Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2013., 13:49   #101
Quote:
9aplus kaže: Pogledaj post
Specijalni rat se sastoji u tome da postoji samo jedna "istina" i to ona koja dolazi iz uprave dva "C"
-> CTN
-> CCAA
CTN = CCAA uz ispomoc par nesposobnih jugoakademaca... koji nemaju pojma
o civilnom a bogme se nisu proslavili ni u ratnom zrakoplovstvu.
Sve drugo su jalnusi, diletanti, stoka sitnog zuba..... dodati epitete po potrebi....
U to se ubrajaju sve tvrtke(aeroklubovi) koje nisu odabrano drustvo -> CTN, VRH, HRZ
Rezultat, aerodrimi zatvoreni, gubici se gomilaju, nepotrebne i stetne koncesije se promoviraju,
helikopteri su van zakona, sve skupa je medjusobno neuskladjeno a nesukladno sa EU-EC-EASA
Ukratko:
Spaljena zemlja i prazno nebo, a biti ce jos gore, koncesija na Plesu je pupcanom vrpcom vezana
za neizbjeznu propast CTNa. Uspostava koncesije upropastava CTN a bez CTN na toj istoj koncesiji
nestaje 60% prometa. Kakvih 5 M putnika ))))))))
CCAA je tu da uzme namet i pozatvara sve sto njima nije cash source, citaj odlazni pax promet sa
par glavnih aerodroma. Sve drugo smeta... a jos se nesto i stalno bune.
Slicno kao sto se i dame s jajima aka domacice u avionima i nepotrebni soferi na njima stalno
nesto bune i zamisli zele primjerenu placu za posao koji rade....
Ovi u CCAA ne rade nista korisno pa imaju jos vecu placu....
Vidi prika,to je tvoje mišljenje koje bih jako teško mogao nazvati objektivnim..
Kad smo kod CTN-a ta firma je već odavno propala,a sve dalje je samo enormno povećanje gubitaka na teret poreznih obveznika..U čemu je korist održavanja nečeg što samo vegetira na životu??Da bi nekolicina mogla lagodno živjeti??Gdje je u svemu tome korist za gospodarstvo RH?Na ovakav ga način nema,kako god da okreneš...
Kažeš primjerena plaća??Primjerena plaća u odnosu na što???Na plaće u gospodarstvu u RH il na plaće pilota i kabinskog osoblja u branši??Ako je u odnosu na plaće u RH onda mogu samo šutjeti i biti sretni što uopće rade i dobivaju ovakve plaće..A ako je u odnosu na plaće u toj branši širom svijeta pa tko im brani da promijene firmu??Il se možda radi o nesposobnosti da se pronađe drugo radno mjesto??THY,EK,EY..biraj,mogućnosti su raznolike...
Ili se možda radi o mazohizmu???Ili je možda ipak u pitanju ipak dobra plaća za malo rada,a sa kojom se u RH može i više nego pristojno živjeti??
Pokušaj realno zaključiti sam...
Yasser Arafat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 14:23   #102
Kak' ste ozbiljni, moram vam se pridružiti:

1.7. se ruše granice, svatko iz Europe će pohrliti u Hrvatsku raditi pod ovim fantastičnim uvjetima pa će razmaženi HR letači vidjeti svoga boga!

A, e!
Sova77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 14:30   #103
Quote:
Yasser Arafat kaže: Pogledaj post
Vidi prika,to je tvoje mišljenje koje bih jako teško mogao nazvati objektivnim..
Vidi prika, ja sam vec pohrlio u tu jevropu, hebe me se za ekipu na
vrhu CTN i CCAA a tebi preporucam kineski bicikl, njima ne treba -
oni su u zraku
Samo kad ti pukne guma i odletis na glavu, tamo di padnes tamo
ces i ostat jer vertikane komponente biti nece....
Onda ce ti tvoj stav puno pomoci....
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 15:00   #104
JAR FCL? Nemam želučane snage pratit rad družbe pere gibanice, odnosno jel usklađeno ili beješ euniju, perzija je naša praotadžbina!?
__________________
[OO]\___Y___/[OO]
_SS_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 15:02   #105
Yasser Arafat

Kolega aj reci ti meni a što tebe to zanima u RH zrakoplovstvu?

