Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2018., 10:38   #1
Stvaran problem ili moja drama?

Moja frendica ima dečka. Sad kad su se odvojili preko ljeta, primjećujem da je postao drugačiji.. i sad da se razumijemo, nije da ona nije pokušala razgovarati o ovome s njime, al on više nije isti. sad kako nisu zajedno dopisuju se preko dana, i onda je on s društvom od 17-23h , za to vrijeme nema tipkanja jer dečko ne treba tipkati u društvu, kao ni kada je ona u društvu. A to društvo je nenadano isplivalo, dosad je samo radio, i sada odjednom evo ga u nekom društvu prijatelja koje nikad nije upoznala, zna samo ime jednog dečka s kojim se sada druži i ništa više (a on zna sve njene prijatelje, ako ih već nije upoznao, onda barem zna s kime se druži). I kad se vrati, onda je umoran, jer je cijeli dan radio i tako u idući dan. Često zaboravlja u zadnje vrijeme napisati da ide negdje (?), i nije problem da ide, nikad nije bila stvar branjenja, nego samo ne želi brinuti di je nestao odjednom bez ikakvog slova ili smsa bar 2h, kad pošalje poruku da ga pita di je zapeo a on odgovara da je s društvom. Sinoć je imala problema s uhom, i nije mogla zaspati.. da je on isti kao nekad ostao bi budan, pružio podršku, ali sinoć nakon što se vratio iz druženja s prijateljima on ne pokazuje nikakvu naznaku da ga je briga, i govori joj da ode spavati, da će proći, i da je on umoran, mora se rano dići i da ne pravi dramu jer on ide spavati. I otišao je. I sad ja ne znam jesam li ja glupa i radim dramu di je nema i sve umišljam i nju bezveze patim ili tu nešto ne štima?

Zadnje uređivanje onedirectione : 26.07.2018. at 11:00. Reason: pravila privatnosti
onedirectione is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 11:31   #2
Da, nesto tesko ne valja. Ocito. Ako je njemu vaznije izlazit van i tulumarit s prijateljima nego brinut se za curu - problem. Da ne govorim da je jedini razlog izlaska trazit pi***, pretpostavka je da ju vara.
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 11:52   #3
Quote:
onedirectione kaže: Pogledaj post
nego samo ne želi brinuti di je nestao odjednom bez ikakvog slova ili smsa bar 2h


Jel ovo za teense?
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 11:57   #4
Quote:
onedirectione kaže: Pogledaj post
Sinoć je imala problema s uhom, i nije mogla zaspati.. da je on isti kao nekad ostao bi budan, pružio podršku, ali sinoć nakon što se vratio iz druženja s prijateljima on ne pokazuje nikakvu naznaku da ga je briga, i govori joj da ode spavati, da će proći, i da je on umoran, mora se rano dići i da ne pravi dramu jer on ide spavati. I otišao je. I sad ja ne znam jesam li ja glupa i radim dramu di je nema i sve umišljam i nju bezveze patim ili tu nešto ne štima?
pružit podršku zbog upale uha?

zadnje što bi mi trebalo, da imam upalu uha, je njegova mutava faca kak bleji u mene i govori mi da će sve bit u redu.
pa nije da ima frakturu klitorisa il nešto.

jebena.upala.uha.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 12:16   #5
Jos kad o sebi u trecem licu pises..
O jbmti zivot...
A i taj je slab svaler cim ne tipka dok je s drugom...

Znam tocno kad mi frend guzi... Covjek gasi telefon... Ja mu kazem to ti je najfluplje sto mozes radit... Al eto zena mu i dalje nisne kuzi
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 12:17   #6
Dramiš, dečko je normalan

Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
pa nije da ima frakturu klitorisa il nešto.

