Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 18:58   #61
Quote:
leonas kaže: Pogledaj post
Ovdje pišu 1220755 kom.
Kaže wiki 1,455,746 komada.https://en.wikipedia.org/wiki/Citro%C3%ABn_DS a to je otprilike 75000 komada godišnje i vjerovatno u to doba nije zanemariva brojka.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 19:24   #62
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Kaže wiki 1,455,746 komada.https://en.wikipedia.org/wiki/Citro%C3%ABn_DS a to je otprilike 75000 komada godišnje i vjerovatno u to doba nije zanemariva brojka.
Ja sam "povukao" one (izgleda pogrešne) podatke sa onog linka, čitajući o vozilu, pošto me kolega razvalio sa onom fotkom. Btw u to vrijeme, ta tehnologija, taj cjenovni razred i 75000 kom. je bilo ohoho.
__________________
Take five
leonas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 20:05   #63
Quote:
leonas kaže: Pogledaj post
Da su u svojoj divljačkoj ratnoj "razigranosti" doslovce "razlupali" direktnu konkurenciju u Češkoj i to ne samo Škodu (koji je kao brand stariji i od BMW-a i od Audi-ja i od Cajka brand-a), nego većinu Češke industrije...
Čeha mi je uzasno zao (iako se ni tu ne smije zanemariti postojanje sudetskih švaba, HINT: Tatra), ali ja sam mišljenja da je pad češke industrije pa tako i autoindustrije u puno većoj mjeri uvjetovan događanjima nakon švapskog divljanja, tj. komunizmom. (jako slična priča i sa Mađarima).

Ma ja sam generalno reagirao i tako pokrenuo malo zustriju raspravu zbog vađenja stvari iz konteksta. Jer ne razumijevanjem konteksta (šire slike) često se mogu izvući krivi zaključci.

A da sada završimo sa Isettom. Odgovor na pitanje zašto baš Isetta je vrlo jednostavan (barem po meni, ne znači da sam u pravu). Kome njemački proizvođači u tom trenutku mogu uopće prodati svoj proizvod?
Primarno na svom trzistu. Npr. izvoz na istok preko zeljezne zavjese 0 bodova, izvoz na zapad otezan, iz više razloga. Na zapadu domaće autoindustrije uzimaju zamah i vjerujem da će jedan britanac prije kupiti domaći auto nego njemački auto (kao i francuz ili talijan). Na domaćem trzistu zbog ulaganja zapadnih saveznika (pazi, obnovili su wolfsburg koji je dolsovno bio sravnjen do temelja, doslovno, hint: brit Ivan Hirst) javlja se jedan jaki igrač u niši automobila pristupačnim najvećem broju kupaca - VW. I taj VW je u tom trenu imao nešto što nisu imali npr. BMW ili Merc, gotov proizvod za potrebe domaćeg trzista - Buba , jeftin auto dostupan domaćim kupcima.

I sad koja je niša moguća za njih - nazovimo to luksuzni segment(kao i sportski kao podsegment). Merc je uspio (gullwing je zapravo zanemariv, zasluzan je ponton, to je mercov temelj, a i nije bezveze auto jer je prvi serijski auto pri čijoj konstrukciji se pazilo na zone guzvanja, hint Béla Barényi - ovdje vidimo zašto mi je zao i mađara), pojavio se Porš koji je zbog genijalnosti Ferdinanda imao jako svijetlu budućnost. BMW je pokušao, modeli 501, 502,503 i prethodno spomenuti 507, jbg nije išlo.

Istodobno proizvode motocikle i imaju znanja i tehnologije kod malih mašina i detektiraju nišu bubble cara. Uzimaju licencu od Iso Rivolte i nastaje Isseta koja ne samo da se dobro prodavala na domaćem trzistu već se i izvozila u nemalim količinama, jer praktički u tom trenutku bubble cars se ne proizvode u tolikoj mjeri van granica Njemačke (odnosno proizvode francuzi, voiturettes, ali iz nekog razloga se ne izvoze kao njemački primjerci. Britanci se uključuju kasnije u 60-ima s npr. Peel-om) i javlja se prva velika naftna kriza, Sueska kriza 1956. I tako Isseta spašava BMW, stvara zdrave temlje na kojima se BMW počeo graditi kroz 60-te i 70-te.

Vjerojatno imam i faktografskih pogreški i krivih zaključaka, ali to je neko moje viđenje tog perioda švapske autoindustrije u vremenu nakon WW2.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 20:52   #64
Quote:
wasx kaže: Pogledaj post
Neš ti, engleska trkaća kanta sa 50ak primjeraka

Realno je DS prvi velikoserijski auto s diskovima, kad već treba naglašavati.
Kolega fura savršen razdjeljak - u prijevodu, cijepa dlake!
Neka, neka...nema veze, svaki dan se može nešto naučiti.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:48   #65
Ovdje se odvijaju dvi različite, a vrlo zanimljive teme, steta.. On topic, zar je ta "stisnutost" u plastiku toliko vazna za sigurnost, zar se ne mogu raditi mali kompromisi oko sirine centralnog grebena, "dubine" prednje armature itd.. Recimo prosli model 3008 mi je eksteman primjer, plastika te doslovno obavija, centralni greben je ogroman.. I cijela klasa A4/C/BMW3 je smijesno tijesna iznutra. Ima primjera jos.
elf123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 22:13   #66
Uvijek bih izabrao Grandlandx umjesto 3008 samo zbog enterijera




