Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 14:03   #281
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Osim ak ne pukne kondom...
Djeca su blagoslov.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:04   #282
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
E pa ja mogu. Nema ništa erotičnije nego promatrati ženu kako pijucka crno vino dok je omotana u bijelu posteljinu.

Komentar ne može biti glup jer komentar nema mozga. Ja imam mozak, prema tome ja sam glup.
Nema nista eroticnije od zene u seksi rublju na sve cetri kad se izvija samo radi tebe.
Vino mozemo i preskociti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:06   #283
poslije sexa opet sex.....
dobro, napijem se i vode....
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:53   #284
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Mislim da je to BS.
Kad su u friskoj vezi ili si nadju ljubavnika u postojecoj, onda se mogu seksati do jutra i nekako brige i umor vise nisu problem.

Cesto to iznosim na forumu, ali bas niti jedna se ne javi da reagira ili objasni taj fenomen gdje brige, umor i problemi jesu problem u maticnoj vezi, a sa ljubavnikom nisu.

Mislim da brige, umor i problemi nisu uopce razlog, vec je razlog negdje drugdje, ali one o tome ne progovaraju.
Odgovorit cu iz vlastitog iskustva, bez generalizacije. Kad sam u friskoj vezi, zelim ostaviti sto bolji dojam, zelim mu se sto vise svidjeti, impresionirati ga, itd. A i zelja je ogromna jer je novo, neistrazeno i automatski mega zanimljivo. Pa pusim svaki dan, dajem pet puta dnevno ako pozeli, stalno sam u halterima i inim sexy odjevnim predmetima, i sex mi je stalno na pameti.

Kad sam u duzoj vezi, pusim svaki treci dan, dajem pet puta tjedno, i jednom mjesecno sam u halterima. Zasto? Ne zato jer me nesto brine/muci (slazem se s tobom da je sex samo dobro rjesenje za stres i brige), nego zato jer sam tu osobu zavoljela, postali smo najbolji prijatelji, partneri, i vise ga ne gledam samo kroz prizmu sexa. Volim provoditi vrijeme s njim na sto nacina, ne samo u krevetu. Nemam potrebu vise se dokazivati pa inicijativa s moje strane splasne. Osjecam se dovoljno opusteno da mu mogu reci da mi se sada ne da, bez izgovora poput stresa, problema i glavobolje. A ne da mi se jer sam zena s manjim libidom od muskarca i naprosto bih radije u tom trenutku nesto drugo radila.

Ne mogu govoriti za ljubavnika, jer takvo iskustvo nemam, ali vjerujem da se opet radi o tome da je novo, neistrazeno, zabranjeno i zanimljivo. Ono sto ljudi ne shvacaju je da ce i taj novi s vremenom postati stari, i da nema te osobe koja ce nam 50 godina biti jednako zanimljiva, te da se za uspjesnu, stabilnu i dugogodisnju vezu treba posloziti sto tisuca stvari pored sexa. Takodjer vjerujem da velika vecina ljudi u vezama nije dovoljno otvorena jedno prema drugome, te da kronicno nedostaje komunikacije i iskrenosti (sto se jasno vidi na ovom forumu).
Extremistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 16:33   #285
Quote:
Extremistica kaže: Pogledaj post

Kad sam u duzoj vezi, pusim svaki treci dan, dajem pet puta tjedno, i jednom mjesecno sam u halterima. .
Skromno...očekuj da će ti muž uskoro naći ljubavnicu
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:02   #286
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Evo odgovorim ti kao žensko.

Smetalo bi mi i kao ženi i vjerujem kao muškarcu da mi se potencijalni partner ili partnerica odmah tako izjasni, jer to znači da je potpuno riješeno u glavi da se svršiti s partnerom ne može i točka.

Jebeš to, čisti odustanak. Osim ako imaš neku medicinsku dokumentaciju koja potvrđuje anatomske probleme. Naravno da ne bih tražila uvid, vjerovala bih i pitala može li se riješiti pomagalima.

Što se tiče samog tvog problema, nisi jedina, samo što ja nisam uopće pobornik nekog psihologiziranja seksualnosti do te mjere. Puna mi je kapa više propitivanja i zapitivanja, nekad je riječ o tome da se stvar prihvati onakvom kakva jest - vrlo jednostavno.

