Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2013., 23:33   #81
Slika sa seta


EDIT:
Rođendanski video sa seta https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

Sretan rođendan!
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥

Zadnje uređivanje LaVie : 01.10.2013. at 23:40.
LaVie is offline  
Old 01.10.2013., 23:42   #82
Hazal Kaya

happy bday hazal i da te gledamo u još puno kvalitetnih projekata!


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 02.10.2013., 15:32   #83
Pošto smo započeli na temi ''Adini Feriha Koydum'' nešto vezano za moguću ponovnu suradnju Hazal i Cage (ako Cagica ne zavrsi u zatvoru,naravno) i neki njihov intervju koji bi trebao biti,a tamo su nas upozorili da ne smijemo pisati o tome,jer skrećemo s teme koja je vezana za seriju,ubacite ovdje li u temu ''Glumci iz serije Djevojka imena Feriha'' ako nešto pročitate.

Pozz

Zadnje uređivanje Jadransko more : 02.10.2013. at 16:26.
Jadransko more is offline  
Old 02.10.2013., 16:05   #84
Ma nema nikakve njihove ponovne suradnje, to su samo puste želje fanova, iako svaki snima svoju novu seriju oni pišu da snimaju/snimate će zajedno što nije moguće budući da su na različitim projektima.

Gecce, slike s rođendana http://gecce.com/foto-galeri/unluler...dogum-gunu?p=1
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 02.10.2013., 16:10   #85
I ja sam to tamo rekla,kako bi oni znali sta ce biti za par mjeseci,ali eto netko je bacio bubicu u medijima..
Jadransko more is offline  
Old 07.10.2013., 16:29   #86
Baš je slatka

Hazal-fan is offline  
Old 16.10.2013., 10:34   #87
HURRIYET Daily News je objavio foto galeriju o HK. KLIK
pišu kako HK uživa selebriti status u arapskom svijetu zbog uloge ferihe.

__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 16.10.2013., 19:19   #88
Nove fotke sa fanovima

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...20398869_n.jpg

http://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/h...56590000_n.jpg
Tamara21 is offline  
Old 19.10.2013., 19:27   #89
A evo voli i psiće

https://pbs.twimg.com/media/BW8hdeZCYAA1HnX.jpg
__________________
Postoje, neke stvari za koje ne želimo da se dogode, ali ih moramo prihvatiti...Stvari koje ne želimo znati, ali ih moramo naučiti...I ljudi bez kojih ne želimo živjeti, ali ih moramo pustiti...
Hazal-fan is offline  
Old 20.10.2013., 15:08   #90
Hazal i Caga gostuju u petak u Beyaz showu
Jadransko more is offline  
Old 20.10.2013., 15:19   #91
Quote:
Jadransko more kaže: Pogledaj post
Hazal i Caga gostuju u petak u Beyaz showu
https://www.facebook.com/beyazshow.t...13324778709995 demant ... Nazalost
Lipojka is offline  
Old 20.10.2013., 23:04   #92
Quote:
Lipojka kaže: Pogledaj post
Nek se nose u tri lepe PM ja vec danas nesto dogovarala s jednom Turcinkom da mi dodze u goste pa da gledamo live stream......al ovde informacije prste svaki minut, nemoze se covek iskljuciti
Kornelia002 is offline  
Old 21.10.2013., 16:22   #93
Quote:
Kornelia002 kaže: Pogledaj post
Nek se nose u tri lepe PM ja vec danas nesto dogovarala s jednom Turcinkom da mi dodze u goste pa da gledamo live stream......al ovde informacije prste svaki minut, nemoze se covek iskljuciti
Ovakve informacije izlaze svako malo na Facebooku i Twitteru. U njih ne treba verovati, jer je logicno gledano nemoguce da se to dogodi u ovom trenutku. Ionako fanovi u Turskoj jos uvek kukaju za njima i traze da rade zajedno na nekom projektu. Nema sanse da bi im producenti dozvolili da se pojave zajedno u nekoj emisiji, jer bi to nastetilo serijama koje trenutno snimaju.
Ako budu gostovali kod Beyaza, Hazal ce sa Hakanom, a Caga se Serenay.
Saraaaa84 is offline  
Old 22.10.2013., 11:25   #94
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Ovakve informacije izlaze svako malo na Facebooku i Twitteru. U njih ne treba verovati, jer je logicno gledano nemoguce da se to dogodi u ovom trenutku. Ionako fanovi u Turskoj jos uvek kukaju za njima i traze da rade zajedno na nekom projektu. Nema sanse da bi im producenti dozvolili da se pojave zajedno u nekoj emisiji, jer bi to nastetilo serijama koje trenutno snimaju.
Ako budu gostovali kod Beyaza, Hazal ce sa Hakanom, a Caga se Serenay.
I ja mislim,ali kad bi se i pojavili,ne bi bili sami,nego više osoba tu naravno.

