Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2013., 17:13   #121
Quote:
StelaSD5 kaže: Pogledaj post
prije nekih 13 godina
Kod mojih prije nekih 13 godina vrlo intenzivno jako nije bilo tako.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2021., 22:29   #122
Vidim da je tema mrtva, ali zašto da ju ne izvučem? Prije par godina sam ugledala na fejsu objavu da će se barbie promijeniti. želi se napraviti od igračke objekt za uključivanje različitih profila osoba. Od malena sam obožavala barbike. Volim ih i sada s 27 godina. Za mene je ona bila igračka i to je to. Igračka koja me uveseljavala i poticala na mašte. Oduvijek sam se divila odjeći koju je nosila. Barbie je bila: karijeristica, mama, gimnastičarka, rokerica, fotomodel, invalid, učiteljica, slastičarka, vozačica NASCAR-a, glumica, balerina itd. i sada se hoće ta poznata igračka pretvoriti u još jedan projekt koji je po meni bolestan, al pod krinkom inkluzivnosti. Počela se sve više pretvarati u ljudsku kopiju. Zar nije poanta igračke da ne bude čovjek? Grudi su joj smanjili, glave povećali, kukovi raširili i između ostalog kvalitetu izrade degradirali. Sada Barbie ispada nezanimljiva i jeftina. Neki briju da je sada izmišljena topla voda, ali ne shvaćaju da je već 2000. (?) napravljena lutka u invalidskim kolicima! Naći ćete barbike filipinke, kineskinje, indijke, afroamerikanke, klasične bjelkinje itd. Zašto je sada netko iskompleksiran svojim životom morao da gura prste u nešto što bi djecu trebalo veseliti i ostavljati bezbrižnima? najbolje odmalena opterećivati dijete debljinom, politikom itd. Međutim.... Nemoguće je apsolutno svako tijelo uključiti u taj nonesense. Ja sam primjerice mršava i visoka. Je li to znači da nisam normalna? Zašto da ne dobijem isto svoju varijantu barbike?
__________________
Sve sam pare spisko kod Djoku u disko!
goddesoflove is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.