Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 17:45   #41
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
to je najmanje bitno...lijepo mi je bilo na pocetku s njom i sve bi napravio za nju..ali vidio sam polako kako stvari idu..da dosta gleda hladno na sve ,samo da dode do cilja ..i da je njoj oke..
Ti sasvim normalno i obzirno razmisljas i postavio si joj pitanje koje bih i ja postavila, jer tebi nije bilo do mesanja u njene porodicne odnose, nego do toga kakva je ona osoba, kada to moze uraditi svom ocu. A to pitanje je nju dobro osinulo po glavi, jer to znaci da se oseca krivom, inace se ne bi posvadjala sa tobom. Mislim da je veoma dobro sto razmisljas i ne letis glavom bez obzira. Cim ti zazvone alarmna zvona, kao sto je u ovom slucaju bilo njeno ponasanje prema ocu, bezi daleko, jer tu mnogo stvari nisu u redu, a ovde si opisao samo jedan slucaj. Nije ti potrebno da sam sebe guras u provaliju, okreni se svom poslu i prvo dovedi svoja osecanja u red. Dotle ne odlucuj nista i ne radi nista sto bi ti gravirajuce promenilo zivot.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:16   #42
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Ti sasvim normalno i obzirno razmisljas i postavio si joj pitanje koje bih i ja postavila, jer tebi nije bilo do mesanja u njene porodicne odnose, nego do toga kakva je ona osoba, kada to moze uraditi svom ocu. A to pitanje je nju dobro osinulo po glavi, jer to znaci da se oseca krivom, inace se ne bi posvadjala sa tobom. Mislim da je veoma dobro sto razmisljas i ne letis glavom bez obzira. Cim ti zazvone alarmna zvona, kao sto je u ovom slucaju bilo njeno ponasanje prema ocu, bezi daleko, jer tu mnogo stvari nisu u redu, a ovde si opisao samo jedan slucaj. Nije ti potrebno da sam sebe guras u provaliju, okreni se svom poslu i prvo dovedi svoja osecanja u red. Dotle ne odlucuj nista i ne radi nista sto bi ti gravirajuce promenilo zivot.


Hvala Vam ekipa na ohrabrujucim postovima,neki clanovi su mi se cak javili u inb...puno mi to znaci..moja osjecanja za nju nisu vise kao nekad kad sam imao 19 20 god..Da ...prema ocu je pricala da joj se grci zeludac kad je uz njega..a svako jutro joj tata poslao poruku na whattsapp d:dobro jutro,kako smo,sto se radi,dal joj treba sto i dal je sama ili ju ja cuvam dok ga nema.. tim rijecima ..A ona sad pristala zivjet uz ljubavnika i majku i pod njenom palicom..Ne odlucujem nista,nemam vise kont s njom..nisam u depri
Kontagon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 22:13   #43
Meni je dosta poremećeno očekivanje od osobe da se petlja roditeljima u ljubavni i seksualni život i radi išta osim poštovanja njihovih odluka po tom pitanju.

Zrela osoba nema šta imati tantrume zbog maminog novog tipa.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:52   #44
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Meni je dosta poremećeno očekivanje od osobe da se petlja roditeljima u ljubavni i seksualni život i radi išta osim poštovanja njihovih odluka po tom pitanju.

Zrela osoba nema šta imati tantrume zbog maminog novog tipa.

