Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2009., 18:12   #81
Gdje ima za kupiti taj Divlji kesten emulgel od Pharma classic? Ja bila u par ljekarni ,i nigdje nikad culi za to
Paprena_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 00:59   #82
Quote:
Paprena_mala kaže: Pogledaj post
Gdje ima za kupiti taj Divlji kesten emulgel od Pharma classic? Ja bila u par ljekarni ,i nigdje nikad culi za to
Bamapharm u Jurišićevoj
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 15:30   #83
Quote:
Pafulja kaže: Pogledaj post
bok, curke.
nemam probleme s venama, bar za sad, a nadam se i da neću jer nema toga u familiji.
nego, noge su mi pune popucalih kapilara-ko autokarta kako neka od vas reče. to mi je od kontracepcijskih pilula. počelo je kad sam bila na dianama, ali se i pogoršlalo kad sam prešla na supernoveinježnemrak yasmin. uglavnom, užas.
zato htjedoh upozoriti curke koje misle početi miti tablete-je fakat je praktično i sve,a li definitivno nije toga vrijedno. još kad rodim će biti 500x gore.
Samo da nadodam i složim se..fakat, meni su upravo antibebi pilule koje sam godinama pila napravile takvu štetu koju neznam kak ću ikad moći popraviti (treba i love za to, ne?)..I s licem i nogama..A trošila sam one skupe, kao dobre..Ma, više nikad, apsoultno nikad ih nebi pila! Sve se bojim jednog dana ak budem trudna kak ću s prokletim nogama.. I vene i auto-karte Mrzim ih!
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 13:37   #84
Znači ima nas još!Meni su isto kontracepcijske pilule napravile brdo problema!Počevši od kapilara, celulita do problema koje imam sad kad sma ih prestala koristiti.Strašno je kako ti ginekolozi propisuju hormone mladim curama (koje, kao ja, vjeruju njihovoj stučnosti) bez da vode brigu o tome da to i nije baš tako bezazleno....
Da se vratim on topic.... svaki dan se mažem venotrexom, pa šta bude.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2009., 15:03   #85
Iskreno meni kremice ništa ne pomažu što se tiče oticanja nogu ali pomažu mi one tabletice za "ispišavanja"..
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 19:13   #86
I meni su vene počele bit izražajne dok sam pila Diane35, a još se više pogoršale od 'ultra laganih i nenadjebivo dobrih' Yasmin pilula koje su mi uništile život. Vene su samo jedna od brojnih nuspojava.

Da ne idem previše u off top. Dakle, bila sam par puta na sklerozaciji. To mi je pomoglo, ali je shema što to nije zauvijek. Vene se vrate tijekom vremena, pa ih treba 'održavat' . Trenutno ih ne mažem ničim, ponekad Heparrin gelom, al ni od njega ne vidim neki učinak
* Ling * is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 22:41   #87
I meni su kapilare popucale intenzivno sa Yasminom, presretna sam zbog toga...a inace nikad problema s venama ni kapilarama...
Paprena_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 09:30   #88
E cure koje pijete kontrac.pilule, dobile ste vene i kapilare baš zbog pilula, dakle nije nasljedno?
Ja sam pitala ginekologa, da li je moguće da sam dobila kapilare od pilula, on je rekao ma kakvi da je od toga Baš da nije tako, otkad sam ih počela piti, boljele su me noge i baš na mjestu na kojem sam osjećala bol dok hodam su mi popucale kapilare..
I ja sam kupila venotrex, te neki gel koji hladi noge (konjski balzam), odličan mi je dok su ove vrućine
Alanna_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 12:13   #89
Ginekolozi nikad neće priznat da je nešto od pilula, moja ih je branila kao da ih je sama patentirala.I da je po njoj i dalje bih ih uzimala....
Stalno zaboravljam mazat taj venotrex tako da i ne mogu očekivat neke rezultate...
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 12:27   #90
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Ginekolozi nikad neće priznat da je nešto od pilula, moja ih je branila kao da ih je sama patentirala.I da je po njoj i dalje bih ih uzimala....
zato jer ima ugovor sa prizvođačem tih pilula- i dobiva nekakv postotak za svaku propisanu pilulu...

meni je moja svojevremeno utrpala cilest ko da su bomboni bez ikakve provjere- a tek poslije sam skužila kako po ordinaciji ima sat, kalendar, šalice, kemijske, itd.itd.. s logom cilesta...

Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Stalno zaboravljam mazat taj venotrex tako da i ne mogu očekivat neke rezultate...
sa tim kremema neš ni vidjet rezultate- oni služe da se event. spriječi nastanak novih proširenih vena i kapilara. ako imaš proširenu venu- nema te kreme koja će ju natjerati da se vrati u prvobitno stanje.

hodaj i drži noge na povišenom kad god možeš. najbolja preventiva koju sad možeš dobiti..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 14:23   #91
Pojavile su mi se vene prije nekih godinu dana. Pila sam Yasmin prije toga (svega par mjeseci) i lako moguće da sam ih od njih dobila, iako ne bi bilo ništa neobično da su se pojavile uzrokovane genetikom.

Imate li iskustava sa nekim doktorima? Ja bi trebala na dopler vena pa ako imate kakvi prijedlog bila bi vam zahvalna
ex0501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 21:34   #92
ja imam na jednoj nozi prosirene vene i to je definitivno genetski...nikad nisam pila kontracepcijske plule ili slicno...bila sam na dopler, preporucili su mi operaciju koju nisam ipak napravila...u medjuvremenu te vene i dalje stoe, kad je velika vrucina a ja puno stojim su jace izrazene (u zadnje vrijeme se nije deogodilo, bilo do prije godinu-2 tako) tako da u principu stoje na mjestu....jedini nacin kako ih pokusavam "maknuti" jest vizualizacijom (u smislu: ja imam lijpe noge, ciste itd....) i vrtim cakre i nekako mi se cini da otkada to radim da se manje vide (bar su mi tako potvrdili i mama i muz) znam da zvuci smijesno, ali zbilja je tako...kupila sam u dm-u neki kao gel kremu za vene i to ponekad namazem, bas kad osjetim da su mi noge jako umorne i teske, ali to ne bih nazala tretmanom....tako da se ja zasad najvise pouzdajem u metodu pozitivnog razmisljanja
Ivette is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 23:35   #93
Ima li još kakvih iskustava s laserskim uklanjanjem? Ja bih išla. Mrzim kapilare, samo su na jednoj nozi i ne nosim više suknje. Dala bih valjda cijelu plaću da uklonim to
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 16:38   #94
Ja sam jučer sasvim slučajno (na fotografiji) promjetila da imam na leđima ispucale kapilare i to dosta. Sve su se skupile na jednom djelu, između lopatica, a kako je inače teško samom sebi vidjeti taj dio tijela nsam ni znala da su tamo. Od kada?Pojma nemam, ali kud baš tamo?!A imam i dvije na licu, ali ih prekrijem puderom....koma.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 17:04   #95
Ja sam poslala mejlove nekim privatnim klinikama, malo mi je skupo to sad. Ali ozbiljno razmišljam da odem na neki tretman nakon ljeta.
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 16:19   #96
bila ja na laserskom uklanjanju kapilara prije par dana. još uvijek imam modrice na nogama pa mi je teško reći jesu li sve otišle ali većina je. također sam imala jednog kapitalca na nosu koji je sada mala crna krasta. cijena: 1000 kuna za noge, fiksno, bez obzira koliko ih imate, doktor mi je usput riješio tu jednu na nosu, ali drugu nije uspio, ostala ista kao prije...nema garancije, ovisi o koži, kapilarama, ali nije skupo i isplati se probat, malo boli, ko da vas bodu iglicama ali izdrživo jer bol traje kratko. poliklinika sušac u splitu
ecipecipec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 21:03   #97
Quote:
ecipecipec kaže: Pogledaj post
bila ja na laserskom uklanjanju kapilara prije par dana. još uvijek imam modrice na nogama pa mi je teško reći jesu li sve otišle ali većina je. također sam imala jednog kapitalca na nosu koji je sada mala crna krasta. cijena: 1000 kuna za noge, fiksno, bez obzira koliko ih imate, doktor mi je usput riješio tu jednu na nosu, ali drugu nije uspio, ostala ista kao prije...nema garancije, ovisi o koži, kapilarama, ali nije skupo i isplati se probat, malo boli, ko da vas bodu iglicama ali izdrživo jer bol traje kratko. poliklinika sušac u splitu
Modrice su jer se koristi pulsni laser tipa Nd:YAG. Obicno kapilar pukne i stvori se hematom sto pospjesuje stvaranje novih. Ukoliko se nije dijagnosticiralo dobro zasto su prosireni ,bacena para (sve ce se vratiti).
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 23:37   #98
Ja sam bila u Orlandu na dva tretmana skidanja kapilara Veinwaveom.
Platila 1400 kn
Rezultat: izgledam isto ako ne i gore!
Doktorica me uvjerava da je to normalno i da ću prave učinke vidjet za godinu dana
Nisam zadovoljna a još mi pucaju na drugim dijelovima lica, šta da radim?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 16:15   #99
Sada nista jer je vrijeme za tretmane proslo
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 12:46   #100
Ja se također borim s popucalim kapilarama. Bila nekoliko puta na sklerozaciji, prije 2 godine, ali ništa nije pomoglo.
Sad ne znam, dali ići na lasersko uklanjanje toga? Čujem opet svašta, da ništa ne pomaže, a novac je bačen kroz prozor....
A kad se sjetim plaže i mora, dođe mi muka....
Marina2508 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:22.