Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2015., 16:00   #3661
ponestalo mi je omekšivača, a lovu ću imati tek u ponedjeljak

jel postoji neki do it yourself omekšivač ?
nazolab is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 16:53   #3662
Ocat.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 14:47   #3663
Dobila sam od jedne sestrične pamučnu majicu koja je već dosta nošena, ali mi se jako svidjela.
Materijal je dosta gust i 100% pamuk, ali problem je što ne uspijevam maknuti "miris" znoja iz majice
Majicu sam već nekoliko puta namakala u prašku za rublje, prala ručno i u mašini, ali kada se osuši miris je i dalje tu
Ima li pomoći u vezi ovog problema ??
mercury3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 14:49   #3664
neke majice počnu tako smrditi nakon par godina.
nije do praška, do tkanine je, žao mi je.
Reljef is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 14:57   #3665
Imam par takvih, cekaju transformaciju u krpe za pod.
100% pamuk, ali mislim da je do dezica, jer ne smrde citave - samo na podrucju pazuha, i to samo tih par komada. Operu se, sve divno krasno, obucem i nakon 10 minuta smrdim kao tvor. A inace se ne znojim pretjerano i ne usmrdim ostalu robu...
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 15:28   #3666
Quote:
mercury3 kaže: Pogledaj post
Dobila sam od jedne sestrične pamučnu majicu koja je već dosta nošena, ali mi se jako svidjela.


Materijal je dosta gust i 100% pamuk, ali problem je što ne uspijevam maknuti "miris" znoja iz majice


Majicu sam već nekoliko puta namakala u prašku za rublje, prala ručno i u mašini, ali kada se osuši miris je i dalje tu


Ima li pomoći u vezi ovog problema ??


Ako je ta majica vrijedna ulaganja kupi u DM njihov sprej za dezinfekciju i pošpricaj ispod rukava i kupi tekuce sredstvo za dezinfekciju koje staviš umjesto omekšivača,to bi trebalo riješiti problem
aaatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 15:36   #3667
Majica mi se baš sviđa, ne bih je htjela samo tako baciti među krpe za prašinu

Kako izgleda to dm sredstvo za dezinfekciju, koje je boje pakiranje?
mercury3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 15:38   #3668
ovo ili ovo
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 15:41   #3669
Moj muz je imao majice egzotičnog materijala na poslu i nikako se nisam mogla riješiti tog mirisa znoja,osjetila bi ga dok sam peglala i mislim da mi je bas na ovoj temi netko preporucio ova dva proizvoda i stvarno je pomoglo,ovim putem zahvaljujem
aaatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 15:45   #3670
Ok,pokušat ću s tim sredstvom jer sam stvarno već očajna

Da, inače se miris na majici najviše osjeti ispod pazuha, ali kada se obuče nakon ccca sat vremena mi već cijela majica zaudara pa počnem umišljati da svi ljudi oko mene to osjete
mercury3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 12:25   #3671
Quote:
Ako je ta majica vrijedna ulaganja kupi u DM njihov sprej za dezinfekciju i pošpricaj ispod rukava i kupi tekuce sredstvo za dezinfekciju koje staviš umjesto omekšivača,to bi trebalo riješiti problem
Samo da prijavim da ovi proizvodi funkcioniraju!

Sinoć sam pošpricala dm sprejem cijelu majicu, ubacila u mašinu i umjesto omekšivača stavila čep dezinf. sredstva (imala sam otprije doma jedan iz Mullera.

Danas nema nikakvog mirisa, ne mogu vjerovati.


mercury3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 23:49   #3672
Pomoć sa uklanjanjem super ljepila s odjeće!

Ženee,imam problem,kapunulo mi malo super ljepila na tajice,od poliestera su onako čvršće,istog trena se stvrdnulo i ja se nisam snasla.
Dali ima koji trik za uklanjanje,a da ne uništim tajice??
suzi3105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 00:27   #3673
Ako je cijano-nesto ljepilo (vjerojatno je), mozes probati industrijskim acetonom. Treba dosta trljanja i struganja pa je pitanje da li ce tajice to prezivjeti...
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 00:42   #3674
je li netko probao one neke eco-deterdžente iz mullera, na 1. su katu (na trgu), sonett, ecover, klar... imaju deterdžente, omekšivače, deterdžente za suđe (ručno i strojno pranje) i za čišćenje svega živoga po kući.

ja sam za sad kupila samo deterdž. za ručno pranje suđa sonett s nevenom i jako mi je dobar, a sad bih neke deterdžente za veš i omekšivače probala, pošto meni inače svi omekšivači smrde.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 08:35   #3675
kako da skinem smolu sa drveta sa pamučne majice......
__________________
T i F
mali_vrh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 08:37   #3676
Uljem... s auta se skida tako. Jedini je problem sto ces onda morati skidati i fleku od ulja
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 09:35   #3677
...čarlijem. Ali nema drugog načina.
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 10:58   #3678
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
je li netko probao one neke eco-deterdžente iz mullera, na 1. su katu (na trgu), sonett, ecover, klar... imaju deterdžente, omekšivače, deterdžente za suđe (ručno i strojno pranje) i za čišćenje svega živoga po kući.

ja sam za sad kupila samo deterdž. za ručno pranje suđa sonett s nevenom i jako mi je dobar, a sad bih neke deterdžente za veš i omekšivače probala, pošto meni inače svi omekšivači smrde.
Ecover za odjeću je meni dobar. Omekšivač ne koristim. Za ručno pranje suđa sam probala i Sonett i Ecover, oba su mi ok. Sonett tablete za perilicu mi nisu baš dobro prale.

Umjesto omekšivača stavi ocat (alkoholni ili jabučni), nema mirisa.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 13:25   #3679
pomirisala sam ecoverove omekšivače, onaj s crvenim i žutim čepom, fina su mi oba, imaju ugodan blagi miris, sad tko zna kako je na vešu. sonettov omekšivač je grozan, miriši na limun, ali neki neugodan užegli miris.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 15:43   #3680
Ovo za smrad ispod pazuha...znam o čemu priča forumašica.

Ali....jedino pranje na visokoj temp (ne, znam da ste očekivale ocat, ali ne...iako ). 60 stupnjeva ako ima sreće, ako ne, onda kuhanje. S obzirom da mislim da je napisala da je pamuk, trebalo bi podnijeti oboje, bez obzira na boju. No, ne moram valjda pisati da ne prati zajedno bijelo i šareno .
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.