Ne petljam se ja nigdje samo mi nije bilo primjereno da ona na moje pitanje za tog ljubavnika odmah burno reagira i brani covjeka kojeg je 1 vidla.(jer je pod palicom matere)
I tog lika znam jer je iz mog kraja i ne mislim nista lijepo o njemu...a nisam zelio nista njoj pricat jer nisam znao do zadnjeg casa da planira i on u stan..Iskljucujem se o daljnih komentiranja jer ona ima pravo na zivot kakav zeli,neka uziva i zelim im punu kucu eura..bilo je lijepo dok je trajalo..zivot ide dalje ..
Kontagon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 08:22   #45
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
Trebao sam ic za curom u Njemacku,otisla je kod majke prije mj dana..Planirali smo zivot gore..Ali njezina majka ima ljubavnika a u braku je sa starim,nisu se rastajali radi love..I sad su se ona i majka odselile u jedan stan gdje ce bit solo i bilo je mjesto za mene..Ljubavnik je namjestio stan i ja pitam svoju curu jel ti nije nista cudno to malo,jucer si bila sa starim,a dns kuhas rucak novom liku ..Znas da ti je starom tesko i sve..Radi se o tome da je stari arbajtao u njem 5 god,i sad je stara otisla isto prije 5 mj,i odmah cim je bolji job plata odmah nade drugog..I ona i majka urocene protiv starog...Ona meni odg ja volim nova poznanstva..I s tim da ju je dodao neki lik na fejs koji joj je pomagao nositi kuhinju i stvari iz starog stana,i ja vidim ona njemu lajka sliku...Reako sam joj nek si samo upoznava nove ljude i lajka . Kaze mi da joj je puna kapa svega,da je to ponizavajuce zasto pricam protiv (ljubavnika)..i da nam treba malo pauza..eh sta sad da ja radim i tu mogu? Majka s njim manipulira i ic gore za mene je 0 bodova..jedna svadica prepirka i ja nemam di u njemackoj..
vidi se ko nosi brkove i bradu i pletene opanke..bježi od nje
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:54   #46
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
vidi se ko nosi brkove i bradu i pletene opanke..bježi od nje
bjezim..pobjego sam ,spasio se od labilne hladne osobe..
Kontagon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 16:15   #47
doticna iz price ima rodendan za tj dana,ne znam dali bi joj cestitao ili ne..Nismo se više culi,nije mi dala do znanja da joj je stalo,ja se vec ohladio i zivim normalno..Cestitat sad ili ne nemam pojma jer nisam bio jos u toj situaciji..Ako se javim čestitam možda će mislit da patim za njom i to...
Kontagon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 17:53   #48
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
doticna iz price ima rodendan za tj dana,ne znam dali bi joj cestitao ili ne..Nismo se više culi,nije mi dala do znanja da joj je stalo,ja se vec ohladio i zivim normalno..Cestitat sad ili ne nemam pojma jer nisam bio jos u toj situaciji..Ako se javim čestitam možda će mislit da patim za njom i to...
Sta hoces da postignes sa time? Da podgrevas sarmu ili da produzis agoniju? Ili hoces da se igras igre: "Bivsa i ja smo frendovi"?
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 19:04   #49
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
doticna iz price ima rodendan za tj dana,ne znam dali bi joj cestitao ili ne..Nismo se više culi,nije mi dala do znanja da joj je stalo,ja se vec ohladio i zivim normalno..Cestitat sad ili ne nemam pojma jer nisam bio jos u toj situaciji..Ako se javim čestitam možda će mislit da patim za njom i to...




Sa zadnjom rečenicom si dao odgovor.
I nisi se uopće ohladio od nje. Da jesi, ne bi ni pomišljao da joj čestitaš rođendan.
Mene samo interesira jel neke žene stvarno imaju zlatnu p.... kad ih muški ne mogu nikako zaboraviti?
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 19:40   #50
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
Trebao sam ic za curom u Njemacku,otisla je kod majke prije mj dana..Planirali smo zivot gore..Ali njezina majka ima ljubavnika a u braku je sa starim,nisu se rastajali radi love..I sad su se ona i majka odselile u jedan stan gdje ce bit solo i bilo je mjesto za mene..Ljubavnik je namjestio stan i ja pitam svoju curu jel ti nije nista cudno to malo,jucer si bila sa starim,a dns kuhas rucak novom liku ..Znas da ti je starom tesko i sve..Radi se o tome da je stari arbajtao u njem 5 god,i sad je stara otisla isto prije 5 mj,i odmah cim je bolji job plata odmah nade drugog..I ona i majka urocene protiv starog...Ona meni odg ja volim nova poznanstva..I s tim da ju je dodao neki lik na fejs koji joj je pomagao nositi kuhinju i stvari iz starog stana,i ja vidim ona njemu lajka sliku...Reako sam joj nek si samo upoznava nove ljude i lajka . Kaze mi da joj je puna kapa svega,da je to ponizavajuce zasto pricam protiv (ljubavnika)..i da nam treba malo pauza..eh sta sad da ja radim i tu mogu? Majka s njim manipulira i ic gore za mene je 0 bodova..jedna svadica prepirka i ja nemam di u njemackoj..
Do sada doživljeno,općenito govoreći,djeca su preslika roditelja,što genetikom što odgojem/odrastanjem.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:34   #51
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
doticna iz price ima rodendan za tj dana,ne znam dali bi joj cestitao ili ne..Nismo se više culi,nije mi dala do znanja da joj je stalo,ja se vec ohladio i zivim normalno..Cestitat sad ili ne nemam pojma jer nisam bio jos u toj situaciji..Ako se javim čestitam možda će mislit da patim za njom i to...
Definitivno ne čestitaj.
Ne pokreći završenu priču.

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 15:08   #52
Nipošto. Case closed.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:22   #53
Ne slažem se s većinom ovdje.
I nije mi normalno tvoje, prvenstveno osuđujuće, propitivanje njenih odnosa s ocem.
Gledaš stvari izvana i prosuđuješ i osuđuješ tuđe odnose temeljem površnih činjenica koje su ti poznate.
Ne temelji se odnos djeteta i roditelja samo na izgrađenom stanu/kući i sladunjavim porukama. Takve stvari su daleko kompleksnije od onoga kako se nekom vanjskom promatraču može činiti.
I ja imam oca koji mi sad šalje krasne poruke, govori mi da me voli, a moj odgovor na njega je relativno hladan. To što je bio cijelo moje djetinjstvo loš otac ne mogu izbrisati nikakve današnje lijepe porukice i izigravanje žrtve.
Oduvijek ima gro ljudi koji vide samo izvanjsko i reći će kako je on divan i krasan, a ja hladna kučka. Samo zato što ne pričam tek tako o svojim intimnim stvarima i ne pada mi na pamet opravdavati se na svaki negativni komentar.
Stvarno bliski ljudi, koji su si dali truda stvarno saslušati i koji su mi pristupili bez toga da bacaju svoje sudove temeljene na vlastitim projekcijama, znaju prave razloge našeg današnjeg odnosa.
A ti sa svojom curom nikad ni nisi bio intiman.
Što me ne čudi s obzirom koliko osuđujuće si spreman naskakati na njen odnos s ocem, njen odnos s majkom, njen odnos s ljubavnikom, odnos njene majke s ljubavnikom i odnos njene majke s ocem te cure.
Kome se uopće da trošiti slinu na takve judgementaliste?

Mislim, koji kuki te briga za odnos njena majka-ljubavnik-otac?
Čime tebe ugrožava aranžman ljudi koje poznaješ iz treće ruke i o čijim intimnim odnosima znaš skoro pa ništa?
Uopće me ne čudi što ti se cura naljutila na tvoj pasivno agresivni komentar kako joj nije problem sad kuhati za ljubavnika (wtf?).
Tom rečenicom si jasno pokazao koliko si spreman ići s površnom osudom prema njoj i ljudima čiji te se odnosi ne tiču.
Onako, ja samo u tvojim upisima osjećam level rubnog gađenja koji si imao prema toj curi, njenoj majci i njihovim međusobnim odnosima temeljem praktički ničega, a mogu misliti koliko je to tek osjećala tvoja bivša.
Ne čudi me što ti je rekla da su joj tvoje izjave na tu temu ponižavajuće.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:45   #54
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Ne slažem se s većinom ovdje.
I nije mi normalno tvoje, prvenstveno osuđujuće, propitivanje njenih odnosa s ocem.
Gledaš stvari izvana i prosuđuješ i osuđuješ tuđe odnose temeljem površnih činjenica koje su ti poznate.
Ne temelji se odnos djeteta i roditelja samo na izgrađenom stanu/kući i sladunjavim porukama. Takve stvari su daleko kompleksnije od onoga kako se nekom vanjskom promatraču može činiti.
I ja imam oca koji mi sad šalje krasne poruke, govori mi da me voli, a moj odgovor na njega je relativno hladan. To što je bio cijelo moje djetinjstvo loš otac ne mogu izbrisati nikakve današnje lijepe porukice i izigravanje žrtve.
Oduvijek ima gro ljudi koji vide samo izvanjsko i reći će kako je on divan i krasan, a ja hladna kučka. Samo zato što ne pričam tek tako o svojim intimnim stvarima i ne pada mi na pamet opravdavati se na svaki negativni komentar.
Stvarno bliski ljudi, koji su si dali truda stvarno saslušati i koji su mi pristupili bez toga da bacaju svoje sudove temeljene na vlastitim projekcijama, znaju prave razloge našeg današnjeg odnosa.
A ti sa svojom curom nikad ni nisi bio intiman.
Što me ne čudi s obzirom koliko osuđujuće si spreman naskakati na njen odnos s ocem, njen odnos s majkom, njen odnos s ljubavnikom, odnos njene majke s ljubavnikom i odnos njene majke s ocem te cure.
Kome se uopće da trošiti slinu na takve judgementaliste?

Mislim, koji kuki te briga za odnos njena majka-ljubavnik-otac?
Čime tebe ugrožava aranžman ljudi koje poznaješ iz treće ruke i o čijim intimnim odnosima znaš skoro pa ništa?
Uopće me ne čudi što ti se cura naljutila na tvoj pasivno agresivni komentar kako joj nije problem sad kuhati za ljubavnika (wtf?).
Tom rečenicom si jasno pokazao koliko si spreman ići s površnom osudom prema njoj i ljudima čiji te se odnosi ne tiču.
Onako, ja samo u tvojim upisima osjećam level rubnog gađenja koji si imao prema toj curi, njenoj majci i njihovim međusobnim odnosima temeljem praktički ničega, a mogu misliti koliko je to tek osjećala tvoja bivša.
Ne čudi me što ti je rekla da su joj tvoje izjave na tu temu ponižavajuće.


SAMP DA SE NADOVEZEM na tvoj post tu,makar ne mislim vise pisat,sreo sam njezninu kumu,ujedno i bivsu best frendicu koju je odbacila kao staru krpu...kaze mi da je znala kakva je ona i da je imala decke i s kolko njih je bila a meni je rekla da sam drugi..znaci mala je samo za onu stvar i hladna je kucka a drzi se kao neka extra dama..da ne pricam da sam ju upoznao vani u klubu i za 10 dana mi je radila veceru u svom stanu ...te pricala kako je mama na festi negdje a da bi se mama jebala okolo uvijek...eto tolko o tome i nakon slaga na kraju ljubavnika maknuo sam se od njih i osjecam se puno bolje....
Kontagon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 23:07   #55
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
SAMP DA SE NADOVEZEM na tvoj post tu,makar ne mislim vise pisat,sreo sam njezninu kumu,ujedno i bivsu best frendicu koju je odbacila kao staru krpu...kaze mi da je znala kakva je ona i da je imala decke i s kolko njih je bila a meni je rekla da sam drugi..znaci mala je samo za onu stvar i hladna je kucka a drzi se kao neka extra dama..da ne pricam da sam ju upoznao vani u klubu i za 10 dana mi je radila veceru u svom stanu ...te pricala kako je mama na festi negdje a da bi se mama jebala okolo uvijek...eto tolko o tome i nakon slaga na kraju ljubavnika maknuo sam se od njih i osjecam se puno bolje....
I rest my case.

Otac, mater, ljubavnik, kuma/bivša prijateljica (uopće me ne čudi što je odbačena kao krpa s obzirom na što se spustila svojom ogovaračinom)...čije ti priče slušaš i s čime se opterećuješ.
Ne čudi me previše što ti je lagala da si joj drugi.
Drolja koja je imala dečke prije tebe.
Cura koja ti je deseti dan (D) nakon upoznavanja u klubu (D) skuhala večeru...na lomaču s njom!

Preporuka za drugu curu: djevica koju ćeš upoznati na okupljanju katoličke mladeži i gestapovska obrada rodbine, prijatelja i neprijatelja izabranice.
Plus detaljno ispitivanje intimnog života roditelja i njihovih seksualnih navika.
Samo pazi, ljudi lažu, pa ne bi bilo loše da pregledaš plahte nakon prvog snošaja...možda da dodaš i detektor laži u miks.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 23:21   #56
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Ne slažem se s većinom ovdje....
...Ne čudi me što ti je rekla da su joj tvoje izjave na tu temu ponižavajuće.
Hvala.
Vec sam pomislila da sam luda jer meni autor od prvog posta mirisi na ogorcenog i prilicno bezobraznog lika.

Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
..znaci mala je samo za onu stvar i hladna je kucka a drzi se kao neka extra dama..da ne pricam da sam ju upoznao vani u klubu i za 10 dana mi je radila veceru u svom stanu ...
Ovo je drugi post u kojem ju nazivas 'mala'.
To je tako jadno, u nedostatku bolje rijeci.

Upoznao si ju u klubu i za DESET dana ti je radila veceru?! U svom stanu?!
Stvarno? To je sve s cim ju imas ogadit?
I nisi joj prvi?
Nije se cuvala za tebe?
Stvarno, na lomacu s njom!

Nego, cisto iz znatizelje, koji si ti to faks zavrsio da moras za njom u Obecanu Zemlju?
Epla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 01:32   #57
One drolje a on jadna čedna muska sponza ju ju.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 08:43   #58
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
SAMP DA SE NADOVEZEM na tvoj post tu,makar ne mislim vise pisat,sreo sam njezninu kumu,ujedno i bivsu best frendicu koju je odbacila kao staru krpu...kaze mi da je znala kakva je ona i da je imala decke i s kolko njih je bila a meni je rekla da sam drugi..znaci mala je samo za onu stvar i hladna je kucka a drzi se kao neka extra dama..da ne pricam da sam ju upoznao vani u klubu i za 10 dana mi je radila veceru u svom stanu ...te pricala kako je mama na festi negdje a da bi se mama jebala okolo uvijek...eto tolko o tome i nakon slaga na kraju ljubavnika maknuo sam se od njih i osjecam se puno bolje....
Mali, ti si toliko gadljiv da nisi ni za onu stvar.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:26   #59
Ajme!

Bolje da niš nisi više pisao.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:02   #60
Quote:
Epla kaže: Pogledaj post
Hvala.
Vec sam pomislila da sam luda jer meni autor od prvog posta mirisi na ogorcenog i prilicno bezobraznog lika.


Ovo je drugi post u kojem ju nazivas 'mala'.
To je tako jadno, u nedostatku bolje rijeci.

Upoznao si ju u klubu i za DESET dana ti je radila veceru?! U svom stanu?!
Stvarno? To je sve s cim ju imas ogadit?
I nisi joj prvi?
Nije se cuvala za tebe?
Stvarno, na lomacu s njom!

Nego, cisto iz znatizelje, koji si ti to faks zavrsio da moras za njom u Obecanu Zemlju?
I meni..
Baš izbija neka negativa iz njegovih slova ..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.