Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2009., 10:23   #161
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
joj, slika je vrhunska

imas na pdf prirodna kozmetika neke savjete koja su ulja dobra za kosu. znam da, izmedju ostalog i ulje makadamije, tako da cu i ja malo prorostati po tom pdf-u, a i skoknuti do kemiga po ulja
što je kemig i gdje se nalazi? hvala!
__________________
And there's the dark, begins to rain
The sound is heavy on me
Supika! :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 14:11   #162
a di ima nabavit taj kantarion,nikad cula,al eto,ocu malo potamnit kosu =)
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 15:16   #163
to ti je ulje gospine trave, ja neki dan kupila za lice, 30 kn sam platila u ljekarni
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 17:31   #164
kemig se nalazi u bauerovoj ulici u zagrebu (maloprodaja)

tamo mozes kupiti dobra ulja, ali i razne sampone, maske i slicno.

http://www.kemig.hr/

http://www.kemig.hr/pranarom_kosa.html
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 17:55   #165
čitam među prvim postovima da gumice s metalnim dijelovima jako unište kosu, a jel vidio ko negdje samo od materijala, a da su tanke?
barbara 15 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 22:56   #166
mislim da ih ima u dm-u.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 04:56   #167
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
o da cu i ja malo prorostati po tom pdf-u, a i skoknuti do kemiga po ulja

sad sam i ja odlucila pustiti opet grivu, samo se nadam da me nece opet uhvatiti huja da idem frizeru i zavrsiti na kraju ko jadan macak

tak da sam vam od sada i ja podrska (citaj: moramo sprijeciti jedna drugu u zlim naumima odlaska frizeru )
Kao, ako nas uhvati panika i zelja za sisanjem, moramo brzo doci tu na topic se izjadati?

Moze

Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
inace, kosa mi je jako stepenasto osisana, donji sloj zavrsava na lopaticama.
I moja... i to me jako zivcira... ali kako mi se gornji sloj kose uvijek uzasno ofuca i trazi vece zahvate sisanja, tako mi je lakse odrzavati ju, a da barem djelomicno ne gubim na duzini...

Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
eh, da, razmisljam kupiti one merz ili kako se zovu, kapsule, navodno su super za rast kose - procitah na temi tablete i vitamini za kosu
Imam ih ja... ne kapsule nego drazeje Te su bile najjeftinije u ljekarni Tek sam ih pocela piti, pa jos ne vidim neki ucinak...
__________________
...''you wouldn't see a subtle plan if it painted itself purple and danced
naked on top of a harpsichord,singing "Subtle Plans Are Here Again''.
Scáthach is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 12:31   #168
Quote:
Scáthach kaže: Pogledaj post
Kao, ako nas uhvati panika i zelja za sisanjem, moramo brzo doci tu na topic se izjadati?
Ponekad jednostavno obožavam vas bez dijakritika

Meni nikad nije došla žela za šišanjem. U ovih sad već skoro 14 godina. Pače, užasavam se iste. Mislim da bih si rađe odrezala lijevu ruku nego kosu.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 13:31   #169
cure, vidim da spominjete kemig pa imam par pitanja:
i ja bi dugu kosu, ali nikako da ju pustim. već sam se tisućiti put, nakon što mi je kosa narasla dop ramena, ošišala gotovo na centimetar. problem je u tome što mi je kosa tanka i tjeme mi se jako masti pa ju često moram prati, a kosa je sama po sebi suha. mislite li da bi mi u tom kemigu mogli smućkat neku mješavinu eteričnih ulja da ih utrljavam u vlasište pa da se manje masti?
je li koja probala njihov šampon protiv masne kose? iako, glupo mi je koristiti šampon protiv masne kose kad mi kosa nije masna....

ima li koja od vas dugu kosu, a da ju tako često mora prati?
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 22:24   #170
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ponekad jednostavno obožavam vas bez dijakritika

