Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2017., 11:53   #1
unisten zivot, na dnu kako dalje???

S deckom sam bila 12 g u vezi sljedeće godine smo planirali brak dijete i stan. Prije 1,5g me je prevario i ja glupaca oprostila. Tada odlazi raditi u inozemstvo da nam kao priušti nesto i cijela prica pocinje.. Prije tj dana na na godišnjicu veze mi je rekao da me je prevario i da je zaljubljen u drugu te da ostaje s njom zivjeti i da me je varao s prostitutkama cijelo vrijeme. Ja sam se trudila ko Isus Krist u toj vezi a on mi je samo lagao, nasla sam cak i njegove profile na raznoraznim stranicama za upoznavanje. Prolazim tesko zivotno razdoblje zbog zdravstvenih problema ali ničega mu falilo nije. Citala sam o narcisoidnom poremećaja te smatram da ga on ima velica se on je najbolji njega svi vole ljude koristi ko objekte a cure samo za sex, hrani se s tuđim emocijama. Stalno je ocekivas da ja njega tjesim a dok je meni trebalo dobila sam ignoriranje. Sve je bila laz svaka stvar koju mi je rekao je lagao sve se odjednom srusilo ko domine i maska je pala. Tek sad vidim tko je. Kad sam god rekla da moramo pricati i popraviti te neke stvari on je uvijek samo ignorirao.. Volio je vikati i vrijeđati me. Uz to i jako puno pije sto je meni smetalo i naravno da je obećavao da ce stati ali opet sve isto. Kad sam ga pitala zasto me varao odgovor da on nezna. A prostitutkama je kaze isao jel je bio pijan i jel i svi drugi tamo idu. Pitam se kako sam mogla vjerovati a on mi je to sve radio iza leda? Sad bi on naravno kad je od te nove dobio odjeb da mu oprostim, kako dalje?? Uzasno je tesko nakon svih tih godina prihvatiti poraz, i to da taj covjek kojeg sam ja voljela nikad nije postojalo..

Zadnje uređivanje Kockic : 14.08.2017. at 12:17.
Kockic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 12:07   #2
Odjebi ga. Odmah i zauvijek.
Imaš izrazito veliki manjak samopouzdanja i misliš da nećeš moći živjeti bez njega, al vjeruj, moći ćeš.

Spasi si život dok nije prekasno. Ne postojiš na ovom svijetu da bi njemu udovaljala.
Pjegavi poriluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 12:12   #3
Nakon toliko godina zajedno nije lako sigurno kad tako nesto dozivis, ali nazalost rijetke su veze ili brakovi da jedna osoba nema takve izlete i da to ne radi drugoj iza ledja. Kad skupi hrabrosti i kad joj nije vise uopce stalo do osobe sa kojom je toliko dugo bio, ta osoba je cak i kadra to sama priznati jer vise nema nekih osjecaja do tebe i zeli se jednostavno odrijesiti i maknuti jer ju taj odnos od ranije ustvari samo sputava.
Od ljubavi tu definitivno vise nema nista, jer nema niti postovanja, a ni odanosti, i ustvari jedino je navika koja toj osobi da neki podstreg da bi jos nesto htjela.
Bio sam u braku 8 godina i mene je takodjer bivsa prevarila. Bilo mi je tesko u pocetku, ali kasnije se oporavis i bolje biti sam jedno vrijeme nego davat sansu nekom takvom. Dok te jednom netko prevari mislim da ta veza nikad vise nemoze biti ono kakva bi trebala da bude.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 12:16   #4
Vidiš da on s tim varanjem neće prestat.
Već si mu jednom oprostila i kaj je bilo?Prevario te opet i opet...
Ili se pomiri da će te stalno varat,ili ga ostavi napokon.
Preporučujem ovo drugo.

Teško je nakon 12 godina.Ali vidiš da je to sve bila laž.
Sve kaj si mislila da je on i da je vaša veza.
Zato nema smisla da si tužna zbog nečeg kaj nije ni bilo.
Posveti se sebi i sretno.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 12:20   #5
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Odjebi ga. Odmah i zauvijek.
Imaš izrazito veliki manjak samopouzdanja i misliš da nećeš moći živjeti bez njega, al vjeruj, moći ćeš.

Spasi si život dok nije prekasno. Ne postojiš na ovom svijetu da bi njemu udovaljala.
Hvala
Planiram krenuti psihoterapeutu posto me je sve ovo dotuklo, a moram u sebi naci snage za dalje..
Kockic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 12:22   #6
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Vidiš da on s tim varanjem neće prestat.
Već si mu jednom oprostila i kaj je bilo?Prevario te opet i opet...
Ili se pomiri da će te stalno varat,ili ga ostavi napokon.
Preporučujem ovo drugo.