Maturbiraš li ti ikad tako da gledaš što radiš? Jesi li se snimala da pogledaš kakvi ti pokreti gode? Pokušaj to raditi neko vrijeme i promisli malo što te uzbuđuje, a usput se služi ili prstima ili spravama da bi postigla vaginalni orgazam, ako je to moguće s obzirom na tvoju anatomiju, ne znam.

Jedan od načina za postizanje vaginalnog jest lagano smanjivanje stimulacije klitorisa. Dakle, dok masturbiraš, istražuj se vaginalno u sve većem omjeru naprama klitoralnoj stimulaciji, možeš tu i tamo draškati klitoris ali pokušaj smanjiti. Ovo govorim iz iskustva, ne govorim u prazno i u vjetar, imala sam djevojku s kojom sam to prolazila, bez obzira na to što ja eto nemam kurac, itraživale smo anatomiju, recimo to tako.

I da pokušaj uživati u sebi, a ne maštariji, to je tvoje tijelo, prekrasno je kakvo god da jest, izbaci tu sponu između sebe i orgazma, svrši mehanički bez psihičkog poticaja jer je to zdravo i korisno katkad imati kao alat za opuštanje i stabilizaciju dana.

Postoji i mogućnost da ti jednostavno nećeš svršavati tom penalno-vaginalnom stimulacijom, ali pobogu, pusti partnerima da pokušaju, ne govori to unprijed, zapravo to anuliraj uopće kao predispoziciju i daj si slobode.
Ovaj post treba quotati na svakoj stranici

Bravo Majo

Imala sam puno seksova bez orgazma, i to u razdoblju kad sam mislila da je jedino ispravno svrsiti penetracijom, ne dao bog da taknes klitoris.
Vremenom sam se opustila i opametila, ugodila sebi ako partner nije znao.
Sto sam manje mislila i smarala se savrsenim orgazmom, to mi je bilo bolje. A i konacno sam mogla i vaginalno svrsiti.
Sve je stvar ucenja/oducavanja
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:42   #287
Quote:
Extremistica kaže: Pogledaj post
Odgovorit cu iz vlastitog iskustva, bez generalizacije. Kad sam u friskoj vezi, zelim ostaviti sto bolji dojam, zelim mu se sto vise svidjeti, impresionirati ga, itd. A i zelja je ogromna jer je novo, neistrazeno i automatski mega zanimljivo. Pa pusim svaki dan, dajem pet puta dnevno ako pozeli, stalno sam u halterima i inim sexy odjevnim predmetima, i sex mi je stalno na pameti.

Kad sam u duzoj vezi, pusim svaki treci dan, dajem pet puta tjedno, i jednom mjesecno sam u halterima. Zasto? Ne zato jer me nesto brine/muci (slazem se s tobom da je sex samo dobro rjesenje za stres i brige), nego zato jer sam tu osobu zavoljela, postali smo najbolji prijatelji, partneri, i vise ga ne gledam samo kroz prizmu sexa. Volim provoditi vrijeme s njim na sto nacina, ne samo u krevetu. Nemam potrebu vise se dokazivati pa inicijativa s moje strane splasne. Osjecam se dovoljno opusteno da mu mogu reci da mi se sada ne da, bez izgovora poput stresa, problema i glavobolje. A ne da mi se jer sam zena s manjim libidom od muskarca i naprosto bih radije u tom trenutku nesto drugo radila.

Ne mogu govoriti za ljubavnika, jer takvo iskustvo nemam, ali vjerujem da se opet radi o tome da je novo, neistrazeno, zabranjeno i zanimljivo. Ono sto ljudi ne shvacaju je da ce i taj novi s vremenom postati stari, i da nema te osobe koja ce nam 50 godina biti jednako zanimljiva, te da se za uspjesnu, stabilnu i dugogodisnju vezu treba posloziti sto tisuca stvari pored sexa. Takodjer vjerujem da velika vecina ljudi u vezama nije dovoljno otvorena jedno prema drugome, te da kronicno nedostaje komunikacije i iskrenosti (sto se jasno vidi na ovom forumu).
Ni sa cime nema problema ako su ljudi iskreni prema sebi, a samim time i prema drugima i znaju komunicirati.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:42   #288
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Skromno...očekuj da će ti muž uskoro naći ljubavnicu
Za vezu od 5 godina je ok, jedino je broj pojavljivanja u rublju premalen.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 20:47   #289
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Ovaj post treba quotati na svakoj stranici

