Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2013., 08:06   #61
ma znam da ce staviti to u zakon, samo kazem da prije nije postojala zakonska odredba, tj ako je nitko ju nije provodio niti sankcionirao neprovodjenje.
btw, jako me zanima kako ce ovo izgledati u praksi
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 09:42   #62
Quote:
BAMBI 2909 kaže: Pogledaj post
Ovaj Zakon stupa na snagu osmoga dana od dana objave u »Narodnim novinama«, osim odredbe članka 10. ovoga Zakona koji stupa na snagu 31. kolovoza 2014.
dakle prva generacija djece koju kači ova izmjena zakona, a koji ne idu u vrtić, ići će u predškolu od rujna 2014. do rujna 2015. kad će krenuti u školu?
hoće li imati slobodnih nekoliko dana za more?

i mene zanima kako će izgledati u praksi - iovako vrtići imaju manjak odgajateljica, kojim novcem će jls zapošljavati ove koje će raditi popodne?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 15:08   #63
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
Dragi moji, kako vam se čini ovaj prijedlog..

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...mpaign=sharefb

Po njemu bi trebala ići djeca rođena 2008-2009 godine, znači debelo kači moju stariju.
Smatram da je dijete od 6 godina zaista premalo za školu...da je zaigrano da je jednostavno dijete i da treba mu dati da iživi igru i djetinjstvo u njoj

što mislite da li je to u redu?
jeste u redu pod uslovom da se u prvom razredu radi onošto se inače radi u predškolskom
__________________
that was just a dream
Maca Micko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 12:32   #64
Baš dobro.

To znači da je ministar smislio:
a) kako
b) gdje
c) s kojim odgajateljima/učiteljima
d) na osnovi kojega kurikula i nastavnoga programa
e) s kojim novcem
osigurati svoj plan.

Jer svaki ozbiljan, sposoban i pametan čovjek sve to sigurno zna kad takvo što predlaže.
buditedobro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:50.