Teško je nakon 12 godina.Ali vidiš da je to sve bila laž.
Sve kaj si mislila da je on i da je vaša veza.
Zato nema smisla da si tužna zbog nečeg kaj nije ni bilo.
Posveti se sebi i sretno.
Hvala na lijepim riječima. Nekako cu se pokrpati i preživjeti.
Kockic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 12:24   #7
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Nakon toliko godina zajedno nije lako sigurno kad tako nesto dozivis, ali nazalost rijetke su veze ili brakovi da jedna osoba nema takve izlete i da to ne radi drugoj iza ledja. Kad skupi hrabrosti i kad joj nije vise uopce stalo do osobe sa kojom je toliko dugo bio, ta osoba je cak i kadra to sama priznati jer vise nema nekih osjecaja do tebe i zeli se jednostavno odrijesiti i maknuti jer ju taj odnos od ranije ustvari samo sputava.
Od ljubavi tu definitivno vise nema nista, jer nema niti postovanja, a ni odanosti, i ustvari jedino je navika koja toj osobi da neki podstreg da bi jos nesto htjela.
Bio sam u braku 8 godina i mene je takodjer bivsa prevarila. Bilo mi je tesko u pocetku, ali kasnije se oporavis i bolje biti sam jedno vrijeme nego davat sansu nekom takvom. Dok te jednom netko prevari mislim da ta veza nikad vise nemoze biti ono kakva bi trebala da bude.
Hvala, slažem se s svime napisanim.
Kockic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 15:22   #8
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Odjebi ga. Odmah i zauvijek.
Imaš izrazito veliki manjak samopouzdanja i misliš da nećeš moći živjeti bez njega, al vjeruj, moći ćeš.

Spasi si život dok nije prekasno. Ne postojiš na ovom svijetu da bi njemu udovaljala.
Ovime je sve rečeno.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 15:27   #9
Mislim da ti.je napravio uslugu sta je otisao, sad se tako osjecas kao da ti je zivot unisten i da ne mozes dalje , al ubrzo ces stati na svoje noge i pocet disat punim plucima bez takvih osoba uz sebe osjecat ces se slobodno i bit ce ti super. Zamisli samo da ti nije nista priznao i da ste nastavili dalje !?!? Ti da se trudis i dajes sve od sebe, za koga za sta?
alice1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 15:31   #10
Najgore je kada nas netko gazi, a mi se osjećamo ovisnim o takvoj osobi. Možda najveći dokaz kako smo mi ljudi zajebani i ne poštujemo se nimalo, a iz straha da ne ostanemo sami pojeli bi i govno. I svi smo takvi u većoj ili manjoj mjeri, pogotovo kada smo mlađi, no jednom moramo shvatiti kada treba reći stop i krenuti dalje.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 15:52   #11
Prebačeno sa Psihokauča.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 16:31   #12
I sad stani na loptu i promisli kakav bi ti život bio da s takvim imaš stan i dijete i zahvali Bogu, svemiru, dobroj karmi, u što li god već vjeruješ šta se sve odigralo tako kako se odigralo i što si dobila priliku uvidjet ga baš onakvim kakav jest prije nego li si završila u govnima do grla

Daj si malo vremena i kad ti to sve sjedne, kreće život koji se ne sastoji od hodanja po jajima i pokušaja zadovoljavanja nečijih licemjernih kriterija. Ima teških momenata jer u krajnjem slučaju nije baš najlakše probavit sva ta govna, ali generalno, sasvim je dobro. I svakako bolje
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 16:44   #13
Pošto puno posječuje prostitutke savjetovao bi ti da se testiraš na spolne bolesti.
Ako si zdrava bježi od njega prije nego li te zarazi sidom.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 17:01   #14
ja nisam pristalica samačkog života niti mislim da onaj tko je sam može biti sretan ali rađe bi bio sam do kraja života kad bih morao nego bio u takvoj vezi. miči se od njega čim dalje.
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 19:30   #15
Bježi od takvih kojima je dobar izgovor odlazak u inozemstvo da "vašoj vezi,braku" priušti bolje. To je samo izgovor za dvostruki život, izlaske,uživanje i prostitutke. Tko ima ozbiljne namjere povede curu/ženu sa sobom i ne živi momački život.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 19:30   #16
Prvo, izuzetno mi je zao sto patis.
Godine su prosle, povratka nema, svjesna si promasenosti te veze...bla....a onda opet, kad bi procitala svoj uvodni tekst iznova i podcrtala si recena vrijedjanja, ignoriranja, pijancevanja...bez obzira na taj cin prevare koju si mu oprostila, ne mogu da se ne zapitam kako si presla preko svega ovog ostalog planirajuci brak?
Ostati s takvim covjekom, sto mislis cija odluka bila je?
Srecom, sebicnjak je sad odlucio umjesto tebe. Prigrli tu okolnost kao zanimljivo i poticajno iskustvo i testiraj se na mogucnost pronalazenja srece sama sa sobom, prije neg na std.
Sama cinjenica da si 12 godina tavorila u takvoj vezi- s romanticnim predvidjanjima pride, upucuje na itekakvo pomanjkanje samopostovanja. Poradi na tome. No hajde, gore glavu, nisi pred istekom roka.
Sretno!
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:28   #17
Autorice, pročitaj ove svoje rečenice dva puta:
S deckom sam bila 12 g u vezi sljedeće godine smo planirali brak dijete i stan. Prije 1,5g me je prevario i ja glupaca oprostila.

Na prvu se zahvali Bogu što nisi ostvarila ništa od toga.
Za drugu rečenicu mi nije jasno - zašto opraštati prevaru dečku???
Kužim kad udana žena s dvoje djece i hrpom kredita oprosti mužu prevaru jer očito nema drugog izlaza, ali oprostiti dečku prevaru s kojim nemaš ni djecu ni stan.... nemate baš ništa zajedničko, osim lažnih 12 godina 'ljubavi'.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:43   #18
Vjerojatno je oprostila zbog novca jer uglavnom cure koje su u vezi sa nekim tko radi u inozemstvu ili terencem ,trpe sve i svašta radi svežnja eura koje im tu i tamo donese. Znam takvih jako puno.

Poruka autorici - kreni dalje sa životom bez njega i obvezno se testiraj na spolne bolesti
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 21:49   #19
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Bježi od takvih kojima je dobar izgovor odlazak u inozemstvo da "vašoj vezi,braku" priušti bolje. To je samo izgovor za dvostruki život, izlaske,uživanje i prostitutke. Tko ima ozbiljne namjere povede curu/ženu sa sobom i ne živi momački život.
Evo ja zbog posla ne zivim s muzem (oboje imamo odlicne poslove, ali u razlicitim gradovima, poprilicno udaljenim) da bi svom braku i zivotu mogli priustiti bolje. I nu me kako se hurvam po cijele dane. I on takoder.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:03   #20
Quote:
Kockic kaže: Pogledaj post
S deckom sam bila 12 g u vezi sljedeće godine smo planirali brak dijete i stan. Prije 1,5g me je prevario i ja glupaca oprostila. Tada odlazi raditi u inozemstvo da nam kao priušti nesto i cijela prica pocinje.. Prije tj dana na na godišnjicu veze mi je rekao da me je prevario i da je zaljubljen u drugu te da ostaje s njom zivjeti i da me je varao s prostitutkama cijelo vrijeme. Ja sam se trudila ko Isus Krist u toj vezi a on mi je samo lagao, nasla sam cak i njegove profile na raznoraznim stranicama za upoznavanje. Prolazim tesko zivotno razdoblje zbog zdravstvenih problema ali ničega mu falilo nije. Citala sam o narcisoidnom poremećaja te smatram da ga on ima velica se on je najbolji njega svi vole ljude koristi ko objekte a cure samo za sex, hrani se s tuđim emocijama. Stalno je ocekivas da ja njega tjesim a dok je meni trebalo dobila sam ignoriranje. Sve je bila laz svaka stvar koju mi je rekao je lagao sve se odjednom srusilo ko domine i maska je pala. Tek sad vidim tko je. Kad sam god rekla da moramo pricati i popraviti te neke stvari on je uvijek samo ignorirao.. Volio je vikati i vrijeđati me. Uz to i jako puno pije sto je meni smetalo i naravno da je obećavao da ce stati ali opet sve isto. Kad sam ga pitala zasto me varao odgovor da on nezna. A prostitutkama je kaze isao jel je bio pijan i jel i svi drugi tamo idu. Pitam se kako sam mogla vjerovati a on mi je to sve radio iza leda? Sad bi on naravno kad je od te nove dobio odjeb da mu oprostim, kako dalje?? Uzasno je tesko nakon svih tih godina prihvatiti poraz, i to da taj covjek kojeg sam ja voljela nikad nije postojalo..
da, on je poremečen,ali koja je tvoja patologija da si izabrala takvog partnera, i htjela s njim dijete?
lakše je sada bjesniti na njega, ali pametnije bi bilo da staneš, i pogledaš unutra, zapitaš se tko si ti, d čega to bježiš i zašto imaš tako nisko samopouzdanje da si htjela roditi djete takvom čovjeku? e to je veća patologija i problem nego njegov. on sebe voli, ti sebe ne. zašto je to tako? kakav ti je bio odnos roditelja, i kakvi su bili prema tebi?
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.