Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2008., 17:52   #41
Dobro sta sad?!? Jel mi mrzimo dinamo ili ne?
Jedni kazu jedno drugi drugo a oboje krivo!
Dinamo je nas sportski rival, boysi konkurencija u podrsci klubu sa tribine..
To sto ih 30puta vise, i sto su organizacijski ispred nas je izazov, pa necemo se valjda ugledat u losije od sebe?
Pa bas cemo se napikirat na vecega od sebe, mi se nedozivljavamo nekim supcima da cemo se pravit vaznima slabijima od nas....
hrvoje041 is offline  
Old 07.08.2008., 18:04   #42
Vidim da vas vecina nist ne kuzi pa bum se ukljucil malo. Native kaj da nosim na tekme neg sal i dres voljenog kluba? Da nosim mozda one pederske marke koje vidjam kad na telki pokazu gay paradu il upad pedera u sabor - lacoste i fred perry? UMTS a zakaj bi meni trebala muda za kacenje s boysima, pa vecina mojih prijatelja su boysi, kaj bi se trebal tuc s njima il ih javno prozivat? Pa to su mi frendovi ko i vecini WA. Stvarno si budala ak tuces frendove! Sta se tice salova i majci i ... Sve je planu. Nismo mi glupi i zaostali kak vecina misli. I mi pratimo navijacke scene. Dapace prijateljujemo sa nekim stranim navijackim skupinama - slike imate na nasoj stranici! Dakle bar salovi bi do zime trebali izac, skup sa bedjevima i mozda kakvim novim majicama (samo da se zna da sve radimo o svom trosku dakle trosku udruge-jebe nam se za medica koji samo puno prica). A ova moderni nogomet spika, pa nas nije stvorio klub, dapace zna se zalomit jos koji old school trans u kranjci il na nekom gostovanju tak da ta prica ne drzi vodu. I jos nesto, lako se ko clan neke vece grupe kurcit maloj, kak ne kuzite da je vama sve lagano, imate novca i nemate problema oko organiziranja gostovanja, nas oko 20 ode u Split i sad smo neke pickice koje nemaju muda? Ubuduce nemojte pisat o nama jer nemate pojma, provjerite prvo. Sve ima na nasoj stranici. Pozdrav i ak vas nest zanima sam pitajte.
Igrica is offline  
Old 07.08.2008., 18:33   #43
Quote:
Igrica kaže: Pogledaj post
Vidim da vas vecina nist ne kuzi pa bum se ukljucil malo. Native kaj da nosim na tekme neg sal i dres voljenog kluba? Da nosim mozda one pederske marke koje vidjam kad na telki pokazu gay paradu il upad pedera u sabor - lacoste i fred perry? UMTS a zakaj bi meni trebala muda za kacenje s boysima, pa vecina mojih prijatelja su boysi, kaj bi se trebal tuc s njima il ih javno prozivat? Pa to su mi frendovi ko i vecini WA. Stvarno si budala ak tuces frendove! Sta se tice salova i majci i ... Sve je planu. Nismo mi glupi i zaostali kak vecina misli. I mi pratimo navijacke scene. Dapace prijateljujemo sa nekim stranim navijackim skupinama - slike imate na nasoj stranici! Dakle bar salovi bi do zime trebali izac, skup sa bedjevima i mozda kakvim novim majicama (samo da se zna da sve radimo o svom trosku dakle trosku udruge-jebe nam se za medica koji samo puno prica). A ova moderni nogomet spika, pa nas nije stvorio klub, dapace zna se zalomit jos koji old school trans u kranjci il na nekom gostovanju tak da ta prica ne drzi vodu. I jos nesto, lako se ko clan neke vece grupe kurcit maloj, kak ne kuzite da je vama sve lagano, imate novca i nemate problema oko organiziranja gostovanja, nas oko 20 ode u Split i sad smo neke pickice koje nemaju muda? Ubuduce nemojte pisat o nama jer nemate pojma, provjerite prvo. Sve ima na nasoj stranici. Pozdrav i ak vas nest zanima sam pitajte.
A daj molim te

Možeš to nositi ili ne nositi,tvoj osobni stav.Ali nazivat to pederskim markama
__________________
Hajduk Split
acab is offline  
Old 07.08.2008., 18:44   #44
Quote:
hrvoje041 kaže: Pogledaj post
Mislim da smo te s onim prekrizenim d demantirali, ali
moj dojam je da nebi uopce nista trebali govorit protiv boysa, dapace..
