Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2010., 12:15   #61
ma punjač je punjač...kojeg god spojiš...napunit će ga, samo bitna snaga i kvaliteta (ako je trafo namotan s tankim žicama a diode preosjetljive na preveliku struju, badava ako na njemu piše i BOSCH), ja sam svoj sam napravio, imao sam trafo 220V/12V-14V 20A, i kupio gretzov spoj 35A, stavio automatski osigurać 15A....radi bez problema i u ekstremnim uvjetima, a ja mislim da nečeš pogriješit di god kupiš...služit će =)
priher~E46~vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 12:35   #62
Kaj na E46 puniš akumulator?
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 12:59   #63
Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Kaj na E46 puniš akumulator?
ti se stvarno gubiš ili? ak te toliko zanima najčešće na traktorima....
priher~E46~vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 19:31   #64
Pa stavil si E46 u nick pa sam pomislio da se vozi BMW. Nisam znal da postoji taj model traktora. Tko je proizvođač?
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 22:30   #65
Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Pa stavil si E46 u nick pa sam pomislio da se vozi BMW. Nisam znal da postoji taj model traktora. Tko je proizvođač?
Kaj nisi čul? Klub studenata elektrotehnike - serijski dojde s HHO-om
Čega god se oni uhvate jedino je za razvažat gnoj dobro .....
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 00:06   #66
Punjač akumulatora

hitno mi treba punjač...nije bitno zašto,šta je bilo...samo me zanima od koliko ampera mi treba,vidima da se kreću punjači od 6-60 ampera...hvala unaprijed
makina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 00:15   #67
pa kad bi se znalo kaj se treba radit s punjaciom, onda bi se cak i mogla odredit amperaza...
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 07:54   #68
ne znam,možda nisam dovoljno jasan bio......treba mi punjač AKUMULATORA....za puniti AKUMULATOR...
makina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 08:06   #69
U tom slučaju za tebe je idealan ovaj od 60A.
farfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 08:10   #70
Quote:
makina123 kaže: Pogledaj post
ne znam,možda nisam dovoljno jasan bio......treba mi punjač AKUMULATORA....za puniti AKUMULATOR...
Čovjek ti želi pomoći pa te lijepo pita što ćeš puniti s tim punjačem. Ima akumulatora i akumulatora! I sam navodiš da se amperaža kreće od 6 – 60 ampera! Ali ti po svom!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 09:15   #71
a zašto, šta je bilo?
gumeni dedek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 12:55   #72
mora da sam lud...imam akumulator od 45ah koji je krepao,želim nabavit punjač za TAJ akumulator....koliko je dovoljno ampera da uzmem...ako netko zna odg neka se javi...nemam živaca za ljude kojima je svrha života drugima solit pamet...hvala.
makina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 13:09   #73
a zašto je krepao
E30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 13:28   #74
Quote:
makina123 kaže: Pogledaj post
mora da sam lud...imam akumulator od 45ah koji je krepao,želim nabavit punjač za TAJ akumulator....koliko je dovoljno ampera da uzmem...ako netko zna odg neka se javi...nemam živaca za ljude kojima je svrha života drugima solit pamet...hvala.


akumulatori se smiju puniti s najviše 10% svog nazivnog kapaciteta, na sat. svako brže punjenje je nasilno, i skraćuje vijek akumulatora.
tvoj od 45 ah smije primati najviše 4,5 ah. sasvim dovoljan je mali punjač koji daje 3 do 5 ah.
Basil23295 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 13:37   #75
ako ti je krepao samo taj akumulator...onda bolje uzmi novi jer razlika u cijeni između punjača i akumulatora je minimalna.....a i svako malo češ ga morati puniti...i ne solim ti pamet.....
Ivica10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 13:50   #76
hvala na savjetu....poanta je da me drugi čeka doma,novi od 55ah,samo doma ne idem još mjesec dana..pa za to vrijeme da si nadopunim ovaj stari.....
makina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 13:58   #77
Quote:
makina123 kaže: Pogledaj post
mora da sam lud...imam akumulator od 45ah koji je krepao,želim nabavit punjač za TAJ akumulator....koliko je dovoljno ampera da uzmem...ako netko zna odg neka se javi...nemam živaca za ljude kojima je svrha života drugima solit pamet...hvala.
takve kao ti . neodgojene i bahate uvijek sa guštom istjeram iz radione .
prvi post ti je sastavljen kao pitanje polupismenog desetgodišnjaka . nakon takvog posta si još i bezobrazan .

ne zaslužuješ nikakav odgovor i neznam zašto se bilo tko trudi oko tebe
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 15:20   #78
oprostite ako sam bio bahat osim vampiru se ne mislim ispričavat....jer očito da je on najpismeniji u hrvatskoj kad radi u radioni...u ko zna kojoj garaži....ne mislim se svađat,lijepo sam postavio pitanje,dobio odg i hvala na savjetu...post closed
makina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 15:55   #79
Quote:
makina123 kaže: Pogledaj post
oprostite ako sam bio bahat osim vampiru se ne mislim ispričavat
Koja rečenica
Quote:
makina123 kaže: Pogledaj post
kad radi u radioni...u ko zna kojoj garaži
Vampir radiš u radioni u ko zna kojoj garaži
Quote:
makina123 kaže: Pogledaj post
lijepo sam postavio pitanje
Je krasno si postavija pitanje
E30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 16:44   #80
Quote:
makina123 kaže: Pogledaj post
oprostite ako sam bio bahat osim vampiru se ne mislim ispričavat....jer očito da je on najpismeniji u hrvatskoj kad radi u radioni...u ko zna kojoj garaži....ne mislim se svađat,lijepo sam postavio pitanje,dobio odg i hvala na savjetu...post closed
Tvoj prvi post:
„hitno mi treba punjač...nije bitno zašto,šta je bilo...samo me zanima od koliko ampera mi treba,vidima da se kreću punjači od 6-60 ampera...hvala unaprijed“

Cickova ti odgovara:
„pa kad bi se znalo kaj se treba radit s punjaciom, onda bi se cak i mogla odredit amperaza...“

Tvoj drugi post:
ne znam,možda nisam dovoljno jasan bio......treba mi punjač AKUMULATORA....za puniti AKUMULATOR...

Nakon toga bahato odgovaraš:
„mora da sam lud...imam akumulator od 45ah koji je krepao,želim nabavit punjač za TAJ akumulator....koliko je dovoljno ampera da uzmem...ako netko zna odg neka se javi...nemam živaca za ljude kojima je svrha života drugima solit pamet...hvala.“

Dakle TEK u trčem postu pišeš za što ti treba punjač!

Mali (tako se doimaš) ti si totalno dezorijentirana osoba a povrh toga si neodgojen!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.