Bravo Majo

Imala sam puno seksova bez orgazma, i to u razdoblju kad sam mislila da je jedino ispravno svrsiti penetracijom, ne dao bog da taknes klitoris.
Vremenom sam se opustila i opametila, ugodila sebi ako partner nije znao.
Sto sam manje mislila i smarala se savrsenim orgazmom, to mi je bilo bolje. A i konacno sam mogla i vaginalno svrsiti.
Sve je stvar ucenja/oducavanja
Vidim da se tu vise puta spomenulo to da netko ne moze vaginalno svrsiti, a.moze stimulacijom klitorisa. To je skroz druga stvar od moje, jer ja NE MOGU NIKAKO.
Ne bi meni bilo bed klitoralno ni nista da ja mogu, ali ne stimulira me nista tokom seksa dovoljno.

Mogu jedino kad sam potpuno sama i zmirim i mastam nesto svoje. Ili gledam na netu, tu i tamo.

Ja vaginalno ni ne ocekujem da bi ikad mogla jer znam da jednostavno ne mogu i tocka. To mogu zenske koje su osjetljivije dolje pa im nije potrebna dodatna stimulacija klitorisa.

I nema se tu sta nauciti, ne moze mi partner pomoci koliko god on bio iskusan, mogu si jedino ja sama. Tj ocito ne mogu jer nemam pojma kako.
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:24   #290
Kolko godina imas?

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:46   #291
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Vidim da se tu vise puta spomenulo to da netko ne moze vaginalno svrsiti, a.moze stimulacijom klitorisa. To je skroz druga stvar od moje, jer ja NE MOGU NIKAKO.
Ne bi meni bilo bed klitoralno ni nista da ja mogu, ali ne stimulira me nista tokom seksa dovoljno.

Mogu jedino kad sam potpuno sama i zmirim i mastam nesto svoje. Ili gledam na netu, tu i tamo.

Ja vaginalno ni ne ocekujem da bi ikad mogla jer znam da jednostavno ne mogu i tocka. To mogu zenske koje su osjetljivije dolje pa im nije potrebna dodatna stimulacija klitorisa.

I nema se tu sta nauciti, ne moze mi partner pomoci koliko god on bio iskusan, mogu si jedino ja sama. Tj ocito ne mogu jer nemam pojma kako.
Šta ti je u glavi za vrijeme samog čina? Na što misliš?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 23:33   #292
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Mogu jedino kad sam potpuno sama i zmirim i mastam nesto svoje. Ili gledam na netu, tu i tamo.
To svoje sto mastas ispuni. Sigurno nije neostvarivo.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 23:53   #293
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Ja vaginalno ni ne ocekujem da bi ikad mogla jer znam da jednostavno ne mogu i tocka. To mogu zenske koje su osjetljivije dolje pa im nije potrebna dodatna stimulacija klitorisa.

I nema se tu sta nauciti, ne moze mi partner pomoci koliko god on bio iskusan, mogu si jedino ja sama. Tj ocito ne mogu jer nemam pojma kako.
Nije istina da to mogu samo 'zene koje su osjetljivije dolje' . Kao sto je netko vec na forumu bio napisao penetracija sama po sebi nije nekakav senzacionalan osjecaj bez napaljenosti. Recimo da si cak i skroz vlazna, ako nisi napaljena, ako ti se u glavi ne vrti taj film, penetracija nece sigurno bit zanimljiva. Cak suprotno, vrlo vjerojatno ce bit neugodna, unatoc vlaznosti.
Kao prvo - koliko god bila zastarjela ta prica, predigra je sigurno uz ostale stvari jako bitna.
Nikad to nemoj zanemarit jer ako krenes s penetracijom prije nego sto ti tijelo ne ludi za njom, tesko da ces svrsit (netko tko bas lako svrsava vjerojatno moze i tako)

Slazem se djelomicno s onim da treba svrsavati mehanicki, gledat to kao uslugu svom vlastitom tijelu, kao kad pijes dovoljno vode, al takav se nacin razmisljanja ipak treba pokrenuti u glavi, to sve ipak je najvise povezano sa psihom vise nego s icim drugim.