Boysi su uvijek bili iznimno dobri s nama, poticali nas da se dignemo, pomagali nas, savjetovali i nesmijemo si dozvolit da ispadnemo seljaci i okaljamo fini odnos sa nasim dragim sugradjanima... Naravno utakmice s dinamom smatramo derbijem i uvijek se posebno potrudimo za nju i za navijacki ogled s boysima na tribini..

Nerazumijem sta ste nas se uhvatili sa tim modernim nogometom,
pa samostalni smo, zadrzavamo pravo na kritiku uprave kluba, i samim time sto navijamo za underdoga pokazujemo da nismo ovdje bez strasti..
To kaj se mi i malo zajebavamo prije i poslije tekmi nije da smo za moderni nogomet ,
a to sto nam osnovni razlog okupljanja nije iskazivanje privatnih frustracija
takodjer neznaci da nismo ultra.. !?!
dapace, vracamo stare vrijednosti u pracenju nogometa i gust u navijanje...
Radje nas smatraj Support your local FCbrijom pa ces onda bit u pravu!
Svi znamo kako je završila priča sa "JEDINO ZAGREB" i prekriženim d, vaši unutar grupe su se pobunili. Neće bit rivalstva i zato nema rasprave. To za moderni nogomet ne znam tko se hvata, ja ću ti reći par stvari zbog kojih ja vas ne držim za nekakvu važnu grupu i serem zbog modernog nogometa:
- sami ste predložili promjenu klupskog grba, boju grba, cijeli identitet ste promijenili, boju koja je oduvijek bial Zagrebova
- apsolutna suradnja s klubom, ne znam jel još uvijek tak, al jedno vrijeme ste se i sami hvalili da vam klub plaća pola cijene svakog gostovanja
- u niti jednoj zajedničkoj akciji navijačkih skupina u Hr nste sudjelovali - nije vas bilo u Vukovaru, podržali ste HNS-ov "Uvijek vjerni", niste htjeli pristati na dog svih grupa te ste otišli na sastanak sa Kirinom
- nemate nikakvog navijačkog bunta, ne palite baklje, kada vas netko vrijeđa vi šutite, kada netko vrijeđa vaš klub i grad, vi samo šutite
- ovisni ste o klubu, nemate svojih proizvoda, nemate nikakvog ultra štiha i mene više podsjećate na nekakve realove navijače nego na ozbiljnu navijačku skupinu
to je moje mišljenje, za druge ne znam. Meni ste iskreno ful ok i simpatični, ali daleko od ozbiljne navijačke grupe...
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 07.08.2008., 18:47   #45
Pa sve si pogrijesio.
-identitet nije promijenjen, Zagreb je i dalje bijel. Cak smo zahtjevali, i dobili, da se u statut kluba stavi da je boja prvog dresa nepromjenjiva.
-potpuno smo samostalni. svako gostovanje putujemo sami, u vlastitom aranzmanu.
-nismo podrzali akciju Vukovar jer se nismo slagali s ikonografijom, te smo odbili poslusnost organizatorima prosvjeda, ali smo zato samostalno otisli u Vukovar. Nismo podrzali Uvijek Vijerni, neznam od kud ti to, a na sastanak s Kirinom smo dosli da im kazemo kako takvi sastanci pred novinarima nece rijesit ovaj status quo izmedju navijaca i zakonodavaca, jer je novinarima posao da poticu probleme i izmisljaju ih u nedostatku.
-kada netko vrijedja nas sutimo, jer se ne spustamo na razinu neodgojenih klinaca koji samo ruse ugled navijaca ali kada netko vrijedja nas klub uvijek smo ga spremni obranit.
- navijackog bunta imamo, mi slijedimo trend medju ultra skupinama slican onome Livorna, St.Paulija, Samp, OM-a... koji kronicno nedostaje hrv.navijackoj sceni te ju tako pokusavamo obogatit i oplemenit. Podrzavamo sve grupe u nadi da ce scena narasti na veselje svih pravih navijaca.
http://www.picturehosting.com/images...cinacija_2.jpg

Zadnje uređivanje hrvoje041 : 07.08.2008. at 19:20.