.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 12:27   #7
Ne javi se 2h i ne pruza podrsku radi upale uha? Odvratna svinja muska. Jos ima zivot uz tebe.
Nije niti cudo kaj covjek bjezi uz ovakav nadzor i dramljenje.
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 12:29   #8
Quote:
onedirectione kaže: Pogledaj post
Moja frendica ima dečka. Sad kad su se odvojili preko ljeta, primjećujem da je postao drugačiji.. i sad da se razumijemo, nije da ona nije pokušala razgovarati o ovome s njime, al on više nije isti. sad kako nisu zajedno dopisuju se preko dana, i onda je on s društvom od 17-23h , za to vrijeme nema tipkanja jer dečko ne treba tipkati u društvu, kao ni kada je ona u društvu. A to društvo je nenadano isplivalo, dosad je samo radio, i sada odjednom evo ga u nekom društvu prijatelja koje nikad nije upoznala, zna samo ime jednog dečka s kojim se sada druži i ništa više (a on zna sve njene prijatelje, ako ih već nije upoznao, onda barem zna s kime se druži). I kad se vrati, onda je umoran, jer je cijeli dan radio i tako u idući dan. Često zaboravlja u zadnje vrijeme napisati da ide negdje (?), i nije problem da ide, nikad nije bila stvar branjenja, nego samo ne želi brinuti di je nestao odjednom bez ikakvog slova ili smsa bar 2h, kad pošalje poruku da ga pita di je zapeo a on odgovara da je s društvom. Sinoć je imala problema s uhom, i nije mogla zaspati.. da je on isti kao nekad ostao bi budan, pružio podršku, ali sinoć nakon što se vratio iz druženja s prijateljima on ne pokazuje nikakvu naznaku da ga je briga, i govori joj da ode spavati, da će proći, i da je on umoran, mora se rano dići i da ne pravi dramu jer on ide spavati. I otišao je. I sad ja ne znam jesam li ja glupa i radim dramu di je nema i sve umišljam i nju bezveze patim ili tu nešto ne štima?

I zasto tebe to muci tocno

Pusti prijateljicu i bavi se s svojim problemima za promjenu, a ne sta njen decko radi
__________________
Sexy isn't shape, its an attitude..
generous is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 12:32   #9
Quote:
generous kaže: Pogledaj post
I zasto tebe to muci tocno

Pusti prijateljicu i bavi se s svojim problemima za promjenu, a ne sta njen decko radi
Nije to frendica nego ona i njen decko al prica o sebi ko milan bandic kuzis?
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 12:54   #10
Quote:
Roly kaže: Pogledaj post
Nije to frendica nego ona i njen decko al prica o sebi ko milan bandic kuzis?

Hahaha

A znam da al opet morala sam pitat onako zasto bi se fredica bavila s frendicinim deckom osim ako tu ima neceg vise od prijateljstva ako me razmes djeluje mi malo previse zabrinuto hahahha
__________________
Sexy isn't shape, its an attitude..
generous is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 14:08   #11
Quote:
onedirectione kaže: Pogledaj post
Moja frendica ima dečka. Sad kad su se odvojili preko ljeta, primjećujem da je postao drugačiji.. i sad da se razumijemo, nije da ona nije pokušala razgovarati o ovome s njime, al on više nije isti. sad kako nisu zajedno dopisuju se preko dana, i onda je on s društvom od 17-23h , za to vrijeme nema tipkanja jer dečko ne treba tipkati u društvu, kao ni kada je ona u društvu. A to društvo je nenadano isplivalo, dosad je samo radio, i sada odjednom evo ga u nekom društvu prijatelja koje nikad nije upoznala, zna samo ime jednog dečka s kojim se sada druži i ništa više (a on zna sve njene prijatelje, ako ih već nije upoznao, onda barem zna s kime se druži). I kad se vrati, onda je umoran, jer je cijeli dan radio i tako u idući dan. Često zaboravlja u zadnje vrijeme napisati da ide negdje (?), i nije problem da ide, nikad nije bila stvar branjenja, nego samo ne želi brinuti di je nestao odjednom bez ikakvog slova ili smsa bar 2h, kad pošalje poruku da ga pita di je zapeo a on odgovara da je s društvom. Sinoć je imala problema s uhom, i nije mogla zaspati.. da je on isti kao nekad ostao bi budan, pružio podršku, ali sinoć nakon što se vratio iz druženja s prijateljima on ne pokazuje nikakvu naznaku da ga je briga, i govori joj da ode spavati, da će proći, i da je on umoran, mora se rano dići i da ne pravi dramu jer on ide spavati. I otišao je. I sad ja ne znam jesam li ja glupa i radim dramu di je nema i sve umišljam i nju bezveze patim ili tu nešto ne štima?
Užasno si posesivna i nije neobično da bježi od tebe. Pardon, "frendice".
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 15:56   #12
"moja frendica"
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 16:22   #13
Englezi kazu za takvu curu da je needy.
Moj stav sa takvima je bio da nek im je siroko polje.
Nju boli uheko pa bi on sa empaticnim grcem na licu trebao nju gledati kako ju buba da bi ona osjecala podrsku i treba ici umoran na posao u ime ljubavi?

Cak i da se radi o frendici, koji kurac?
Tolko si joj dobra frendica da od nje zelis napraviti nezadovoljno i nesposobno dijete i rasturiti joj vezu tak da joj seres po decku.
Uz takve prijatelje ti neprijatelji ni ne trebaju.

U njegovo ponasanje ne ulazim, ali ako nekome njegovo ponasanje ne pase nek si nadje nekog kompatibilnijeg.