Meni nikad nije došla žela za šišanjem. U ovih sad već skoro 14 godina. Pače, užasavam se iste. Mislim da bih si rađe odrezala lijevu ruku nego kosu.
takva sam i ja bila...prije no sto sam krenula frizerima uopce u 19-oj godini

svi mi uvijek zavidjeli na kosi, nikad muke po vrhovima, suhoci i slicno,

cak bih dala ruku u vatru da svi problemi krenu s frizerima.

uglavnom me uhvati zelja za promjenom necega, a to obicno bude frizura ili boja koja mi se trenutno svidja, no, izvedba cesto ne odgovara ideji. ko ona fora kaj je kolala internetom kad od zamisli do izvedbe ispadne nekaj pedeseto i ne bas tako dobro

doduse, vise mi se svidja stepenasto, a i moja je kosa tako gusta da kad je ravno osisana, sva sam u kosi. kad sam se jednom osisala skroz kratko, konacno su ljudi vidjeli kako zapravo izgledam
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 23:22   #171
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
kemig se nalazi u bauerovoj ulici u zagrebu (maloprodaja)

tamo mozes kupiti dobra ulja, ali i razne sampone, maske i slicno.

http://www.kemig.hr/

http://www.kemig.hr/pranarom_kosa.html
mmm, zanimljivo, maloprodaja i nije tako daleko...
__________________
And there's the dark, begins to rain
The sound is heavy on me
Supika! :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 01:37   #172
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ponekad jednostavno obožavam vas bez dijakritika
He, he

Nadam se samo da to nije neki Freudian slip sa moje strane Moram pocet koristit kvacice... ovaj, moram počet koristit kvačice...

Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
kemig se nalazi u bauerovoj ulici u zagrebu (maloprodaja)

tamo mozes kupiti dobra ulja, ali i razne sampone, maske i slicno.

http://www.kemig.hr/

http://www.kemig.hr/pranarom_kosa.html
Eh... morala bi do Zagreba svratit
__________________
...''you wouldn't see a subtle plan if it painted itself purple and danced
naked on top of a harpsichord,singing "Subtle Plans Are Here Again''.
Scáthach is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 17:26   #173
ja imam užasno suhu i gustu kosu (čitaj: slama) i čim mi naraste nakon šišanja 2 cm, to mi i ispuca, dakle, opet moram šišati i tako u krug.
koristila sam ampule od vichyja i odlične su, definitivno najbolji rezultat koji se primjetio.
 
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 18:22   #174
mene moa kosa zivcira...raste al ne tolko brzo kolko bi trebala,cesto se masti an tjemenu a otali dio je skorz okej,lijep,gust i sve al zbog tjemena se onak podijeli u rezance,moram pazit koe cu pokrete radit kak se to ne bi dogodilo,na vjetar ne smim izac jer se pretvori u uzas,perem ju svaka dva dana,s skupim smaponima,redovito sisam vrhove,ujutro i navecer ju temeljito pocesljam al ona svejedno se zaplete i izgleda GROZNO...vise ne znan sta cu s njom,postala sma preopsjednuta,ma ocajna sam,svi imaju ljepsu kosu od moe...nikad mi ne sotji onak kak ja zelim,kad stavin laka opet nece bit onak kak sma zamislila,ne mogu je vise podnit,izludjuje me,postala sma totalno OCAJNA
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 02:53   #175
Quote:
Filthy kaže: Pogledaj post
,svi imaju ljepsu kosu od moe...
Ja nemam, sigurno!
__________________
...''you wouldn't see a subtle plan if it painted itself purple and danced
naked on top of a harpsichord,singing "Subtle Plans Are Here Again''.
Scáthach is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 14:06   #176
imašš!!!!
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 15:23   #177
Quote:
Filthy kaže: Pogledaj post
mene moa kosa zivcira...raste al ne tolko brzo kolko bi trebala,cesto se masti an tjemenu a otali dio je skorz okej,lijep,gust i sve al zbog tjemena se onak podijeli u rezance,moram pazit koe cu pokrete radit kak se to ne bi dogodilo,na vjetar ne smim izac jer se pretvori u uzas,perem ju svaka dva dana,s skupim smaponima,redovito sisam vrhove,ujutro i navecer ju temeljito pocesljam al ona svejedno se zaplete i izgleda GROZNO...vise ne znan sta cu s njom,postala sma preopsjednuta,ma ocajna sam,svi imaju ljepsu kosu od moe...nikad mi ne sotji onak kak ja zelim,kad stavin laka opet nece bit onak kak sma zamislila,ne mogu je vise podnit,izludjuje me,postala sma totalno OCAJNA
oo znam kako ti je!!
kad je bura mi je donekle ok, ali kad je jugo,majko moja, onako sva mi je na dodir ko zaljepljena i stoji mi ko nekoj ovci. užas.
 