Naprimjer za pilote mlađe na MG21 kažeš da nisu kao stariji drugovi! Zašto? nisu bili u JRV pa im je to po tebi ( mana ili ) izuzmemo li tvoja dva poznanika jednog CL-415 i jednog Varaždinca koji je letio na An-32B jedan a možda i oba su ponikla iz JRV-a.? (jer samo njih priznaješ a ovi ostali su NULA).

Za SAR nije te briga.

Za vertikalnu komponentu još manje.

CTN treba zatvoriti.

Itd.

Ustvari kolega a što tebe zanima?

Možda mirovna misija ISAF u kjoj si bio, ili misliš da je moja domovina u Afganistanu! NE kolega ja živim u Hrvatskoj. I stavrno malo razumjevanja a nemoj sve pod je...vati!
an_02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 15:17   #106
Quote:
an_02 kaže: Pogledaj post
zamisli električni_zec koliku bi naknadu naše kolege castelo icola trebali tražiti po letu na MG21 iz davne 1977 god?

A kaže zamjenik ministra da im ni minimalne zahtjeve koje su tražili ne da!

Nekima sve drugima ništa.
Jebiga, stvari su već postavljene tako da su oni u sasvim drugačijoj poziciji:
- nema sindikata pilota HRZ;
- plaća "prema tablici", poljubi ili ostavi;
- praktično i nemaju status pilota, osim za interne potrebe HRZ;
- ako se pobune, šta im mogu: zabraniti letenje? Ionako nemaju na čemu.
Ako ipak nastave, oni poukidaju sve komponente HRZ, ugase ga i adio baraka.
Letačko osoblje ostane bez alternative, na ulici. Ako želi ostati blizu branše, trpa kofere na aerodromu, to im je plafon, kako su stvari sada postavljene.
Ili Jovo nanovo, proći cijeli put pilota, kao da nikada zrakoplova vidio nije.
Na žalost, to je i naizglednija opcija, jer im je status ugrubo kao da liječniku daš licencu koja vrijedi samo za lokalni Dom zdravlja.

Inače 01.07. se neće dogoditi ništa novo: svanuti će još jedan tužni dan.
Odljev školovanog kadra neće započeti, nego će se nastaviti, možda u početku nešto pojačanim tempom.
I do sada je ta EU nalazila načina da najkvalitetniji kadar angažira, bez obzira na restriktivne politike. Nadalje će to moći činiti i s puno manje papirologije za još širi krug profesija.
Otići će sva dodana vrijednost ovog društva, bilo da je školovana o svom ili državnom trošku. Nije to ekskluziva pilota. Odlaziti će do granice koju ta EU postavi da bi zaštitila sebe.

Zauzvat ćemo dobiti povratni val sa zapada, mediokritete koji se ne uspjevaju tamo nametnuti, a ovdje će biti carevi po zgarištu jedne države.

Država, koja se postavlja kao aparat izvan društva, ionako neće puno patiti zbog svega toga: ostaje joj gro poreznih obveznika, nekretnina za poreze, i u principu je idealno i najjednostavnije da se cijela RH pretvori u jedan veliki supermarket svjetskog škarta za rezidente i skup nekretnina u vlasništvu nerezidenata. Tu je oporezovanje najjednostavnije i u tom smjeru zakonodavstvo i društvo ide. Aparat ima siguran izvor prihoda, neobrazovana raja nema izbora, jer je inako nitko neće i lagano se uspostavlja ravnoteža.
Tko remeti ravnotežu ionako će sam potražiti sreću drugdje, jer sustav teži ravnoteži.
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 15:31   #107
Ima Zeko jedna kvaka 22, nerezidenti ne trebaju nekretnine oko kojih je gladna raja, spremna
razbit glavu njima ili njihovima za sitnu kintu. Da je tome tako onda bi JAR ili Venezuela bili wonderlandi za zivot a ipak nisu.
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 16:05   #108
Quote:
9aplus kaže: Pogledaj post
Vidi prika, ja sam vec pohrlio u tu jevropu, hebe me se za ekipu na
vrhu CTN i CCAA a tebi preporucam kineski bicikl, njima ne treba -
oni su u zraku
Samo kad ti pukne guma i odletis na glavu, tamo di padnes tamo
ces i ostat jer vertikane komponente biti nece....
Onda ce ti tvoj stav puno pomoci....
Vidiš prika,kao prvo ne svršavam na neke dječačke smajliće poput nekih,ako ti je to fetiš - neka ti...
Evo upravo reče da te zaboli ona stvar za CTN i CCAA,ali ipak si se našao dijeliti lekcije i podržavati neke smiješne zahtjeve i željice...tako se ne ponašaju ni djeca u vrtiću...a ovo ponašanje uvelike nalikuje djeci : hoće mi uzeti igračku,a ja ću sad malo kmečati jer mi je onda možda ostave..baš...
A bicikl je baš odlično prijevozno sredstvo,posebice po ovom prekrasnom vremenu....
A djelovanje firme po principu "mi bi malo ovak pa bi onda malo onak,al nema veze kaj nismo profitabilni i nema veze ko nas financira dok je nama super" je tipični stari socijalistički mentalitet,a vidjeli smo i sami dokle je to tako funkcioniralo..Ovo danas što imamo u HR nije ni socijalizam ni kapitalizam,ovo je totalno bezvlašće i najobičnija pljačka koja će trajati dok se još ima otkud iscjediti..a neće ni to dugo...
Jedno pitanje : ti si vlasnik firme koja eto iz godine u godinu gomila dugove, financiraš ju iz svog džepa,radnici ti imaju sva moguća i nemoguća prava,plaće daleko iznad prosjeka...i što bi ti sa takvom firmom koja samo gomila dugove? Održavao je takvu na životu ili bi išao promijeniti neke stvari da ta firma počne poslovati sa dobitkom il barem pozitivnom nulom??
Shvaćam da nikoga nije briga otkud lova dok ne ide iz njihovog džepa,al me živo zanima dal bi isto tako mislili da ide iz njihovog..
Yasser Arafat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 16:50   #109
Quote:
an_02 kaže: Pogledaj post
Yasser Arafat

Kolega aj reci ti meni a što tebe to zanima u RH zrakoplovstvu?

Naprimjer za pilote mlađe na MG21 kažeš da nisu kao stariji drugovi! Zašto? nisu bili u JRV pa im je to po tebi ( mana ili ) izuzmemo li tvoja dva poznanika jednog CL-415 i jednog Varaždinca koji je letio na An-32B jedan a možda i oba su ponikla iz JRV-a.? (jer samo njih priznaješ a ovi ostali su NULA).

Za SAR nije te briga.

Za vertikalnu komponentu još manje.

CTN treba zatvoriti.

Itd.

Ustvari kolega a što tebe zanima?