hrvoje041 is offline  
Old 07.08.2008., 18:55   #46
Quote:
Igrica kaže: Pogledaj post
Vidim da vas vecina nist ne kuzi pa bum se ukljucil malo. Native kaj da nosim na tekme neg sal i dres voljenog kluba? Da nosim mozda one pederske marke koje vidjam kad na telki pokazu gay paradu il upad pedera u sabor - lacoste i fred perry? UMTS a zakaj bi meni trebala muda za kacenje s boysima, pa vecina mojih prijatelja su boysi, kaj bi se trebal tuc s njima il ih javno prozivat? Pa to su mi frendovi ko i vecini WA. Stvarno si budala ak tuces frendove! Sta se tice salova i majci i ... Sve je planu. Nismo mi glupi i zaostali kak vecina misli. I mi pratimo navijacke scene. Dapace prijateljujemo sa nekim stranim navijackim skupinama - slike imate na nasoj stranici! Dakle bar salovi bi do zime trebali izac, skup sa bedjevima i mozda kakvim novim majicama (samo da se zna da sve radimo o svom trosku dakle trosku udruge-jebe nam se za medica koji samo puno prica). A ova moderni nogomet spika, pa nas nije stvorio klub, dapace zna se zalomit jos koji old school trans u kranjci il na nekom gostovanju tak da ta prica ne drzi vodu. I jos nesto, lako se ko clan neke vece grupe kurcit maloj, kak ne kuzite da je vama sve lagano, imate novca i nemate problema oko organiziranja gostovanja, nas oko 20 ode u Split i sad smo neke pickice koje nemaju muda? Ubuduce nemojte pisat o nama jer nemate pojma, provjerite prvo. Sve ima na nasoj stranici. Pozdrav i ak vas nest zanima sam pitajte.
Za kačit se s Boysima treba imat muda, samo kaj si ti vjerojatno premlad da razumiješ neke stvari. Ja ti cijelo vrijeme govorim da mi nismo uz nikakvom sukobu i nikad zagreb neće iamt derbi ko Rim, zato kaj nikad nismo imali nikaj važnog jedni protiv drugih, pa jebote sjetite se Zagrebovih rukometnih tekmi ove sezone kada je dosta zagrebaša stajalo s nama iza transa "ZAGREB" i navijalo za taj klub. Potenciranje sranja je mlačenje prazne slame. Vas 20 ode u Split tako da vam klub plati pola, vi navijate kada vam klub da lovu za zastavu... ja ne znam puno o vama, ali to kaj znam je da ste sve samo ne samostalna ili ne daj Bože Ultra grupa.
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 07.08.2008., 19:04   #47
Quote:
Igrica kaže: Pogledaj post
Vidim da vas vecina nist ne kuzi pa bum se ukljucil malo. Native kaj da nosim na tekme neg sal i dres voljenog kluba?
ne, al ne morate ni izgledat ko bavarski seljaci. i sam kažeš da radite na bar šalovima, bedževima, majicama i to je za svaku pohvalu. moj savjet vam je da malo pogledate po forumu Kohorte njihove spike, slogane i furku, možete puno tog naučiti. ne palite se na huliganizam, baklje i sl.- ok, al to nije izlika da tribina izgleda katastrofalno i da vas se uspoređuje s Plavim brigadama, Wild wolfes i sl. promjena grba vam je veliki minus, a vi kao držite do tradicije... isto kao i lizanje s Medićem, kojeg svi mrze, a opet tu ovaj napiše da fanshop WAZ-a ne radi jer Medić ne da novce rekli ste ne šorama, al bar pokažite malo navijačkog duha, i ne pritom, ne mislim na fp, Lonsdale i sl. nego baš na navijačke rekvizite
Torcida ima daleko najbolje sređen website, pa vam evo njihov link, proučite malo
webshop
sve napisano je u najboljoj namjeri...
native is offline  
Old 07.08.2008., 19:07   #48
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Za kačit se s Boysima treba imat muda, samo kaj si ti vjerojatno premlad da razumiješ neke stvari. Ja ti cijelo vrijeme govorim da mi nismo uz nikakvom sukobu i nikad zagreb neće iamt derbi ko Rim, zato kaj nikad nismo imali nikaj važnog jedni protiv drugih, pa jebote sjetite se Zagrebovih rukometnih tekmi ove sezone kada je dosta zagrebaša stajalo s nama iza transa "ZAGREB" i navijalo za taj klub. Potenciranje sranja je mlačenje prazne slame. Vas 20 ode u Split tako da vam klub plati pola, vi navijate kada vam klub da lovu za zastavu... ja ne znam puno o vama, ali to kaj znam je da ste sve samo ne samostalna ili ne daj Bože Ultra grupa.
Imas pravo, sve je kak ti kazes!