Ali nije o frendici, jelda?

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 16:31   #14
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Englezi kazu za takvu curu da je needy.
Moj stav sa takvima je bio da nek im je siroko polje.
Nju boli uheko pa bi on sa empaticnim grcem na licu trebao nju gledati kako ju buba da bi ona osjecala podrsku i treba ici umoran na posao u ime ljubavi?
Da. Trebao bi ju utjesiti ako ju nesto boli i ako joj nije dobro.

Upala uha je jedna od najgorih boli, uz zub.

Ako joj ne daje dovoljno paznje, onoliko koliko ona zeli, neka ga ostavi i nadje sebi boljeg.

Koji ce joj kurac tip koji s posla dodje mrtav umoran i ode u krevet spavat. Svaki dan.

Edit: krivo sam natipkala, ne dodje s posla doma, nego ode s drustvom na 4-5 sati, a doma dodje spavat.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 16:42   #15
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post

Ako joj ne daje dovoljno paznje, onoliko koliko ona zeli, neka ga ostavi i nadje sebi boljeg.
Da, ali ako ona treba više nego što je većina ljudi spremna pružiti, mogla bi se dobro natražiti tako da bi joj bilo pametno napraviti neku cost/benefit analizu prije potrage.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 16:44   #16
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Da. Trebao bi ju utjesiti ako ju nesto boli i ako joj nije dobro.

Upala uha je jedna od najgorih boli, uz zub.

Ako joj ne daje dovoljno paznje, onoliko koliko ona zeli, neka ga ostavi i nadje sebi boljeg.

Koji ce joj kurac tip koji s posla dodje mrtav umoran i ode u krevet spavat. Svaki dan.

Edit: krivo sam natipkala, ne dodje s posla doma, nego ode s drustvom na 4-5 sati, a doma dodje spavat.
Preferiram zene koje ne traze tjesenje i drzanje za rukicu kad imaju upalicu.
Sve moje zene su bile nadrkane na mene ako bi bio bolestan. Mama je jedina iznimka oko toga, ali prema tati je bila ista kao i druge zene prema meni.

To nije njemu doma vec njoj doma, ali slazem se da nije ok da ona trpi ako joj to smeta.
Osobno volim provoditi vrijeme sa curom pa si takvu curu i nadjem.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 17:15   #17
Pa ne dolazi doma koliko sam shvatila on radi na moru. Njoj smeta što nije tipkao do.dugo u noć.s njom.jer ona nemre spavat od uha. A on nije htio tipkat jer je radio pa landrao i spavalo mu se.
Odgovor na pitanje iz naslova topica: tvoja drama.
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 18:15   #18
Onda sam krivo shvatila jer je sve dosta smuseno napisano. Mislila sam da prica kako navecer dodje doma. Ako sljaka na moru kao sezonac vjerujem da je jako umoran, a i tesko je buljiti u mob kad ti se spava.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Preferiram zene koje ne traze tjesenje i drzanje za rukicu kad imaju upalicu.
Sve moje zene su bile nadrkane na mene ako bi bio bolestan. Mama je jedina iznimka oko toga, ali prema tati je bila ista kao i druge zene prema meni.
To nije njemu doma vec njoj doma, ali slazem se da nije ok da ona trpi ako joj to smeta.
Osobno volim provoditi vrijeme sa curom pa si takvu curu i nadjem.
Pa to je sasvim ok, nasao si i curu koja funkcionira isto. Kad ste bolesni udaljite se jedan od drugoga i mir.

Meni ga je gust maziti šmrkavog i sjebanog.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 18:22   #19
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Sve moje zene su bile nadrkane na mene ako bi bio bolestan.
Baš divno.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 18:30   #20
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Onda sam krivo shvatila jer je sve dosta smuseno napisano. Mislila sam da prica kako navecer dodje doma. Ako sljaka na moru kao sezonac vjerujem da je jako umoran, a i tesko je buljiti u mob kad ti se spava.


Pa to je sasvim ok, nasao si i curu koja funkcionira isto. Kad ste bolesni udaljite se jedan od drugoga i mir.

Meni ga je gust maziti šmrkavog i sjebanog.
Ova sadasnja se ove zime bas htjela setati, a ja imao 39,3.
Kad sam ju pitao da koji kurac, rekla je da inace prigovaram da nikam nejdemo.
Za utjehu sam ju ipak morao poseksati i bilo je dobro.

Ja bi isto da me se mazi. Ja sam isto brizan, ali shvacam i da svi ljudi nisu isti i da mi nitko ne moze odgovarati po svim pitanjima.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger