Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2006., 21:23   #21
Quote:
Legatus kaže:
Zato što je to jedini način da iskažeš nezadovoljstvo radom uprave. Ukoliko si zadovoljan i ne brine te budućnost, onda se to naravno, ne odnosi na tebe.

Piskaranje po forumima i kritiziranje Mamić ovo, Mamić ono, Barišić je ovo trallalalal možeš mrmljati sebi u bradu ukoliko ne misliš doći u subotu.
Nije to jedini način, ali nema veze, to okupljnje neće niti malo dirnuti Maminja i ekipu, nisu ga dirnule neke puno bitnije stvari pa neće niti to!

Niti ja ne mislim doći u subotu, a vjeruj mi da mi je do Dinama stalo puno više od nekih koji će se tamo naći!
__________________
a sad adio!
shurda is offline  
Old 15.11.2006., 21:27   #22
Quote:
Legatus kaže:
Pozivamo sve pripadnike naše grupe, navijače i simptizere NK Dinamo da nam se pridruže dana 18. studenog 2006., sat vremena prije početka utkamice sa Cibalijom u mirnom prosvjedu ispod zapadne tribine maksimirskog stadiona.

Mirnim okupljanjem u što većem broju želimo iskazati naše nezadovoljstvo trenutnim radom uprave kluba, odnosno pojedinaca, koji vlastitim djelovanjem, razmišljanjem i ponašanjem štete njegovu ugledu.

Subota, 15:00
podno zapadne tribine


Svatko kome je stalo do interesa kluba za kojeg svi mi navijamo mora biti tamo.
...meni se zapravo svidja inicijativa, samo dok ostane mirno, pristojno i dostojanstveno okupljanje - sjetite se dok budete tamo, vasa je namjera pokazati da ste iznad razine ponasanja "pojedinaca" i da ne zelite primitivizam i zagovaranje vlastitih interesa svakakvim, pa i neprikladnim metodama, pa se u skladu s tim treba i ponasati
...nisam neka navijacica Dinama (nemam posebnih favorita u HNL-u, samo pojedine igrace koje cijenim iznad ostalih), ali iskreno me razalostio odlazak Kuzea, a i mnoge druge stvari oko tog kluba mi se cine neprimjerenim...ali nazalost, zbog nekih neocekivanih obveza necu moci biti tamo, a ionako mislim da moja prisutnost tamo ne bi bila potrebna... ali drzim palceve da sve dobro prodje
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 15.11.2006., 22:42   #23
Quote:
Legatus kaže:
Zato što je to jedini način da iskažeš nezadovoljstvo radom uprave. Ukoliko si zadovoljan i ne brine te budućnost, onda se to naravno, ne odnosi na tebe.

Piskaranje po forumima i kritiziranje Mamić ovo, Mamić ono, Barišić je ovo trallalalal možeš mrmljati sebi u bradu ukoliko ne misliš doći u subotu.

Mislim da Mamić obavlja solidno posao u Dinamu. (nalazi novac za klub, osigurava
uvijete za rad, itd).

Mislim da je sposoban s te strane a to je i njegova funkcija, i ne pišem protiv njega na forumu.

Mislim da je situacija u klubu dobra te nemam nekih večih primjedbi.
bumbar is offline  
Old 15.11.2006., 22:54   #24
Quote:
Legatus kaže:
Pozivamo sve pripadnike naše grupe, navijače i simptizere NK Dinamo da nam se pridruže dana 18. studenog 2006., sat vremena prije početka utkamice sa Cibalijom u mirnom prosvjedu ispod zapadne tribine maksimirskog stadiona.

Mirnim okupljanjem u što većem broju želimo iskazati naše nezadovoljstvo trenutnim radom uprave kluba, odnosno pojedinaca, koji vlastitim djelovanjem, razmišljanjem i ponašanjem štete njegovu ugledu.

Subota, 15:00
podno zapadne tribine


Svatko kome je stalo do interesa kluba za kojeg svi mi navijamo mora biti tamo.
joj kak bi ja volil da mamić ode iz kluba, plakali bi se začas za njim.
kpt. Willard is offline  
Old 16.11.2006., 00:18   #25
Ja bum dosel. Sam posle nejdem na tekmu
Santana is offline  
Old 16.11.2006., 19:40   #26
NA PROSVJED U ŠTO VEĆEM BROJU!!!!!!
jure-BBB is offline  
Old 16.11.2006., 21:18   #27
Bolje je da se skupite u idući tjedan u domu Dražena Petrovića i bodrite Cibonu protiv Maccabia!
__________________
a sad adio!
shurda is offline  
Old 16.11.2006., 22:08   #28
Quote:
shurda kaže:
Bolje je da se skupite u idući tjedan u domu Dražena Petrovića i bodrite Cibonu protiv Maccabia!
Je, to bi bilo lijepo
rossonero is offline  
Old 16.11.2006., 22:09   #29
Quote:
shurda kaže:
Bolje je da se skupite u idući tjedan u domu Dražena Petrovića i bodrite Cibonu protiv Maccabia!
Danio is offline  
Old 16.11.2006., 23:36   #30
Quote:
Legatus kaže:
Pozivamo sve pripadnike naše grupe, navijače i simptizere NK Dinamo da nam se pridruže dana 18. studenog 2006., sat vremena prije početka utkamice sa Cibalijom u mirnom prosvjedu ispod zapadne tribine maksimirskog stadiona.

Mirnim okupljanjem u što većem broju želimo iskazati naše nezadovoljstvo trenutnim radom uprave kluba, odnosno pojedinaca, koji vlastitim djelovanjem, razmišljanjem i ponašanjem štete njegovu ugledu.

Subota, 15:00
podno zapadne tribine


Svatko kome je stalo do interesa kluba za kojeg svi mi navijamo mora biti tamo.
Bit ce kurac, a ne miran prosvjed. Kad znam koji kripli ce doci i skandirat tamo nakon 5 minuta "Mamicu pederu, jebo te Stimac" muka mi dodje.

Bolje zapalite svijecu za one mucenike sta su poklani prije 15 godina...a ne sta mlatite praznu slamu i radite vjecni "deja vu"...

Ante Balboa II. is offline  
Old 17.11.2006., 13:17   #31
http://img163.imageshack.us/img163/2...6bbbrszpb7.jpg

Pa koji ste vi licemjeri jebote!!!!!!!!!

Sad odjednom se prelila casa i idemo u demonstracije (jes, jes vi cete mirno protestirat...sa svijecama u rukama...).

Ja ovom prilikom pozivam sve nas normalne Zagrepcane na miran prosvjed protiv GRUPACIJA KOJE SVOJIM DJELOVANJEM, RAZMISLJENJEM I PONASANJEM NA UTAKMICAMA DINAMA I REPREZENTACIJE STETE UGLEDU NASEG GRADA!!!
Ante Balboa II. is offline  
Old 17.11.2006., 14:10   #32
http://www.jutarnji.hr/sport/navijac...1,15,,50401.jl
http://www.vecernji-list.hr/newsroom...77623/index.do
http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti...6329.php?ar=32
http://www.nogonet.com/index.php?opt...610&Itemid=144
__________________

I opet pomislim na tebe, na nju
Al' bi život bio lak da sam sa vama tu ...
Legatus is offline  
Old 17.11.2006., 14:22   #33
Na marketingu zaista svaka čast, svi mediji su najavili prosvjed, čak i Mamićev Večernjak.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 17.11.2006., 14:48   #34
Ali nemojte previse prosvjedovati. Stadion ima lose ulaze i ako svi nahrupite minutu prije utakmice opet cete napraviti guzvu.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 17.11.2006., 14:50   #35
Koji je cilj tog mirnog okupljanja nezadovoljnika koje se mora pozivati preko svih medija u Hrvatskoj? Mamić će valjda kada vidi vas 1000 dati ostavku, ispričati se, dati vam da vi vodite klub, dati vam bankomat karticu i pin da možete kupiti nedveda i rivalda, dati vam da radite psihološku pripremu igrača pred utakmicu? Kada su navijački prosvjedi rezultirali otvarenjem svojih ciljeva a i u ovom slučaju koji su to ciljevi? Idemo prosvjedovati jer dugo već nismo! Palimo baklje, šoramo se, radimo koreografije, zastave, poruke...da, zbilja već dugo nismo prosvjedovali
moj_um_pali is offline  
Old 17.11.2006., 15:04   #36
Quote:
moj_um_pali kaže:
dati vam bankomat karticu i pin da možete kupiti nedveda i rivalda
Nasa vizija su mlade snage sa ZG ulica, a ne veterani.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 17.11.2006., 15:15   #37
Quote:
robybaggio kaže:
Nasa vizija su mlade snage sa ZG ulica, a ne veterani.
Carlos Santos De Jesus, Oelilton Araujo dos Santos - Etto, Mathias Chago, Anderson Costa, Eduardo da Silva, Saško Pandev - ZG ulice
Jens Nowotny, Mario Cvitanović, Jasmin Agić, Zoran Mamić - mlade snage

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 izgubljeni, ima vas još
moj_um_pali is offline  
Old 17.11.2006., 15:31   #38
Zoran Mamic je najfiniji ZG decko, ponos i dika i legenda kluba i ne zasluzuje da se o njemu govori u takvom mracnom kontekstu.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 17.11.2006., 16:07   #39
Quote:
moj_um_pali kaže:
Koji je cilj tog mirnog okupljanja nezadovoljnika koje se mora pozivati preko svih medija u Hrvatskoj? Kada su navijački prosvjedi rezultirali otvarenjem svojih ciljeva a i u ovom slučaju koji su to ciljevi?
Kada su navijački prosvjedi rezultirali ostvarenjem ciljeva navijača ? 2000. godine.

Koji su ciljevi ?

Iskazati nezadovoljstvo sljedećim u i oko kluba:
1. Nezadovoljstvo nekontroliranim istupima u medijima vodećih ljudi kluba koji štete ugledu i povijesti kluba.
2. Nezadovoljstvo uspostavljenom strukturom u klubu u kojoj izbori postoje samo na papiru, dok članovi kluba nemaju utjecaja na izbor.
3. 'Sitnice' poput najviših cijena ulaznica u Hrvatskoj za uvjerljivo najmanji komfor; promjena boje grba radi marketinga i sl.
__________________

I opet pomislim na tebe, na nju
Al' bi život bio lak da sam sa vama tu ...
Legatus is offline  
Old 17.11.2006., 17:20   #40
Otpao mi put u Vukovar pa ću doći na tekmu, ali neću paradirat' ispred stadiona. Ne volim jalov posao
łvek is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.