Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2006., 13:19   #81
Quote:
Blue kaže:
Ma dobro si ti sve napisala, samo ti je pristup malo zatvoren.

Ranije sam opisao primjer kad se osjećam moćno i frajerski, ali sam istovremeno priznao da ta slika o sebi vjerojatno kod drugih ne izaziva sličan učinak. Eksternalija takvog osjećaja može biti više samopouzdanja koje onda indirektno utječe na privlačnost; ali vjerujem da nema izravne poveznice između mog crnog kožnjaka i vlage među ženskim nogama.

Tako i ova tvoja taktika - ok je ako ti takav način razmišljanja daje osjećaj kontrole i samopouzdanje koje te onda čini privlačnom i izazovnom. Ali teza da je vještina ženskog zavođenja zaslužna za tvoj "ulov" ipak je malo pretjerana.
'Ubojito oružje' je relativna stvar jer kod svakog pali nešto drugo. Međutim, kao što napisah, fizička karakteristika može biti samo oružje nikako ne i ubojito
jer 'ubojito' te, kao što riječ kaže, trajno sredi. A za to ipak treba malo više od ruža i maskare, cica i guzice...makar ovo navedeno, ako je dobro, pomaže.
Ustvari...radi se o kombinaciji. Svi znamo da je izgled bitan, dodala bih da nije presudan. Nitko nikome neće prići zbog izuzetnih verbalnih vještina, jer o tome nema pojma...prići će zbog dobrih cica, razvijenog torza, prekrasnog lica...itd, ali neće ostati zbog toga odnosno ne samo zbog toga. A sad rezime: osoba koja je 'vlasnica/vlasnik ubojitog oružja svakako je dobar psiholog, ugodne vanjštine (postoje neki opći kanoni), vrstan strateg i, što je najvažnije, ima iskustva.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 13:39   #82
Quote:
proVINCI'jalka kaže:
Obično se radi o suptilno bačenom mamcu na koji je se bez greške upecate uvjereni da ste ga vi bacili, onda slijedi taktika imaš me, nemaš me (koja je djelotvornija što je žena psihički i intektualno jača)dok nesigurnost i napaljenost u mužjaka toliko ne ojača da se onemoćao potpuno preda. To je, ugrubo, osnova. Naravno, postoje nijanse u pristupu i detaljima ovisno o tome što vlasnice oružja na koncu misije želi ostvariti.
a neke i ne moraju manipulirati
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 13:43   #83
Quote:
proVINCI'jalka kaže:
Dragi Gazda, to je samo oružje, al' ni blizu ubojito. Dapače, nakon takvih ratnica obično si vrlo živ kad je potrebno bježati. Ali ubojito oružje....to je skupa tehnologija, koju nema svatko, a ako je se i dočepa treba naučit rukovat njome. Obično se radi o suptilno bačenom mamcu na koji je se bez greške upecate uvjereni da ste ga vi bacili, onda slijedi taktika imaš me, nemaš me (koja je djelotvornija što je žena psihički i intektualno jača)dok nesigurnost i napaljenost u mužjaka toliko ne ojača da se onemoćao potpuno preda. To je, ugrubo, osnova. Naravno, postoje nijanse u pristupu i detaljima ovisno o tome što vlasnice oružja na koncu misije želi ostvariti.
Aha, i znaš šta ćeš upecat na to? Budalu. Jer samo budale padaju na te "trikove". Mislim, tvrditi da su takva sranja o kojima pričaš strašno mistična i nedokučiva i suptilna...pa jesu, budalama.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 13:44   #84
Quote:
Lali Puna kaže:
a neke i ne moraju manipulirati

Koje?
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 13:48   #85
Quote:
Gazda kaže:
Aha, i znaš šta ćeš upecat na to? Budalu. Jer samo budale padaju na te "trikove". Mislim, tvrditi da su takva sranja o kojima pričaš strašno mistična i nedokučiva i suptilna...pa jesu, budalama.
Da bih rec rekao.
Opet prica o zenskoj suptilnosti, misticnosti, sto volim te urbane legende.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 13:51   #86
Quote:
Gazda kaže:
Aha, i znaš šta ćeš upecat na to? Budalu. Jer samo budale padaju na te "trikove". Mislim, tvrditi da su takva sranja o kojima pričaš strašno mistična i nedokučiva i suptilna...pa jesu, budalama.

