Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2008., 21:00   #561
Mene stalno pere depra.
matija-123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 21:22   #562
Anksioznost može biti samo jedna prolazna faza u životu.....mig:

Ne bih htjela obeshrabriti vas iznimo jake ljude koji ste se odlučili na borbu bez kemije, istinski vam se divim i skidam kapu, no ja sam nakon godine dana najgoreg pakla odlučila na tablete, pila ih 9 mjeseci uz kombinaciju autogenog, reikija, psihologa i jebene autpodiscipline danas sam kao nova... Sretna i zadovoljna žena....Nakon brda pročitane literature shvatila sam da mi se narušila ravnoteža kemije u mozgu koju je iznimno teško (no ne i nemoguće)vratiti bez medikamenata.

Onima koji se odluče na tablete poručujem da to nije sramota već pomagalo u jednoj prolaznoj fazi života.
Onima koji se i dalje bore bez kemije, sretno ljudi!
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 21:37   #563
Lavice, još piješ tablete?
matija-123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 22:50   #564
Quote:
matija-123 kaže: Pogledaj post
Lavice, još piješ tablete?
Ne.
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 22:56   #565
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Onima koji se odluče na tablete poručujem da to nije sramota već pomagalo u jednoj prolaznoj fazi života.
hej lavice ,

što se mene tiče, ja ni ne mislim da su tablete sramota, čovjek si mora pomoći kako zna.
al ja sam nekako tvrdoglava i dok vidim da mi ide na bolje, radije bih se borila sama.
kako mi je bilo lani, to se ne može usporediti sa ovim. nakon panike došla je anksioznost i povremena depresija, a to mi se čini da je i neki normalan slijed događaja, tijelo i psiha su se umorili i sad je nastupila pasivna faza.
ja vjerujem da će i ona proći.

a za tabletama bih posegnula ako mi baš bude jako loše, kako mi je već nekad bilo, al je trajalo jako kratko. oni dani kad je bolje mi daju snagu za naprijed.
__________________
Lord told me Lucifer's kisses are sins
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 22:59   #566
Quote:
cherryblossomgirl kaže: Pogledaj post
hej lavice ,

što se mene tiče, ja ni ne mislim da su tablete sramota, čovjek si mora pomoći kako zna.
al ja sam nekako tvrdoglava i dok vidim da mi ide na bolje, radije bih se borila sama.
kako mi je bilo lani, to se ne može usporediti sa ovim. nakon panike došla je anksioznost i povremena depresija, a to mi se čini da je i neki normalan slijed događaja, tijelo i psiha su se umorili i sad je nastupila pasivna faza.
ja vjerujem da će i ona proći.

a za tabletama bih posegnula ako mi baš bude jako loše, kako mi je već nekad bilo, al je trajalo jako kratko. oni dani kad je bolje mi daju snagu za naprijed.

Bravo hrabra ženo!
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:04   #567
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Bravo hrabra ženo!
__________________
Lord told me Lucifer's kisses are sins
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:25   #568
-----

Evo da se pohvalim, danas me nakon dosta dugo vremena lupio PA i to kod frendice, starci su me razj...i i pošizila sam i derala sam se ko manijak, morala sam zbrisat k njoj jer bi im svašta rekla. Kad me počeo šorat PA govorila sam si ma nije mi ništa proći će, odvlačila misli, pričala, gledala tv i tako sam se mučila sat vremena, a noge se nekontrolirano mrdaju, čačkam po noktima na ruci ko neki luđak i trudim se da ne vide što mi je. Nisam mogla izdržati više, a i imaju malo dijete pa da nema traume, morala sam poskrivečki uzeti jedan helex od 0,25mg jer sam mislila da će mi mozak eksplodirat. Tolko su me starci naživcirali... Eto, a taman sam nešto napredovala i onda opet Dokle tako.... Tek me sat vremena nakon što sam popila helex popustilo. Prestrašno...Strah me da ću se opet vratiti na svakodnevne PA.... užas i katastrofa, kaj da vam velim.. razočarana sam skroz
Ponekad mislim da mi fakat nema pomoći
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:27   #569
Quote:
1108 kaže: Pogledaj post
još sam se i udebljala 5 kila od glupe kemije ,ko krme sam
Daj i meni malo te kemije , ja nikako da se pomaknem sa 45 kila
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:29   #570
Ružan osjećaj, ali ti bar znaš zbog čega te uhvatilo, iživcirali su te starci, skupilo ti se i gotovo. Meni je bilo najgore što su me napadaji panike pogodili iz čista mira. Sjedim na kauču, gledam film i paf, pa se druže snađi kako znaš.
matija-123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:32   #571
Quote:
matija-123 kaže: Pogledaj post
Ružan osjećaj, ali ti bar znaš zbog čega te uhvatilo, iživcirali su te starci, skupilo ti se i gotovo. Meni je bilo najgore što su me napadaji panike pogodili iz čista mira. Sjedim na kauču, gledam film i paf, pa se druže snađi kako znaš.
I ja sam imala taj period, čak svaki dan skoro
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:33   #572
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
Evo da se pohvalim, danas me nakon dosta dugo vremena lupio PA i to kod frendice, starci su me razj...i i pošizila sam i derala sam se ko manijak,
maca,

mene je prvi panični lupio nakon jedne svađe s roditeljima.

od tada, ja čim nanjušim svađu - kažem najmanje što mogu da se ispušem i put pod noge u sobu.
ma nema šanse da ja više svoje živce na to trošim.

naravno, nekad se ne mogu kontrolirat pa pošizim i onda tek odem iz prostorije, i kasnije si govorim da si idući put to ne smijem dozvoliti.

moraš malo mudrosti tu uključiti.
ljudi će nas tlačiti onoliko koliko se damo tlačiti i onoliko koliko vide da smo nesigurni u sebe. a svi smo mi u biti nesigurni, samo se treba odvažiti i odgovorno ići svojim putem, makar on bio kriv. onda će nas i drugi naučit cijeniti, a roditelji nas doživljavat kao zrele i samostalne osobe (više-manje).

ajde, ajde, nema tu mjesta za pesimizam, bit će bolje
__________________
Lord told me Lucifer's kisses are sins
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 08:28   #573
mene isto prvi u tramvaju.. ali nakon kave (opet famozna ta moja tema) i ta sam mislila :kava je krivac, imas previse adrenalina, pokupila sam se iz tramvaja i ko ludjakinja po kisi hodala..i hodala...i hodala.. do doma.
kaj sam skuzila, da kod mene vise nosi negative ondakad se ne ispusem u svadjama do kraja tj kad se ne svadjam.. kad se posteno ono istresem, kad velim sve, i vise, kaj mi je na umu, onda sam nekak ..ispraznim se , pa nema mozak kaj vise procesuirati, sve je svima vani jasno, ja sam nacisto s okolinom , i aj bok
__________________
.. mijau?..
MeTheChaos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 09:13   #574
Angry

Ispizdit ću...... tako sam živčana i tako su me izbacili iz takta. Nemrem više
Da se barem imam kuda maknuti, al kad nemam ni mogućnosti ni niš.... jadna sam i živčana i sam se svađam a to mi ne treba, sve je otišlo kvragu neam živaca više
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 09:28   #575
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
Ispizdit ću...... tako sam živčana i tako su me izbacili iz takta. Nemrem više
Da se barem imam kuda maknuti, al kad nemam ni mogućnosti ni niš.... jadna sam i živčana i sam se svađam a to mi ne treba, sve je otišlo kvragu neam živaca više
aj dodji k meni ,mozemo skupa pit kavu na balkonu -gle kak je super sunce.. i jadat se...
__________________
.. mijau?..
MeTheChaos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 09:30   #576
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
Ispizdit ću...... tako sam živčana i tako su me izbacili iz takta. Nemrem više
Da se barem imam kuda maknuti, al kad nemam ni mogućnosti ni niš.... jadna sam i živčana i sam se svađam a to mi ne treba, sve je otišlo kvragu neam živaca više
To velis za svako jutro/dan, pa opet proguras dan bez obzira na tezinu ... bit ce bolje tokom dana ...

Tko te sada izbacio iz takta?
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 11:14   #577
Quote:
micamacazg kaže:
Daj i meni malo te kemije , ja nikako da se pomaknem sa 45 kila
45 kila?? daj ženo jedi. ja ču ti dat malo špeka ako ti fali
1108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 11:20   #578
Quote:
MeTheChaos kaže: Pogledaj post
aj dodji k meni ,mozemo skupa pit kavu na balkonu -gle kak je super sunce.. i jadat se...
Rado, ali moram radit
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 11:21   #579
Quote:
Gestapo kaže: Pogledaj post
To velis za svako jutro/dan, pa opet proguras dan bez obzira na tezinu ... bit ce bolje tokom dana ...

Tko te sada izbacio iz takta?
Ah starci...... ti moram kaj više reć sve me počelo živcirat, baš sam stalno nervozna sama sebi idem na živce
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 11:22   #580
Quote:
1108 kaže: Pogledaj post
45 kila?? daj ženo jedi. ja ču ti dat malo špeka ako ti fali
Jedem ja i previše, al mi živciranje i gastritis sve požderu i niš se ne stigne razgradit u špek i mišiće
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:02.