bila uglavnom normalna, obilnija i bolnija nego prije, ali je dolazila redovito. PMS koma.
I sad prošli mjesec sam dobila neke gljivice i koristila vaginalete i kremu Canesten. I došla menga, prije nje klasični pms, prvi dan sve super normalno samo uz neke komadiće. I baš ovaj mjesec sam odlučila početi piti kontracepcijske pilule. Da bi mi menga drugi dan bila oskudna za 2 dnevna uloška cijeli dan, a treći samo nešto rozo.
Sad ja za svaki slučaj radim test, on je negativan. Grudi su mi lagano tvrde i malčice veće, ali to bi rekla da je od tableta.
Od čega, zašto i kako se desilo da mi je menga bila tako oskudna? Pretpostavljam zbog gljivica i upale ali ipak.
Za svaki slučaj radit ću još jedan test, jutarnji ovaj puta, ali plizz umirite me za sve. Najgluplje mi što sam počela piti pilule pa se sekiram da nisu i one nešto poremetile.
__________________
Gledam te dok spavaš, slušam kako dišeš....
Nespavalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 11:26   #1007
ljuta sam na statistike o menstruaciji nakon poroda i dojenju jer nisu točne!

ja sam ISKLJUČIVO dojila 6 mjeseci, bez vode, čajeva, sokića ili kašica za dijete i dobila prvu menstruaciju točno na dan kad mi je dijete staro 6 mjeseci. a baš sam mislila da u biti na miru barem 10 mjeseci ...
my baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 18:26   #1008
Quote:
my baby kaže: Pogledaj post
ljuta sam na statistike o menstruaciji nakon poroda i dojenju jer nisu točne!

ja sam ISKLJUČIVO dojila 6 mjeseci, bez vode, čajeva, sokića ili kašica za dijete i dobila prvu menstruaciju točno na dan kad mi je dijete staro 6 mjeseci. a baš sam mislila da u biti na miru barem 10 mjeseci ...
Ja dobila prvu 4 dana prije nego je mali navrsio 6 mjeseci,a isto se nadala jos neko veijeme bit bez nje
__________________
16.05.2010 stigao mamin mali junak!!
dijana128 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 21:35   #1009
Isklučivo dojim i stigla je dan prije punih 2 mj od poroda.....ufffffffff
__________________
13.08.2007 Ema, 18.09.2010..Ana
Ribekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 21:54   #1010
Quote:
kangaroooo kaže: Pogledaj post
moja tetka stigla 3,5 mjeseca nakon poroda, s tim da sam nakon poroda krvarila skoro 2 mjeseca, a nakon toga su me morali malo recnuti jer su me prejako zašili pa sam opet slinavila,


mali će za 4 dana 8 mjeseci, tetka jos nije stigla
__________________
Moj mis Misic
Styx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 22:27   #1011
Moja malena sutra puni 7.mj. i nema menge na vidiku
__________________
Nikad ne reci nikad..ali nikad!
MonyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 23:41   #1012
meni je stigla kad je mala napunila 8,5 mjeseci...
... iz Rusije, s ljubavlju...
__________________
kraj tunela je odmah iza zavoja...
romanticna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 14:29   #1013
Isključivo dojim, došla nakon 6 tjedana i 2 dana
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 15:52   #1014
kod mene još ništa..6,5 mj..
Sa prvim nakon 7,5 dobila..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 21:09   #1015
Evo mene s pitanjem
Je li vam se ciklus poremetio kad ste prestale dojiti?
Dobila sam mengu nakon nekih 9mj, a sada kad je malena 18.5 mj smo prestali dojiti i odmah mi se pojavio neki krvavi iscjedak, kao da sam dobila mengu, makar je jos prerano.
Je li moguce da je povezano s dojenjem ili ...?
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 21:19   #1016
Isključivo dojim, došla nakon 7 sedmica... Ne smeta mi, volim menstruaciju
Nadam se da se nekoliko krvavih tačkica dnevno može smatrati menstruacijom?
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 21:23   #1017
Quote:
Manch kaže: Pogledaj post
Isključivo dojim, došla nakon 7 sedmica... Ne smeta mi, volim menstruaciju
Nadam se da se nekoliko krvavih tačkica dnevno može smatrati menstruacijom?
Ja imam prolome oblaka, tako da točkice ne bih ni primjetila a ova nakon poroda nije manje obilna nego one prije, ali je manje bolna (operirala sam endometrioze)
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 21:45   #1018
Evo da prijavim novosti. Dobila nakon 7,5 mjeseci, još uvijek dojim. Beba ima 2 puta dnevno kruti obrok ali i dalje puno sisa. Nije mi jasno otkud menga, ali sam bila jako sretna jer sam ju dobila. Malo je jačeg intenziteta i trajala je 1 dan duže nego prije, ali tek je prva, visjwt ćemo šta će biti dalje. Bolovi su slabiji nego prije trudnoće
__________________
28.3. L. <3
suntzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 21:50   #1019
Evo i kod nas novosti...pred mjesec i desetak dana jedno tri dana bile nekakve roskasto prozirne flekice, nisam znala jel je il nije...danas došla ona prava...5 mjeseci i 6 dana nakon poroda, pred mjesec dana prestala dojit...
Dajci is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 22:30   #1020
evo i mene na ovoj temi...rodila pred 2 mjeseca na carski...krvarila 50 dana...malo pauzice i eto je bolnija nego prije,užasno obilna i evo završila je 9-og dana...sad ććemo vidjeti kako će biti kroz mjesece...valjda će se unormaliti...i da još uvijek dojim i izdajam
__________________
14.09.-stigao mamin anđeo
osvojena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:20.