Otisli su u 100 djavola sa displejima i touch screenovima. Kom moronu pada na pamet da komande klime trazim u meniu, umjesto na 3 tipke ispred sebe.
Zvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 02:04   #67
Opel interijer izgleda prejadno u odnosu na Pug.
Za komande klime se generalno slazem, al opet koliko cesto mijenjas i drkas po temp dok vozis? Ja obicno namjestim i ne diram.
Lucky-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 12:48   #68
Jedan od glavnih razloga zašto sam kupio Škoda Octavia je prostranost!
Mjesta naprijed i nazad za košarkaše. Ogroman bunker i peta vrata!
Di ćeš bolje?

Gledao sam ja Audi, BMW ali ništa za pare koje ja imam ne nudi prostor osim puno stariji modeli. A želio sam moderne tehnologije ne staru kramu.

Mislim da WV koncern nudi porstor i dosta su jednostavni. Imaš na volanu komande, ostalo na ekranu za dodir i klima. Samo osnovno. Sve lijepo raspoređeno na dohvat ruke na mjestu di bi trebalo biti.

A BMW, Audi i danas Mercedes još ne nude i tek sad u nekim naj novijim modelima imaju ekran na dodir.

U Americi su svi auti prostrani, u Europi su ugl tjesni unutra.

Iskreno sad da mijenjam marku, ne znam što bi uzeo jer ne nude svi prostranost! A ni u klasi Škode ne nude svi!

Ako želiš više svjetla obavezno uzmi panoramsko staklo.

Mislim da ti Tesla model X odgovara.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:50   #69
Jedan od glavnih razloga zašto sam kupio Škoda Octavia je prostranost!
Mjesta naprijed i nazad za košarkaše. Ogroman bunker i peta vrata!
Di ćeš bolje?


Da, baš je tebi to bitno. Mislim s obzirom na ženu i 3 djece, odlaske na ljetovanja i zimovanja i većinu kilometraže učinjenu van grada na dugim relacijama sa punim automobilom...
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 15:38   #70
Znači Škoda je bolja od BMWa... ajde da i to doživim.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:03   #71
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
Čeha mi je uzasno zao (iako se ni tu ne smije zanemariti postojanje sudetskih švaba, HINT: Tatra), ali ja sam mišljenja da je pad češke industrije pa tako i autoindustrije u puno većoj mjeri uvjetovan događanjima nakon švapskog divljanja, tj. komunizmom. (jako slična priča i sa Mađarima).

Ma ja sam generalno reagirao i tako pokrenuo malo zustriju raspravu zbog vađenja stvari iz konteksta. Jer ne razumijevanjem konteksta (šire slike) često se mogu izvući krivi zaključci.

A da sada završimo sa Isettom. Odgovor na pitanje zašto baš Isetta je vrlo jednostavan (barem po meni, ne znači da sam u pravu). Kome njemački proizvođači u tom trenutku mogu uopće prodati svoj proizvod?
Primarno na svom trzistu. Npr. izvoz na istok preko zeljezne zavjese 0 bodova, izvoz na zapad otezan, iz više razloga. Na zapadu domaće autoindustrije uzimaju zamah i vjerujem da će jedan britanac prije kupiti domaći auto nego njemački auto (kao i francuz ili talijan). Na domaćem trzistu zbog ulaganja zapadnih saveznika (pazi, obnovili su wolfsburg koji je dolsovno bio sravnjen do temelja, doslovno, hint: brit Ivan Hirst) javlja se jedan jaki igrač u niši automobila pristupačnim najvećem broju kupaca - VW. I taj VW je u tom trenu imao nešto što nisu imali npr. BMW ili Merc, gotov proizvod za potrebe domaćeg trzista - Buba , jeftin auto dostupan domaćim kupcima.

I sad koja je niša moguća za njih - nazovimo to luksuzni segment(kao i sportski kao podsegment). Merc je uspio (gullwing je zapravo zanemariv, zasluzan je ponton, to je mercov temelj, a i nije bezveze auto jer je prvi serijski auto pri čijoj konstrukciji se pazilo na zone guzvanja, hint Béla Barényi - ovdje vidimo zašto mi je zao i mađara), pojavio se Porš koji je zbog genijalnosti Ferdinanda imao jako svijetlu budućnost. BMW je pokušao, modeli 501, 502,503 i prethodno spomenuti 507, jbg nije išlo.