Možda mirovna misija ISAF u kjoj si bio, ili misliš da je moja domovina u Afganistanu! NE kolega ja živim u Hrvatskoj. I stavrno malo razumjevanja a nemoj sve pod je...vati!
Uh sad si me ovom svojom pronicljivošću i telepatijom uistinu razotrkio..ma ti si fantastičan..Jesi li možda razmislio da počneš radit ko mentalist??
Mladi piloti u HRZ-u?Naravno da nisu ni blizu onima pristiglima iz RV-a,a ima jedan jako banalan razlog - nalet..Koliko naleta imaju piloti iz bivšeg RV-a i koliko su ga radili godišnje u RV-u,a koliko ga radi mladi naraštaj HRZ-a??Svaka daljnja rasprava na tu temu je smiješna..Da bi oni postigli taj nivo osposobljenosti treba letjeti,a sa ovolikim naletom danas su daleko iza zemalja članica NATO-a,a i malo šire...Da letjeti,samo se pitam na čemu..Na avionu koji je realno za muzej i zasluženo mjesto u zrakoplovnoj povijesti??Za ozbiljno RZ u današnjem dobu sigurno više nije..I kad onda spojimo ta dva čimbenika (nalet i avion) što dobijemo : dva klinca koji se zaigrali Tp Gun-a i spizdili dva aviona..Garu nemoj trpati u taj koš jer helikopter nije pao njegovom greškom..
Vidim da si si malo dao truda pa prošarao mojim postovima,ali očito nisi bio dovoljno pažljiv..Da jesi onda bi primjetio da se zalažem da naš HRZ dobije nov lovački avion,da se pilotima omogući normalan broj sati naleta godišnje,a ne ovo današnje pretakanje iz šupljeg u prazno nekakvom kvazi modernizacijom koja tu ustvari ni nije..Da ima imalo ozbiljnosti u svemu ovome kupio bi se novi/rabljeni avion sa ili bez offseta..
A takvo glupo stanje je nažalost u svim komponentama OSRH i na način na koji se radi danas ja tu ne vidim nikakve perspektive,a ni boljitka..ako to netko ne vidi pored zdravih očiju onda je to jako žalosno...
A što mene zanima?Kao što je cilj svakog iole ozbiljnog čovjeka neki napredak, tako i mene zanima napredak svih komponenti OSRH..Posebice me zanima zrakoplovstvo jer je to nešto u čem sam od malih nogu..A na što se svodi naše današnje zrakoplovstvo??Na jednu tvrtku koja samo svake godine gomila gubitke,na HRZ koji lete na muzejskim primjercima MiG-21,na uništenu eskadrilu jurišnih helikoptera,na jadnu transportnu komponentu koja je to svakim danom sve manja...Jedino što funkcionira je PPE i svaka im čast na tome što rade svake godine....
Što se tiče mojeg poznavanja pilota iz bivšeg RV-a i današnjeg HRZ-a (aktivnih,umirovljenih i pokojnih) mogao bih malo poduže,a postoji i mogućnost da čak znam i tebe...zato bih ti ipak preporučio da se malo "curikneš" kak bi to rekao Presvetli..
ISAF i Afganistan?U Afganistanu jesam bio,ali ne u sastavu ISAF-a jer ipak se premalo plaća..
Eh dalo bi se o tome još duuugo dugo,ali realno je da se nikakvim pisanjem ni na kakvom forumu ovakvo stanje neće promijeniti..Za razliku od nekih sam realan,nema koristi od života u bajkama...
Yasser Arafat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 17:50   #110
Molim vas da malo smanjite tenzije u ovoj raspravi.
__________________
Ljudi su žrtva, a žene su poludile.
Hollow Point is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 18:07   #111
Ovo za Garu bi se dalo diskutirati.... ali neka ga vozi pisaci stol i to je ok....
tema je govno u ventialtoru kao uostalom i sve ostalo naslonjeno na HRZ.

PP eskadrila kazes.... trenutno je ispravan 1 (slovima jedan) CL 415 a ostali kada i
ako... o broju ispravnih helikoptera necemo, jer se to trpa u borbena sredstva ali da je dobro - nije.

CTN filozofija je zagadila - kontaminirala cjelokupno RH zrakoplovstvo. Sto prije nestane to bolje.
Opstati ovakva unutar drzave EU clanice ne moze nikako. Sto se vise zamjere vlastitim djelatnicima
to ce kraksa biti brza i efikasnija.

HRZ ovakav kakav je danas, ima smisla kao rak na plucima.... kraj je blizu ali nikako da krepa.
Tko ce ti platiti tu novu lovacku komponentu kada ljudi bjeze iz RH glavom bez obzira?

Eto i sam kazes da si gutao prasinu tamo negdje...
Zasto nisli mogao zaraditi pristojno za zivot ovdje?
Upadas u vlastite kontroverzne tvrdnje...

Ti si izgleda jedinstveni primjerak u RH koji izvan managementa CTN & CCAA & HRZ
misli nesto pozitivno o njima, hi... hi... osim ako nisi i sam dio toga....

Ali neka te....ziv bio... imas garantirano svijetlu buducnost kao "konzultant"....

Ovim je moja diskusija sa al fatahom zavrsila.... vidim da se Mod opravdano osvrnuo na temu....
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 18:28   #112
Quote:
9aplus kaže: Pogledaj post
Ovo za Garu bi se dalo diskutirati.... ali neka ga vozi pisaci stol i to je ok....
tema je govno u ventialtoru kao uostalom i sve ostalo naslonjeno na HRZ.

PP eskadrila kazes.... trenutno je ispravan 1 (slovima jedan) CL 415 a ostali kada i
ako... o broju ispravnih helikoptera necemo, jer se to trpa u borbena sredstva ali da je dobro - nije.

CTN filozofija je zagadila - kontaminirala cjelokupno RH zrakoplovstvo. Sto prije nestane to bolje.
Opstati ovakva unutar drzave EU clanice ne moze nikako. Sto se vise zamjere vlastitim djelatnicima
to ce kraksa biti brza i efikasnija.

HRZ ovakav kakav je danas, ima smisla kao rak na plucima.... kraj je blizu ali nikako da krepa.
Tko ce ti platiti tu novu lovacku komponentu kada ljudi bjeze iz RH glavom bez obzira?

Eto i sam kazes da si gutao prasinu tamo negdje...
Zasto nisli mogao zaraditi pristojno za zivot ovdje?
Upadas u vlastite kontroverzne tvrdnje...

Ti si izgleda jedinstveni primjerak u RH koji izvan managementa CTN & CCAA & HRZ
misli nesto pozitivno o njima, hi... hi... osim ako nisi i sam dio toga....

Ali neka te....ziv bio... imas garantirano svijetlu buducnost kao "konzultant"....

Ovim je moja diskusija sa al fatahom zavrsila.... vidim da se Mod opravdano osvrnuo na temu....
Ovaj me tvoj post uistinu iznenađuje....
Gdje ja to nešto pozitivno mislim o tom tzv. managementu???Da si malo pažljivije čitao vidio bi što sam o njima napisao,kolko veliku "pozitivu" oni kod mene imaju..Zar je pozitiva bacati novac u bunar,zar je pozitiva ne pogledati malo oko sebe i istini u oči te reći : "Ovako više ne ide!"?Kod nas očito nitko nema muda za reći takvo što...A što mi radimo?Mi sebi mažemo oči da nam MiG-ovi mogu letjeti još 10 godina uz "modernizaciju i remont",da nam CTN može ovako raditi jer ima "svjetlu budućnost" i ostale nebuloze...
Kažeš tko će platiti lovačku komponentu??Pa dokle god ima love za nove aute,za cijelu hrpa bespredmetnih i bezrazložnih agencija,a nerazumne zastupničke plaće itd.,onda se može naći i love za nove lovačke avione uz offset koji se nudi..
I nije CTN filozofija zagadila ama baš ništa,oni su sami sebe i više nego dovoljno zgadili..a u ovoj državi ima još uvijek ljudi koji shvaćaju da je jaka vojska garancija i suvereniteta i mira,dok neki drugi vrlo lako zaboravljaju što je bilo prije 20-ak godina..
Što se tiče mene i moje budućnosti ti za to ne moraš brinuti,dovoljno je svjetla..Da,nisam glumio uhljeba na teret građana,htio sam više i bolje,dignuo guzicu i krenuo u bolje i nimalo ne žalim zbog tog..A to bi isto napravili i tvoji prijatelji iz CTN da imaju malo hrabrosti....
Yasser Arafat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 18:55   #113
Quote:
9aplus kaže: Pogledaj post
Ima Zeko jedna kvaka 22, nerezidenti ne trebaju nekretnine oko kojih je gladna raja, spremna
razbit glavu njima ili njihovima za sitnu kintu. Da je tome tako onda bi JAR ili Venezuela bili wonderlandi za zivot a ipak nisu.
/a kako bi se razvila rasprava da nema tenzija, one drže temu u životu/

Nije to kvaka 22. To bi bilo otprilike kao kada ponudiš nerezidentu kupovinu nekretnina kod nas, ali on ne može postati vlasnik, jer je nerezident (mislim da je tako nešto bilo?? kod nas pravno (ne)regulirano)

Ovdje je situacija ipak drugačija: što raja gladnija, nekretnine jeftinije, time investitoru privlačnije. Po otocima se prodaju cijela napuštena sela i pripizdine na koje stoljećima ni koza nije kročila, ali lova sve može kultivirati i pretvoriti u resorte. Istina, prodaju se putem fondova nepoznate vlasničke strukture, pa mi izgleda da je to prije ponuda, nego potražnja.
Raja neće nositelju deviza razbijat glavu, a tu su i uvijek spremne zaštitarske tvrtke, kojima nabildanog militantnog kadra ne fali.
A i omiljena nam bečka škola daje fasadu kojom se odlučno distanciramo od JAR-a i Venecuele, ipak je Matija dizao bunu u ime cara, bar je tako mislio...

Čuj, i osrednji ekonomist zna da je lova u relativno sitnim naknadama i mikronaplatama u području velike koncentacije potrošača. Zrakoplovne luke su upravo idealno mjesto za koncesionara: zahtjevnu i pouzdanu tehnološku podlogu amortiziraš pristojbama, kojima visinu opravdaš svjetskim standardima. Nema veze što takav standard usluge ne pružaš, uvijek je opravdanje da lokalna zajednca ne može osigurati primjerenu infrastrukturu.
Sve ostalo je velika čekaonica, načičkana prodajnim štandovima, gdje su cijene primjerene svjetskim standardima, dakle svjetske.
Tako one početne sitne naknade i mironaplate učiniš masnijim, puta protok.
Pleso navodno ima priliku postati regionalni hub, idealno bi bilo za investitora da ostane tranzit, onda ti i ne treba potpora neke šire infrastrukture, sve organiziraš u svojoj kući. Inertna lokalna zajednica će se zadovoljiti kakvom naknadom i neće prepoznati priliku da se okači na to.
Za sve to ti privilegirani jedini lokalni operater samo smeta, lako ga eliminiraš jer je inako parazit koji ne poštuje nikakvu EU ekonomsku regulativu. Kako je u gubicima, velikodušno ga preuzimaš uz uvijet otplate zrakoplova, koje ionako preuzimaš. Kad si osigurao monopol, pratiš ostale potrebe društva: treba SAR, HEMS...osnivaš svoju flotu uz subvencije EU, jer u biti zemlju približavaš standardima Unije. Osoblje uzimaš lokalno, i plaćaš ga nešto niže nego usporedivo na zapadu, jer je takav lokalni standard. Ako to ne želi, dovodiš ga iz još siromašnijih krajeva EU i šire, imaš opravdanje u nedostatku kadra i posljednično nekvalitetniju uslugu.

Kvaka 22 je u tome da zaokružiš cjelinu, pa da svaka i slučajno zarađena kuna završi u tvom portfelju. Podlogu imaš u pozitivnim EU propisima, koje domorodci nisu mogli ispoštivati sve i da su pokazali volju za to.
Par velikih investitora istranšira zemlju po branšama k'o četa mesara odojka.
Za sve ostalo tu je MasterCard i fiskalna kasa. (treba li spominjati da si dobavljač upravo ti, najkvalitetnija europska rješenja)

Jebote, pa kvaka 22 je rodit se u ovakvoj državi...
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 19:01   #114
Mislim da ti je post jako dobar.... ali ne drzi vodu....
Da drzi proslo ljeto bi svabe pohodile Grcku.
Zasto ono nisu?

Koncesija na ZLZ je sibanje krepanog konja,
eno ti ga u Budimpesti pa prouci....
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 19:17   #115
Quote:
9aplus kaže: Pogledaj post
Mislim da ti je post jako dobar.... ali ne drzi vodu....
Da drzi proslo ljeto bi svabe pohodile Grcku.
Zasto ono nisu?

Koncesija na ZLZ je sibanje krepanog konja,
eno ti ga u Budimpesti pa prouci....
Ne boj se, nema ovdje Grčke, za to trebaš kritičnu masu...

Pogledaj samo apsurd: u zemlji sa skoro 1/4 stanovništva u mirovini, umirovljeničkom strankom, kakav su politički faktor umirovljenici? Pa oni sami bi mogli skidati i postavljati vlade.
Dalje, imaš 1/2 milje branitelja i "branitelja". Politički? 1/2 milje političkih pravaca.

Pa u ovoj zemlji nemaš ni dva branitelja u istoj braniteljskoj udruzi, svatko ima svoju...

Politički najorganiziranija populacija je administracija državnih i javnih službi, te državnih poduzeća. Koliko su voljni nekom akcijom ugroziti svoje radno mjesto?
A ako im ga nešto drugo ugrozi, raja će samo organizirati skupove kolektivnog oduševljenja, a ne podrške...
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 19:40   #116
Onaj posljednji post AN_02 nije trebao biti obrisan...On je očito neke stvari krivo shvatio,posebice to šro je u nečem vidio nekakvu prijetnju koja ne postoji..Ja sam govorio o tome da samo bude pažljiviji u svojim izjavama i ocjenama te da se konačno odluči što u biti želi od HRZ-a.
Nadam se kolega AN_02 da ti je poznato pod kojom se izlikom tad letjelo jer je na snazi bila zabrana letenja koju je nabacio SUKL (PPI),a isto tako da ti je poznato gdje su lovački piloti HRZ-a 1992/93 radili trenažu i na kojim avionima..
Vidim da si potpuno zanemario komentar i činjenice o naletu današnjih pilota,ali si zato vidio neki nepostojeći napad i prijetnju...A o trenaži se više vodilo računa u ratnim godinama nego danas..
Ovo mi je sve više počelo ličiti na onu klasiku "tko ima većeg i čiji je tata jači",a to nema nikakvog smisla..
Yasser Arafat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 19:47   #117
Ljudi ne napadajte jedni na druge,to ovoj bandi i odgovara,zavadi pa vladaj. Očito dobro čitaju ovaj forum i smeta im pa pokušavaju da nas zavade ovdje. Raspravljajte al nemojte se napadat međusobno. Ovdje među nama sigurno nitko nikom ne želi zlo.
__________________
Za SVOJE,a nju nedam ne prodajem ona mi je jedina!http://youtu.be/8IB86caf3wA http://youtu.be/vMjDE3jDLk4 http://youtu.be/70kV_Wp5WpE ICH WILL!! http://youtu.be/fudTbylhVC8 http://youtu.be/xawEPd1gt0o

"Danas kažu protiv tebe riječi pune zavisti,za života šutjeli su glasa nisu podigli..."
zdrug2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 00:04   #118
Quote:
zdrug2000 kaže: Pogledaj post
Ljudi ne napadajte jedni na druge,to ovoj bandi i odgovara,zavadi pa vladaj. Očito dobro čitaju ovaj forum i smeta im pa pokušavaju da nas zavade ovdje. Raspravljajte al nemojte se napadat međusobno. Ovdje među nama sigurno nitko nikom ne želi zlo.
Nije mi ni najmanja namjera napadi ovdje nekog "ad hominem"..Vjerujem da su velika većina ljudi ovdje na ovim temama zaljubljenici u zrakoplovstvo koji su svoju ljubav pretočili i u konkretna djelovanja,svaki u svom vremenu,a isto tako ima i laika.Ono što je zajedničko (barem tako vjerujem) je prosperitet ne samo HRZ-a (iako smo na to očito najviše fokusirani),već i kompletnih OSRH.Sve se izgradilo doslovce pa iz ničega i srce boli dok vidi kako se sve to danas uništava,a sve zbog nekakvih čudnih odluka i nejasnih ambicija.
Trebaju li nam moderne OS?Svakako da.E pa u te moderne snage nikako ne spada MiG-21,koliko god neko bio emotivno vezan uz njega.Jedino ispravno rješenje je novi avion pa koliko god da koštalo.Vratit će nam se ubrzo : od samog resursa pa do trenaže.
Treba li nam nacionalna zrakoplovna kompanija?Moje je mišljenje da treba,al ne na ovakav način i pod ovakvim uvjetima kako se radi danas.
Treba li nam mornarica,obalna straža?Naravno da treba,ali da li potezi našeg vrhovništva vode tome??
Dalo bi se tako redom o svakom vidu vojske,a rezime svega je isti - ne vodi ničem dobrom.Iako smo punopravna članica NATO-a,ne možemo se samo i jedino samo pouzdati u njega.Ne veli uzaalud ona stara "Uzdaj se u se i u svoje kljuse".To nam je dobro išlo iz početka '90-ih,zašto to sve danas vodi u krivom smjeru??
Yasser Arafat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 09:07   #119
Evo ilustracije smjera:

