Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2006., 13:26   #21
Polako Zrinski, mozda je covjek citao o akcijama u Ljiljanu, dok je grijao dupe u Kopenhagenu.

Mosh misliti, akcija na Osijeku, tamo Armija BiH nije mogla prismrditi ni u najludjim snovima.

Jedina akcija na Stupu bila je Jukina akcija u Zori, kradja nepreradjenog cokoladnog krema koji su kasnije prodavali u gradu pa gradjani dobili kolektivnu sracku.
I ono nesto sto je Talijan organizirao u Doglodima, pa su im Srbi stresli koju stotinu granata po glavi u roku odmah, cudim se kako je ijedan ziv izasao iz svega.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:34   #22
Quote:
Vanjushka kaže:
Polako Zrinski, mozda je covjek citao o akcijama u Ljiljanu, dok je grijao dupe u Kopenhagenu.

Mosh misliti, akcija na Osijeku, tamo Armija BiH nije mogla prismrditi ni u najludjim snovima.

Jedina akcija na Stupu bila je Jukina akcija u Zori, kradja nepreradjenog cokoladnog krema koji su kasnije prodavali u gradu pa gradjani dobili kolektivnu sracku.
I ono nesto sto je Talijan organizirao u Doglodima, pa su im Srbi stresli koju stotinu granata po glavi u roku odmah, cudim se kako je ijedan ziv izasao iz svega.
Ama svakom tko iole poznaje Sarajevo je poznato da se u Osijeku Sarajevo niti u snovima nije moglo deblokirati. Na Stupu isto tako nije bilo šanse ako se zna gdje je Stup i koliko je bilo terena iza Stupa do prve teritorije koju su držali muslimani. I onda se nađu "podrumski stručnjaci" obdje pripovijedati o nekakvoj deblokadi u Osijeku i na Stupu i to još navodno sarajlije........
Zrinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:42   #23
Iza Stupa Ilidza a na Ilidzi citav Mladicev korpus.

Ma lupetaju, zato kazem, citali u Ljiljanu.

Srbi se sprdaju sa muslimanskim ofanzivama, ti se sjecas da se za svaku navodnu u tajnosti pripremanu ofanzivu znalo jos danima prije, pricaju zene na trznici sto bi se reklo. Ovi krenu u ofanzivu, ti znas unaprijed pa se dobro sakrijes pod zemlju jer znas kako ce Srbi odgovoriti, ovi bubnu dvije granate po Grbavici, tri na Ilidzu, a onda... kme kme pobise nas cetnici, kme.

Ja mislim da ona Mladiceva bagra nebi pobila ni pola civila, koliko su ih pobili vec, da ovi nisu provocirali. Ali jebiga, lijepa je i korisna uloga zrtve.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:49   #24
Quote:
Vanjushka kaže:
Jedina akcija na Stupu bila je Jukina akcija u Zori, kradja nepreradjenog cokoladnog krema koji su kasnije prodavali u gradu pa gradjani dobili kolektivnu sracku.
rsbl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 14:02   #25
Quote:
Zgembo_Adislic kaže:
jarane, bio sam u sarajevu cjelo vrijeme, i znam o čemu pričam, sarajevo je dosada 3 puta deblokirano 2 puta na stupu i jednom na osjeku ali je po osvajanju linija, stizala naredba o povlačenju, od koga i zašto?, još je nepoznato.

što se tiče srpske vojske, oni su mogli da rokaju s brda, al nisu imali muda jer bi im to bio balkanski vijetnam, mehanizacija (tenkovi/transporteri) su im bespomočni među zgradama, a uč pješadijom, nisu imali muda
O ratu u Sarajevu je vec bilo rijeci. Da je Karadzic bio pametan, trebao je zauzeti to Sarajevo, bez obzira na protivljenje svijeta i zrtve, jer bi onda rat bio gotov. A sad bi BiH bila konfederacija tri republike.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=118763&page=3
 
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 14:03   #26
Quote:
Vanjushka kaže:
Iza Stupa Ilidza a na Ilidzi citav Mladicev korpus.

Ma lupetaju, zato kazem, citali u Ljiljanu.

Srbi se sprdaju sa muslimanskim ofanzivama, ti se sjecas da se za svaku navodnu u tajnosti pripremanu ofanzivu znalo jos danima prije, pricaju zene na trznici sto bi se reklo. Ovi krenu u ofanzivu, ti znas unaprijed pa se dobro sakrijes pod zemlju jer znas kako ce Srbi odgovoriti, ovi bubnu dvije granate po Grbavici, tri na Ilidzu, a onda... kme kme pobise nas cetnici, kme.

