Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2013., 16:05   #4381
Quote:
Chika14 kaže: Pogledaj post
ovo je eto stavljeno tek noćas na tu stranicu sa vijestima.. što su čekali!! I važno je da se nije obrijao još (nikako obrijati!!!).. a eto taj koji je potpisao vijest/haber je navrat nanos radio jer se ona nakon romantične večere htjela provuči pored njega.. gdje on vidi večer kad je pol bijela dana!!!
il da ne vjerujemo sve GT.. ili novinarima

evo zimskog izdanja Maraz Alija..





nego kad se stalno spominje njegov stil obuće, tj tennnisice non stop.. ništa novo.. ovaj bi se radije razveo nego da pristane na nešto laganije i ovako kad ja imam natikaće (da zna zašto sam danas slikala reko bi da nisam normalna ). MAA bar koristi one male čarape jer je ipak mlađi, a tog nije bilo kad je ovaj našao svoj stil i sad kad mu se to spomene kaže da to nije za muške.. evo..


Zadnje uređivanje eMarina13 : 30.06.2013. at 16:32.
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 16:56   #4382
Quote:
Chika14 kaže: Pogledaj post
"Slavni glumac MAA, prošli je tjedan na jednom mjestu u Etiler-u (*** kvart u Istanbulu) ručao zajedno s prijateljicom za koju se saznaje da mu je djevojka.
Par, koji je provodio ugodno vrijeme jedući u romantičnom raspoloženju, shvativši da su uočeni istog su se časa pokušali udaljiti s mjesta.

Alakurt koji je prvi napuštao restoran, viđen je s dugom bradom koju nosi već neko vrijeme i još uvijek je nije skratio/obrijao.
Glumac je ostavio bez odgovora pitanja novinara i autom se uputio kući."

Emrah Akçaay = ime i prezime onoga koji je, vjerojatno, postao vijest.

edit: prevela: meni draga osoba, kojoj vjerujem.
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije
AKIF is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 19:21   #4383
Novo http://i1280.photobucket.com/albums/...ps2c8f755d.jpg
 
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 19:27   #4384
Super baš sam guglala gdje si ovo iskopala?Konačno slika sa seta.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 20:18   #4385
Quote:
-noelle- kaže: Pogledaj post
meni se baš sviđa,čak i s tom bradurinom.baš je ono,muško
i super mi je to što ne robuje modi,djeluje opušteno i boli ga neka stvar što netko misli o tome.
čovjek naprosto zrači,ako tako zrači preko ekrana,mogu mislit što je onda uživo.
tako da,sigurno bih se okrenula za njim,bez obzira na izgled.
To je to! ,a i kod mene je isti stav kao kod @Akif
Quote:
AKIF kaže: Pogledaj post
evo i moj odgovor. ne podnosim muškarce koji se ušmikavaju,i feminiziraju,kod njega sam na čistu sa svim.

.
Quote:
Lu Salome kaže: Pogledaj post
Bolji i s bradom, nego golobrad

Gle ga ovdje kako je mlad i smiješan
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Hvala! Važno je vidjeti ono bitno u čovjeku, a ne kako se oblači. Meni bi najprije pažnju privukao njegov hod i stav, a onda toplina pogleda...ma ugledala bih ga među tisućama...

Zar zaista mislite da ga ne biste uočili? Bez brige, nažalost, niste jedini, ima ih još...

Slika s izbora Model of the World 2001


pobjednik Sylvain La Rochelle


Pobjednik u prvom redu, MAA iza njega


Čini li se i vama da je taj žiri bio ćorav?
Meni se on na jako malo slika svida iz perioda kad se bavio manekenstvom !Više mi se sviđa poslije tog perioda ,kad se malo razvio sto se tice misicne mase i dobio ono nesto u faci sto i dan danas ima.Dakle kad je malo stasao i sto rece noelle bas je musko
__________________
Uzmi me kad hoces ti Pa dobro gde si ti Divno je biti nekome nešto Ta Božija Nevolja je umrla,ali i dalje me vuče ka sebi.
Bellisario is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 00:02   #4386
Meni Mehmet sto stariji,zreliji izgleda sve ljepsi i ljepsi i privlacniji najiskrenije..nekako mi vec sad izgleda kao pravo musko...volim ga vidjeti sa bradom ali od 2-3 dana a ne ovoj sad bradurinom kao cempres ali zbog posla mora i razumijem ga u potpunosti..
Na ovoj fotki mi je prelijep sa bradom
 
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 09:31   #4387
eto, ja sam vam od onih koje su uvijek obožavale dečke od 35, i kad sam imala 20, i kad sam imala 35, a i sad kad su te godine tek slatke uspomene.
Zato, slažem se, najbolje izgleda sad.
Možda mi se, da sam kojom srećom njegova vršnjakinja ili mlađa, ne bi sviđao s 20, ali, dozvolite, zbog stečenog iskustva možda nešto drugačije gledam te dečke s 20 i nekom, vidim ih u nekoj perspektivi, a možda je to samo pristranost u vezi MAA...whatever, tip je ludilo.
slika sa snimanja Fatiha
__________________
Bohemian rhapsody - Queen

Zadnje uređivanje holaquetal : 04.07.2013. at 09:41.
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 11:13   #4388
Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
Super baš sam guglala gdje si ovo iskopala?Konačno slika sa seta.
Ma nije ovo set.
Ovo je priprema (bile su ovako slicne slike od Beren kada je isla na trenigne karatea).Vidis da ima sabljicu u ruci mora da ga pripremaju za borbe i tako Buduci da su sve partnerke na odmoru, sumnjam da ce on sam snimati, a one odmarati (Asli i Gamze su u Bodrumu)

Zasto je ovaj konj ovako prljav?
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 11:14   #4389
o da...to je pravi gard...Sultanski, samouvjeren, moćan.
linija tijela, izvrsno održavana,
mač u ruci, konj prave veličine, u svakom slučaju vrlo obećajavuće.
brada u pravom smislu onako kako Sultan izgleda ( u mojoj percepciji).
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije
AKIF is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 11:16   #4390
holaquetal Ja vas sve razumijem jer ja imam 22 godine a on puni krajem ovog mjeseca 34 godine...sto zreliji to privlacniji...slika sa seta je super,uvijek mi je drago vidjeti nesto novo
Ne mogu a da ne postavim jos jednu fotku sa lijepom bradom

http://www.dodaj.rs/f/2Z/qp/4udFXHxq...1925329213.jpg

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 04.07.2013. at 13:28. Reason: obratiti pozornost na pravila u vezi postavljanja slika
 
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 04.07.2013., 13:21   #4391
Quote:
Tarum kaže: Pogledaj post
sultan,car,kralj,knez,grof,vojvoda...
veličanstven
i aga, jer da nije bilo age vjerojatno većina nas ne bi znala za njega
__________________
Saying nothing... sometimes says the most
maxnel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 14:42   #4392
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Ma nije ovo set.
Ovo je priprema (bile su ovako slicne slike od Beren kada je isla na trenigne karatea).Vidis da ima sabljicu u ruci mora da ga pripremaju za borbe i tako Buduci da su sve partnerke na odmoru, sumnjam da ce on sam snimati, a one odmarati (Asli i Gamze su u Bodrumu)
Zasto je ovaj konj ovako prljav?
Nisam se dobro izrazila pripereme za snimanje znam i ja gdje Gamze .Ti u konja gledala?
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 16:38   #4393
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Ma nije ovo set.
Ovo je priprema (bile su ovako slicne slike od Beren kada je isla na trenigne karatea).Vidis da ima sabljicu u ruci mora da ga pripremaju za borbe i tako Buduci da su sve partnerke na odmoru, sumnjam da ce on sam snimati, a one odmarati (Asli i Gamze su u Bodrumu)

Zasto je ovaj konj ovako prljav?
Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
Nisam se dobro izrazila pripereme za snimanje znam i ja gdje Gamze .Ti u konja gledala?
da, stvarno, ali detalji su detalji. Inače, mislim da je to takva vrsta konja. Neki prljavo-sivo-bijeli - tako nekako Ali faca je,nema šta. Pravi sultan, još ga zamisliš u kostimu.

kad smo kod detalja - jel on to ima Timberlandice na nogama?
Rollergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 17:16   #4394
To će biti najljepši sultan na svijetu !

Samo da mu glas ostave !
Sinkronizacija mu užasno puno oduzme, sustegne ga, učini drugačijim njegove reakcije .

P.S. Oho !
Preko milijun čitanja našeg ljubimca !
A tu je tek šest mjeseci !
U svakom slučaju, na mene otpada barem 100 tisuća čitanja .

Zadnje uređivanje SOHO_ : 04.07.2013. at 17:22.
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 18:04   #4395
Quote:
SOHO_ kaže: Pogledaj post
To će biti najljepši sultan na svijetu !
Da je pravi Fatih ovako izgledao, osvojio bi i više nego što jest. Bar žensku populaciju, bez otpora

I slažem se, njegov glas treba ostaviti.
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 18:33   #4396
Quote:
SOHO_ kaže: Pogledaj post
To će biti najljepši sultan na svijetu !
Samo da mu glas ostave !
Sinkronizacija mu užasno puno oduzme, sustegne ga, učini drugačijim njegove reakcije .
P.S. Oho !
Preko milijun čitanja našeg ljubimca !
A tu je tek šest mjeseci !
U svakom slučaju, na mene otpada barem 100 tisuća čitanja .
Slažem se sa svim a naročito me razveselio broj čitanja
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 20:41   #4397
Quote:
SOHO_ kaže: Pogledaj post
To će biti najljepši sultan na svijetu !
Zbog ovakvog sultana ne samo da bih vjeru promijenila već i tijek povijesti svojim djedovima usprkos. I sada neka netko kaže da ga voli više od mene!
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 02:19   #4398
Moram se složiti s prethodnim postovima,naš Meho što stariji to bolji.
Kao dobro vino.
Na ovim slikama s dvodnevnom-trodnevnom bradom mi je još "zelen",valjda sam jedina ovdje kojoj je bolji sad s ovolikom bradurinom
Nekako mislim da njegovo vrijeme tek dolazi.
-noelle- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 08:47   #4399
a moram se i ja sad javiti
Koliko malo treba (jedna nova slika) da živne tema. AKIF znala sam da ćeš dati pravi opis ove slike, Rollergirl faca, nego šta, ali što volim kad nosi ovu majicu bez rukava, rijetki to mogu nositi, treba imati takav torzo i takve ruke, od ramena do vrha prstiju. I mislim da nam se svima sviđa ova obleka! SOHo ajme, glas obavezno, đurđevak, ball ih, koliko bi to carstvo bilo, a kandidatkinje za harem ne bi trebalo otimati i zarobljavati.

Konj? ah, da i konj je lijep

edit eMarina legendo, ova s muževim čarapicama i tenisicama ti je prejaka
__________________
Bohemian rhapsody - Queen

Zadnje uređivanje holaquetal : 05.07.2013. at 09:53.
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 03:56   #4400
Uffff !
Što je ovo?
Ovdje od glave do pete izgleda- prestrašno .
Čini mi se da je konjić malo divlji pa se Meho ko smanjio i zapanjio; ima pogled otprilike ko i ja kad sam ugledala sliku- ...

Znam, znam...
Nije to do Mehe, kriv je kut snimanja i trenutak snimanja .

Konjić je lijep.

http://

Zadnje uređivanje SOHO_ : 07.07.2013. at 04:12.
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.