Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2007., 10:40   #41
to sam baš htjela reći.. moš misliti, nitko se ne šminka, sve prirodne ljepotice, hahaha...
ja se šminkam svaki dan, maskara, rumenilo, i neš na očima.. preko dana laganije, ali ne nužno, a kad idem negdje onda se više sredima..

stvarno ne znam sa kakvim si ti curama bio, ali očito se ne znaju našminkati.

preko ljeta treba imati mjere, ipak ako imaš puder i kompletnu "fasadu", ne preporučujem baš u ovim danima kad se ne može disati..

nikad se nisam šminkala za plažu, strašno.. a i na moru se rijetko šminkam općenito, tamo se osjećam opuštenije..
šminka može jako biti lijepa, ali ako se ne znaš šminkati, prvo nauči pa se onda šminkaj... danas je to bar lagano, u vrijeme interneta.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 10:55   #42
nerijetko čujem od prijatelja da ne voli našminkane cure i da mu je draže prirodno, a onda se na cesti okreće samo za onima ultra-našminkanima

jel može netko objasnit taj fenomen?
 
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 10:58   #43
Quote:
trenutno_klonirana kaže: Pogledaj post
nerijetko čujem od prijatelja da ne voli našminkane cure i da mu je draže prirodno, a onda se na cesti okreće samo za onima ultra-našminkanima

jel može netko objasnit taj fenomen?
on je samo...prirodan
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 10:59   #44
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
I što znači jeftina šminka? Jedina koja ne valja je ona rozkasta plac Constance Caroll, ostalo je podnošljivo. Sasvim dobre su one srednjih cijena, Max Factor i slično. Ne postoji toliko nekvalitetne šminke koliko nekvalitetnog nanošenja iste.
mislim da se pod jeftinom šminkom smatraju loši puderi s placa recimo, i one čudni kineski proizvodi, a može se prepoznati po tome što je osoba koja ima jeftinu lošu šminku na sebi skoro pa prisiljena stalno je popravljati, jer je jednostavno loša.
Max factor baš i ne spada u tu jeftinu , eh ali ima slučajeva da je žena u poziciji da si kupi stvarno skupu šminku, pa opet izgleda jeftino, ako to sve požbuka po sebi.
Mjera je bitna

Jel gledao jučer tko latinicu? Ona Ines, pravna zastupnica B.a.b.a., poznam ju, prekrasna cura (i pametna ), na njoj recimo višak šminke izgleda skoro opsceno koliko je ona sama po sebi lijepa.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 11:01   #45
Quote:
trenutno_klonirana kaže: Pogledaj post
nerijetko čujem od prijatelja da ne voli našminkane cure i da mu je draže prirodno, a onda se na cesti okreće samo za onima ultra-našminkanima

jel može netko objasnit taj fenomen?
isto ko i postavljač teme. Za po doma bi jednu, za jebat neku drugu.
eek.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 12:14   #46
Quote:
tallulagirl kaže: Pogledaj post
joj daj mi ne seri da volis prirodne zene! sweet jesus kako me to zivcira! ajde da ti npr. Eva Longoria dodje dlakava i ne nasminkana i smrdljiva!
strasno sexy!
Potpisujem ...


i dodajem da mi se riga od ženskih koje se furaju : meni ne treba šminka, prirodno je najbolje.....

je vrajt i boja kose boje dreka i nedajbože farbe za kosu. FUJ!
Za koga vraga postoji šminka ak su svi prirodno krasni...moš si misliti.
Gorriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 12:54   #47
Quote:
Gorriot kaže: Pogledaj post
Potpisujem ...


i dodajem da mi se riga od ženskih koje se furaju : meni ne treba šminka, prirodno je najbolje.....

je vrajt i boja kose boje dreka i nedajbože farbe za kosu. FUJ!
Za koga vraga postoji šminka ak su svi prirodno krasni...moš si misliti.
a ti se svaki put probudiš pola sata prije da se stigneš preštukat i zamaskirat prije nego on otvori oči? mislim, ako si grda... prije ili kasnije će to izaći na vidjelo! nema te šminke koja će to sakrit...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 12:57   #48
Quote:
Elysium kaže: Pogledaj post
on je samo...prirodan


Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
isto ko i postavljač teme. Za po doma bi jednu, za jebat neku drugu.
eek.
da ziher nije tip dečka koji vara

dobra mi je ona fora iz simpsona kad se marge-ina sisterka ujutro budi, a na jastuku ostane faca
 
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 13:07   #49
eto priznajem i ja da se jako rijetko sminkam u minimalnim kolicinama,a najcesce sam bez sminke

he,he dobri geni prirodna ljepota
nisam je kriva, mama je kriva
__________________
Tko hoce pronadje nacin
tko nece pronadje izgovor:)
Ruzna i debela:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 13:26   #50
nemam lipote, stoga se nit ne šminkam. kupujem i dior i vragbiznakakoli sepiše oni Šanel, al ne pomaže. em prištići, em lice ka lopta za fudbal.
a da ne kažem, da nikad čula za pilinze i ine trice. samo voda i sapun u mene igra.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 13:53   #51
Quote:
jezebel_brave kaže: Pogledaj post
a ispod se naziru pristevi... daj sredi lice, promijeni prehranu ili something pa se onda pocni sminkat' ako ti bas treba cijela fasada. .
a nije ti to baš skroz tako...poznam curu koja već ima 23 godine, redovito ide 2-3 godine na tretmane kod dermatologa, pije puno vode, ne jede masno i ostale stvari od kojih lakše izbijaju prištevi, koristi sve te kao kvalitetne gelove za čišćenje lica, vichyev puder kojeg stavlja samo kad ide vani, nikad ne zaboravi skinut šminku itd.,itd...i svejedno joj se ten nije skroz očistio, a bome niti ne znam kako poboljšao...to ti je prvenstveno genetika, a onda sve ostalo
tako da ne misliš da djevojke koje imaju loš ten ne rade aposlutno ništa sa svojim licem i ne pokušavaju ga očistit i jasno da se s malo pudera osjećaju bolje, jer ako ništa barem su manje crvene i ako ga znaju dobro staviti, doista izgledaju bolje i ako ništa ten im je ujednačeniji