A slažem se da je na početku ovih projekata nelogično da se pojavljuju,ali kad zavše vrlo je moguće,s obzirom koliko ljudi to iscekuju.
Jadransko more is offline  
Old 24.10.2013., 10:46   #95


Turski redatelj s prebivalištem u Italiji, Ferzan Özpetek, zasukao je rukave kako bi mladu glumicu predstavio u toj zemlji. Özpetek, koji je u Italiji stekao veliku popularnost zahvaljujući svojim filmovima, Hazal Kayi će navodno dati ulogu u jednom od svojih sljedećih filmova.

http://novatv.dnevnik.hr/clanak/feri...---308317.html
Tamara21 is offline  
Old 24.10.2013., 17:57   #96
jedna slikica sa facebook stranice....

__________________
Postoje, neke stvari za koje ne želimo da se dogode, ali ih moramo prihvatiti...Stvari koje ne želimo znati, ali ih moramo naučiti...I ljudi bez kojih ne želimo živjeti, ali ih moramo pustiti...

Zadnje uređivanje Hazal-fan : 24.10.2013. at 19:16.
Hazal-fan is offline  
Old 24.10.2013., 21:26   #97
U večerašnjoj epidzodi AFK je bila preeeeeekrasna. Mislim, inače je prelijepa, ali ovo večeras je bilo baš divno.

I super mi je ovaj video.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 24.10.2013., 21:31   #98
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
U večerašnjoj epidzodi AFK je bila preeeeeekrasna. Mislim, inače je prelijepa, ali ovo večeras je bilo baš divno.

I super mi je ovaj video.
Stvarno je.

I super je odglumila i da je pijana i sve. Odlična, svaka joj čast.

Bome sam se i smijala s njom.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 24.10.2013., 21:34   #99
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
U večerašnjoj epidzodi AFK je bila preeeeeekrasna. Mislim, inače je prelijepa, ali ovo večeras je bilo baš divno.

I super mi je ovaj video.
vidi se da je žena sa bezbroj talenata
__________________
Postoje, neke stvari za koje ne želimo da se dogode, ali ih moramo prihvatiti...Stvari koje ne želimo znati, ali ih moramo naučiti...I ljudi bez kojih ne želimo živjeti, ali ih moramo pustiti...
Hazal-fan is offline  
Old 24.10.2013., 23:42   #100
Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post

Turski redatelj s prebivalištem u Italiji, Ferzan Özpetek, zasukao je rukave kako bi mladu glumicu predstavio u toj zemlji. Özpetek, koji je u Italiji stekao veliku popularnost zahvaljujući svojim filmovima, Hazal Kayi će navodno dati ulogu u jednom od svojih sljedećih filmova.
Sretno joj,stvarno je zaslužila. Način na koji radi,kako se ponaša,obrazovana je,radi na sebi,stvarno je nevjerovatna.
A Italija je dobro područje kad je gluma u pitanju,pa se nadam da cemo ju gledati.

Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post

I super je odglumila i da je pijana i sve. Odlična, svaka joj čast.
Kako je meni bila simpatična,sva ozbiljna,sjedi u klubu,jede onaj neki čips i pije.
Jadransko more is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.