Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2007., 23:18   #21
nda, al to smo si računali da je vjerojatno i zauzeto, pošto bi išli na neki petak (a svadbe su sad, i mature, i promocije..), pa smo htjeli na neko manje razvikano mjesto...
ali da, i to nam je u planu za pitat..

fala!
curry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 09:14   #22
hm...ja još nisam bila na godišnjici ..... jer tek u 6 mjesecu imam maturalnu
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 19:00   #23
5-ogodisnjica mature- Rijeka

Ove godine imamo 5 godina mature pa me zanima ako mi netko tko je vec imao ili organizirao moze preporuciti neki dobar restoran, dobar u smislu optimalnog odnosa cijene i usluge Na pamet mi pada Tarsa jedino zbog prostorarali smo to pocetkom sestog mjeseca za cca 30 ljudi...Svaka pomoc je dobrodosla...BTW, kao sto vidite u nasovu, radi se o Rijeci ili blizoj okolici. Hvala!!!!
 
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 15:55   #24
Quote:
Mishmali kaže: Pogledaj post
Ove godine imamo 5 godina mature pa me zanima ako mi netko tko je vec imao ili organizirao moze preporuciti neki dobar restoran, dobar u smislu optimalnog odnosa cijene i usluge Na pamet mi pada Tarsa jedino zbog prostorarali smo to pocetkom sestog mjeseca za cca 30 ljudi...Svaka pomoc je dobrodosla...BTW, kao sto vidite u nasovu, radi se o Rijeci ili blizoj okolici. Hvala!!!!
Mi smo bili pred 2 g na kantridi na bazenu. Bilo nas je 20-tak (spojili su stolove). Bilo je ok i platili smo cca 150 kn po osobi.

Ne znam za drugo, al trenutno mi pada na pamet amfora ili plavi podrum na voloskom, kaštel u gradu grobniku...

Il možete kod fadile na ćevape
ekonomist007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 14:59   #25
Meni će sad deseta, ali ne mogu ići jer mi nema tko pričuvat bebicu.
A baš sam se zaželjela svog starog razreda.
__________________
Family Happiness Rules...
Sentinel & Onyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 17:35   #26
Ja sam imala to sranje u 2.mjesec. Platila sam 150 kuna i nisam se skoro ničeg okusila. Od 43 ljudi došlo samo 14. Toliko o tome.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 21:09   #27
Moja generacija ovaj će mjesec obilježiti pet godina mature. Platit ću 160 kn, ali neću ići.
Uglavnom, u tu cijenu uračunata je hrana i piće, ali bez glazbe.
Za poklon razredniku nemam pojma što će kupiti, a zapravo me ni ne zanima.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 23:02   #28
mi to necemo imat, nema tko organizirat.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 12:41   #29
mi ćemo ubrzo imat 10 god. koliko će koštat nemam pojma,ali jedva čekam da svih opet vidim. 100 ili 200kn kao da je bitno,pa nije to neka lova,iovako ih potrošim na gluposti. a ovako ću bar imat lijepu uspomenu i oživit neka prijateljstva,ma jedva čekam.
Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 16:20   #30
Da malo priupitam možda netko zna kako otprilike igleda nekakav primjeren program, dali ide pojedinačno predstavljanje i kako sve skupa sklopiti...
__________________
What we do in life echoes in eternity
EL GADAFY is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 16:39   #31
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
mi to necemo imat, nema tko organizirat.
Ako kod nas netko i organizira, ja necu doci! Razred mi je bio koma, sa nekoliko ljudi sam se slagala, njih i danas poznajem, ostale ko jebe!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 09:08   #32
Restoran K pivovari

Jel netko imao godišnjicu mature u restoranu K pivovari, Ilica 222? Ili ako netko zna kakva je glazba tamo?
red orange is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 15:20   #33
Malo podižem, sad je opet sezona! :-)
Gdje slavite, kako slavite, slavite li uopće?
tammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 23:53   #34
Quote:
tammyy kaže: Pogledaj post
Malo podižem, sad je opet sezona! :-)
Gdje slavite, kako slavite, slavite li uopće?
Meni će sad peta, al niko još ne organizira nikaj ( il me ne zovu )
Ma ak bude kaj idem samo na pristojne cifre ( cca 100kn možda malo više ) jer en razumijem di bi mogao na hranu i cugu mogo potrošit više ( i to ak je negdje 20-30 ljudi organizirano ). Ne razumijem pričice o nekakvim bendovima, darovima profesorima... Moje viđenje tog je pivnica ili neki restorančić uz neku jelo i par pića i razgovori ugodni, ne ko da idem na kavu, al ne ko da sam na nekoj večeri tipa maturalna, svadba i sl.
Cobs is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 15:32   #35
Quote:
Cobs kaže: Pogledaj post
Meni će sad peta, al niko još ne organizira nikaj ( il me ne zovu )
Ma ak bude kaj idem samo na pristojne cifre ( cca 100kn možda malo više ) jer en razumijem di bi mogao na hranu i cugu mogo potrošit više ( i to ak je negdje 20-30 ljudi organizirano ). Ne razumijem pričice o nekakvim bendovima, darovima profesorima... Moje viđenje tog je pivnica ili neki restorančić uz neku jelo i par pića i razgovori ugodni, ne ko da idem na kavu, al ne ko da sam na nekoj večeri tipa maturalna, svadba i sl.
Mi se iz nekog razloga svake godine nalazimo
Odemo na večeru u neki restoran i izađe nas 150-200 kn po osobi. Što je za mene ogromna cifra, ali srećom, u nekom trenutku sam prestala jest meso pa se sama pobrinem za svoju hranu i ne sudjelujem u tim platama sisavaca koje koštaju kao zlato.
Srecom jos nikad nismo imali bend ili kupovali razrednici poklone.
__________________
The gods made heavy metal,and they saw that it was good.They said to play it louder than hell,we promised that we would.
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 18:04   #36
okej, nama se uskoro bliži godišnjica i zanima me zna li itko kakav restorančić ili neš sl. gdje bi se to moglo održat, onak večera, muzika i da nas ne potjeraju rano doma...? ps. u pitanju je split, pa ak ko ima kaku ideju pomagajteeee
__________________
Što god napravio sa životom, svejedno je; sudbina ti je odavno zapisana...
coollerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 19:16   #37
Mi smo se do sada svake godine skupili u popodnevnim satima u ''školskom'' bircu i spontano bi se zaružilo da ranih ili nešto kasnijih jutarnjih sati .

Ali zato sam imala nedavno okupljanje osnovne i za to se tražilo 250 kn . Živa muzika, hrpe mesine i kako to već ide .
__________________
Ama et fac, quod vis
into.the.wild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:12.