Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2017., 23:53   #21
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
Ma neznam sta da ti kazem...mucilo me nezdrav odnos u njihovoj obitelji..Ja se nisam mijesao ni ne bi..zao mi je samo sto smo do neki dan svaki dan se culi i sve idealno a sad cim sam pitao nesto sta joj smeta sad je game over..rekla je da je za nju i mamu ponizavajuce sto ja nju ispitujem za njega.(ljubavnika).eto i da ona ne moze preko toga prijec..mamica joj dala ultimatum...

Pa i nije ok da se mijesas u odnos njezine mame sa njezinim muzem i time sto ga je ostavila i otisla s drugim.

Ti bi trebao razmisljati o tvom odnosu sa curom.

Stvarati vas odnos
A mama nek stvara svoj

Bi ti bilo ok da se tvoja cura mijesa u odnos tvojih roditelja?
Pogotovo ako je to nisi trazio.

Pitanja su 2:
1.da li ti je stalo do cure?

2.da li ti je prvenstveno cilj ici u Njemacku?


Pa kad budes siguran sto zelis, napraviti ces nesto u vezi toga
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:59   #22
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Pa i nije ok da se mijesas u odnos njezine mame sa njezinim muzem i time sto ga je ostavila i otisla s drugim.

Ti bi trebao razmisljati o tvom odnosu sa curom.

Stvarati vas odnos
A mama nek stvara svoj

Bi ti bilo ok da se tvoja cura mijesa u odnos tvojih roditelja?
Pogotovo ako je to nisi trazio.

Pitanja su 2:
1.da li ti je stalo do cure?

2.da li ti je prvenstveno cilj ici u Njemacku?


Pa kad budes siguran sto zelis, napraviti ces nesto u vezi toga

1.rekao sam joj da je volim i da bi sve za nju napravio ,ako treba idem za 2 tj i na kraj svijeta za njom,ne mogu sad odmah jer sam u radnom odnosu
2.rekao sam joj da je ovaj decko ok samo dal joj nis nije cudno kuhat rucak nekom drugom a ona na to da voli nove ljude upoznavat..da rijec je bila prekretnica..
3.Ne..da mi je cilj ic bio bi gore vec ..

nemam kaj vec napravit jer smo se culi u sub do podne a por mi nije pogledala cijeli dan a bila je na fb...i nista nije odg...
Kontagon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 09:23   #23
Ako sam dobro shvatila, ti i cura ste prekinuli jer je njoj išlo na jetra što joj sereš zbog ljubavnog života njenih roditelja, a to je problem jer nemaš gdje biti u Njemačkoj?

Mislim da si na krivom podforumu, i sigurna sam da ti na Dijaspori mogu preporučiti hostel.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 10:02   #24
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
.tata joj sve dao,a prica da nije normalan i da joj je muka kad je on blizu njih..a covjek vrhunski mestar..kucu napravio sa 3 stana od koja 2 iznajmljuju..
Eto, nek te stari primi u jedan od tri stana.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 10:25   #25
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
Neka,cim je to rekla,obrisao sam je sa fb i instagrama..sta ce mi takva..tata joj sve dao,a prica da nije normalan i da joj je muka kad je on blizu njih..a covjek vrhunski mestar..kucu napravio sa 3 stana od koja 2 iznajmljuju..ma sve je dao za njih a one zovu ljubavnika da namjesti im stan sada..zao mi je covjeka..uh kakvih sve ima na ovom svijetu..
Za mene je obitelj svetinja..i mogao sam pravit da je sve oke i otic gore ali vjerujem da bi eskaliralo to kad tad..
Zašto bi takve osobe uopće onda otišle u Njem? Ja sam mislila da su otišle trbuhom za kruhom. Koji posao sad rade a koji su u Hrv, i dal su tamo uopće imale potrebu radit?
Možda im je pružio sve u financijskom smislu, ali ako nije bilo ljubavi i poštovanja...
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 10:34   #26
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
jesu,takve su da..Imam osjecaj da ce mamica ovog ljubavnika maknut od sebe sada kada im je pomogao oko stana i kada je sve namjesteno vise manje..jer ga znam iz mog kraja je..ok je lik ali je malo munja,previse je dobar a njoj je takav trebao..nije kriza..ima djevojaka stvarno..ali covjek se zapita,sve joj das ,sve stima i cim prva svadica preko fejsbuka odmah prekid..nestabilna je i predvidljiva reko sam joj to ..Budem..valjda cu nac neku ekipu di cu se skompat..
Meni se ovo čini kao dobra prilika da se poseksaš sa majkom i kćeri istovremeno!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 12:48   #27
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Meni se ovo čini kao dobra prilika da se poseksaš sa majkom i kćeri istovremeno!
Najbolji odgovor. U svakom zlu neko dobro .
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:51   #28
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Eto, nek te stari primi u jedan od tri stana.


Meni je ovaj jos bolji
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 15:02   #29
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Meni se ovo čini kao dobra prilika da se poseksaš sa majkom i kćeri istovremeno!
Možda ljubavnik nije samo mamin
Čim ona tako žustro na svog momka na kobajagi neznanca..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 19:44   #30
Quote:
humphrey172 kaže: Pogledaj post
Čim ti kaže da joj treba pauza, biži kući propalo crveni alarm, kreni ju zaboravljat.
Potpisujem! Kakva crna pauza?! Toleriram pauze od unaprijed najavljenog broja sati.

Poslano sa mog Lenovo K53a48 koristeći Tapatalk

Quote:
humphrey172 kaže: Pogledaj post
A dobro, to su obiteljski odnosi koje ne možeš jednostrano gledat i nikad se ne smiješ u to miješat. Ne znaš kaj je sve posrijedi. Ono kaj se nazire da je to sve na nezdravoj bazi i bolje se maknut od toga.
I ovo potpisujem.


Poslano sa mog Lenovo K53a48 koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje Azz : 13.09.2017. at 20:27. Reason: spajanje postova
Beatlesica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:00   #31
Quote:
Beatlesica kaže: Pogledaj post
I ovo potpisujem.


Poslano sa mog Lenovo K53a48 koristeći Tapatalk

fala Vam..ljubim Vas sve...i one koji me bodre i kojima je smijesno..zelim Vam sve najbolje i da uvijek razmisljate svojom glavom..a ne tudom...
Kontagon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 23:30   #32
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
tata joj sve dao,a prica da nije normalan i da joj je muka kad je on blizu njih..a covjek vrhunski mestar..kucu napravio sa 3 stana od koja 2 iznajmljuju..ma sve je dao za njih a one zovu ljubavnika da namjesti im stan sada..
Kaj to znači sve joj je dao?
To kaj je on "vrhunski meštar" i sagradio kuću znači da je dobar muž i tata?
Ti si živio s njim pa znaš?
Zakaj bi rekla da nije normalan?
Ti nemaš pojma o njihovim odnosima,a očito ni o toj curi.

I moj stari ima hrpu frendova i svima je super,pa meni nikad nije kak je neko rekao pobrisao guzicu.
Promijenio pelenu,nahranio,odveo u park...
Bilo kaj.0 bodova brige za mene.
Misliš da to njegovi frendovi znaju?Misliš da oni opće pričaju o tom?
Njima je on super.Zabavan.I mrak.
A ja ga nemrem vidjet nacrtanog...

Ak ti se cura povjerila da nije normalan.I neke svoje obiteljske probleme,trebao si ju saslušat i podržat.
Ne znam kaj se imaš petljat u to opće.Kaj te briga za tog ljubavnika i brak njenih staraca?
Ona valjda zna zakaj je zauzela maminu stranu.
Ionak je sad gotovo.Nemoj za nikakvu Njemačku i više sreće drugi put.
Ima još riba u moru.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:09   #33
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
Neka,cim je to rekla,obrisao sam je sa fb i instagrama..sta ce mi takva....
A koliko ste vi upce bili skupa?
Meni sve to izgleda jako klimavo u startu.
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:14   #34
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
A koliko ste vi upce bili skupa?
Meni sve to izgleda jako klimavo u startu.
9 mj..s tim da smo od toga vecinu vremena zivjeli zajedno posto su starci u deu..ja radim ,kupovao joj trapke majice itd..hodali na vecere svuda..
i jednom sam ju nasao u porukama rekla je da joj je bratic iz slovacke,uspostavilo se da nije da ju je zvao neki na kavu s kojim se prije vidala..Sad kad je gore u njem lajka slike jednom liku..nismo se culi vec 10 dana i sta je tu je..kao sto je rekao jedan na pocetku posta sebicna je i bezosjecajna.
Kontagon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 01:00   #35
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
9 mj..s tim da smo od toga vecinu vremena zivjeli zajedno posto su starci u deu..ja radim ,kupovao joj trapke majice itd..hodali na vecere svuda..
i jednom sam ju nasao u porukama rekla je da joj je bratic iz slovacke,uspostavilo se da nije da ju je zvao neki na kavu s kojim se prije vidala..Sad kad je gore u njem lajka slike jednom liku..nismo se culi vec 10 dana i sta je tu je..kao sto je rekao jedan na pocetku posta sebicna je i bezosjecajna.
U suštini bolje da je tako.
Zašto bi ulagao u odnos koji postaje jednostran.
Bit će vremena za nekog normalnije i zrelijeg razmišljanja..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:47   #36
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
Trebao sam ic za curom u Njemacku,otisla je kod majke prije mj dana..Planirali smo zivot gore..Ali njezina majka ima ljubavnika a u braku je sa starim,nisu se rastajali radi love..I sad su se ona i majka odselile u jedan stan gdje ce bit solo i bilo je mjesto za mene..Ljubavnik je namjestio stan i ja pitam svoju curu jel ti nije nista cudno to malo,jucer si bila sa starim,a dns kuhas rucak novom liku ..Znas da ti je starom tesko i sve..Radi se o tome da je stari arbajtao u njem 5 god,i sad je stara otisla isto prije 5 mj,i odmah cim je bolji job plata odmah nade drugog..I ona i majka urocene protiv starog...Ona meni odg ja volim nova poznanstva..I s tim da ju je dodao neki lik na fejs koji joj je pomagao nositi kuhinju i stvari iz starog stana,i ja vidim ona njemu lajka sliku...Reako sam joj nek si samo upoznava nove ljude i lajka . Kaze mi da joj je puna kapa svega,da je to ponizavajuce zasto pricam protiv (ljubavnika)..i da nam treba malo pauza..eh sta sad da ja radim i tu mogu? Majka s njim manipulira i ic gore za mene je 0 bodova..jedna svadica prepirka i ja nemam di u njemackoj..
Ajme meni, cuj ovo cura i majka urotile se protiv starog, majka ima ljubavnika gdje bi ti zivio zajedno s njima...lik nosio kuhinju pa ga dodala na "fejs"... sta je ovo, djecji vrtic?! Cirkus covjece, cirkus.

