Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2015., 15:45   #10001
Ja sam probala triology ulje i na vlaznu kozu, probala sam pomjesati sa kremom za lice koju koristim i koja mi se brzo upija, al nista. I dalje samo stoji na povrsini, a ispod osjecam zatezanje od dehidriranosti. Dala sam ga mami, i njoj je dobro, upije joj se. Ne skroz kaze, malo joj ostane ljepljivo lice, al nije da se cijedi po licu ko meni
bobo76 is offline  
Old 14.05.2015., 18:49   #10002
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
ali moram reći da sam se osula po licu od La Tonika (Loko kozmetika), sva sam puna nekih sitnih šugibugica, ništa nisam promijenila drugo od kozmetike osim tog tonika, koji koristim ujutro i navečer zadnjih 5 dana... :tužni
Koristim La Tonik sad vec par dana i mene svrbi lice od toga. Stvarno nikad na nista nisam imala takvu reakciju, ali oko ociju i po bradi me bas svrbi. Mozda ga lose nanosim, mozda treba da koza pocne reagirati na njega?
Jel tebe svrbi?
MissConception is offline  
Old 14.05.2015., 19:13   #10003
Quote:
MissConception kaže: Pogledaj post
Koristim La Tonik sad vec par dana i mene svrbi lice od toga. Stvarno nikad na nista nisam imala takvu reakciju, ali oko ociju i po bradi me bas svrbi. Mozda ga lose nanosim, mozda treba da koza pocne reagirati na njega?
Jel tebe svrbi?
Ja ne verujem da mu treba vremena da počne djelovati. Vjerojatno ti nešto od sastojaka smeta,najbolje ti je stati sa korištenjem da vidiš hoće li i svrab prestati. Mene je svrbilo lice od Alba botanica umivalice sa ananasom.Ali ne odmah,tek kasnije. Stala sam sa korištenjem i nisam više imala hrabrosti probavati.A u početku mi je bio super...

OT- Moram pohvaliti ovaj šampon:


Slučajno sam ga uzela u dm-u na nekoj akciji i toliko mi je dobar da mi ni regenerator ne treba. Prva boca potrošena, sad škicam hoće li opet na neku akciju jer je malo skuplji od 'normalnih' šampona.
Raštika is offline  
Old 14.05.2015., 19:26   #10004
Quote:
Raštika kaže: Pogledaj post
Ja ne verujem da mu treba vremena da počne djelovati. Vjerojatno ti nešto od sastojaka smeta,najbolje ti je stati sa korištenjem da vidiš hoće li i svrab prestati. Mene je svrbilo lice od Alba botanica umivalice sa ananasom.Ali ne odmah,tek kasnije. Stala sam sa korištenjem i nisam više imala hrabrosti probavati.A u početku mi je bio super...
Morat cu stati .
MissConception is offline  
Old 14.05.2015., 19:30   #10005
Quote:
MissConception kaže: Pogledaj post
Morat cu stati .
Ako vidiš da ti nešto smeta,uvijek je najbolje stati. Barem ja tako radim.
Meni je tonik ok,ne koristim ga dugo, vidjet ćemo kako će biti na duže staze.
Piše na njemu da treba stajati u frižideru, jesi ga tamo držala?
Raštika is offline  
Old 14.05.2015., 19:37   #10006
Quote:
Raštika kaže: Pogledaj post
Ako vidiš da ti nešto smeta,uvijek je najbolje stati. Barem ja tako radim.
Meni je tonik ok,ne koristim ga dugo, vidjet ćemo kako će biti na duže staze.
Piše na njemu da treba stajati u frižideru, jesi ga tamo držala?
Da, odmah sam ga stavila u frizider. Napravljen je prije 10 dana tako da ne bi smjelo biti problema ni s te strane. Stvarno mi nije jasno na sto bih mogla reagirati kad su sve prirodni sastojci .
MissConception is offline  
Old 14.05.2015., 19:41   #10007
Quote:
MissConception kaže: Pogledaj post
Da, odmah sam ga stavila u frizider. Napravljen je prije 10 dana tako da ne bi smjelo biti problema ni s te strane. Stvarno mi nije jasno na sto bih mogla reagirati kad su sve prirodni sastojci .
Nemam pojma.Ništa, stani sa korištenjem pa vidi da li te svrbi i dalje. Nema druge.
Raštika is offline  
Old 14.05.2015., 19:43   #10008
Quote:
Raštika kaže: Pogledaj post
Nemam pojma.Ništa, stani sa korištenjem pa vidi da li te svrbi i dalje. Nema druge.
Morat cu. Hvala ti .
MissConception is offline  
Old 15.05.2015., 08:19   #10009
Quote:
Raštika kaže: Pogledaj post
OT- Moram pohvaliti ovaj šampon:


Slučajno sam ga uzela u dm-u na nekoj akciji i toliko mi je dobar da mi ni regenerator ne treba. Prva boca potrošena, sad škicam hoće li opet na neku akciju jer je malo skuplji od 'normalnih' šampona.
taj mi je jedan od top kandidata za kupnju kada protrošim ove koje imam jer mi je prije jako dobar bio njihov šampon protiv peruti.
crvenkapica5 is offline  
Old 15.05.2015., 08:50   #10010
nova tema
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.