Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2007., 15:53   #1
Talking Što ste sve zločesto učinile na poslu?

..dakle, sto ste sve zločesto učinile na poslu i recimo da vam nije previse zao radi toga?
npr.
- ja sam svom bivsem sefu opalila šamar (on je bio napaljeni djedica od 60ak godina i pošlatao me ..ono ..u prolazu)
- zaspala sam .. i prespavala cijelo radno vrijeme
- rekla sam da idem na sastanak i otisla sa rukovnikom u kino (htjela sam taj film pogledat i nisam tada nikako mogla izorganizirati vrijeme! )
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 15:57   #2
Hm...par stvari, ne puno.

Davnih dana sam kolegici koja me užasno maltetirala i bila zlobna kad god je mogla bacila papirić s jednim telefonskim brojem u smeće. To je bilo iz čiste zlobe. Mislim, došla je do njega za pol sata na drugi način, al to mi je baš bio jebeni gušt napravit joj nešto što je ona meni radila svaki dan, samo u drugom obliku.

Ovo sa zaspivanjem, jednom se desilo, zaspala sam glavom na telefonskoj centrali od 10 do 16 sati, dok sam bila dežurna cijeli osmi mjesec. Na svu sreću druga kolegica me pustila na miru

I treće, ove zime sam uzela bolovanje od 4,5 dana, čisto zato jer su svi bili bolesni po dva tjedna, a mene nikak nije htjelo ćopit onda sam u veljači rekla nek sve ode u kurac i rekla da je mene sad ćopilo Al nisam mogla izdržat više od tih 4 dana, umirala sam od dosade
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:11   #3
o da.. to sa kolegicama.. sad sam se sjetila, imala sam jednu.. cisto zlo.. skinula sam joj sva prava na sistemu i rekla da se nesto skrsilo sa njenim userom,.. obzirom da je bila operativka, tih pola dana je morala nadoknaditi ...sa 1h prekovremenih.. tada su sefovi skuzili da nis ne radi
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:25   #4
Sta odi niko ne radi? ili su svi dobri?

..oke mozete pricati i stvari sa faksa..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:26   #5
Ja sam jednoj stavio žvaku na stolac, hihi
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:30   #6
ja ništa. ja sam glupa. i naivna. i ne da mi se. ne zato jer sam toliko dobrog srca( a jesam, vjerujte mi... ) nego zato jer imam takvo radno vrijeme da mi nitko ne diše za vratom.
Sama sve organiziram, odradim posao i odem doma. Pokušavam se okružiti ok ljudima na poslu i to je to. Zlobu ostavljam zlobnicima. Zapravo su rospije s moga posla sretne samnom ovakvom, mogla sam ih cinkati sto puta, a nisam, jer se osjećam kao smeće. I nikad ih ne tračam pred nikime. Jako dobro znam da se tračevi brzo šire...tako su do mene došli i oni vezani uz mene.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:30   #7
Ja ne radim zloceste stvari na poslu.

Eventualno sam napisala posticak ili dva za vrijeme radnog vremena.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:35   #8
nis vam ne vjerujem!

niste cak ni zaspale, rekle kokoški da je kokoš, šefu smuljale da radite ko konj sa cijeli dan visite na forumu..?
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:39   #9
Ne mogu ja zaspati na poslu. Da znaš čime se bavim bilo bi ti jasnije. A na forumu sam jer sam doma. Zato kažem, imam super radno vrijeme, jer ga ne provodim u uredu 8 sati dnevno. Dođem, odradim, odem.

No, ja sam pehista....u 9 godina nisam bila na bolovanju niti bolesna, ako me pokosi gripa(ukoliko nije 40 temperatura i ukoliko mogu komunicirati normalno), ja dođem ipak na posao, jer mi je jednostavnije. E onda se dogodi da se jednom slažem nešto i netko me vidi ili mi se to vrati na drugi način. Zato to izbjegavam.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:42   #10
Nisam napravila baš neke zločeste stvari kaj se posla tiče...
Jedino kad mi se ne sluša kolegu s posla kad baljezga o svemu i svačemu, jednostavno koristim oba uha - kroz jedno nutra; kroz drugo van... i još tu i tam kimnem glavom da se čini da pratim...

I jednom klijentu sam namjerno poklopila slušalicu glumeći da mi mobitel krepava...

Eto... niš posebno...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:44   #11
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
No, ja sam pehista....u 9 godina nisam bila na bolovanju niti bolesna, ako me pokosi gripa(ukoliko nije 40 temperatura i ukoliko mogu komunicirati normalno), ja dođem ipak na posao, jer mi je jednostavnije.
Drugim riječima ti zločesto širiš bacile na svoje kolegice
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:47   #12
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
Drugim riječima ti zločesto širiš bacile na svoje kolegice
Da! Ipak nešto.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:49   #13
Khm, ja sam uštipnula šefa. Za guzu.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:49   #14
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
I jednom klijentu sam namjerno poklopila slušalicu glumeći da mi mobitel krepava...

Eto... niš posebno...
da nis posebno..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:50   #15
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
Drugim riječima ti zločesto širiš bacile na svoje kolegice
da, slicno sam i ja htjela skomentirat
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:51   #16
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Khm, ja sam uštipnula šefa. Za guzu.
jel bar vrijedilo?
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:53   #17
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
jel bar vrijedilo?
I dan danas živi u strahu da bi to mogla ponovit
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:55   #18
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
I dan danas živi u strahu da bi to mogla ponovit
bice imas cvrstu ruku
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:57   #19
par puta sam noc prije izasla van, kasno dosla doma pa drugi dan izmislila da me nes boli da ne bih dosla na posao.
ponekad previse svrljam po internetu (kao npr. sad) ili pisem previse email umjesto da radim..
to je za sad bilo sve.. mislim da i nije tak zlocesto
duda09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 17:16   #20
Pisala po forumu, a i sad to cinim.
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.