Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2011., 16:36   #2001
Quote:
Ziza Kovacevic kaže: Pogledaj post
hvala ti mila Renchi ma sva djeca su na svoj nacin draga i mila a cula sam ja i dragi i mili glas tvoje kcerkice kad mi se javila na telefon neka a i sina sam isto jednom cula dok je razgovarao s tobom. djeca su stvarno blago neka su ziva i zdrava i tebi tvoja i sva djeca svijeta.

drago mi je da ti je bolje od brufena eto meni on bas suprotno djeluje od njega me sve zivo zaboli ali meni pomogne naklofen a mislim da sam cula da je to isti lijek ali kao da nije po djelovanju mog organizma.

e i ja se pridruzujem pozivu ostalih clanova koji nam se rjedje javljaju i iskreno se nadam da su dobro i da im se samo neda da pisu ili su zauzeti necim drugim.


pusa i tebi i ljubi mi djecicu

laku noc i tebi
A draga ziza oni su ti meni sve,nekad me naljute kad se posvađaju ali moram ih razumit ipak su djeca.vjeruj mi svaki dan zahvalim Bogu što mi ih je dao,jer mislim da je to veliko čudo za mene,s obzirom na bolest i tablete koje sam pila.ja sam ti se sjetila da uzmem brufen jer mi je neko rekao da je on dobar kad se prehladiš pa sam ga uzela,a inače ga nisam koristila za prehladu samo za zglobove.ali evo pokazalo se da mi je dobar.
renchi01 is offline  
Old 03.10.2011., 16:41   #2002
iva mama mia je super sad sam je preslušala,ljines ti si pravi pjesnik,tvoji stihovi su odlični mada govoriš o bolesti znam da si vedar duh i da si jača od bolešurine.angel drago mi je da si počela raditi ,ti puno značiti,manje ceš mislit na bolest.pogotovo se veselim što su ti nalazi dobri a to crp nije uopce visoko.
renchi01 is offline  
Old 03.10.2011., 17:00   #2003
Elo..
opet ja..

malo sam živnula.. nazovem ja moju dr..i pitam, mogu li se od terapije elektrostimulacije, osjećati lošije...MOŽEŠ..ha.. nazovi dr. nefrologa, (glavnu i odgovornu za mene..) ali izašla iz dežurstva..pa tek ujutro se čujem s njom..ah, već znam...dođite: kasnite na kontrolu...(ona)..

samo da raportiram, da ne mislite da sam
"0tišla na kvasinu"... nisam.. dobro sam..(osim šta boli)..
eto i za ručak sam nešto zbrljala..tek toliko...
rižot od plodova mora i salatu.. drugo nije išlo..
Iva.. ovaj roj mladih ti je suuuuuuuuuuuuuper..

Jedna crtica iz lupus života- meni ružna..
Prije neki dan na našem srednjovjekovnom sajmu, onako, u obilaženju sretnem jednu staru kolegicu iz firme..
I javim se..šta bi drugo..
a ona meni..ma ne znam bi li ti se javila..
blenem ko tele, šta je sad..
znaš ..bila si vrlo neugodna..
Kad??
čovječe, o čemu sad ova..
Dugo se poznajemo, nismo bile bliske,ali smo se susretale, čakulale, šalile..doduše davno..sad se duuugo nismo ni vidile..
Ma, objasni mi..kad, čime sam te uvridila..
e, je bila si jako neugodna.. ma kad ..ženo božja, šta sam ti rekla?' Ne sićam se ni riči ni susreta.. ničeg..
bla bla..
ona je radila u nekom dućanu, ja sam joj nešto rekla (šta nije rekla a ja ne znam..) kratko iza toga je dobila otkaz..i sad žena osjeća..da je zbog mene..
Dođem kući, sva uzrujana, jer mi nije ništa rekla, ja sam joj se ispričala za to..iako ne znam za što..
dobro dobro..veli.. ja inzistiram, (dosadna štaš) da mi objasni teoriju zavjere.. neće..
i onda za kraj mi veli..
znaš, odma iza toga su mi se razbolili brat i nevista..
Hebote, i za to sam kriva..

Danima me to grizlo.. ma šta sam joj mogla reći..
poznavajući SEBE, nju, naš odnos od prije, nikako ne mogu shvatiti..
šta je to moglo povrijediti na takav način.. od mene..
ni kad bi netko zaslužio da ga uvrijedim, ja bi prešutila..a kamo ovako..
I još za kraj, ženom sam bila dobra između ostalog jer ima LUPUS..
I nekog takvog SIGURNO nikad ne bi htjela povrijediti...to mi dođe ko sestra..po dijagnozi...

eto..
i sad mi lakše..
molim komentar..al ne cici mici..
opasan..
panda
Ljines is offline  
Old 03.10.2011., 18:40   #2004
Ljines draga nedaj nam se svi se mi bojimo bolnice pregleda isčekivanja što će reći.Mi smo njima kao broj nema tu sentimentalnosti ,mirnog razgovora, lijepe riječi,a još kad boli.Moraš sama u borbu i nadu da će biti bolje sutra,a i mi smo uz tebe,naravno i tvoja obitelj vrijedi se boriti zar ne.
Ziza kod nas je lijepo vrijeme ,sunčano pravo proljeće ne prevruće .
Nadam se da si se odmorila od puta i vidi se tko je najaktivniji na forumu Ziza i Iva,a vi sada imate nama mnogo toga ispričati.
Otišla ja kod okuliste kad dugo čitam slova mi se mute,a on mi da dioptriju 0,5 malo mutno onda mi frkne 1 i tutne neki papir pita sada,a ja sve vidim ništa mutno,a on kaže to je to dioptrija 1.Kad ih stavim osjećam da je prejako i nisam zadovoljna pa sad opet čitam bez naočala kad se umorim prestanem.Ma poznam ja sebe bolje od doktora to je tako neodgovorno samo da se naplati usluga,al žalit ću se ja i ići nekom drugom sve dok ne budem zadovoljna.
Panda svima na ovom našem forumu.
goga52 is offline  
Old 03.10.2011., 18:47   #2005
Zanima me jel CRP od 10 normalan za nas lupusaše ? Na nalazima pise da je normala vrijednost do 5.?

Pozdrav svima.
angel777 is offline  
Old 03.10.2011., 19:17   #2006
Angel nije ti to visoko, ne moraš se bojati. Inače CRP znači da trenutačno imaš nekakvu upalu u tijelu, al on zna biti i blizu 100 i više kad je nešto akutno.


Inače ubijaju me u zadnje vrijeme forumaši. Užas jedan koliko su neki bezobrazni, a samo im pokušavaš pomoći. Stvarno mi se ponekad gadi ovaj forum.

Vi mi ovdje dođete za smirenje i odmaranje od ostatka svega.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 03.10.2011., 20:08   #2007
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Angel nije ti to visoko, ne moraš se bojati. Inače CRP znači da trenutačno imaš nekakvu upalu u tijelu, al on zna biti i blizu 100 i više kad je nešto akutno.


Inače ubijaju me u zadnje vrijeme forumaši. Užas jedan koliko su neki bezobrazni, a samo im pokušavaš pomoći. Stvarno mi se ponekad gadi ovaj forum.

Vi mi ovdje dođete za smirenje i odmaranje od ostatka svega.
Hvala ti vjerovatno imam malu upalu mokraćnih kanala jer stalno trčim na Wc

Zadnje uređivanje angel777 : 03.10.2011. at 20:54.
angel777 is offline  
Old 03.10.2011., 20:17   #2008
Dragi moji,
pogledajte cifru na sranici-101, kao 101 dalmatinac, .

Mila Renchi, tako toplo pricas, nadam se da si bolje, a za prehladu idu i antreumatici, koji su u sastavu mnogih pripavaka-Ferverks ili sta drugo, jer su u isto vreme i antipiretici (protiv temperature) i analgetici (protiv bolova).

Hvala sto si poslusala ovo, molim i ostale, a ako im nije ovo interesantno, imaju ponudjeno, ne zna se sta je bolje-Mamma mia, Boemska rapsodia, Ramstein, ma, za svakog ponesto, toliko su me poneli i podsetili na moje skolske dane dok sam radila, naravno ovde zasluga ide ovoj sjajnoj dirigentici.

Draga Angel bas lepo sto ces raditi, da prekratis dane, da padne neka parica, a za crp-znalo mi je i preko 100 da bude (znak upale) , tako da ovo kod tebe je zaista samo malo poviseno.verovatno je normalno sa nasom dijagnozom.

Draga Ljines,
prvo sto bih ti rekla, posle prvog posta, onog ocajnog, vec sam htela da molim Pjetru da te natera da nesto poduzmes-nek vide dr-i da li treba Fe, B12, ma sta god, ali ti ne mozes ovako dalje, da si mi blize, odvukal bih te, gde treba, pa da vidimo sta ce da ti daju i cik da te vrate, tako bolesnu. Ne daj se LJines!!!
Hvala Bogu, ipak si odlucila sutra otici, insistiraj da ti nije dobro, nemoj sutra, ako i bude, da precutis stanje od danas.
A ovo za ovu koleginicu-mogu samo da kazem da te potpuno razumem-to je onaj nas sklop psihicki-sad bi se i ja pojela, ko mlad mesec,koliko to moze da zaboli, ta nepravda, je ti nisi imala veze sa tim, a ona umislila. I kako joj sada dokazati?( A to sto si se grizla, ubedjena sam da je bio okidac tvojih sadasnjih tegoba, a ne terapija).
Meni se nesto slicno desilo pre 5 godina, nocima nisam mogla da spavam, i posel sam krenula nizbedo sa lupusom, verujte. Da mi je onda bila ova pamet, pa da sagledam to iz drugog ugla ili bar popijem nesto za smirenje.

Razumem , da zelis da isteras sve na cistac,i da bi ti sad da joj pokazes, ali..kad neko nesto zafiksira, a ona je izgleda takva osoba, ne vredi, bolje odmah resi da dignes ruke, nego da te to muci, a ako ne dignes ruke, samo ce ti se motati po glavi, a bas ti to ne treba u ovom trenutku!
JOj, i pored mukica, stize nasa Ljines da kuva i da pise i nos da poslusa onu pesmu, hvala mila moja.
E, draga Goga, kad si ovo napisala, slatko sam se nasmejala! Pa ti citas bez cvika? malo se muti? Pa ja i mnogi moji vrsnjaci imamo cvike za citanje, mislim da od 45 krece to...tako da si ti super.
Draga Leeloo, ti nama isto prijas i kad je brzinski i kad se raspises, ali odavno nisi.
iva64 is offline  
Old 03.10.2011., 20:18   #2009
Quote:
angel777 kaže: Pogledaj post
Hvala ti vjerovatno imam malu upalu mokraćnih lanala jer stalno trčim na Wc
Pij brusnicu, jako je dobra za takve stvari. A nije ti neka jača infekcija jer bi ti bio crp viši.

Sam se tankaj sa tekućinom, pogotovo sa tako nekim čajevima za izmokravanje. Nemoj jedino mještati uvin h sa brusnicom jer brusnica zakiseljava, uvin polužnjava pa se međusobno pobijaju. Isto si možeš napraviti čaj od peršinovog lista, dobar je za pišne probleme a pun je c vitamina.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 03.10.2011., 20:21   #2010
Quote:
iva64 kaže: Pogledaj post
Draga Leeloo, ti nama isto prijas i kad je brzinski i kad se raspises, ali odavno nisi.
Evo obećajem, više ću piskarati.

Malo mi se zgadio forum u zadnje vrijeme pa mi se nije dalo baš nešto pretjerano pisati, ali sam vas čitala svaki dan. Znam ja da ste mi sve dobrice ovdje i da ne moram ni pogledati temu i da je sve ok, al ja vas škicnem i čitam iz svog gušta. Dođete mi ko odmor od svega.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 03.10.2011., 21:01   #2011
Quote:
angel777 kaže: Pogledaj post
Zanima me jel CRP od 10 normalan za nas lupusaše ? Na nalazima pise da je normala vrijednost do 5.?

Pozdrav svima.

nisam mogla odoliti.. na otpustu sa ginekologije, prije neki mjesec..CRP=179...
a oni mene pošalju kući..
to sam već pisala..
tako da...1o ..uh..da mi je dati....
Ja sam otkrila čaj..No.9 urološki čaj, Holyplant- JGL Rijeka.. Bolji od uvinog i sl.. - meni...
probaj..
panda
Ljines is offline  
Old 03.10.2011., 21:18   #2012
ma angel ne brini to ti nije ništa zabrinjavajuce,leloo šta nam je s tobom i tvojim bolovima piši nam?
renchi01 is offline  
Old 03.10.2011., 22:34   #2013
mile moje vidim da ste mi se danas malo vise raspisale sto ne bi mogla reci za jucerasnji dan kad sam ja bila malo aktivnija. mene danas boli glava nekim cudnim tupim bolom u dubini a imam i alergiju neku po vratu pa cijeli dan lezim i mijenjam obloge od rakije to mi nekako godi.

Moja ljines bas mi je zao sto te si tako lose ovih dana ali sjeti se da si izdrzala i gore a drago mi je da sam procitala poslije da si malo bolje ali svakako otidji doktoru nemoj da ostane to nezapisano kod mudrih nadam se da ce oni znati nesto pametno da ti kazu.

Leeloo moja draga ma ne daj nikome da ti zivce sredi sve sto ti ne pase nemoj trpiti. i ti si meni jako nedostajala i bas sam kad sam vidjela putokaz na autocesti za Osijek sjetila sam se tebe.

A renchi moja draga u pravu si potpuno i razumijem te u potpunosti jer i ja tako osjecam prema svome Lanetu a i kad me nesto boli cini mi se da manje boli kad je on pored mene. meni je samo zao sto nisam rodila jos jedno da mi pazi na njega ali nema veze zato ima jako brizne rodice i rodjaka vec sam pisala o tome svi gledaju da mu ugode a on uziva. drago mi je da te popustila viroza pa svejedno sta god da je pomoglo.

Goga moja draga kakva si ti danas vjerujem da uzivas sa svojim unucima.

Generacijo moja draga dosta si ti toga nakitila kao i uvijek ti si ta koja odrzava ovo nase vedro raspolozenje. hvala ti na onim slikama sto si poslala puno mi znace.

Angel milice moja draga hvala ti na dobrodoslici i ti si meni nedostajala i drago mi je da su ti nalazi bolji od proslih. meni isto ostaje da u oktobru pripremim sve nalaze za kontrolu koja je u novembru pa ce mo vidjeti sta ce mudri kako nasa ljines kaze reci. nadam se da nece imati nesto loseg za reci.
trenutno me muci ovaj osip po vratu izgleda kao alergija a ne mogu vjerovati da je od sunca jer mi je i taj dio bio sakriven debljom maramo prosto me i sramota da u pola ljeta tako hodam zamotana ko Jezdimir, sjecate li se njega a vjerujem da ce se moja generacija sjetiti.

stvarno sto nam se Pero ne javi da nam napise samo kako je. Luna nasa djevojcica nadam se da je bolje samo da mora odmarati pa nam se zbog toga ne javi.

Bella, Viktoria, Betilli, Sarajko, Pjetra, Sudoku ma sve bas ste mi nedostajale i pusa svima koliko vas ima.

i veceras cu vas ususkati ranije jer mi se i kunja a vjerovatno od ovih tableta sertralin (zoloft) iza 20,00 sati me pocnu svrbiti oci a najkasnije oko 23.00 sam u krevetu. hvala dragom Bogu pa ima i ovako nesto jer se puno bolje osjecam od kako njih uzimam samo sto sam ono na pocetku malo mucila dok sam navikla.

sve vas grlim i ljubim za mirnu i laku noc i posto vas ususkah odoh i ja spokojno u krpice.

pusa i pandin zagrljaj
Ziza Kovacevic is offline  
Old 04.10.2011., 10:07   #2014
Dobro jutro, mili moji !

Evo, nasa nas Ziza ususkala, pravom blagom, majcinskom rukom,
meni prepustate da otvorim dan, nek nam bude lep, vedar, bolji od jucerasnjeg, i sve tako redom...

Draga moja Leeloo, u pravu je nasa Ziza kad ti savetuje a i ja se pridruzujem, ako vidis da je neko nedokazan, bezobziran ( ne znam sta je u pitanju, sta te je iziritiralo), ne vredi dokazivati i nervirati se, samo sebi cinis da se antitela probude i mogu da nacine dar-mar u organizmu, pa pisali smo o tome toliko puta. Koliko god se mozemo sklanjati od stvari koje ce negativno uticati na nas-treba da se svesno sklonimo.
Eno, juce pise nasa Ljines kako ju je ta koleginica napala, posle koliko je trpela muceci se, verujem da je to uticalo na njeno stanje. Zamislite, meni se desilo pre 7(juce napisah 5) godina da jedna koleg. sa kojom sam bas bila dobra(jos jedna je bila cesto sa nama , uz kafu, ali se porodila u medjuvremenu), odjednom pocne da me izbegava . Svi me u skoli pitaju da li smo se posvadjale, ja iskreno kazem da nemam pojma o cemu se radi, a vidim da ljudi u neverici prihvataju moj odgovor. I ja sam mesec!!! dana toliko patila, nocu se budila, nisam mogla da spavam, (ma zbog nekih momcica u ranoj mladosti sam manje patila, a sad zbog koleginice-nesanica ). Toliko ta nepravde izjeda. A znas da si uvek imao dobre namere i da, ako si i nesvesno nekog povredio, red je da znas o cemu se radi. I na kraju je ja nekako uhvatim i pokusam da saznam o cemu se radi. Opravdanja su bila-luda, u pravom smislu te reci. Elem, ja sam bila kriva sto je ona napustena, jer sam (ona misli namerno sam urigrala kod coveka koji je pravio raspored) dobila takav raspored casova, da nemamo pauzu u isto vreme i smene nam se nisu skroz poklapale.
A treca prijateljica (kojoj se isto prestala da se telefonski javlja) je kriva, jer ju je napustila-ovo je sad jos ludje, poslusajte-otisla na porodiljsko odsustvo-rodila bebu!!!
Onda sam shvatila da nije kvrc u meni, nego, jadnoj, u njoj. Posle je pokusla da se priblizi drugim kolegama, a nakon izvesnog vremena, zapocela i neki sudski proces protiv jednog?!?
Tako da, moja Ljines i drugi, ako naidjete na ovakav problem, setite se, eto mog suludog iskustva, da postoje osobe koje uzmu neku svoju fiks ideju, i na tapetu ste joj trenutno vi, sutra neko drugi...Nazalost, takve osobe imaju teze mentalne probleme, a jedna od fiksacija je da je neko drugi uvek kriv za sve sto im se dogadja, cak i njihovoj rodbini itd...Sto dalje i brze bezati od takvih, ne pokusavati dokazati bilo sta! Pogotovo mi sa osetljivim nervnim sklopom, gde sve preemotivno prihvatamo, pa nam se posle nase telo pobuni.
Kad smo kod tela, evo jos jednog mog iskustva. Elem, juce sam, osim pisanja vama, kad sam bila budna, ceo dan prespavala! Pocela neka muka u stomaku, malo grlo...popila sam caj od majcine dusice(timijan),spavala i budila se samo za inhalaciju. I tako do jutros. Danas, hvala Bogu, sve OK, videcemo nadalje. Mislim da je to onaj slucaj kad kazu da i samo telo tezi ka samoisceljenju i kad kazemo "vuce nas krevet", ne treba se tome odupreti, vec pustiti da taj blagotvorni san pomogne i psihi i organizmu u celosti.

Draga Leeloo, ovo sto si pisala za potiranje brusnice i uvinog caja, hvala, nisam znala. A za persun znam, super je, a moze i juhica koja se sa njim kuvala da pomogne.
Kako si ti sa svojim mukicama, da li jos osecas tegobe, pisi nam malo, nasa mila djevojcice, sto bi rekla Luna.
Ljines, drzimo fige danas kod dr-a! Javi i nemoj da odustajes, pls, ako ti je malo bolje.
Generacijo moja, moj "Jezdimire", nekad od same svetlosti hoce ospa, tako da ti nama pasu putovanja gde smo stalno u nekoj hladovini, senci, sto je, naravno, tesko izvodljivo. Zelim ti brzo, brzo ozdravljenje.
I svima koje nesto trenutno muci, hajde da se rastosiljamo nasih mukica!!!
Zabrinjava me nasa Bella, pogotovo sto nam je sad ona nasa Bella + , vec nekoliko dana nema je da se javi. Bella, gde si? Mozda nemas vremena jer je pocela skolska godina za studente, a ti i dalje radis? Ili si na bolovanju?
Molim te, da ne brinemo, javi se!
Saljem vam svima pusicu i velike dve zagrljene pandice!
iva64 is offline  
Old 04.10.2011., 10:19   #2015
Oprostite na mojoj dosadnoj pristnosti, ali,
htedoh ovo da podelim sa vama:







Misao koju treba pročitati

Rabin Harold Kushner gledao je djecu, koja su na obali zidala kulu iz pijeska.

Kada su upravo završili zamišljenu kulu, za koju su potrošili puno vremena
i strpljenja, došao je val i izravnao kulu sa zemljom. Rabin je očekivao suze i
bijes. No, djeca su sjela, primila se za ruke i počela se smijati.
Malo zatim, započela su graditi novu kulu.

Rekao je:
Ova djeca su me naučila veoma važnu lekciju.
Sve stvari u našem životu, koje stvaramo dugo vremena i s mnogo energije,
stvorene su u pijesku. Trajni su samo naši odnosi s ljudima. Prije ili kasnije doći
će val i odnijeti ono, što smo sagradili sa tolikim trudom. Kada se to dogodi
moći će se smijati samo oni, koji će se imati s kime držati za ruke!!

Pusica!
iva64 is offline  
Old 04.10.2011., 10:40   #2016
Iva moram se kratko nadovezat na ovo sta si napisala za tijelo,ja sam se jucer slabije osjecala na poslu bas kao da me lagana temper.hvata i kad sam dosla doma sinoc samo sam se otusirala, vecerala(kuhano lipo) i otisla ranije spavat..i zato sam jutros punija energijom i bolje se puno osjecam..eto kratko od mene,pozz svima i pandica
p.s.Ines super su mi tvoji stihovi,nadam se da ti bude bolje,i Ziza dodbrodosla nam ponovo
sudoku22 is offline  
Old 04.10.2011., 11:16   #2017
Iva draga misao je izvrsna materijalno može brzo nestati ,a ostaje samo dobrota i prijateljstvo.Ja sam nešto danas vrijedna usisala, pobrisala stavila laganu juhicu svega natrpala i zadovoljna sam.
Angel Leeloo ti je lijepo opisala za čaj slažem se s tim.
Bella di si nam ti i kako si?
Dan je prekrasan sunčan ni vruće ni hladno baš kako meni odgovara.
Ma Iva kako sam nabavila naočale čitam bez njih kad se umorim prestanem neka one stoje u rezervi.
Sada idem u dućan kupiti maci hranu ma prava frajerica hoće malo skuplje zna ona što valja.
Pandić svima ima vas puno pa da nekoga ne izostavim sve ste mi drage.
goga52 is offline  
Old 04.10.2011., 12:55   #2018
Quote:
renchi01 kaže: Pogledaj post
ma angel ne brini to ti nije ništa zabrinjavajuce,leloo šta nam je s tobom i tvojim bolovima piši nam?
ma znam lako za to bila sam neki dan na moru pa sam tu vjerovatno zeznula mokraćne ma ne boli mene ništa samo uvijek lijeva ruka i noga u nekakvom grču i ukočenosti a kako ti i šta je sa štitnjačom?
angel777 is offline  
Old 04.10.2011., 12:58   #2019
zizaaa stigla siiii ! aha, šta sam ti rekla, zoloft je zakon . pusa pusa pusa
megyy is offline  
Old 04.10.2011., 14:53   #2020
Hellou..brižne moje djevojčice..
Jesam malo bolje.. a dr. sam riješila telefonom..hahahaha
u stvari nazvala sam je da je pitam može li mi terapija strujom pogoršati stanje..
ona veli, da i ona ima s tim( osobno), ružna iskustva.. neka napravim pauzu..par dana.. i u međuvremenu.. napravim lab. nalaze krvi, urinokulturure..i k njoj za 8 dana.. (onda je dež.)..
Možda je povišen kreatinin..a meni zna biti samo 500..
Došli gladni na ručaaaaak..
A ima:
juha, mesna štruca pečena sa kumpirima...salata zelena..
pandica
Ljines is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.