Natrag   Forum.hr > Društvo > Filozofija

Filozofija Misaone teme lišene dogme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2005., 14:48   #101
Quote:
Erzsébet kaže:
This is fun.



Naravno, ali je ipak glavni krivac. Kad netko naruci ubojstvo i bude otkriven... Vecu ce kaznu dobiti onaj tko je ''narucitelj'' nego onaj tko je eksuli pocinio ubojstvo.


OK. No, Hicu je izabrao narod. Tu je sav paradoks ovog sranja.

Quote:
Tko negira ružne stvari? ? ?

(HDZ nije zapravo na vlasti... it's all in my head... )


Pucam na dio price koji optuzuje SVE amere za Bushovu politiku. Dakle i one koji su glasali PROTIV Busha, pa i one koji briju da nekakvim aktivizmom mogu biti abolirani. Ne, dok je Bush predsjednik amerike, svi Ameri nose odgovornost za njegova zlodjela. Naravno, postoji gradacija.

Isto tako je stvar s tobom i HDZom. Ti si odgovorna za HDZ. A od toga bjezis i okrivljujes budale. Okrivljujes sve druge osim sebe, jer je tako lakse, a i moralni obrazac koji plasira vladar "abolira" te od odgovornosti. E, to je licemjerje na koje si pristala.

Quote:
yeees... , they are called idiots! Ali cilj je postici da ih sto manje ljudi prati na njihovom zlocinackom putu. Sam si rekao, ''Hico''
ne bi nista postigao sam. Dok su to samo pojedinci tj. manjina je u redu. Problem je kad se javi pojedinac sa ''idejom'' a narod neuk... ''ovca mentalitet''


Hico nikad ne bi doso na vlast, da su razumni ljudi imali muda napravit ono sto je trebalo napravit davno prije Hice. Hicu je na vlast dovelo opce nezadovoljstvo korumpiranom elitom (nesto slicn nama danas) i opca nespremnost ljudi da naprave cistku u tim redovima.

Na zalost, umjesto da su to napravili, svi su digli ruke, sto je stvorilo Hitlera. Danas se dogadja prilicno slicna stvar i opet se svi prave blesavi. E pa, nece ici. Od povijesti moramo ucit, a ne je gledat kao apologetiku za svu nasu glupost.

Quote:
Da bar! Oni imaju malo veci problem. Bolest letsselleverythingandkeepthemoney...

Govorim o kvazialternativi.

Quote:
Prihvacam ja stvarnost, samo bih je pokusala promjeniti na malo drugaciji nacin od tebe

Kad se petljas s tim stvarima, moras uzet u obzir jako puno fakata. U suprotnom ces najvjerovatnije radit potpuno suvisan posao. Anyway, svijet je prepun politikcih diletanata koji ne mogu prihvatit cinjenicu da je nekad bolje slusat pametnije.

Quote:
Isto bi ja mogla pitati tebe....
(osim sto bi -la promjenila u -o)


Svo svoje slobodo vrijeme radim na eliminaciji licemjerja, jer ga nisam prihvatio.

Quote:
Prije vukovi... Ajd vjerujem ti na rijec...
Dobro
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.