Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2015., 20:42   #61
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Mene je isto mučia dilema kamo s ušteđevinom, kolike besane noći

Kažem ja sam sebi, pa hajde ako banka i propadne nešto će ti bit isplaćeno, dok ako mi dom bude opljačkan šipak Ipak se malo informirah i ispade da ta garancija i nije baš svemoguća i odlučih ipak novce zadržat kući...

Odlučio sam radi rizika novce staviti na više mjesta, dio novca mi je u neispavnoj veš mašini, jedan dio novca mi je u zamrzivaču(ispravnom), ispod mesa i rajčica, jedan dio novca je ušiven u jastuke a nešto novca je i u rezervoaru neispravnog automobila...

Mislim da sam manje više siguran
haha, samo pazi da ne bi cigani to pokupili pa na staro željezo
lukinjo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 16:50   #62
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Kakve svadbe ristać , to je plus kvam perfekt , prošlo svršeno vrijeme, treba otvorit hamburger bar i wok zajedno u istom prostoru tu je lova ili limuzine za svadbu iznajmljivati


jedino mi je krivo kaj ti nemaš love za svoje genijalno revolucionarne ideje da se pokažeš
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 17:09   #63
Quote:
matej741 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Zadnjih par tjedana mući me gdje čuvati ušteđevinu...
Imao sam provalu nedugo i sva sreća da sam vikend prije posudio novce prijatelju inače bi vrlo vjerojatno ostao bez ušteđevine. Obzirom na stanje u državi nemam baš povjerenja u banke, čak mi je palo na pamet da novce stavim u kutiju i zakopam u šumi
Ima li netko kakvu ideju da negdje investiram gdje mi je što veća sigurnost?
troši to, kome čuvaš?
sex, droga i rokenrol.

uzet će ti to ionako doktori kad nam privatiziraju zdravstvo. (ne da ti želim zlo, nedajbože, nego, kako sada stvari stoje, platiti ćeš masno doktorima da ti produže život par mjeseci. u tih ćeš par mjeseci žaliti što nisi sve spičkao na s,d&r dok si još mogao)
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 22:36   #64
Puno sam novca potrošio na piće, žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:39.