Istodobno proizvode motocikle i imaju znanja i tehnologije kod malih mašina i detektiraju nišu bubble cara. Uzimaju licencu od Iso Rivolte i nastaje Isseta koja ne samo da se dobro prodavala na domaćem trzistu već se i izvozila u nemalim količinama, jer praktički u tom trenutku bubble cars se ne proizvode u tolikoj mjeri van granica Njemačke (odnosno proizvode francuzi, voiturettes, ali iz nekog razloga se ne izvoze kao njemački primjerci. Britanci se uključuju kasnije u 60-ima s npr. Peel-om) i javlja se prva velika naftna kriza, Sueska kriza 1956. I tako Isseta spašava BMW, stvara zdrave temlje na kojima se BMW počeo graditi kroz 60-te i 70-te.

Vjerojatno imam i faktografskih pogreški i krivih zaključaka, ali to je neko moje viđenje tog perioda švapske autoindustrije u vremenu nakon WW2.
Ganz József i Barényi Béla su istinski očevi bube. Ako kojim slučajem ima problema pri čitanju tog linka "puknuti" ga u neki translate...
__________________
Take five
leonas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:39   #72
Odličan link, hvala!

Svijet je nekako zaboravio na Čehe i Ugre iz vremena A-U monarhije i perioda do WWII, šteta.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 11:02   #73
Quote:
Lucky-ZG kaže: Pogledaj post
Opel interijer izgleda prejadno u odnosu na Pug.
Za komande klime se generalno slazem, al opet koliko cesto mijenjas i drkas po temp dok vozis? Ja obicno namjestim i ne diram.
Ja ne volim puno displeja u enterijeru. Preferiram klasicni enterijer. Npr BMW F10 mi je puno ljepsi od G30. Klasicna instrument tabla, analogni instrumenti su mi uvijek ispred displeja.
Zvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:02   #74
Quote:
Lucky-ZG kaže: Pogledaj post
Opel interijer izgleda prejadno u odnosu na Pug.
Za komande klime se generalno slazem, al opet koliko cesto mijenjas i drkas po temp dok vozis? Ja obicno namjestim i ne diram.
Stvarno i bez trolanja ti je ovaj Pug interijer bolji?

Pa to izgleda kao one japanske video-game konzole s kraja 80-ih. Red kiča, red šljašteće plastike i jajasti volan...
apnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:12   #75
Nedavno sam imao priliku voziti Audi A6 iz 2009 i to karavana.

S obzirom na to da sam visok 192cm, očekivao sam dosta prostora kad sam sjeo, pomislih sigurno ima tonu više prostora od moje kompakt klase ? Uh, kako sam se prevario.

Ljudi moji koljena su mi bila pod bradom što bi se reklo, iako sam sjedalo do kraja pomjerio. Volan nisam mogao okretati desnom rukom jer mi je koljeno smetalo, zahvaljujući izbačenoj centralnoj konzoli.

Katastrofično.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:15   #76
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Nedavno sam imao priliku voziti Audi A6 iz 2009 i to karavana.

S obzirom na to da sam visok 192cm, očekivao sam dosta prostora kad sam sjeo, pomislih sigurno ima tonu više prostora od moje kompakt klase ? Uh, kako sam se prevario.

Ljudi moji koljena su mi bila pod bradom što bi se reklo, iako sam sjedalo do kraja pomjerio. Volan nisam mogao okretati desnom rukom jer mi je koljeno smetalo.

Katastrofično.
Jel ti pritom palo pamet da je vozilo opremljeno podešavanjem dubine/visine volana?

Ako čovjek od 192cm nema mjesta u A6 onda sve u tri pizde materine.
apnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:16   #77
Quote:
apnea kaže: Pogledaj post
Stvarno i bez trolanja ti je ovaj Pug interijer bolji?
taj pugov interijer mi je jedan od boljih
opelov nista posebno, kao da je 10 godina star
fokusf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:19   #78
Quote:
apnea kaže: Pogledaj post
Jel ti pritom palo pamet da je vozilo opremljeno podešavanjem dubine/visine volana?

Ako čovjek od 192cm nema mjesta u A6 onda sve u tri pizde materine.
Ne nije, što je to ? Zar to uopće postoji ?

I da, nemam mjesta u jebenoj A6 pa ti vjerovao ili ne. Osjećao sam se kao u sanduku. Jebeni centralni greben je 2x2. Koji qrac mora biti toliki radi 10 gumbića ?
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:20   #79
Quote:
fokusf kaže: Pogledaj post
taj pugov interijer mi je jedan od boljih
opelov nista posebno, kao da je 10 godina star
Pa opelov nije ništa posebno, ali BAR ima okrugli volan, normalne komande ventilacije, analogne satove i ekran ukomponiran u središnju konzolu, a ne zakačen kao televizor u kućici portira na rampi...
apnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:25   #80
Quote:
apnea kaže: Pogledaj post
Pa opelov nije ništa posebno, ali BAR ima okrugli volan, normalne komande ventilacije, analogne satove i ekran ukomponiran u središnju konzolu, a ne zakačen kao televizor u kućici portira na rampi...
i? to su tvoje osobne preference kao sto su moje da mi to nista ne smeta, stovise, ekran gore mi je 100 puta bolji od ekrana ispod

vozio 308 na duzu relaciju, stil interijera je slican, zakon volan, ne znam koji dio te smeta na tom volanu
fokusf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:12.