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 15:33   #178
curke imam pitanje...duzina moje kose je 40 cm...e al meni to nie dovoljno..zelim postici 60 cm (takvu duzinu ima moja sestra,pa sma usporedivala) i to je onako skoro do guzice
znaci to je jos 20 cm....
zadnji put sam sisala vrhove 25.9.2008 ,znaci za 10 dana bit ce tocno 4 mjeseca....i u ta 4 mjeseca mi je sigurno narsla 4 cm,ako ne i 5,...sta mislite dali je moguce da do recimo za godinu dana (evo do iduceg proljeca) postignem zeljenu duzinu,tj jos 20 cm
jojjj tak sam nestrpljiva,nemogu vise ovak nit vrit ni mimo!ili kratka kosa do ramena ili skroz duga i to je to,ovo je bezveze do pol leda
i da,da napomenem,ne namjeravam se sisat do 6-7 mjeseca a onda cu otic kod frendice frizerke koja uvijek postuje moje zelje,i to ce mi skinut najvise 2 cm....
molim vas ako ima tko iskustva u pustanju kose da mi kaze samo otprilike koliko cu je jos morat pustat ...pa da imam neko okvirno vrijeme
hvala
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 18:25   #179
Quote:
Hiperaktivna kaže: Pogledaj post
curke imam pitanje...duzina moje kose je 40 cm...e al meni to nie dovoljno..zelim postici 60 cm (takvu duzinu ima moja sestra,pa sma usporedivala) i to je onako skoro do guzice
znaci to je jos 20 cm....
zadnji put sam sisala vrhove 25.9.2008 ,znaci za 10 dana bit ce tocno 4 mjeseca....i u ta 4 mjeseca mi je sigurno narsla 4 cm,ako ne i 5,...sta mislite dali je moguce da do recimo za godinu dana (evo do iduceg proljeca) postignem zeljenu duzinu,tj jos 20 cm
jojjj tak sam nestrpljiva,nemogu vise ovak nit vrit ni mimo!ili kratka kosa do ramena ili skroz duga i to je to,ovo je bezveze do pol leda
i da,da napomenem,ne namjeravam se sisat do 6-7 mjeseca a onda cu otic kod frendice frizerke koja uvijek postuje moje zelje,i to ce mi skinut najvise 2 cm....
molim vas ako ima tko iskustva u pustanju kose da mi kaze samo otprilike koliko cu je jos morat pustat ...pa da imam neko okvirno vrijeme
hvala
kupi sampon od koprive i neke tablete za brzi rast,pomaze ...meni je na ljeto bila 33 cm a sad je vec 43 cm a negdi cak i vise jer sam stepenasto osisana
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 21:43   #180
Krajem 10.mj sam se zadnji put sisala. Imam smedu polukovrcavu stepenasto osisano kosu i bila mi je 4-5 cm ispod vrata. Sada mi je vec kojih 10 cm od vrata do leda. I pustam ju i dalje. Vise se ne peglam niti ne koristim fen. Perem kosu samponom od koprive,uvijek koristim regenerator i negdje svaka 2 tjedna stavim masku. I da,nakon svakog pranja koristim fluid za vrhove protiv pucanja. I kosa raste ko luda i lijepa je i zdrava! Nadam se duzini vise od pol leda
daancing queen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:19.