Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2013., 19:12   #201
Pa žene i nisu lijepe nego se samo tako šminkaju.Kako su ljepši spol kad su one te koje se dorađuju? Ja kakav ustanem takav i izađem među narod,a ono se šminka 3 sata da bi otišlo do jebene prodavnice preko puta.

Nek ima sisu,nek zna napravit pitu,sarmu,nek ne ronca puno,3d,pgdug i meni dosta.A jeli hvratica,crnkinja,sprkinja... o tom nek neko drugi razbija glavu.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 19:16   #202
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post

Nek ima sisu,nek zna napravit pitu,sarmu,nek ne ronca puno,3d,pgdug i meni dosta.A jeli hvratica,crnkinja,sprkinja... o tom nek neko drugi razbija glavu.
I naci dobru jebacicu jel tako
sarah80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 19:20   #203
Quote:
mrtnc kaže: Pogledaj post
...Meni su osobno ljudi koji su došli posjetiti Hrvatsku rekli da se iznenade brojem visokih i zgodnih žena (slim and tall),,,,
statistika nazalost kaze drukcije... debele i male... ali obzirom da svugdi ima dobre p***e tako ima i kod nas... lose nit ne primjecujes nego samo dobre pa onda ispada da su sve lijepe...

ja bi se odgovorno usudio reci, da su najbolje zene na svijetu, barem sta se fizickog izgleda tice kao prvo i prvo u obje amerike...
U SJ.
New York,
Florida,
i cijela Kalifornija definitivno rulaju...
Kalifornija pogotovo, LA, tesko je vidjet losu, fakat mislim da je stvar samo u treningu...

sta se juzne amerike tice, neznam odakle bi poceo, a da ne uvrijedim susjednu drzavu...pa cu probat donekle sistematizirat...

1. Kolumbija,
2. Venezuela,
3. Argentina,
4. Cile, bio sve i jednoj drzavi koju sam nabroijo...
Bio i u Brazilu, nisam nazalost vidio nista posebno

Eurpoa:
Latvija, Litva, Ukrajina, Rusija, Svedska(mada je netko tvrdio suprotno, nikako se neslazem), Norveska....krivi dojam je da su sve barbarke velike i debele sa rogovima na glavi....

Azija: Nula....nista, u japanu dikoja, kina isto, dikoja...

primjecujete dosad da su sve pomorske zemlje...

eto... moja sistematizacija
__________________
... need a chill pill
Huricanechaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 19:23   #204
Quote:
mrtnc kaže: Pogledaj post
Pa mozes li malo obrazloziti!

Mozda nisu najljepse, ali su nad prosjecno vitke, visoke i zgodne.
Vidim strankinje po Splitu i vidim Splićanke pa dajem neki zakljucak.

Ah te Splićanke
sta se tu ima obrazlozit? nekom su hrvatice najljepse,nekom nisu
rnr666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 19:24   #205
Quote:
sarah80 kaže: Pogledaj post
I naci dobru jebacicu jel tako
Ja još nisam sreo dobru jebačicu,zapravo ne znam ni postoji li to ikako.Do sad sam uvijek ja obavljo 90% posla.Jedino što priznam je dobra pušačica.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 19:33   #206
Quote:
sarah80 kaže: Pogledaj post
Po cemu su mrak mislim da su svi lijepe nije bitno da li su hrvatice, srpkinje, bosankinje, cehinje, poljakinje, idt...

Vama muski nista ne valja
Mislim da je zaista tesko naci danas curu koja je lijepa, pametna, obrazovana, dobra osoba, ljubazna i kulturna

Nego, imam pitanje za autore zasto mislis da su hrvatice naj najljepse?
Jesi ti ikad vidio prirodne zene kao da su hrvatice najljepsi stavite svim curama vjetacke kose, stikle od 15cm, solarijum, sminka, i to sve fino umjereno, pa cete vidjeti da bi svuda bile lijepe da se tako nose
Quote:
Huricanechaser kaže: Pogledaj post
statistika nazalost kaze drukcije... debele i male... ali obzirom da svugdi ima dobre p***e tako ima i kod nas... lose nit ne primjecujes nego samo dobre pa onda ispada da su sve lijepe...

ja bi se odgovorno usudio reci, da su najbolje zene na svijetu, barem sta se fizickog izgleda tice kao prvo i prvo u obje amerike...
U SJ.
New York,
Florida,
i cijela Kalifornija definitivno rulaju...
Kalifornija pogotovo, LA, tesko je vidjet losu, fakat mislim da je stvar samo u treningu...

sta se juzne amerike tice, neznam odakle bi poceo, a da ne uvrijedim susjednu drzavu...pa cu probat donekle sistematizirat...

