Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2012., 22:02   #161
Ni adlock ne pomaze! Ja ga imam instaliranog no zadnjih dana i uz adlock katastrooofaaaaa spor!!
tenaTT is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 02:33   #162
očito je previše ljudi po danu pa server ne može toliko ljudi podnijeti
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 18:36   #163
16:00h ulogiram se
16:45h napokon napisem jedan post

Meni je ovo tek 2 dan da je prespor forum
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 23:25   #164
Opet je na samrti ...
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 02:37   #165
Napokon je opet sve normalno
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 14:21   #166
meni radi normalno
ne ureklo se
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 16:11   #167
Meni je forum zadnjih mjesec danas najšešće konstantno spor, katastrofa. Istovremeno, druge stranice se brzo učitavaju, znači nije do ADSL-a. Npr. sada mi treba po 30 sek - 1 min da otvori jednu stranicu, kao da suram na x386, sa 32 mb rama i dial up modemom 36000 bps na telefonskoj liniji iz Mrduše Donje. Očito je da je server podkapacitiran za ovu popularnost foruma. Ne postam često, ali sada sam morao.

Zadnje uređivanje 7000 : 27.02.2012. at 16:13. Reason: pravopis
7000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 17:05   #168
na safariju na Ipadu nemam više šta instalirati od adblockova, to je to, i vuče se kao kroz mulj.

zašto nam admini foruma ne odgovore nešto o ovome? radi li se što? hoće li se popraviti ili ne?

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 04:30   #169
doslovno čim prođe ponoć forum leti!
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 09:10   #170
ja sam sebi na chrome instaliro bas sad taj adblock i forum mi leti odma ko lud
kas0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 09:38   #171
Kasol,probaj popodne pa javi rezultat.
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 16:11   #172
Server zna opterećen zbog broja posjetitelja/korisnika u određeno vrijeme, zbog toga što je MOŽDA još koji sajt hostiran na isti server na kojem je i Forum.hr i također ima veliku posjećenost ali i broj fajlova/skripti kao što su slike,animacije, banneri i video-velika količina stvari prolazi kroz server.

Možda je vaš ISP spor, možda ne čistite 'kolačiće', možda imate previše toolbarsa i addonsa u browseru, možda koristite IE

Adlock i slične aplikacije nisu od velike pomoći, jer bez obzira što vama blokiraju sve te reklame i bannere-oni su i dalje na serveru foruma
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 17:06   #173
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
doslovno čim prođe ponoć forum leti!
Meni je preko dana ok, nakon ponoći crkava. Inače ako imate IE, ja bi vam savjetovala da promjenite browser za forum. Meni je svuda ok osim na IE, bože po minutu - dvije otvara stranicu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 20:36   #174
znaci, koji je onda smisao foruma ako konstantno radi na .....niti 40%?




__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 22:14   #175
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Server zna opterećen zbog broja posjetitelja/korisnika u određeno vrijeme, zbog toga što je MOŽDA još koji sajt hostiran na isti server na kojem je i Forum.hr i također ima veliku posjećenost ali i broj fajlova/skripti kao što su slike,animacije, banneri i video-velika količina stvari prolazi kroz server.

Možda je vaš ISP spor, možda ne čistite 'kolačiće', možda imate previše toolbarsa i addonsa u browseru, možda koristite IE

Adlock i slične aplikacije nisu od velike pomoći, jer bez obzira što vama blokiraju sve te reklame i bannere-oni su i dalje na serveru foruma
ali... unutar zadnjih godinu dana nije se znatno promijenio broj korisnika foruma, zar ne?

u Zg-u sam. na poslu i doma imam dva različita ISPa, kompjuteri su mi očišćeni kao kirurška dvorana, niti jedan tab nije otvoren viška, koristim mozillu firefox (s instaliranim adblockom) na jednom i safari na drugom, i čak i s isključenim antivirusnim programima - opet forum u zadnjih nekoliko mjeseci zapinje i puca i guši se...

postoji li još nešto što mi kao korisnici možemo učiniti? osim

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 22:33   #176
Forum je spor do zla boga, pogotovo danas i izbacuje errore i neće se otvarat tu i tamo. I nije stvar u korisnicima u ovom slučaju već do foruma i raznih tehnikalija vezanih uz njega, vidim da se neki ljudi brinu kaj da oni ko korisnici naprave da im forum radi brže...
Aghori Baba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 22:52   #177
Quote:
Aghori Baba kaže: Pogledaj post
Forum je spor do zla boga, pogotovo danas i izbacuje errore i neće se otvarat tu i tamo.
i meni isto od danas šteka. gdje god da kliknem treba mu barem pola minute da otvori i svako-tolko pukne veza, pa pokušaj ponovo, pa opet čekaj...

i ja mislim da korisnici nisu krivi, već se sranja događaju na forumu.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 00:59   #178
inače mi radi dobro, al večeras nešta jede govna. nisam se dosad mogo spojit već 3-4 sata. nije htjelo ni početnu stranicu otvorit.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 01:08   #179
Ja refreshiram i onda radi koliko toliko normalno
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 01:09   #180
Evo sad radi. Misterije zvane forum.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.