Tko kaže da je tu nešto mistično i nedokučivo? Tvrdim da 'tko zna, zna'. A ja odavno ne pecam. To sam već obavila. Bez teškog naoružanja.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 19:36   #87
E pa ovo vise nije normalno...
Od kad postoji ovaj topic, svaki put kad otvorim ZK procitam "Crveni kriz kao zensko ubojito oruzje"
Prvi put, mislim si ok, greska, drugi put, isto, al ovo se sad ponovilo vec milijun puta...
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 22:41   #88
Quote:
Blue kaže:
Evo malo samokritike - ja mislim da sam nenadjebiv kad se obučem u tamne traperice, jednostavnu crnu majicu i obavještajni kožnjak, lagano neobrijan, sjednem se u auto i glasno navinem svoju muziku.
Zato ja nemam radio u autu.

Htjela sam pitat, koju muziku?
Skarlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 23:14   #89
Prijavak. Kupila opasno crveni.
Bomba
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 09:48   #90
Meni je crveni ruž super i odlično pristaje na moju porculansku put i crnu kosu, ali ne mislim na onaj drečavo- kurvarski ruž, nego onaj damski, kužite.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 11:31   #91
Zanima me koje stvari vi smatrate svojim „ubojitim oružjem“.


svojim?! Pogled... tamno zelenih očiju..
Osmjeh...ništa ne košta...a čini definitivno čuda
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 11:54   #92
Quote:
lara35zg kaže:
Zanima me koje stvari vi smatrate svojim „ubojitim oružjem“.


svojim?! Pogled... tamno zelenih očiju..
Osmjeh...ništa ne košta...a čini definitivno čuda

U RL bacam na Monicu Bellucci Ja zapravo mislim da ubojito oružje ne može biti jedan detalj na načijem licu. Detalj može privuči pažnju jer je izrazito...lijep ili neobičan, ali to (na ovom topicu sam definirala što meni znači 'ubojito oružje' pa neću ovdje nadugo) jednostavno mora ići u kombinaciji s još nečim...da bi bilo ubojito.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 12:04   #93
Moje ubojito oružje..?

nemam pojma, ali nema veze sa krpicama ili šminkom...
mislim da se prije radi o samouvjerenosti.!
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 12:39   #94
ubojito oruzhje kako ovo jahko zvuchi, ko naslov za neki nowi razvikani krimi film i onda se poyavi netko poput sharon stone u bijeloj haljini s cruvenim ruzhem bez gacha i rashiri noge

pola cura ovdje je navelo stho je njihvo oruzhje, a same nemayu pojma jel doista je illi niye

ya neam poyma koje je moje, u razlichitim situacijima s razlichitim momcima razlichito reagiraM
__________________
Maloenergijska negazirana osvežilna bezalkoholna pijača iz rastlinskih izvlečkov : D
yaTzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 12:52   #95
Quote:
yaTzna kaže:
ubojito oruzhje kako ovo jahko zvuchi, ko naslov za neki nowi razvikani krimi film i onda se poyavi netko poput sharon stone u bijeloj haljini s cruvenim ruzhem bez gacha i rashiri noge

pola cura ovdje je navelo stho je njihvo oruzhje, a same nemayu pojma jel doista je illi niye

ya neam poyma koje je moje, u razlichitim situacijima s razlichitim momcima razlichito reagiraM
Znači...prilagodba je tvoje oružje
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 12:53   #96
[QUOTE=yaTzna][COLOR="DarkOrchid"]ubojito oruzhje kako ovo jahko zvuchi, ko naslov za neki nowi razvikani krimi film i onda se poyavi netko poput sharon stone u bijeloj haljini s cruvenim ruzhem bez gacha i rashiri noge

pola cura ovdje je navelo stho je njihvo oruzhje, a same nemayu pojma jel doista je illi niye

pa ne bih se slozila sa tobom.. znas kada radis godinama, kada se kreces godinama medu ljudima..isprofiliras se i u manama i u prednostima..

ti si ovo shvatila kao femme fatale... a ova tema se moze gledati dvojako:
1. kao prednost
2. kao nedostatak
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 14:06   #97
@provincijalka- e vidish, ya nisam pronashla rijech kako bi se u potpunosti izrazila danke šun

@lara

upravo to stho ti kazhes sam se ya kasnije sjetila, da treba iskustvo kako bi saznala, otkrila chime se ubija

a stho se tiche mene ya sam daleko od femme fatale wishe not
__________________
Maloenergijska negazirana osvežilna bezalkoholna pijača iz rastlinskih izvlečkov : D
yaTzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 14:23   #98
Quote:
yaTzna kaže:
[COLOR="DarkOrchid"]@provincijalka- e vidish, ya nisam pronashla rijech kako bi se u potpunosti izrazila danke šun

Nema na čemu. Riječi su moje oružje. Ubijem ih pričom
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 14:29   #99
__________________
Maloenergijska negazirana osvežilna bezalkoholna pijača iz rastlinskih izvlečkov : D
yaTzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 19:01   #100
Samo da javim da sam malo eksperimentirala i da je teorija o crvenom ružu točna
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.