Ja mislim da ona Mladiceva bagra nebi pobila ni pola civila, koliko su ih pobili vec, da ovi nisu provocirali. Ali jebiga, lijepa je i korisna uloga zrtve.
,
Zato me i čudi. Čak i da su o tome i čitali u novinama od rata je prošlo 11 godina i trebali su se malo informirati o tom jebenom ratu a ne lupetati. Osijek/Otes, Zlatište i Žuč su najveća stratišta muslimanske vojske u Sarajevu i to zna svaki onaj koji je rat proveo u Sarajevu. I onda stručnjak koji je navodno bio u Sarajevu u to vrijeme počne bulazniti o deblokadi na Stupu i Osijeku. Sarajevo je deblokirano ali samo za pojedince probijanjem tunala ispod aerodroma. Točka............
Zrinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 14:38   #27
Vanjushka i Zrinski, gdje ste vi bili u ratu da toliko dobro znate šta se dešavalo u sarajevu??? da niste možda čitali u Večernjaku il Slobodnoj Dalmaciji šta se i kako se ovde dešavao i ratovalo???

DA, juka je bio mafija, DA juka je opljačkao "Zoru", DA juka je podjelio svojim borcima sve što je iz Zore"opljačkao", DA juka je Sarajevska raja, DA, juka je prvi stao u odbranu grada.

Vikićeva specijalna je prošla stup i osjek 2 puta ali im je bilo naređeno da se vrate,
a evo ti i karta sarajeva
1992, 1994 i 1995 godine
__________________
...klon jednog poznatog forumaša...
...u potrazi za žirantima...
Nemojte gledati crkve i dzamije, vjera Bosanaca je bosanstvo
Zgembo_Adislic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 14:57   #28
Selo Ravno 1991
Alija izetbegović predsjednik svih građana BiH:"To nije naš rat..."

Ko to puca....?
Nezna se ko puca ...

Ložač is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 17:02   #29
Za razliku od Srbeka, Alija nije hapsio drzavljane Republike nazvisnog Kosova (Kosovo-Albance), deportovao ih u Bosnu te ih slao na prve linije ratovanja.
Da ne spominjemo "Gutache-Vodke" iz Rusije koji su takodje ginuli po BH braneci ne postojecu srpsku cast.
KAMI666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 17:15   #30
Alija Izetbegović je bio glavni komandant vojske koja je etmnički čistila Hrvate iz njihovih domova. Nije nikad zat to odgovarao, nije nitko. Ti se zločini uglavnom prešućuju ili umanjuju. Htio je stvoritit životni prostor za muslimane.
Bio je predsjednik samo njima, i to izuzetno loš.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 21:57   #31
Ovaj topic je ovdje ostao...

Čemu onda ova obavjest ? https://www.forum.hr/showthread.php?t=169998

Ja sam siguran da sam ja otvorio koji topic o muslimanima da bi mi iste sekunde bio izbrisan....
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 05:27   #32
Quote:
Zgembo_Adislic kaže:
Vanjushka i Zrinski, gdje ste vi bili u ratu da toliko dobro znate šta se dešavalo u sarajevu??? da niste možda čitali u Večernjaku il Slobodnoj Dalmaciji šta se i kako se ovde dešavao i ratovalo???

DA, juka je bio mafija, DA juka je opljačkao "Zoru", DA juka je podjelio svojim borcima sve što je iz Zore"opljačkao", DA juka je Sarajevska raja, DA, juka je prvi stao u odbranu grada.

Vikićeva specijalna je prošla stup i osjek 2 puta ali im je bilo naređeno da se vrate,
a evo ti i karta sarajeva
1992, 1994 i 1995 godine
Ja na Hrasnom Brdu ako ti "sarajlija" uopće znaš gdje je Hrasno Brdo, na Stupu kod hladnjače pa na Nišićkoj visoravni i da ti dalje ne nabrajam...........

Stručnjak što će Vikić prolaziti Stup kad je Stup cijeli rat bio u rukama bilo HVOa bilo muslimanske vojske.....

A za Osijek samo lupetaš jer uopće neznaš konfiguraciju terena. Samo bi idiot pokušao proboj i deblokadu u Osijeku iza kojeg stoji Blažuj, Hadžići i cijela Ilidža. A da ne govorimo sad da su prvo trebali preći čistinu i onda preko Željeznice pa opet na čistinu. Ali nije ti zamjeriti tako su žene pričale pa ti jadničak mislio da je to istina................
Zrinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 11:33   #33
Quote:
rsbl kaže:
Postupak protiv Alje je pokrenut ali crče pas pa je prekinuto.
Lažeš - kratko i jasno.

NIKAD, ama baš nikad, nije pokrenut postupak protiv rahmetli Alije u Haagu. Karla Del Ponte je nekom isfrustriranom Srbinu nedavno napomenula "Gospodine taj i taj, postupak protiv pokojnog Izetbegovića ne postoji! Molim vas da ne iznosite neistine, a to i nije tema ove rasprave.".

"Postupak" mogu pokretati samo zločinci i kriminalci koji drže tzv RS i nabijati ga na nos svojim zavedenim Srbima, a onda ga okačiti mačku o rep. Što se mene tiče, ja njime mogu samo dupe da brišem jer druge vrijednosti nema.