Stari daj mi reci nesto, ustvari postavi sebi isto pitanje - koji qurac to tebi treba? Zar ti to stvarno treba? Procitaj jos jednom ovo sto si napisao i zapitaj se zasto to tebi treba u zivotu?

Daj nadji si neku normalnu osobu sa normalnom obiteljskom situacijom, a ovu u kojoj postoje ljubavni cetverokuti i peterokuti odjebi. Sta ti to treba u zivotu covjece... jel te netko tjera na to? Jebala te i Njemacka i ta cura, ko da je jedina na svijetu, daj razmisli malo sta radis. Znam da kad si u vezi si nazalost potpuno slijep (govorim iz vlastitog iskustva, nazalost) i da ne vidis ono sto svi oko tebe vide jer si zaljubljen ko telac, ali razmisli malo, odi negdje na neku osamu, gdje ces bit sam, po mogucnostu u sumu ili brdo i provjetri malo glavu pa si postavi par konkretnih pitanja. Jer ovo ti ne treba. Osim ako si mazohist, to je onda druga stvar.

A u Njemacku mozes i bez cure, ne treba ti ovo sranje da bi isao radit u Njemacku ako ti je vec stalo do Njemacke.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:31   #37
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Ajme meni, cuj ovo cura i majka urotile se protiv starog, majka ima ljubavnika gdje bi ti zivio zajedno s njima...lik nosio kuhinju pa ga dodala na "fejs"... sta je ovo, djecji vrtic?! Cirkus covjece, cirkus.

Stari daj mi reci nesto, ustvari postavi sebi isto pitanje - koji qurac to tebi treba? Zar ti to stvarno treba? Procitaj jos jednom ovo sto si napisao i zapitaj se zasto to tebi treba u zivotu?

Daj nadji si neku normalnu osobu sa normalnom obiteljskom situacijom, a ovu u kojoj postoje ljubavni cetverokuti i peterokuti odjebi. Sta ti to treba u zivotu covjece... jel te netko tjera na to? Jebala te i Njemacka i ta cura, ko da je jedina na svijetu, daj razmisli malo sta radis. Znam da kad si u vezi si nazalost potpuno slijep (govorim iz vlastitog iskustva, nazalost) i da ne vidis ono sto svi oko tebe vide jer si zaljubljen ko telac, ali razmisli malo, odi negdje na neku osamu, gdje ces bit sam, po mogucnostu u sumu ili brdo i provjetri malo glavu pa si postavi par konkretnih pitanja. Jer ovo ti ne treba. Osim ako si mazohist, to je onda druga stvar.

A u Njemacku mozes i bez cure, ne treba ti ovo sranje da bi isao radit u Njemacku ako ti je vec stalo do Njemacke.


fala ti na postu,citam i lakse mi je..imam doma poljoprivredu,dns cijeli dan trgao kukuruz,sutra idem u sumu opet i tako..ma ona me uvjeravala da sam ja krivac kaj imam protiv ovog lika ..da je to ponizavajuce kak se ponasam..culi smo se prije 10 dana i necemo vise..znam da je dosla danas doma iz njemacke nakon mj i pola..zbilja mi je nenormalno odnosno bolesno da upozna tog decka koji joj skace po staroj i samo tak pristane zivjet s nekim kog je prvi put vidla.
Kontagon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 21:20   #38
Ne razumijem baš, ona nije imala odjeće? Zašto bi joj ti nakon par mjeseci odjeće kupovao odjeću?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 21:35   #39
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ne razumijem baš, ona nije imala odjeće? Zašto bi joj ti nakon par mjeseci odjeće kupovao odjeću?
to je najmanje bitno...lijepo mi je bilo na pocetku s njom i sve bi napravio za nju..ali vidio sam polako kako stvari idu..da dosta gleda hladno na sve ,samo da dode do cilja ..i da je njoj oke..
Kontagon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 21:44   #40
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
to je najmanje bitno...lijepo mi je bilo na pocetku s njom i sve bi napravio za nju..ali vidio sam polako kako stvari idu..da dosta gleda hladno na sve ,samo da dode do cilja ..i da je njoj oke..
Drag si i dobar decko. Nadam se da ce brzo naici ona s kojom ces biti sretan i koja ce htjeti i znati, i primiti i dati sve na isti nacin
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.