Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2008., 17:29   #1
Poklanjam kuniće - UDOMLJENI

Dakle, ovaj put s malo više informacija o svakom od kunića.



Ovo je crni. Crni je curica. Datum rođenja je 7.1.2008. Voli duge šetnje uz ormar i sjedit ispod radijatora. Sviđaju joj se jabuke, ali mrkve voli još više.



Ovo pored crnog je hrđavi. Hrđavi je isto curica, a datum rođenja dijeli s crnim, sestrom si. Mazan zec koji bi više od svega u životu želio posjetiti australiju. Dok ne skupi za to, omiljene aktivnosti su mu gledat pred sebe dok jede sijeno i sa sestrom sjedit na drugoj polici ormara.



Ovo su s lijeva na desno: suhi, mini bauard, msrtin i beli. Dijele datum rođenja. 7.1.2008. sa prije navedenim sestrama.

Suhi je curka i najviše od svega voli grebat po kutevima gajbe, lijevoj ruci osobe koji joj daje hranu i sjedit ispod ormara, s lijeve strane. Nema ambicija za budućnost. Živi dan po dan.

Mini bauard je ženka. S obzirom da je na mamu, biva jako nervozna i nesretna dok joj se ne da hrana na vrijeme ili ju se ometa u omiljenoj radnji gledanja pred sebe. Ili sa strane. Kako već zečevi vide. Inače je draga. Skače.

Treći zec po redu je mini msrtin. Tako se zove jer mu se stariji brat zove srednji msrtin, a otac msrtin. Kako dijele boju dlake, nadjenusmo im isto ime. Razlika između brata i oca je u tome da je mini msrtin smeđook, dočim su ostali plavooki. S obzirom da dolazi iz msrtin reda, voli se mazit for real, jede hranu iz ruke i općenito je simpatičan. Ne povlači se guzicom u kut kad je nezadovoljan, nego skače. Ne trči nekontrolirano kad se prestraši. Ne udara glavom u zid. Najviše od svega bi volio bit pravi zec, da može ležat na poljani nadomak šume.

Četvrti zec po redu je beli. Beli voli svoju majku, top vit i hobby glody sijeno. Ne voli da ga se ometa dok gleda pred sebe, kao ni većina kunića. Nerijetko sjedi s majkom i ocem na polici lijeve strane ormara i promatra vlakove na baterije. Pomogne im pojest kartonsku kutiju. Jako voli grebat po metli.



Ovo je srednji bauard. Ženka, datum rođenja 7.12.2007. Kao mala je bila nervozno dijete, ali otkad je ušla u pubertet, shvatila je bitne stvari u životu. Voli sjedit u svom kavezu, čak i ako ga se ostavi otvorenog. Nekoliko đirova po sobi ovom su zecu izniman izvor sreće i zadovoljstva, a onda se vraća doma. Užasno voli sijeno i jabuke.



Ovo je srednji msrtin, dečko, datum rođenja 7.12.2007. Apsolutno najmazniji zec od sviju, na svog oca. Voli trčat, uništavat metle, jest pisma, kutije i duct tape. Voli lizat ljude po nosu i svuda. Nema ambicija, živi za što bolji provod. Na žalost, trenutno se ne druži sa braćom jer u momentu interakcije dobije golemu erekciju kojom prijeti sestrama.

Svi jedu jabuke, mrkvu, sijeno i od svih suhih hrana, uključujuć one neke užasno skupe, najviše vole top vit koji je 14,75 kila u svim boljim prodavaonicama zečjeg asesoara.

Trebaju dom, ovih 12 kvadrata u kojima trenutno žive im postaju pretijesni, a iako nisu odveć pametne, iznimno su drage životinje od kojih svaka ima izražen karakter. Javite se na pm. Hvala.
Drito Konj is offline  
Old 04.04.2008., 17:30   #2
Da mogu ja bi crnog Ali ne mogu Sretno ovaj put s udomljavanjem
Ava Adore is offline  
Old 05.04.2008., 14:11   #3
i ja bih crnog ali nazalost ni ja ne mogu... presladak je
dancy.kiss is offline  
Old 05.04.2008., 20:42   #4
E, koje zakon predstavljanje
Volim takvu vrstu humora ( u biti, to je jedini koji me stvarno oraspoloži i nasmije - a to je teško!), maštovitost u izboru riječi Ahhh
Kad bi bar moj zakoniti imao tu crtu....

Sorry na off topicu, nadam se da ćeš brzo udomiti zečeke. Prekrasni su, izgledaju tako zdravo, sretno i bucmasto
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Old 05.04.2008., 20:45   #5
Bubica, ne udomljava se drito nego zecovi
Noemi is offline  
Old 05.04.2008., 23:17   #6
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Bubica, ne udomljava se drito nego zecovi

A možda on pristane biti udomljen u dobre ruke (mislim Drito)

O.T.
Onaj slatki smeđi seksualni manijak i ljubitelj incesta mi je najslađi zeko.
Cordelia is offline  
Old 05.04.2008., 23:58   #7
meni su mini bauard i mini msrtin

ali imam doma trudnu kusu pred porođajem, pa niš niti od nas
iako bi se vjerojatno terijerskim dušama dopalo imat doma kojeg zecofa
polly is offline  
Old 06.04.2008., 11:25   #8
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Bubica, ne udomljava se drito nego zecovi


Nemam uvjete za zečeke a ni za Drita (imam već jednog doma )
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Old 06.04.2008., 11:47   #9
Drito, samo da ti poželim uspješno udomljavanje.
Sumnjam da će im itko odoljeti nakon ovakvog predstavljanja.
Držim fige za zečiće.
LeNa_J is offline  
Old 06.04.2008., 18:26   #10
sorry, kako da postavi ovako fotke kao što je u ovoj temi?

a da ne attachiram?
Siobhan is offline  
Old 06.04.2008., 19:17   #11


mini msrtin mi je
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Old 06.04.2008., 23:37   #12
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Bubica, ne udomljava se drito nego zecovi
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Old 07.04.2008., 04:49   #13
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Ovo pored crnog je hrđavi. Hrđavi je isto curica, a datum rođenja dijeli s crnim, sestrom si. Mazan zec koji bi više od svega u životu želio posjetiti australiju.
evo, salji zeku u novi australski dom



i probusi par rupica za zrak
gottcha is offline  
Old 08.04.2008., 00:47   #14
Khm...
Drito Konj is offline  
Old 08.04.2008., 00:59   #15
Dajte si zemite zeca, mali je i slatki. Svaki. No.
Oskar is offline  
Old 11.04.2008., 18:03   #16
svi do reda su cukreni
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Old 11.04.2008., 21:24   #17
Thumbs up

Bože, pa ko da nitko neće zeca. Nevjerovatno, mi smo ko klinci drugim klincima podijelili oko 30 hrčaka, sve ošlo - valjda može i koji zec.

Prvo, zeko traži manje nego pes ili kućna mačka. Pesa stalno šetat, mačku stalno tražit negdje oko kuće. Zecovi ne trče oko kuće i ne trebaju šetnju. Nemaju tolko mirisa ko pesi i mace. Dobro, ak im stalno čistiš i ak ih nemaš više od 10. Al su u načelu jako čisti. Za one koji ne podnose stalno traženje češkanja (mačke) ili bacanja kosti/traženja šetnje (pesi) zec je super - ne traži tolko pažnje kolko ovi. Al, da si budemo jasni, ne smeta im češkanje. Zaigrani su, imaju osobnost (vidi kaj piše Drito). I jeftiniji su od pesa il mačke. Opet ak ih nemaš stado.
Ono, ej!

Jedino ih nemojte uzet ak već imate npr. mačku. Mislim da ne trebam objašnjavat zakaj.
Oskar is offline  
Old 13.04.2008., 14:45   #18
Ljudi, pa dajte uzmite kunića. Sad su već spolno zreli, moraju stalno bit razdvojeni i sve su nesretniji
Drito Konj is offline  
Old 14.04.2008., 01:08   #19
Svima su užasno slatki, ovo ono, al nitko neće kunića. Pa ne poklanjam kugu jebemu!
Drito Konj is offline  
Old 15.04.2008., 00:04   #20
ZEČEVI
100 kuna komad
Oćete ih uzet ako tražim lovu?
Drito Konj is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.