Alija je u odnosu na bilo kog srpskog vođu najčistiji anđeo.
100% is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 12:38   #34
Quote:
100% kaže:
Lažeš - kratko i jasno.

NIKAD, ama baš nikad, nije pokrenut postupak protiv rahmetli Alije u Haagu. Karla Del Ponte je nekom isfrustriranom Srbinu nedavno napomenula "Gospodine taj i taj, postupak protiv pokojnog Izetbegovića ne postoji! Molim vas da ne iznosite neistine, a to i nije tema ove rasprave.".

"Postupak" mogu pokretati samo zločinci i kriminalci koji drže tzv RS i nabijati ga na nos svojim zavedenim Srbima, a onda ga okačiti mačku o rep. Što se mene tiče, ja njime mogu samo dupe da brišem jer druge vrijednosti nema.

Alija je u odnosu na bilo kog srpskog vođu najčistiji anđeo.
Nemaš ti pojma, srećom ima Google pa googlaj. Protiv Alije je u hagu pokrenut postupak a materijala je bilo u izobilju.
Alija je bio najbičniji zločinački govnar i kao takav će ući u istoriju.
rsbl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 13:46   #35
Quote:
rsbl kaže:
Nemaš ti pojma, srećom ima Google pa googlaj. Protiv Alije je u hagu pokrenut postupak a materijala je bilo u izobilju.
Alija je bio najbičniji zločinački govnar i kao takav će ući u istoriju.
Lažeš i nemaš dokaza, a pri tome si još arogantan i nekulturan.
100% is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 14:03   #36
Quote:
100% kaže:
Lažeš i nemaš dokaza, a pri tome si još arogantan i nekulturan.
Vlasti Republike Srpske su 8. novembra 2001. prosledile Haškom tribunalu proširenu optužnicu koja Izetbegovića po komandnoj odgovornosti tereti za ratne zločine protiv Srba tokom rata u BiH. Vaša je sreća što je zločinac pod zemljom.
rsbl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 14:16   #37
Slika govori više od 1000 riječi:

http://upload.wikimedia.org/wikipedi.../AlijaPope.JPG

Papa "Jovan Pavle II" sa "zločincem" Alijom Izetbegovićem i exponentom anti-srpske vatikansko-njemačke urote u "srpskijem zemljama", stanovitim Vinkom Puljićem

A di ti je Rašo?

__________________
Nikada ne raspravljaj sa budalom, ljudi možda neće vidjeti razliku...
- When I came to Makarska I saw Bosance how eat on beach I thought to myself: What the fuck!? I couldn't believe what I was watching. So I called my babo and I said to him: Babo, La Bosanci esta muy locco, What the fuck!?
posmatrač is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 14:19   #38
Quote:
rsbl kaže:
Vlasti Republike Srpske su 8. novembra 2001. prosledile Haškom tribunalu proširenu optužnicu koja Izetbegovića po komandnoj odgovornosti tereti za ratne zločine protiv Srba tokom rata u BiH. Vaša je sreća što je zločinac pod zemljom.
Vlasti rs-a nisu mogle, niti su imale mandat (niti to sada imaju) prosljeđivati bilo kakve optužnice tribunalu u Hagu.

Optužnice u ICTY-u mogu podizati jedino tužioci haškog tužilaštva.
__________________
Nikada ne raspravljaj sa budalom, ljudi možda neće vidjeti razliku...
- When I came to Makarska I saw Bosance how eat on beach I thought to myself: What the fuck!? I couldn't believe what I was watching. So I called my babo and I said to him: Babo, La Bosanci esta muy locco, What the fuck!?
posmatrač is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 14:22   #39
Quote:
rsbl kaže:
Vlasti Republike Srpske su 8. novembra 2001. prosledile Haškom tribunalu proširenu optužnicu koja Izetbegovića po komandnoj odgovornosti tereti za ratne zločine protiv Srba tokom rata u BiH. Vaša je sreća što je zločinac pod zemljom.
Mogu i ja sve to protiv tebe pisati, pa šta? Morao bih to dokazati, a kako?! Kako bi ti dokazao za Aliju to što su ti napričali SDS i slične kriminalne organizacije? Srpske laži i način vođenja politike, te širenje najtruhlije propagande su svima poznati. Manite se laži više jednom i postanite ljudi, krajnje je vrijeme.

btw posmatrač ti je već rekao da opet lažeš.
100% is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 14:31   #40
Quote:
posmatrač kaže:
Slika govori više od 1000 riječi:

http://upload.wikimedia.org/wikipedi.../AlijaPope.JPG

Papa "Jovan Pavle II" sa "zločincem" Alijom Izetbegovićem i exponentom anti-srpske vatikansko-njemačke urote u "srpskijem zemljama", stanovitim Vinkom Puljićem

A di ti je Rašo?

Posmatrač, znamo šta Srbi misle o Papi i Crkvi...ne trebaš nam objašnjavati hvala.

Moje je pitanje šta vi to muslimani mislite o Papi i crkvi ?

Ko je ono spremao atentat na Papu u Sarajevu ?
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.