1. Kolumbija,
2. Venezuela,
3. Argentina,
4. Cile, bio sve i jednoj drzavi koju sam nabroijo...
Bio i u Brazilu, nisam nazalost vidio nista posebno

Eurpoa:
Latvija, Litva, Ukrajina, Rusija, Svedska(mada je netko tvrdio suprotno, nikako se neslazem), Norveska....krivi dojam je da su sve barbarke velike i debele sa rogovima na glavi....

Azija: Nula....nista, u japanu dikoja, kina isto, dikoja...

primjecujete dosad da su sve pomorske zemlje...

eto... moja sistematizacija
Zajednički odgovor:

Ne mogu govoriti baš za cijelu Hrvatsku jer i nisam toliko izlazio iz Dalmacije u zadnjih godina, pa ću se osvrnuti na Dalmaciju.

Ne znam za kakvu statistiku govoriš, ali Dalmatinke sigurno nisu male i debele. To znam na temelju svojih očiju. Djevojke ovdje su vitke, visoke i zgodne (a i lijepe). Eto na temelju toga i riječi stranaca izjavljujem to sto izjavljujem.
Općenito ne bih rekao da su djevojke van Dalmacije debele i niske, te da se razlikuju od Dalmatinki. Ta statistika koji spominjes je sranje.

(istina je priznajem ta da se te djevojke kasnije preobraze u svoje suprotnosti)
mrtnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 19:39   #207
https://www.forum.hr/showthread.php?t=654925

već bila tema...
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 20:00   #208
STTJ.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 20:03   #209
Quote:
mrtnc kaže: Pogledaj post
O čemu ti? Ja sam imao na umu glupa baljezganja nekih članova koja imaju male veze sa temom.
Ili dajte neki odgovor ili nemojte nista pisati!
Ma vidi ti njega........................on bi raspravlja kako njemu odgovara. Nemože.


Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Evo ćemo spojit.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 21:35   #210
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Pa žene i nisu lijepe nego se samo tako šminkaju.Kako su ljepši spol kad su one te koje se dorađuju? Ja kakav ustanem takav i izađem među narod,a ono se šminka 3 sata da bi otišlo do jebene prodavnice preko puta.

Nek ima sisu,nek zna napravit pitu,sarmu,nek ne ronca puno,3d,pgdug i meni dosta.A jeli hvratica,crnkinja,sprkinja... o tom nek neko drugi razbija glavu.
ne šminkaju se sve.
ćumez is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 04:48   #211
pa nije ni svaki dan fašnik
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 10:49   #212
svaka nacija se tješi na svoj način...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 13:39   #213
hrvatice najljepše?
jedne od..

ali za to je u najvećoj mjeri zaslužna činjenica da su hrvatice sklone uređivanju..i pri tom ne mislim da hodaju 24/7 u štikli od 15 cm ali stalo im/nam je do toga kakve izlaze iz kuće..
primjerice, u austriji ili njemačkoj žene u globalu hodaju gradom obučene onako kako ja ne bi psa prošetala..neoprana kosa u pundži, bez šminke, odjevni predmeti spareni sačuvaj bože..
u globalu su mi najljepše žene talijanke..
ali i za to je najviše zaslužno to što su sklone uređivanju..
imaju stila, to već i vrapci na grani znaju, pa je sveukupni dojam na prvu odličan..
k tomu im je prehrana lagana pa većina nema problema sa kilogramima, kao nacija imaju zubeke stani pani, kako god okreneš-rezultat nemože biti loš..
talijanka neće iz kuće izaći kao primjerice njemica, austrijanka, engleskinja..
usudila bi se reći- neugledno..
takve su i hrvatice..
mislim da strance više fascinira to što su hrvatice uvijek dotjerane, skoro pa u svakoj situaciji, nego što zadovoljavaju neke kriterije ljepote..
kad kažem dotjerane, mislim da je dovoljno da imaju opranu, čistu, kosu i napravljenu frizuru, malo dnevnog mejkapa, kap parfema, a odjeća može biti traperice, bijela majica i dole starke..
i sve skupa će izgledati za 10..
prošetaš gradom, od 10 zagrepčanki, njih 7 će izgledati fest dobro..
prošetaš npr bečom, od njih 10, 4 imaju prolaz..
takav je moj dojam..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 13:42   #214
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
hrvatice najljepše?

ali za to je u najvećoj mjeri zaslužna činjenica da su hrvatice sklone uređivanju..
ali i za to je najviše zaslužno to što su sklone uređivanju..


i sve skupa će izgledati za 10..
i kad mi muški kažemo da ako se ne nasšminkate da ste prirodne i ne baš lijepe onda se vi naljutite...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 14:09   #215
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
i kad mi muški kažemo da ako se ne nasšminkate da ste prirodne i ne baš lijepe onda se vi naljutite...
bolje i to nego da joj kažeš da je bez šminke ljepša nego sa šminkom
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 14:12   #216
Najljepse zene spadaju, po meni, u samo jednu kategoriju. Ako je jednako lijepa i bez sminke. Moze zena izgledat ko avion, imat samo takvu figuru, ali djaba je to ako izgleda tamo samo zbog sminke/robe.

Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
i kad mi muški kažemo da ako se ne nasšminkate da ste prirodne i ne baš lijepe onda se vi naljutite...
Ni same ne znaju sta ce od sebe

Inace, iz nekog mog skromnog iskustva sta sam putova po europi, mogu rec da su talijanke jako lipe, a slobodno mogu rec da postotak lipih zena u odnosu na ukupan broj, je daleko na strani ruskinja i ukrajinki, u odnosu na hrvatice. I to debelo debelo.
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 14:18   #217
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
talijanke jako lipe..
a slobodno mogu rec da postotak lipih zena u odnosu na ukupan broj, je daleko na strani ruskinja..
da, ruskinje su isto jako lijepe..imaju tu ledenu ljepotu..
ali osobno prednost dajem brinetama i crnkama nad blondinama, pa i zbog toga moj glas ide talijankama..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 14:33   #218
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
da, ruskinje su isto jako lijepe..imaju tu ledenu ljepotu..
ali osobno prednost dajem brinetama i crnkama nad blondinama, pa i zbog toga moj glas ide talijankama..
Da, bas ta ledena ljepota. Pogotovo sa onim plavim, ledenim ocima Jos ako je brineta...
Mislim da bi se ti iznenadila kada bi ti rekao da bas i nije toliko nadmocan postotak blondina. Cak sto vise...

Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
mislim da strance više fascinira to što su hrvatice uvijek dotjerane, skoro pa u svakoj situaciji, nego što zadovoljavaju neke kriterije ljepote..
Slazem se sa ovim. Jednostavno, po mom misljenju, hrvatice nisu najzgodnije. Ali i to varira od ukusa do ukusa.
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 16:30   #219
sve to stoji dok god se ne maknete iz Hrvatske...
Juzna Amerika ima prirdonih ljepotica na izvoz... zapravo tamo ne uzgajaju samo Koku nego i njih... bez zajebancije, bez da se iko uvrijedi... ima i kod nas zgodnih teta, medjutim statistika kaze prosjek 162 cm, 68 kg, i 4orka grudi!!
edit:
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...t-looking.html
i jos...
http://www.travelersdigest.com/302-c...tiful-women/2/
http://www.travelersdigest.com/302-c...tiful-women/1/

i zadnje sve je to toliko subjektivno...nemos o tome razgovarat.... a mozda traveler digest nikad nije bio u hrvatskoj...
__________________
... need a chill pill

Zadnje uređivanje Huricanechaser : 24.02.2013. at 16:54.
Huricanechaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 16:46   #220
Hrvatice, najlijepše žene u Galaksiji.
Barba09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger