Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2007., 16:40   #1
Privlačnost

Sta biste napravili da se dovedete u slijedecu situaciju:

recimo za pocetak da postoji osoba iz vase proslosti s kojom ste bili u vezi al jako losoj vezi, sa groznim pocetkom i groznim krajem (a i groznom sredinom) al ste izbezumljeno i neshvatljivo voljeli tu osobu pa je moralo bit neke veze....

i sad... upoznate nekog novog koji vam dosta lici na tu osobu (izgledom), i sad se svega sjetite sta je bilo s onim prije i to vas totalno odbije, al sto vise upoznajete tu osobu sve vise vam se svidja i uvidjate da je totalno drukciji...
Da li bi se u toj situaciji upustili u vezu s tom osobom?
Jel mislite da bi vas stalno podjecala na bivseg i da bi vas to kocilo i smetalo u zdravom i lijepom novom odnosu?
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 17:58   #2
mislim da mene ne.i sama si ljepo rekla da kad si ga upoznala malo bolje da je totalno drugaciji od bivseg..
pruzi sebi i njemu priliku nemas sta da izgubis
__________________
nikad ne raspravljaj sa budalom, ljudi mozda nece uociti razliku
aleksandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 18:02   #3
jednog dana, ako ovu osobu zavoliš, ni najmanje te neće podsjećati na bivšeg.. a i čovjeka što duže gledaš i što više vremena provodiš s njim, uočiš više razlika.. tako da, nemaš se razloga bojati, a može završiti sretno
__________________
Dama je zena koja zna kad ne zna iako uvijek sve zna
ita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 19:59   #4
Naravno da bi !
Ako i sama kažeš da ti se sve više sviđa i da uviđaš da je drugačiji sigurna sam da te s vremenom više ni malo ne bi podsjećao na bivšeg i da više o tome ne bi ni razmišljala.
Nata2804 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 23:18   #5
..a ja mislim da trebaš počet pit jer ovakav način razmišljanja je nadasve glup.
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 23:39   #6
koliko god te takav odgovor nece zadovoljiti - to znas samo ti. mnogi bi mogli, ja bih recimo mogao, ali ti cim sumnjas da ce te uvijek podsjecat na tog bivseg mozda neces moci.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 23:43   #7
Kakve veze izgled ima s tim...hoćeš reći da ćeš mu dati nogu samo zato jer te izgledom PODSJEĆA na tvog lošeg bivšeg? Mislim, fakat...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:32   #8
Mirka uhvatiti ti njega dok jos mozes.Posle ce ti biti kasno i zao, pa ces se osecati grozno
dragansar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 15:33   #9
Quote:
mirka kaže: Pogledaj post
Da li bi se u toj situaciji upustili u vezu s tom osobom?
Jel mislite da bi vas stalno podjecala na bivseg i da bi vas to kocilo i smetalo u zdravom i lijepom novom odnosu?
ja bi se upustila, jer nikoga na ovome svijetu ne smiješ nikada uspoređivati.
sa nikim!

svi ljudi su različiti i mislim da to što kažeš da fizički sliči na bivšeg, mislim da to nema nikakve veze sa njegovim karakterom. to su dvije kompletno drugačije osobe, a ako ti se sviđa, pa pruži mu priliku...
Alexandra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 15:37   #10
Naravno da bih. Zato što tvrdoglavo / utopistično želim vjerovati da još negdje postoje normalni muškarci. I ne želim se pokrivati poplunom preko glave iz straha da će i slijedeći biti kreten.
To je i moj savjet tebi; samo hrabro i glavu gore. I sama si rekla da je totalno drugačiji od tvog bivšeg (osim fizičkog izgleda). Ako ne probaš nikad nećeš znati. Sretno.
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 15:42   #11
Quote:
mirka kaže: Pogledaj post
Jel mislite da bi vas stalno podjecala na bivseg i da bi vas to kocilo i smetalo u zdravom i lijepom novom odnosu?
Ti još nisi prebolila tog svog groznog bivšeg... zato te sve, pa vjerojatno i ovaj smajlić, podsjeća na njega
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 19:32   #12
e hvala vam svima na odgovorima, samo me eto zanimalo sta mislite
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:38.