Igrica is offline  
Old 07.08.2008., 19:14   #49
Quote:
native kaže: Pogledaj post
ne, al ne morate ni izgledat ko bavarski seljaci. i sam kažeš da radite na bar šalovima, bedževima, majicama i to je za svaku pohvalu. moj savjet vam je da malo pogledate po forumu Kohorte njihove spike, slogane i furku, možete puno tog naučiti. ne palite se na huliganizam, baklje i sl.- ok, al to nije izlika da tribina izgleda katastrofalno i da vas se uspoređuje s Plavim brigadama, Wild wolfes i sl. promjena grba vam je veliki minus, a vi kao držite do tradicije... isto kao i lizanje s Medićem, kojeg svi mrze, a opet tu ovaj napiše da fanshop WAZ-a ne radi jer Medić ne da novce rekli ste ne šorama, al bar pokažite malo navijačkog duha, i ne pritom, ne mislim na fp, Lonsdale i sl. nego baš na navijačke rekvizite
Torcida ima daleko najbolje sređen website, pa vam evo njihov link, proučite malo
webshop
sve napisano je u najboljoj namjeri...
Glupo ti je kritizirat ljude zato sto u dresu voljenog kluba idu na tekme, neznam kak uopce mozes rec da izgleda poput bavarske seljacine, ja se ne bojim i ne sramim svog kluba i ponosno nosim njegov dres tak da me ne jebe dal izgledam ko seljacina. S kohortom i torcidom se ne mozemo usporedjivat kad je nas 20 a njih puno vise i mi bi radili nes svoje a ne po njihovom i slicno njihovom.
Igrica is offline  
Old 07.08.2008., 19:17   #50
Quote:
Igrica kaže: Pogledaj post
Glupo ti je kritizirat ljude zato sto u dresu voljenog kluba idu na tekme, neznam kak uopce mozes rec da izgleda poput bavarske seljacine, ja se ne bojim i ne sramim svog kluba i ponosno nosim njegov dres tak da me ne jebe dal izgledam ko seljacina. S kohortom i torcidom se ne mozemo usporedjivat kad je nas 20 a njih puno vise i mi bi radili nes svoje a ne po njihovom i slicno njihovom.
Ajde reci, kaj vas sprječava da budete poput pulskih demona ili vinkovačkih ultrasa, grupa koje su takodjer male i navijaju za još lošije klubove od Zagreba, ali su prilično respektabilne grupe u Hr?
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 07.08.2008., 19:22   #51
Quote:
Igrica kaže: Pogledaj post
Glupo ti je kritizirat ljude zato sto u dresu voljenog kluba idu na tekme, neznam kak uopce mozes rec da izgleda poput bavarske seljacine, ja se ne bojim i ne sramim svog kluba i ponosno nosim njegov dres tak da me ne jebe dal izgledam ko seljacina. S kohortom i torcidom se ne mozemo usporedjivat kad je nas 20 a njih puno vise i mi bi radili nes svoje a ne po njihovom i slicno njihovom.
pa onda ponosno nosi majicu s natpisom NK Zagreb, "moj grad, moj klub", WAZ, a u dresu igraj nogomet na igralištu u kvartu... to kolko je koga je sasvim irelevantno. mala propaganda, bolji marketing i 1/3 grada će bit odmah uz vas. vjerovao ili ne, iako navijaju za Dinamo, imaš ljudi i npr. u Požegi kojima je Zagreb jako drag, a i žele se malo odmorit od Mamića, kažu... nitko ne kaže da ih trebate kopirat, naprotiv, al imate odličnih ideja, poznatih cijelom navijačkom svijetu, na njihovim stranicama. kaj mislite da su oni unikatni? i kolko inovativni vi možete bit, pa niste jedini koji se furaju za "moj grad, moj klub" spikom... reci mi ti, kolko često ideš s dresom svog kluba po gradu, u šetnju i sl.? e vidiš, s polo majicom ili nekom vaše proizvodnje bi ziher išao, slažeš se? vrlo banalni razlozi, al na to se mase pale...
native is offline  
Old 07.08.2008., 19:24   #52
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Ajde reci, kaj vas sprječava da budete poput pulskih demona ili vinkovačkih ultrasa, grupa koje su takodjer male i navijaju za još lošije klubove od Zagreba, ali su prilično respektabilne grupe u Hr?
Stvar je u tom sta cijeli grad navija za njih i samim time imaju vise clanova u udruzi. Vise clanova=vise para. Pare za baklje za koreografiju i sta god im treba. A i istina bog i njih je vise neg nas.
Igrica is offline  
Old 07.08.2008., 19:27   #53
Fali nam ljudi. Nas je u biti 15. Ostali su simpatizeri koje furamo uz sebe da nam placaju clanske i pune bus.. Fali nam para i vremena. Ova generacija je ovdje tek 1,5god. Dajte nam koju god i da vidis Demona!!