Trebas maksimalno pojednostavnit stvari oko toga - pali me to, to i to, opustis se skroz i pustis da te vodi, ni slucajno stezat misice dolje kad osjetis da nesto dolazi (onaj osjecaj kao da ces se popiskit) to je najbitnije, neka te to sto ih ne smijes stegnut jos vise izludi i na kraju ce se sami pocet stezat ali uz nevjerojatan uzitak.

I jos nesto, primjetih da dosta jednostavnih, rekla bih cak mozda nemastovitih, ali normalno napaljenih cura, nema nikakvih problema sa svrsavanjem... kod njih je to ono 'napalim se i svrsim', ako uopce znaju sto je to svrsavanje buduci da to tako jednostavno opisuju. Moguce da moras bit malo 'komplicirana' da bi do nekih dimenzija doslo.. npr. nisam ni sama od nekakvog maratonskog svrsavanja, i u pocetku sam imala problema sa svrsavanjem s partnerom i vaginalnim, ali sad sam cak zahvalna na tome jer da nije bilo svog tog istrazivanja i opcenito moje zainteresiranosti ne bi dosla do ovog sto dozivljavam danas
(a sto je cini mi se puno zanimljivije od dozivljaja neke cure koja je od pocetka svrsavala i to joj je sasvim normalno i ok, ne trazi nista vise.. ne zna da je tijelo sposobno za svasta, ako mu to dopustis, ako ga malo poslusas. Pa cak i za squirt )

Tako da, think positive
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 00:10   #294
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Vidim da se tu vise puta spomenulo to da netko ne moze vaginalno svrsiti, a.moze stimulacijom klitorisa. To je skroz druga stvar od moje, jer ja NE MOGU NIKAKO.
Ne bi meni bilo bed klitoralno ni nista da ja mogu, ali ne stimulira me nista tokom seksa dovoljno.

Mogu jedino kad sam potpuno sama i zmirim i mastam nesto svoje. Ili gledam na netu, tu i tamo.

Ja vaginalno ni ne ocekujem da bi ikad mogla jer znam da jednostavno ne mogu i tocka. To mogu zenske koje su osjetljivije dolje pa im nije potrebna dodatna stimulacija klitorisa.

I nema se tu sta nauciti, ne moze mi partner pomoci koliko god on bio iskusan, mogu si jedino ja sama. Tj ocito ne mogu jer nemam pojma kako.
Mozda ti treba siri partner

Sent from my SM-G935F via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 00:21   #295
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
To svoje sto mastas ispuni. Sigurno nije neostvarivo.
Napisala sam vec vise pita da se to nece dogoditi jer mi je u stvarnosti to odbojno, da ne kazem da mi se gadi. Dakle nema sanse.

A osim toga, ida ju mogu ostvariti, kakav je to savjet? Dakle ja napisem da me muci sto uopce funkcioniram samo sa tom mastarijom, i da zbog toga imam problema u seksu sa nekim, a ovako bi samo ucvrstila to da se ne mogu maknuti od mastarije. To nije rjesenje.


Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Nije istina da to mogu samo 'zene koje su osjetljivije dolje' . Kao sto je netko vec na forumu bio napisao penetracija sama po sebi nije nekakav senzacionalan osjecaj bez napaljenosti. Recimo da si cak i skroz vlazna, ako nisi napaljena, ako ti se u glavi ne vrti taj film, penetracija nece sigurno bit zanimljiva. Cak suprotno, vrlo vjerojatno ce bit neugodna, unatoc vlaznosti.
Kao prvo - koliko god bila zastarjela ta prica, predigra je sigurno uz ostale stvari jako bitna.
Nikad to nemoj zanemarit jer ako krenes s penetracijom prije nego sto ti tijelo ne ludi za njom, tesko da ces svrsit (netko tko bas lako svrsava vjerojatno moze i tako)

Slazem se djelomicno s onim da treba svrsavati mehanicki, gledat to kao uslugu svom vlastitom tijelu, kao kad pijes dovoljno vode, al takav se nacin razmisljanja ipak treba pokrenuti u glavi, to sve ipak je najvise povezano sa psihom vise nego s icim drugim.

