Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2007., 01:32   #61
Quote:
beaver kaže: Pogledaj post
sva sreća da smo pili kavu jučer i razmjenili životopise pa znam ko si i kaj si.

ja sam samo iz tvojeg posta zaključio da si bahat, a takav si vjerojatno i pred policijom; zbrojio dva i dva i zaključio da trebaš dobivat batina za to kaj si bahat.

policija nikad nikog nije nalupala bez razloga. svi koji kažu da su nalupani bez razloga vjerojatno su nedovoljno inteligentni da to shvate. a po količini idijotluka jučer na stadionu i oko stadiona prije i poslije tekme, neke ljude i treba natuć samo zato kaj su to što jesu. idioti, a ne navijači.

npr. jučer frend i ja čekamo ulaz na stadion, pijemo malo i tako, gledamo rulju kaj radi. odjednom prođe skupina od nekih pet kineza ili japanaca (u onoj dinamovoj majici) dvije cure se okrenu i baš ih onak srdačno pozdrave, još su nekaj pričale s njima, nisam čuo. i prođu likovi dalje, a kad ono ekipa od 20 pijanih idijota, "navijača" počne vikat za njima, spike: "vidi kosooke", "marš natrag u kinu", "tu ste mi se došli razmnožavat" i još ne znam kaj.

da sam policajac udario bi takvog lika samo zato kaj je idijot.
frustrirani sinek frustriranog tatice!
i još pritom nepismen.

mister no, nije ovo prvi put da interventna dolazi u tkalcu.isto takvo sranje je bilo i na repki protiv engleza. negdje oko 12-1h su popizdili i uri sve po redu. ganjali su ljude do trga, iz tramvaja izvlacili ekipu.
navijaci public enemy no1.
__________________
Ω
saku helle is offline  
Old 21.05.2007., 01:44   #62
u nikojen topicu nisan pročita toliko sranja ka ode...
 
Old 21.05.2007., 02:01   #63
Quote:
saku helle kaže: Pogledaj post
frustrirani sinek frustriranog tatice!
i još pritom nepismen.

mister no, nije ovo prvi put da interventna dolazi u tkalcu.isto takvo sranje je bilo i na repki protiv engleza. negdje oko 12-1h su popizdili i uri sve po redu. ganjali su ljude do trga, iz tramvaja izvlacili ekipu.
navijaci public enemy no1.


izgleda da je to istina ''navijaci public enemy no1'' negdje sam vidio grafit ''policija se bori protiv navijaca, a mafija sve jaca i jaca'' kad se pogleda nije sve crno i bijelo. medju navijacima ima debila koji ne zasluzuju da ih se zove navijacima ali i medju policijom takodjer ima bagre sam takve.
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Old 21.05.2007., 10:13   #64
meni samo jedna stvar nije jasna... zašto su to provlači usporedba s tučnjavama ispred diskoteka?
kao, žugamo protiv navijača a za tučnjave ispred diskoteka nas boli kurac?
ne znam samo od kud vam takva ideja da mi je npr svejedno oće mi cura il sestra naletit na skupinu debila ispred diskoteke il ne... i takve treba u marice kao i "navijače".
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 21.05.2007., 10:39   #65
Quote:
benaj_kučko! kaže: Pogledaj post
Stari, ti ni si sav svoj? Moj stari je bil u ratu i moj stric je bil i moj ujak je bil, i nikad u našoj kući nije bilo spomena o naci ili ustašluk spiki. NIKAD!!! Borilo se za Hrvatsku, za nas, za obranu zemlje i svojih obitelji. Hrvatska se voli bez rezerve, ali ne na taj način! Pitaj starije ak ti nekaj nioje jasno.
Stari je imal vijesti da su neki njegovi "kompe" iz one vojske bili sa srbima, pa je rekao dabu bilo ili mi ili oni i da nema tu kaj razmišljati. Ali bez mržnje, neg ko činjenicu, ko da je gemišt popil.
I kaj? Jel je nas možda učil da smo ustaščići ili naci skinjare ili kaj? Pa pljujemo na takve, jebote, sramota su za narod!
da li si ti ćorav majketiga??
pa gdje sam ja tebe spominjao u kontekstu mojih postova
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 21.05.2007., 11:14   #66
KOd navijača ima nekih 90% normalnih ljudi koji su došli navijati i zabaviti se.Onih 10% rade sranja i nerede i krivi su za većinu nereda.Obično kad je situacija vruća naprave neku glupost poslije koje slijedi policijsko obrazovanje.

Kod ''obične'' policije omjer je nekih 50-50.Kod interventne su nekih 98% totalni luđaci.Psihopati koji se moraju ispuhati na nekomu.


Puno budala.A neće na bolje.Još duuugo vrimena
babarej is offline  
Old 21.05.2007., 11:57   #67
Quote:
~~~RI~~~ kaže: Pogledaj post
da li si ti ćorav majketiga??
pa gdje sam ja tebe spominjao u kontekstu mojih postova
Kaj ti je netko čokoladu zel? :-)))))))))))))

Ja ne govorim o tome da si ti mene prozivao, nego govorim o tome da se generalno govori da su dečki od 17-20 najzaslužniji za sva naci sranja u navijanju i da ih se to uči doma i kaj sve ne. Vjeruj mi, u našoj ekipi je bio jedan koji je to htio pa smo ga naravnali po pički jer je idiot i to ne trpimo, to sam već napisao. A od doma sam naučio neke potpuno druge stvari, kad već pitaš.

Samo da dodam: stvarno je da ima ekipe koja brije na ustašluke i to istinski, ko da su to s majčinim mlijekom popili, ali ih se gleda ko na imbecile iz Jankomira. Uostalom, ionako su većinom pizdeki koji kao hoće šoru ali samo kad ih je više od 5 na jednog, inače su kuš i nema ih za vidjeti. Ja navijam ponekad, nisam stalni, ali kad navijam, to je za tim, a ne za politiku, jebiga.
benaj_kučko! is offline  
Old 21.05.2007., 12:07   #68
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
KOd navijača ima nekih 90% normalnih ljudi koji su došli navijati i zabaviti se.Onih 10% rade sranja i nerede i krivi su za većinu nereda.Obično kad je situacija vruća naprave neku glupost poslije koje slijedi policijsko obrazovanje.

Kod ''obične'' policije omjer je nekih 50-50.Kod interventne su nekih 98% totalni luđaci.Psihopati koji se moraju ispuhati na nekomu.


Puno budala.A neće na bolje.Još duuugo vrimena
To je to.
Odlično rečeno
MEP is offline  
Old 21.05.2007., 12:30   #69
Quote:
benaj_kučko! kaže: Pogledaj post
Ja ne govorim o tome da si ti mene prozivao, nego govorim o tome da se generalno govori da su dečki od 17-20 najzaslužniji za sva naci sranja u navijanju i da ih se to uči doma i kaj sve ne. Vjeruj mi, u našoj ekipi je bio jedan koji je to htio pa smo ga naravnali po pički jer je idiot i to ne trpimo, to sam već napisao. A od doma sam naučio neke potpuno druge stvari, kad već pitaš.
nigdje to nisam napisao. Ja sam samo potvrdio što je Nimoy napisao za neke mulce koji desnu ruku dižu na intoniranje naše himne ili na neke ustaške pjesme.
nada umire zadnja
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 21.05.2007., 13:14   #70
Okej, okej, neke mulce. Nisu mulci nego kreteni, ako mene pitaš. :-)))
benaj_kučko! is offline  
Old 21.05.2007., 13:36   #71
Em zbog nekvalitete nogometa, em zbog primitivizma na tribinama i oko njih vecini su tekme live postale zadnja rupa na svirali.
Najbolja opcija je postala kvartovska birtija sa svojom ekipom.

Tuzno, ali istinito.

Kad god odem na Maksimir (u zadnjih 10 godina bio jedno 10-15 puta) vratim se doma sa tako gorkim okusom i razocaranjem da ne znam...i uvijek si postavim pitanje "Pa cemu to?".

Rukomet, kosarka...10 puta bolje za pogledat uzivo. Atmosfera nije toliko bespotrebno nabrijana ka na nogometu. O sranjima i primitivizmu da ne pricam...
Ante Balboa II. is offline  
Old 21.05.2007., 17:43   #72
@ nina1986
kaj da ti kažem nego, živi svoj život, radi ono kaj te veseli, ak su to utakmice, idi na njih i navijaj jer to želiš, a za ostale te zaboli... svatko je kovač svoje sreće.

kaj se tiče policije, nemam nikaj protiv njih, ALI nisu oni Biblija. je da ima navijača koji provociraju, ali puno puta sam nazočio i zlorabljenju moći uz izliku "osiguravanja prostora" i takve policajce treba udaljiti, neka rade oni kojima će Sveto pismo biti Ustav RH+razum+moral
wallace is offline  
Old 21.05.2007., 17:53   #73
Quote:
Ante Balboa II. kaže: Pogledaj post
Em zbog nekvalitete nogometa, em zbog primitivizma na tribinama i oko njih vecini su tekme live postale zadnja rupa na svirali.
Najbolja opcija je postala kvartovska birtija sa svojom ekipom.

Tuzno, ali istinito.

Kad god odem na Maksimir (u zadnjih 10 godina bio jedno 10-15 puta) vratim se doma sa tako gorkim okusom i razocaranjem da ne znam...i uvijek si postavim pitanje "Pa cemu to?".

Rukomet, kosarka...10 puta bolje za pogledat uzivo. Atmosfera nije toliko bespotrebno nabrijana ka na nogometu. O sranjima i primitivizmu da ne pricam...


potpisujem sve receno. cibonine utakmice su neusporedivo bolje za otic nego na maksimir.
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Old 21.05.2007., 18:44   #74
znam da je policija brutalna ali kakva ce biti pa nemremo pricati da su navijaci male mimoze. ajde molim te i ja sam dobio od murije(hvala Bogu malo) i to zbog drugih idiota


inace cijeli ovaj opis je i ZG navecer petak i subota, stalno je sora i to uglavnom golobradih koji vole omjer 10:1, ali to je tak kaj mislis kak ce ti nauciti
Klukas is offline  
Old 21.05.2007., 20:33   #75
meni na tribinama najviše smet rasizam...
__________________
http://torcidajerkovac.blog.hr/.
gerrard8 is offline  
Old 21.05.2007., 20:33   #76
imali ovdi skinsa
__________________
http://torcidajerkovac.blog.hr/.
gerrard8 is offline  
Old 21.05.2007., 20:52   #77
Quote:
gerrard8 kaže: Pogledaj post
meni na tribinama najviše smet rasizam...
Pa ajde kad pojedinci dizu ruke u zrak...ali kad vidim nazi zastave na tekmama Hajduka i Dinama muka mi dodje.
Wermachtove zastave na svakom cosku...
Ante Balboa II. is offline  
Old 21.05.2007., 21:14   #78
MR NO, gle nemoj me krivo shvatit, ali ti si to sad doživio (možda prvi put u životu, možda ne, ne znam) i sad si vjerovatno promijenio mišljenje o policiji (možda si i prije imao isto, neću nagađat). ali ti si sad došao tu se jadat, a daj mi reci kaj misliš kak je nama koji smo stalno pod takvom torturom di god dođemo. nekima je svako drugo gostovanje ili domaća tekma puna ovakvih sranja koja si ti doživio sad od murije...zamisli onda kako je nama...i onda se svi pitaju zakaj se mi borimo za svoja prava.

razmislite svi, jer možda ćete vi sutra doživjet isto, ali glavno da do tog trenutka svi brane muriju i odobravaju ovakve pizdarije.
soulcrew is offline  
Old 21.05.2007., 22:05   #79
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
MR NO, gle nemoj me krivo shvatit, ali ti si to sad doživio (možda prvi put u životu, možda ne, ne znam) i sad si vjerovatno promijenio mišljenje o policiji (možda si i prije imao isto, neću nagađat). ali ti si sad došao tu se jadat, a daj mi reci kaj misliš kak je nama koji smo stalno pod takvom torturom di god dođemo. nekima je svako drugo gostovanje ili domaća tekma puna ovakvih sranja koja si ti doživio sad od murije...zamisli onda kako je nama...i onda se svi pitaju zakaj se mi borimo za svoja prava.

razmislite svi, jer možda ćete vi sutra doživjet isto, ali glavno da do tog trenutka svi brane muriju i odobravaju ovakve pizdarije.

ma ko brani muriju ali kao sto sam vec reko i napisao medju navijacima ima 10% idiota kretena koji i nisu navijaci a zbog tih drugi najebu vidim klinca baci bocu na muriju i pobegne na trg ti svi kaj su ih gadjali pa brijem da niko prek 18, 19 godina nema e takve bi ja mlatio ko i one kaj su razbijali izloge cemu? a zbog takvih ''navijaca'' drugi dobe po picki.
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Old 22.05.2007., 09:54   #80
Quote:
Ante Balboa II. kaže: Pogledaj post
Pa ajde kad pojedinci dizu ruke u zrak...ali kad vidim nazi zastave na tekmama Hajduka i Dinama muka mi dodje.
Wermachtove zastave na svakom cosku...
Sve to je stvar odgoja. Da tata izvadi remen i nalema divljaka dok je jos dijete (a tada se vide prvi znaci buduceg huligana) ne bi mu napamet padale sore s policijom ili nacisticke zastave. Ali odgoj je takav da roditelje boli briga da li dijete pusi, pije, drogira se, da li je peder, da li razbija kioske i krade u ducanu. Dobro je to dete, malo je srcan, ali u dusi dobar...
Abu Fayed is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:12.