Quote:
Za sastanak predlažem sljedeći dnevni red:

1. Stanje zračnog prometa u svijetu i Europi
2. Stanje priprema zrakoplovne infrastrukture za punopravno članstvo u EU
3. Prezentacija osnovnih elemenata rada Kontrole zračne plovidbe s naznakom na
učinke prema sudionicima zračnog prometa u RH
4. Nesukladnosti na zračnim lukama po nalazima CCAA i plan zatvaranja nalaza
5. Mogućnosti korištenja pristupnih fondova EU na zračnim lukama
6. Program restrukturiranja Croatia Airlinesa i posljedice na zračni promet RH
7. PSO za domaći zračni promet
8. Razno
Dok se stvarni problemi guraju pod tepih:
Quote:
1)
Aktivnost CCAA u dijelu "razvoja" (nabave zrakoplova). Da li je to možda sukob interesa
te nelojalna konkurencija?!
Nabava se financira iz poznatih prihoda Agencije, koji se za tu svrhu imaju još povećati.
Dok se zrakoplov namjerava koristiti za komercijalne namjene od aerial worka do punog
AOC VIP PAX prijevoza. Ovlaštenja će Agencija, sama sebi izdati :-)

2)
Kvaliteta komunikacije sa industrijom!?
Neki Pravilnici su doneseni bez ikakve prethodne rasprave, bez sudjelovanje industrije.
Kada rasprave ima, primjedbe se odbacuju bez ikakve argumentacije.
Na kraju imamo Pravlinike za koje nije poznato tko, kada, kako.... ali kao to je "radi EASAe".
Ukupan efekt -> Spaljena zemlja i prazno nebo.
E, a sada ćemo ih pisati ponovno, jer nisu u skladu sa Direktivama EC.

3)
Efekti djelovanja CCAA.hr na uspostavu pozitivnog poslovnog okruženja, te kulturu sigurnosti?
Odgovornost?!
Do sada doneseni Pravilnici nisu u skaldu sa EC direktivama, tvrdi sama Agencija, u gornjem Programu.
Tako donošeni Pravilnici tijekom ove 4 godine imali su poguban efekt na poslovne subjekte.
Napr: mali aerodromi zatovoreni, GA komercijala moguća samo na međunarodnim AD, vertikalna komponenta
restriktivna, što je dovelo do problema u poslovanju većine fix wing a u vertikalnoj komponenti do nestanka
svih operatora. Da li je broj nesreća smanjen, u odnosu na broj operacija?!
Dio toga opisan je u "Otvorenom pismu Udruge opće avijacije"
http://obris.org/hrvatska/otvoreno-p...-zrakoplovaca/

Dijalog po pitanju svih ovih problema je za sada izostao.
Nije moguce odrzati, spasavati CTN ili HRZ ako im porezes korijen / bazu / human resources....
Ovako se stvar neizbjezno zavrsava na par medjunarodnih AD na kojima cemo gledati EU kompanije.
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 10:20   #120
Neizbježna je činjenica da se vazduhoplovstvo u rvata gasi u celini, sigurno i ne baš polako. Tko radi taj i griješi, a vodeći se obrnutom logikom družba pere gibanice osigurava da imamo najbolji safety record u svijetu.
Podobni kardovi, živi bili, udobne vam fotelje; a preostali sposobni - široko vam polje. motike u ruke pa zarađujte za lebac po belom svetu
__________________
[OO]\___Y___/[OO]
_SS_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.