inače ne volim ni ja previše šminke na licu ili čak i malo šminke ako nije lijepo namazana, ali me fascinira kako su ovdje sve same prirodne ljepotice, a onda izađeš iz kuće i dnevno vidiš možda jednu-dvije nenašminkane cure...
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 13:55   #52
ma rvatice žive još po podrumima, kužiš?

imam super ten, al avaj unatrag nekog vremena nakon poboljšanja dogodilo se omanji životni lom koji se vidio i još se malo vidi na licu. sad sam ja neuka, izgleda jer ne znam skinut maskaru s lica.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 14:00   #53
blondy, dobar ti avatar.....

nego, naravno da je genetika zaslužna za dobar ten...možeš ti ići na sto tretmana, ako nemaš dobar ten, nemaš dobar ten i točka. Moja mama ima 60 godina i žena nikad nije išla na čišćenje lica niti išta slično, koristi običnu kremu, od šminke stavlja jedino ruž, a lice joj je kao bebino i bez bora, nešto nevjerojatno. Nadam se da bum naslijedila tu zategnutost.... a moj stari je samo godinu dana stariji, a pored nje izgleda kao da je 15 godina razlika.

Ja se jedino po ovim vrućinama ne šminkam(i na moru), ostatak godine obavezno....meni to nekako kompletira izgled, ne možeš imati frizuru, biti sređena i biti bez imalo šminke. Nema to veze sa nesigurnošću nego sa estetikom, stavi minimalno, ali stavi bar nešto...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 14:05   #54
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Pa ovdje sve pirodno lijepe, nijedna se ne šminka.....
ja sam prirodno lijena.

i prirodno mi je vruće po ljeti tako da stavim eventualno mrvu zlatnog il smeđeg kremastog sjajila (ima avon onu neku paleticu, e pa to) il olovke. nemam povjerenja da se bilo kakva podloga tamna olovka bla bla ne bi rastopila

peku me oči od svih maskara koje sam imala u zadnje vrijeme
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 14:07   #55
@ tilla...pa da, jesi kako se možeš šminkat, ajme fuj
@ xena...tnx

ma...ja se isto ne šminkam na moru jer nema smisla da ne ronim i ne močim glavu, a nijedna šminka nije toliko kvalitetna da to podnese, ali ovako inače volim imat malo maskare, rumenila i tako toga iz jednostavnog razloga jer se ja tako osjećam bolje...nisam rob šminke i idem bez nje i na more i do dućana i u šetnju i sve to, ali ovako za fax, za izlaske, za cugu...malo ne škodi
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 14:09   #56
Quote:
Elysium kaže: Pogledaj post
mrziti šminku je kao mrziti svoju prelijepu neprirodnu ženu
ta ti je dobra

neke cure su mi lijepse bez sminke a neke bolje da nose sminku
Dizzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 14:14   #57
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
@ tilla...pa da, jesi kako se možeš šminkat, ajme fuj
pa iskreno, ja i ne znam se nešto šminkat.

al sad imam na desnom obrazu neku mrcinu stavljam puderće i to Šanelovo majkumuskupu, al se komad ipak vidi. najbolje da nikad nisam čula za gel za umivanje, astimisvega
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 14:16   #58
A šta je sa muškarcima koji se šminkaju?
Osobno znam dvojicu:jedan podebljava i obrve i bradu sa crnom olovkom(da mu bude u skladu sa ofarbanom crnom kosom ), i zamislite-nije derpe
A drugi je nešto umjereniji - stavlja ˝samo˝crnu olovku, i to za večernje izlaske
__________________
If there is a will, there is a way.
bitch_of_dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 14:47   #59
ja se šminkam samo po noći kad idem vani:kvalitetan puder,oči-olovka,malo sjenila i to je to..
po danu nikad...ne znam,nekako iam osjećaj da se ta šminka vidi na meni i onda mi je bezveze...mislim,sama sam sebi naravno lipša našminkana,al nije mi sad neka velika razlika ni kad sam bez...zapravo sam sebi najlipša ujutro kad se probudim..a i mom momku.
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 18:05   #60
btw. što se tiče vichy pudera-svi govore kak je on najbolji i sve...jako malu bočicu sam platila 130 kn -em što nije dobar u prekrivanju fleka,makne se nakon pol h,a lice mi se pretjerano en znoji,i ne pipkam ga ilitiga pak brišem...
i da ne kažem kak mi od njega izbiju skroz prištevi makar ga očistim poslije...
al ovisi od lica do lica,npr. meni najviše paše lorealov koji dođe oko 50-60 kn,a bočica je daleko veća
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:55.