Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Hrvatski nogomet

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2010., 14:45   #1
Hrvatski igrači u inozemstvu - powered by ićogirlfun

Ne znam zašto je prošli thread zaključan,ali bilo bi u redu da imamo temu makar o reprezentativcima i zanimljivijim igračima,ali i onim manje sretnima koji kruh zarađuju od Litve i Rusije do Portugala i sličnih egzotičnih destinacija...

Dva velika transfera su ostvarena ovo ljeto:

Odlazak Marija Mandžukića za 9. mil. u Njemački Wolfsburg,i jedan malo tužniji odlazak Eduarda Da Silve, Dudu-a u Ukrajinski FC Shakhtar Donetsk...

U svakom slučaju ima zainteresiranih za ovu temu, i uz manje trolanja i više konstruktivnih raprava,ovaj topic bi trebao bti jedan od boljih...

Ako ne,molim nek mi obrišu temu,ali tražim moderatore samo da mi kažu je li offtopic onda stvaljati učinak reprezentativaca na temi o Hrvatskoj reprezentaciji?
Hvala unaprijed
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 14:46   #2
cini mi se da je asr reka otvorit ovu temu
qkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 14:58   #3
Quote:
qkac kaže: Pogledaj post
cini mi se da je asr reka otvorit ovu temu
Već sam rekao,ako je neka smetnja nek je zatvore...

Inače,što misliš o Dudu-ovom transferu?
Ja sam prilično tužan, drago mi je da je otišao iz Engleske,jer je pre plemenit igrač za otočke nasilnike,ali sam se doista nadao odlasku u Španjosku, makar neki klub sredine ljestvice...
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 15:06   #4
Po meni dobar potez, koliko san vidija njihov napad on bi bez problema triba postat prvi napadač (a trenutno mu triba samo kontinuitet utakmica, a to bi triba imat u Šahtaru). Nadan se da će se šta prije vratit u staru formu jer je "repki" više nego potreban. I njegov dolazak mi se čini ka potvrda da Srna ostaje i ovu sezonu gori.
qkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 16:00   #5
Glavno da igra, u Ukrajini neće biti tolikog pritiska, neka se vrati u formu i dobije kontinuitet, fali nam pravi Eduardo u reprezentaciji. Šteta što nije dobio pravu priliku u Arsenalu više, jednog Van Persia se može čekati da se vrati u formu ali Eduarda ipak ne.

Sve u svemu držim mu palčeve da se vrati di je i bio
Rhasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 19:20   #6
Quote:
Rhasta kaže: Pogledaj post

Sve u svemu držim mu palčeve da se vrati di je i bio
To svakako
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 19:21   #7
Dabogda se Wenger udavio puževima
priority is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 19:35   #8
Quote:
priority kaže: Pogledaj post
Nije mu Wenger kriv.
Old 18.07.2010., 19:38   #9
Quote:
priority kaže: Pogledaj post
Potpis

Sto se tice Srne, osobno nisam iznenadjen, seoska lola za seoski klub, i ne moze bolje od toga.

Steta talenta.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 19:59   #10
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Nije mu Wenger kriv.
Nije skroz,ali nije dobio prilike u kontinuitetu, i to kad se već dio oporavio...
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 20:01   #11
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Nije skroz,ali nije dobio prilike u kontinuitetu, i to kad se već dio oporavio...
Jebiga kad nije ništa pokazao. Gleda sam nešto malo Arsenala i igrao je jako loše.
A i treba priznat da nije bio bogzna kakav i prije ozljede, zabio je do ozljede mislim samo 4 gola u ligi...
Old 18.07.2010., 21:07   #12
Nastavak tradicije da naš igrači uglavnom propadaju ili nazaduju odlaskom u lige petice,čast izuzetcima.
d2267 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 21:10   #13
Quote:
d2267 kaže: Pogledaj post
Nastavak tradicije da naš igrači uglavnom propadaju ili nazaduju odlaskom u lige petice,čast izuzetcima.
izuzetci su upravo oni koji nazaduju i propadaju.
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 21:34   #14
Obojica ste u krivu, naši su tek prodrli u Englesku, i Čorluki,Kranjčaru i Modriću obro ide, za Kalinića ćemo tek viditi...

U Italiji nas je danas malo, u Francuskoj još manje a u Španjolskoj nimalo, dok smo u Njmeačkoj uvijek tu bili...

Dakle 90-tih nas je bilo više u Španjolskoj,a danas u Engleskoj...

Nažalost, u Španjolskoj su naši igrali u Realu i Barci,dok kod nas ipak ne igraju recimo u Manchesteru ili Chelseau...
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 23:13   #15
Radije bi da je otišao put Španjolske ili Njemaćke, a kad je već mislio na istok, onda bi ga najradije gledao u Turskoj. U Šahtaru ima sjajnu momčad, no nije njima toliko važan cilj prvenstvo koliko LP gdje će Dudu itekako bit važan igrač
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 23:26   #16
Quote:
Imran Zakhaev kaže: Pogledaj post
Radije bi da je otišao put Španjolske ili Njemaćke, a kad je već mislio na istok, onda bi ga najradije gledao u Turskoj. U Šahtaru ima sjajnu momčad, no nije njima toliko važan cilj prvenstvo koliko LP gdje će Dudu itekako bit važan igrač
Da, LP će mu dobro doći,ali mislim da si je ovime zauvijek zapečatio karijeru jednog od velikanskih klubova...

Ne kažem da je trebao šimićevski presjediti karijeru u Arsenalu,ali što nije otišao u Lyon...
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 23:46   #17
Quote:
Ne kažem da je trebao šimićevski presjediti karijeru u Arsenalu,ali što nije otišao u Lyon...
Kako znaš da ga je tia Lyon
qkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 23:53   #18
Quote:
qkac kaže: Pogledaj post
Kako znaš da ga je tia Lyon
Lyon je spominjan cijelo ljeto...
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 00:01   #19
Quote:
Lyon je spominjan cijelo ljeto...
Ma znan da su novinari pisali o tome, al očito su to bile špekulacije. A on Lyonu i nije toliko potreban da bi mu oni dali plaću 3 milijuna godišnje
qkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 00:11   #20
Samo da se prijavin ako triba kakva pomoć za napravit popis naših igrača u inozemstvu

Btw, Pavličić danas zabija za Maribor
DPMM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.