Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 23:49   #9821
Jagr u Flamesima
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 10:05   #9822
dobar drafto
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 07:13   #9823
McIsus nastavio di je i stao. Ovaj put jos brzi nego prije. Potpuna dominacija Oilersa na otvaranju


Sent from my iPad Pro using Tapatalk
MaLuA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 03:32   #9824
Fina petarda Pensima u 1/3
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:18   #9825
10-1 za Hawkse na kraju

Drouin
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 02:19   #9826
Ali jebote, jučer gledam tekmu i pitam se kad ćemo dovesti jednu normalnu osobu za trenera.
Bio Carbo koji je prodavao "hokej budućnosti" sa jednakim icetime za sve - pedala.
Bio penzioner Martin sa hokejom iz 1950 - pedala
Pa došao lik koji je zarađivao novac kao redar u disko klubovima i maltretirao igrače u svlačionici - pedala
I onda jučer gledam Juliena pa danas cijeli dan čistim laptop od soka koji sam ispljunuo iz ustiju dok sam rikavao od smijeha.
Isključe Shawa i kamera zumira Juliena. Podivljao čovjek, a kravata ga guši. Širi ruke, urla, psuje, pa pocrveni, a kravata i dalje stišće. Urla on i dalje na suce i lice mu pozeleni.
Iz ruke mu izleti onaj mali notes koji mu valjda služi samo da pokriva usta dok psuje igrače kako mu netko ne bi čitao sa usana.
Igrači se okreću i svi sa pogledom "vidi budalu". Kamera se miče na led, pa se vraća na klupu Habsa i iza Julien skida kravatu da se ne uguši.
Pa jebem ti sve, dokle više takvi pacijenti na Habs klupi?
Daj nekog trenera coolera koji kuži hokej već jednom. Sad gledam Laval i gledam Scherbaka koji dominira, a budali igra skršeni Hemsky. Pa nabijem te nakurac Julien.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 20:05   #9827
Ne pratim NHL aktivno jedno dvije godine vec, pa me sad zanima jedna stvar tko su ovi Vegas Kinights i umjesto koga oni igraju!?? :ne zna :

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
Kroko-Kroko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 20:08   #9828
Novi klub. Liga se proširila.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 20:11   #9829
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Novi klub. Liga se proširila.
Ahaa.. Hvalaa..

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
Kroko-Kroko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:39   #9830
Vidim Habsi odlicno poceli, 3 komada za 3 minute


Sent from my iPad Pro using Tapatalk
MaLuA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 12:00   #9831
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Ali jebote, jučer gledam tekmu i pitam se kad ćemo dovesti jednu normalnu osobu za trenera.
Bio Carbo koji je prodavao "hokej budućnosti" sa jednakim icetime za sve - pedala.
Bio penzioner Martin sa hokejom iz 1950 - pedala
Pa došao lik koji je zarađivao novac kao redar u disko klubovima i maltretirao igrače u svlačionici - pedala
I onda jučer gledam Juliena pa danas cijeli dan čistim laptop od soka koji sam ispljunuo iz ustiju dok sam rikavao od smijeha.
Isključe Shawa i kamera zumira Juliena. Podivljao čovjek, a kravata ga guši. Širi ruke, urla, psuje, pa pocrveni, a kravata i dalje stišće. Urla on i dalje na suce i lice mu pozeleni.
Iz ruke mu izleti onaj mali notes koji mu valjda služi samo da pokriva usta dok psuje igrače kako mu netko ne bi čitao sa usana.
Igrači se okreću i svi sa pogledom "vidi budalu". Kamera se miče na led, pa se vraća na klupu Habsa i iza Julien skida kravatu da se ne uguši.
Pa jebem ti sve, dokle više takvi pacijenti na Habs klupi?
Daj nekog trenera coolera koji kuži hokej već jednom. Sad gledam Laval i gledam Scherbaka koji dominira, a budali igra skršeni Hemsky. Pa nabijem te nakurac Julien.
mora da je bio embellishment?
aleale is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 22:24   #9832
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Ali jebote, jučer gledam tekmu i pitam se kad ćemo dovesti jednu normalnu osobu za trenera.
Bio Carbo koji je prodavao "hokej budućnosti" sa jednakim icetime za sve - pedala.
Bio penzioner Martin sa hokejom iz 1950 - pedala
Pa došao lik koji je zarađivao novac kao redar u disko klubovima i maltretirao igrače u svlačionici - pedala
I onda jučer gledam Juliena pa danas cijeli dan čistim laptop od soka koji sam ispljunuo iz ustiju dok sam rikavao od smijeha.
Isključe Shawa i kamera zumira Juliena. Podivljao čovjek, a kravata ga guši. Širi ruke, urla, psuje, pa pocrveni, a kravata i dalje stišće. Urla on i dalje na suce i lice mu pozeleni.
Iz ruke mu izleti onaj mali notes koji mu valjda služi samo da pokriva usta dok psuje igrače kako mu netko ne bi čitao sa usana.
Igrači se okreću i svi sa pogledom "vidi budalu". Kamera se miče na led, pa se vraća na klupu Habsa i iza Julien skida kravatu da se ne uguši.
Pa jebem ti sve, dokle više takvi pacijenti na Habs klupi?
Daj nekog trenera coolera koji kuži hokej već jednom. Sad gledam Laval i gledam Scherbaka koji dominira, a budali igra skršeni Hemsky. Pa nabijem te nakurac Julien.
dok ne odluče trenera birati po tome koliko dobro poznaje hokej, a ne jezike.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 02:48   #9833
E moje Price. Ajde u kurac i ti i tvojih 10 milja.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 03:57   #9834
Jos 2-3 i Julien, a nadam se i idiot od Bergevina.

Dobra tekma. Izdomirali Leafe, ali sa vrećom cementa na golu ne može dobiti nikoga.

Julien Kreće u OT sa linijom Weber-Pleki-Byron

Plakati će Habs nation za Therrienom.

Zadnje uređivanje cave troll : 15.10.2017. at 04:08.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 20:42   #9835
Ove sezona je možda dobra prilika za timove koji uvijek zapnu u PO da konačno dignu kantu. Puno ih se diglo, ali i ovo par favorita od prošlih godina je napravilo male korake unazad pa je paritetnija liga.
Zato šteta za Bluzere koji mi prvi padnu na pamet, Fabbry ozljeda ih je baš zeznula.
Ili Wilds npr.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:00   #9836
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
dok ne odluče trenera birati po tome koliko dobro poznaje hokej, a ne jezike.
Preloši ste
A i tako daleko od ičeg smislenog, mislim da spadate u bottom 5 momčadi po pitanju prosperiteta za idućih 5 godina.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:43   #9837
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Preloši ste
A i tako daleko od ičeg smislenog, mislim da spadate u bottom 5 momčadi po pitanju prosperiteta za idućih 5 godina.
srećom tu je mladi i perspektivni weber potpisan do 41. godine.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:09   #9838
Kompletan sustav u Habs organizaciji je u raspadu.
Nekompetentan GM, nekompetetan šef skautinga, idiot koji vodi AHL filijalu i unišava onu mrvicu talanata koju Timmins izabere ako mu se posreći.
Na kraju balade treneri popiju pedalu, a Therren prije i Julien sada su najmanji krivci za lom koji rade Bergevin i Timmins.

Mislim, Bergevin je uspio ostati 8 milja ispod capa jer nije bio u stanju dovesti nikoga, a Molson spava. Spava jer ga boli kurac sve ok je Bell C rasprodan i dok se zarađuje na marketingu.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 10:21   #9839
habsi, rangersi, oilersi za sada neugodno iznenadili, ne pratim ih previse no mislim da nisu ovakav start ocekivali.
papaq_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 12:50   #9840
Habsi nastavljaju dominirat, a skoro sam u fantasyu uzeo Pricea

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
papaq_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:44.