Native, ovo s kohortom je zanimljivo... Grupa je super, uredna, poslozena.. Sve imaju, sve rade.. Vlastiti materijali, svi transp, zastave, poruke.. Sve imaju, osim sprehe... Fali im prepoznatljivost.
hrvoje041 is offline  
Old 07.08.2008., 19:29   #54
Quote:
native kaže: Pogledaj post
pa onda ponosno nosi majicu s natpisom NK Zagreb, "moj grad, moj klub", WAZ, a u dresu igraj nogomet na igralištu u kvartu... to kolko je koga je sasvim irelevantno. mala propaganda, bolji marketing i 1/3 grada će bit odmah uz vas. vjerovao ili ne, iako navijaju za Dinamo, imaš ljudi i npr. u Požegi kojima je Zagreb jako drag, a i žele se malo odmorit od Mamića, kažu... nitko ne kaže da ih trebate kopirat, naprotiv, al imate odličnih ideja, poznatih cijelom navijačkom svijetu, na njihovim stranicama. kaj mislite da su oni unikatni? i kolko inovativni vi možete bit, pa niste jedini koji se furaju za "moj grad, moj klub" spikom... reci mi ti, kolko često ideš s dresom svog kluba po gradu, u šetnju i sl.? e vidiš, s polo majicom ili nekom vaše proizvodnje bi ziher išao, slažeš se? vrlo banalni razlozi, al na to se mase pale...
Slazem se al za to treba imat neki kapital i garanciju da ce to ljudi kupovat, zato idemo polako al doci cemo i do polo majci koje volim nosit, zasad imamo samo majice s kapuljacom "tak imam te rad" sa grbom kluba a ostalo otom potom. Inace sve to stoji sta si napisal i mi smo svjesni toga.
Igrica is offline  
Old 07.08.2008., 19:31   #55
sve mi znamo u vezi majica i materijala, i bolje nego vecina pomodnih navijaca kojima velike grupe pune svoju tribinu, netreba nam nista objasnjavat...

btw. dosta s tim da nam klub nes placa jer ne placa!
pogledaj koreo s hajduka prije 3mjeseca, sve rukom radjeno!
hrvoje041 is offline  
Old 07.08.2008., 19:42   #56
Quote:
Igrica kaže: Pogledaj post
Stvar je u tom sta cijeli grad navija za njih i samim time imaju vise clanova u udruzi. Vise clanova=vise para. Pare za baklje za koreografiju i sta god im treba. A i istina bog i njih je vise neg nas.
Malo propagande, kak je native rekel, marketinga, i sve se može. Ljudima je pun k Dinama, svega kaj se događa oko njega, roknite nekakve obične majice, roknite nekaj tipa sloboda navijačima ili protiv modernog nogometa, nekaj univerzalno, vidjet ćeš da će ih bit i na maksimiru i evo ti love jer će kupovat i ljudi koji nisu WAZ-ovci.
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 07.08.2008., 19:44   #57
Quote:
hrvoje041 kaže: Pogledaj post
Fali nam ljudi. Nas je u biti 15. Ostali su simpatizeri koje furamo uz sebe da nam placaju clanske i pune bus.. Fali nam para i vremena. Ova generacija je ovdje tek 1,5god. Dajte nam koju god i da vidis Demona!!
Ali problem je u tome kaj ja u vama ne vidim demone, jer se jednostavno jebeno razlikujete po svemu od Demona, pa i od pravih WAZ-ovaca iz devedesetih. Malo bunta dečki!
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 07.08.2008., 19:45   #58
Quote:
hrvoje041 kaže: Pogledaj post
btw. dosta s tim da nam klub nes placa jer ne placa!
pogledaj koreo s hajduka prije 3mjeseca, sve rukom radjeno!
Kaj je s gostovanjima, jel prestao klub sufinancirati? Ne provociram, to je javna stvar...
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 07.08.2008., 19:53   #59
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Kaj je s gostovanjima, jel prestao klub sufinancirati? Ne provociram, to je javna stvar...
Sam cu ti ovo rec, Rijeka gostovanje 140 kuna pa si ti misli jel nam je medic sta platil. I btw. imamo bunt-ANTIFA!!!!
Igrica is offline  
Old 07.08.2008., 20:12   #60
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Kaj je s gostovanjima, jel prestao klub sufinancirati? Ne provociram, to je javna stvar...
Jel ti citas postove?
Vec smo par puta spomenuli da samostalno putujemo na gostovanja.
kolko puta cemo jos to ponavljat?
hrvoje041 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:06.