Trebas maksimalno pojednostavnit stvari oko toga - pali me to, to i to, opustis se skroz i pustis da te vodi, ni slucajno stezat misice dolje kad osjetis da nesto dolazi (onaj osjecaj kao da ces se popiskit) to je najbitnije, neka te to sto ih ne smijes stegnut jos vise izludi i na kraju ce se sami pocet stezat ali uz nevjerojatan uzitak.

I jos nesto, primjetih da dosta jednostavnih, rekla bih cak mozda nemastovitih, ali normalno napaljenih cura, nema nikakvih problema sa svrsavanjem... kod njih je to ono 'napalim se i svrsim', ako uopce znaju sto je to svrsavanje buduci da to tako jednostavno opisuju. Moguce da moras bit malo 'komplicirana' da bi do nekih dimenzija doslo.. npr. nisam ni sama od nekakvog maratonskog svrsavanja, i u pocetku sam imala problema sa svrsavanjem s partnerom i vaginalnim, ali sad sam cak zahvalna na tome jer da nije bilo svog tog istrazivanja i opcenito moje zainteresiranosti ne bi dosla do ovog sto dozivljavam danas
(a sto je cini mi se puno zanimljivije od dozivljaja neke cure koja je od pocetka svrsavala i to joj je sasvim normalno i ok, ne trazi nista vise.. ne zna da je tijelo sposobno za svasta, ako mu to dopustis, ako ga malo poslusas. Pa cak i za squirt )

Tako da, think positive
Ok, onda se ne slazemo po tom pitanju. Ja ne vjerujem ni u squirt, niti vjerujem da bi ikad mogla vaginalno kad nisam jace osjetljiva dolje. Vidis da i nevaginalno ne mogu nikako.

Ali vidim.da.tu sve zene bez problema svrsavaji, stovise vaginalno bez problema, pa me ni ne mozete bas razumjeti.
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 00:38   #296
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Napisala sam vec vise pita da se to nece dogoditi jer mi je u stvarnosti to odbojno, da ne kazem da mi se gadi. Dakle nema sanse.

A osim toga, ida ju mogu ostvariti, kakav je to savjet? Dakle ja napisem da me muci sto uopce funkcioniram samo sa tom mastarijom, i da zbog toga imam problema u seksu sa nekim, a ovako bi samo ucvrstila to da se ne mogu maknuti od mastarije. To nije rjesenje.




Ok, onda se ne slazemo po tom pitanju. Ja ne vjerujem ni u squirt, niti vjerujem da bi ikad mogla vaginalno kad nisam jace osjetljiva dolje. Vidis da i nevaginalno ne mogu nikako.

Ali vidim.da.tu sve zene bez problema svrsavaji, stovise vaginalno bez problema, pa me ni ne mozete bas razumjeti.
Ako mozes svrsit sama, onda mozes svrsit i s partnerom. Najvaznije je da osvijestis da orgazam imas.
Primjeni masturbaciju u seksu.
Nemoj nista forsirat, igraj se. Ne pokusavaj svrsiti, ne trudi se oko orgazma.
Moras bit malo sebicna. Odjebi performans, odjebi kako izgledas partneru, misli na svoj uzitak i kako ti je bas dobro.

Mozda nece upalit odmah,mozda treba proci jos neko vrime da se dogodi klik.
Previse si sebi lokota postavila u glavi, treba to otkljucat za pocetak
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 00:45   #297
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Moras bit malo sebicna. Odjebi performans, odjebi kako izgledas partneru, misli na svoj uzitak i kako ti je bas dobro.
Mozda bas treba probati i sa time sto ju pali da radi drugoj strani pa da vidi koliko daleko ju to moze odnijeti.

Sent from my SM-G935F via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:41   #298
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Za vezu od 5 godina je ok, jedino je broj pojavljivanja u rublju premalen.
bijah sarkastičan malo...
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:26   #299
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Mozda bas treba probati i sa time sto ju pali da radi drugoj strani pa da vidi koliko daleko ju to moze odnijeti.

Sent from my SM-G935F via Tapatalk
Mozda i to. Uglavnom se najvaznije rijesit opterecenosti zbog nemogucnosti svrsavanja.

Fleur: imas li stalnog decka ili su tvoja iskustva vezana uz neke poluveze?
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:36   #300
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
bijah sarkastičan malo...
Znam, htio sam izraziti nezadovoljstvo brojem pojavljivanja u rublju pa je pasalo nastaviti se na tvoj post.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger